Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ELVID
Autor Wiadomość
martusZgr 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz/Grays UK
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 8:37 pm   

taaa... powiem to tak bez urazy w pewnym momencie to czulam sie jakbym czytala jakas wojne na slowa albo jakas licytacje.. wydaje mi sie ze nie w tym rzecz :) chociaz takie oczernianie i obrona tez duzo rzeczy nam pokazala i napewno wbrew pozorom pozwolila nam pozanc choc troche firme Elvid :) ja mimo wszytsko zostalam bardzo zaintrygowana i musze dodac ze na plus i po calym opisie jestem bardziej zachecona do tej firmy niz zniechecona i mysle ze z pewnoscia wezme pod uwage jej uslugi przy wyborze wlasnego kamerzysty :) dzieki forumowiczki
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 11:08 pm   

Oglądałam ostatnio kasetę z wesela robioną przez tą firmę napiszę krótko aby było to jasne...
nigdy w życiu nie widziałam tak okropnie nakręconego wesela.
Jakieś machania kamerą specjalne przez 3 piosenki, że się w głowie kołuje, jakieś wywiady z gośćmi, podczas pierwszego tańca w większości kręcona sama młoda, że młodego nie widać, w kościele **** przybliżenia, że widać każdego pryszcza i piega na twarzy, pomylone części wesela niektórzy goście wyszli przed oczepinami, a na kasecie tańczą jeszcze dawno po oczepinach... z kościoła nagrana tylko przysięga, a reszta to wstawiona muzyka nie odpowiadająca do uroczystości... brak słów. Gdybym ja taką kasetę dostała to na pewno bym jej w takiej formie nie przyjęła... nie raz zapewne byłaby poprawiana. Tragedia.

Gusta są różne.. ale to była straszna płyta po pierwszych 10 minutach była chęć wyłączenia jej.. każdemu ze znajomych odradzę tę firmę pokazując im ten film z wesela.

[ Dodano: Nie Sty 02, 2011 11:11 pm ]
Ahhh bardzo pięknie o firmie piszą osoby, które były na forum tylko jeden raz aby wstawić tu komentarz bez logowań późniejszych ;) nie ma to jak reklama :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 9:27 pm   

Uff,,,przebrnąłem przez te wątki w tym temacie. No i komu tu teraz wierzyć ? Kilka osób naskakuje na elvida, kilka osób go broni. Ciekawe w tym wszystkim jest to,że są spore odstępy pod względem daty napisania postów.Temat został zaczęty w 2007 roku. Potem ktoś tam coś napisał w 2009, potem trochę w 2010. Elvid broni się jak może, odpowiada do rzeczy, ktoś znowu ripostuje. A ja myślę, że wina jest po obu stronach: coś nie zostało dopowiedziane, coś nie zostało zapytane itd.
Gdyby tak było źle z elvidem na rynku, to skończyłby jak osławiona firma z Łodzi o nazwie ,,Filmownia''. Jednak elvid istnieje, i co najważniejsze nie chowa się pod biurko.
W każdej firmie jest coś niewporządku: ktoś podstawia podwykonawców takich z przypadku, ktoś nie wywiązuje się z umowy do końca, komuś cos tam ginie jakiś materiał itd. A czy klienci w stosunku do firm tego typu są tak do końca w porządku? Co??? Może niech każdy z nas zrobi sobie taki rachunek sumienia zanim coś napisze.
Najgorsze jest w tym wszystkim,że czasami takie sytuacje biją w pozostałych z branż usługowych foto czy wideo, co dalej, młodzi w końcu zastanawiają się , czy warto brać kogokolwiek do filmowania. A potem statystyki w zamówieniach zamiast rosnąć jest odwrotnie.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 9:44 am   

Dzięki WIDEOFILM za wyrażenie swojej opinii.

Bronię się przed zarzutami "partactwa" z głównego powodu. Wykonuje filmy ślubne, które odbiegają od przyjętych standardów - dostaje drgawek jak widzę typowe filmy weselne, gdzie ślub trwa na filmie tyle ile trwał w rzeczywistości i do tego oparty jest o 2 kadry filmowe. To, że nie wszystkim osobom podoba się moja praca, mój pomysł, to jest rzecz normalna. Krytyka ma swoje plusy jeżeli jest zasadna - jeżeli dotyczy spraw technicznych, nagannego zachowania, niepoważnego traktowania klientów, itp. Ale jeżeli jest krytyką "bo mi się nie podobało" to jest bardziej rzecz gustu a nie złego wykonania zlecenia, tym bardziej, że każdy klient przed podpisaniem umowy ogląda wcześniej zrealizowane prace.
I na koniec - zarzut, że w wątku jest kryptoreklama też jest bezzasadny bo również ja mogę napisać, że krytykuje mnie konkurencja.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 8:12 pm   

elvid_videofilmowanie napisał/a:
że krytykuje mnie konkurencja.

np kto? panny młode byłe lub przyszłe... :)

elvid_videofilmowanie napisał/a:
jeżeli dotyczy spraw technicznych, nagannego zachowania, niepoważnego traktowania klientów

Cytat:
* Jakieś machania kamerą specjalne przez 3 piosenki, że się w głowie kołuje
* w kościele **** przybliżenia, że widać każdego pryszcza i piega na twarzy,
* podczas pierwszego tańca w większości kręcona sama młoda, że młodego nie widać
* pomylone części wesela niektórzy goście wyszli przed oczepinami, a na kasecie tańczą jeszcze dawno po oczepinach
* uzywacie fly cama ponieważ nie potraficie utrzymac stabilnego ujęcia co jest normalne u domorosłych WIDEOOPERATORÓW
* Wracając do tematu wątku, to chciałam zauważyć, że ujęcia flycam w waszym wykonaniu wydawały mi się nieudolne, ale zrzuciłam to na brak doświadczenia (pomyślałam, że pokazano mi jeden z pierwszych filmów kręconych z wykorzystaniem flycam).
* obraz jest kiepski. Szaro-ciemno-bury
*To co można mu zarzucić, to robienie filmów na tzw "jedno kopyto", ten sam podkład, ten sam styl
... więcej nie chce mi się wymieniać ;]
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 11:18 am   

sloneczkoo napisał/a:

Gusta są różne..

Widocznie ja w Pani gusta nie trafiłem.

Co do zarzutów technicznych - na firmowej stronie można poczytać opinię moich KLIENTÓW, można również pobrać 3 częściowy artykuł dotyczący mojej pracy, który ukazał się w ogólnopolskim czasopiśmie "Płaskie Ekrany"

Życzę wszystkiego dobrego.

sloneczkoo napisał/a:
w kościele **** przybliżenia, że widać każdego pryszcza i piega na twarzy,

Planów filmowych jest 9 a akurat ten nazywa się dużym zbliżeniem (jeden z bliskich planów filmowych, gdzie stan skupienia postaci i jej emocje są ukazane bardziej szczegółowo niż zbliżenie - twarz człowieka zajmuje całą część kadru – broda i czoło są często ucięte).
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
Ostatnio zmieniony przez elvid_videofilmowanie Sob Sty 08, 2011 12:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 11:37 am   

Gusta, a błędy techniczne to nie to samo... chyba Pan o tym wie. Poza tym już o tych gustach wspomnianych przeze mnie Pan pisał więc po co się powtarzać.

A na stronie są opinie przez Pana moderowane więc równie dobrze jak Panu coś nie odpowiada to ma Pan możliwość usunięcia go.

Pana odpowiedzi nie wpływają pozytywnie na zainteresowanie Pana usługami gdyż 1/2 wątku to dialogi z Panem ;] i tylko kilka pochwał większość od użytkowników będących jeden raz na forum - jak oni szybko i ładnie znaleźli ten wątek :) super oby więcej takich osób umiejących korzystać z wyszukiwarki ;]

Z mojej strony to koniec komentarzy w tym wątku - wrażeniami z Pana filmu weselnego + wymianami zdań z wątku nie zapomnę podzielić się z innymi parami planującymi ślub w Łodzi :)

A osobą planującym powierzyć pracę nad pamiątką z wesela tej firmy raczę dobrze to przemyśleć... skoro tu tyle opinii to coś muszą one znaczyć ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Ewelina J. 

Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 29, 2013 7:35 pm   Elvid

Witam,

chciałabym odświeżyć wątek. Jakie są Wasze opinie o firmie Elvid i świadczonych przez nich usługach w 2013 roku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl