Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
kucharka ile na produkty.
Autor Wiadomość
martamarcin 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 8:03 pm   kucharka ile na produkty.

witam jestem w trakcie szukania kucharki i zastanawiam sie ile wezmie kucharka na produkty w standardowym menu

1 danie rosol

2 ziemniaki chab +surowki

zorek lub flaki

tzw 2 obiad po odczepinach

bigos +udka

na 70osob ile trzeba liczyc na produkty jesli zdecyduje sie na kucharke
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:08 pm   

najlepiej jest zapytać właśnie osobę zainteresowaną. ciężko tak oszacować :/ a osoby, które się tym interesują doskonale wiedzą :razz:
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:12 pm   

Z tego co się orientuję, to kucharka tylko gotuje, a produkty trzeba samemu kupić.
 
 
martamarcin 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:52 pm   

monika mieszkasz w zgierzu wesele masz 07 07 07??
 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:54 pm   

Mieszkam w Zgierzu, ale wesele mam 18.08.
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 12:00 pm   

Podbijam temat - pytanie kieruję do dziewczyn, które w ostatnim czasie miały lub planują mieć wesele z kucharką. Ile w przybliżeniu wydaliście/liczycie że wydacie na jedzenie w przeliczeniu na osobę? W innych tematach jest zawsze napisane "kucharki wychodzą taniej", a mnie interesuje jak to jest cenowo - czy naprawdę taniej i o ile taniej ;)
_________________
 
 
Emilka23 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 4:24 pm   

BŁAGAM POMOCCCCCCCCCYYYYYYYYYYYYYYYYY :? CZY KTO? SIE ORIENTUJE ILE BEDZIE KOSZTOWAŁO WESELE NA 130 OS Z KUCHARKA I ZAOPATRZENIE JEJ W ARTYKUŁY??
_________________
emileczka
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:13 pm   

Podbijam temat bo też jestem ciekawa..
_________________

 
 
 
Emilka23 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 8:04 pm   

Co chcesz wiedzieć :) pomożemy?????
_________________
emileczka
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4847
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 11:49 pm   

Emilko23 - pytanie jest tytułem wątku, do tego sama się niedawno o to pytałaś. Jeśli już uzyskałaś odpowiedź to napisz co wiesz, na pewno pomożesz innym.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
martakarma 

Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:13 am   

Ja też będę robić wesele na działkach i sama kupować produkty, ale to dopiero za rok i nie liczyliśmy jeszcze dokładnie kosztów. Myślę że mogą być bardzo różne zależy co i gdzie chce się kupić. My mamy rok, aby obmyśleć strategię, ale kilka pomysłów już wpadło nam do głowy np. warzywa kupimy na Zjazdowej - raczej nigdzie indziej nie będzie taniej,
napoje niegazowane i soki w jakimś tanim supermarkecie (Tesko, Biedronka) po przelaniu do dzbanków i tak nie będzie widać co to za marka, a niektóre te tanie produkty nie odbiegają smakiem od lepszych i droższych, tort zamawiamy duży ale "płaski" nie piętrowy jakie są zazwczyczaj - liczą wtedy taniej.
A przede wszystkim wybraliśmy "tani" termin - wrzesień - wtedy owoce i warzywa są tańsze niż np. w czerwcu :) .
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez martakarma Nie Wrz 21, 2008 10:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Emilka23 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 11:01 am   

Na Zjazdowej sa hale w których box-y maja firmy mięsne mozna tam również kupi wedliny to bardzo dobry pomysł nabiał tez jest dostępny i tańszy :) ale bardzo ci dziękuje za odp....
_________________
emileczka
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 9:02 pm   

Emilka23 napisał/a:
Co chcesz wiedzieć :) pomożemy?????

Jakie są mniej więcej koszty zakupu produktów dla kucharki dla ok 140 osób
_________________

 
 
 
Emilka23 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:33 am   

jak sama obliczalam z poprawinami na 150 os licząc z sokami około 8-9 tysięcy

[ Dodano: Pon Wrz 22, 2008 9:38 am ]
ale wszystko zależy ile gorących dań nplanujecie na wesele i na poprawiny
:lookdown: :lookdown: :lookdown: :lookdown: :lookdown: :lookdown: :lookdown:
_________________
emileczka
 
 
 
marysia 


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 10:11 am   

za dwa tygodnie mam spotkanie z moja kucharka i to na mojej sali zeby ocenic potrawy i ich skosztowac wiec na pewno ja zapytam na ile osob jest to wesele i jakie były koszta produktów :-)
_________________
 
 
Emilka23 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 8:10 pm   

a gdzie bedziesz miała to wesele???
_________________
emileczka
 
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 9:50 pm   

ostatnio dowiedziałam się, że jak kucharka sama kupuje to wychodzi około 110 zł z poprawinami na osobę (ale podobno bez napojów)...
_________________
04.07.2009 :D
 
 
Kalina81 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 7:20 am   

a na ile osób to wesele? 110 zł razem z robocizną, czy tylko za produkty?
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 8:00 am   

z "robicizną" no i sama robi zakupy... Ty kupujesz tylko napoje i alkohol i tort
_________________
04.07.2009 :D
 
 
rene244 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 9:32 am   

a co wchodzi w tą cenę? tzn. mam na myśli, czy są kelnerzy, ciasta, sprzątanie po weselu i po poprawinach i na ile osób o wesele?
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 10:22 am   

Ja produkty sama muszę dostarczyć, więc cena jest 25 zł za osobę, w tym:
- gotowanie
- ciasta
- kelnerki
- sprzątanie po weselu
- przygotowanie poprawin
- obsługa poprawin i sprzątanie do 20

Niestety resztę po poprawinach musimy posprzątać sami...
_________________
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 2:17 pm   

przepraszam za wprowadzenie w błąd.... za 110 zł pani kucharka oferuje:
gotowanie, obsługę kelnerską, sprzątanie po weselu, poprawiny, sprzątanie po poprawinach do maks 21-22, ciasta i tort, ewentualnie dekoracja stołów ogólnie opcja full :D
_________________
04.07.2009 :D
 
 
rene244 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 8:09 am   

ja nie wyobrażam sobie sprzątać po poprawinach. było tak u mojej kuzynki. zmywanie po 120 osobach i sprzątanie sali do 7 rano. dzięki ja rezygnuję.
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 2:40 pm   

No cóż, coś za coś... Masz więcej pracy i zmartwień, ale koszt zaproszenia jednej osoby wynosi maksymalnie 130 zł, a nie np. 180, co przy 100 osobach daje już oszczędność 5 tys. Dla mnie ogromną ;)

Ja w swoim "biznesplanie" policzyłam 7,5 tys na jedzenie i picie dla około 100 osób (z poprawinami). Ale jeśli przyjąć około 110 zł za osobę (tak jak pisała np. Koteczek), z czego 25 zł to robocizna (przynajmniej u mnie) to powinnam liczyć minimum 1 tys więcej :roll:

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 12:33 pm ]
Zmieściliśmy się (chociaż z pewnymi upustami "rodzinnymi") w 6,5 tys. ;)
_________________
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 5:12 pm   

cześć
Chciałabym odświeżyć wątek, ile teraz mniej więcej wydałyście w opcji kucharka plus zakupy (my), bo zauważyłam , że średnio licząc
kucharka 30 zł ,
kucharka sama robi zakupy 130 zł ,
czy faktycznie zakupy teraz tyle wychodzą 100 zł na osobę?
czy wam wyszło tyle?
rozumiem że wliczają w tą stówkę obsługę i sprzątanie po , czasem dekoracje stołów.
_________________
 
 
turecik 

Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:20 pm   

Ja miałam kucharkę na weselu - za talerzyk płaciłam 30,00 zł (w tym już była obsługa, sprzątanie oczywiście po weselu i pieczenie ciast), a na jedzenie wydałam razem z alkoholem i napojami 10100,00 zł - wesele robione było na 100 osób + poprawiny.
_________________

 
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 19, 2012 8:56 pm   

szukamy dobrej kucharki na wesele, prosze o kontakt na pm
 
 
mimeczka 


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 819
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 5:33 pm   

Czy są może jakieś forumki, które w tym roku robiły zakupy jedzeniowe we własnym zakresie? Jestem bardzo ciekawa ile was to kosztowało, bo cena podana w zeszłym roku przez turecik bardzo mi się podoba, ale spodziewam się wydania większej kwoty:)
_________________

 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1726
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 3:30 pm   

Ponawiam prośbę mimeczki
 
 
mimeczka 


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 819
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 11:41 pm   

Teraz to już mogę sama odpowiedzieć:) Na zakupy spożywcze liczone na 110 osób na 3 dni wydaliśmy 7.490 zł. W tym są już soki, woda i napoje gazowane - pepsi, sprite i fanta. Jedzenia zostało mega dużo, więc spokojnie mogliśmy kupić dużo mniej.
_________________

 
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 782
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 12:07 am   

My mamy wesele w 2015 i nasza kucharka stwierdziła, że maksymalnie na jedzenie wydamy 5000 zł ( wesele z poprawinami na 90 osób) + do tego napoje i alkohol :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
Zdjęcia ślubne - FOTOJACEK.pl

fotograf wesele łódź

wwesela sala taneczna Łódź

www.quatro.biz.pl

torty weselne łódź

dekoracja światłem łódź

videofilmowanie łódź

sala weselna łódź

www.foto-sobieraj.com.pl