Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój Pana Młodego
Autor Wiadomość
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 1:52 pm   

Pisałem o Pawis trochę wyżej... garnitury zaczynają się od 500zł... ja za swój dałem 750... więc są ceny różne. Nie warto kupować w takich firmach jak Bytom, Pierr Cardini itp. bo jakościowo są kiepskie i drogie garnitury. Pawis ma naprawdę dobre gance... może nie najtańsze ale dobre... mało kto wie z tyłu salonu Pawis gdzieś tam w głębi ponoć wyprzedają kolekcje czy też ostatnie sztuki. Warto zajrzeć :)

Ja w Konstantynowie kupiłem drugi ganc na poprawiny za 250zł :) bardzo fajny...
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 2:07 pm   

hmm no jako ze najbliżej mam na miejscu, zajrzymy tam w poniedziałek
_________________
 
 
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 2:48 pm   

tylko trzeba trafić na dobrą obsługę... dużo kobitek które tam obsługują są znudzone tą pracą i robią np. przymiarkę na "odwal się". Ja miałem szczęście że przy drugiej przymiarce trafiłem na kobitkę która się zna... bo wszystko było jeszcze raz do poprawy ;)
 
 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 11:27 am   

Ja chcę normalny czarny garnitur z białą koszulą. I co do dodatku to chciałbym musznik np. taki:
Kod:
http://allegro.pl/musznik-slubny-vernon-poszetka-plastron-47-i2860617242.html

Ale podobno muszniki są tylko pod kamizelki. Czy to prawda czy mogę go również założyć pod marynarkę?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Waldi87 Pon Gru 10, 2012 11:56 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 12, 2012 9:10 pm   

Możesz założyć,moda bardzo szybko się zmienia i moim zdaniem jest to nic innego jak tylko kwestia gustu i tego jak chcesz wyglądać w tym jedynym,wymarzonym dniu.


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blanka 
Firma

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Rawa Maz
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:38 pm   

Dla faceta to nie ma wielkiego znaczenia. Garnitur i tyle, jedynie mucha to jest problem z wyborem. A wy wolicie muchy czy krawaty do ślubu ?? ?
_________________
Blanka
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:39 pm   

Blanka, no to mój Ukochany jest jakiś INNY, bo dla Niego ma ogromne znaczenie to jak będzie wyglądał w dniu naszego ślubu ;)
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:46 pm   

tiaa.. mój też chyba jakiś INNY :smile: Tylko smoking i jeszcze szyty na miarę, jak ja mogę szaleć z suknią to on też chce wyglądać wyjątkowo ;)
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:52 pm   

no to i ja przyłączam się do grona bycia żoną INNYCH Mężczyzn, bo mój też chciał dobrze wyglądać i dla niego dobór garnituru był niezwykle ważny. No ale to chyba własnie jest normalne, nieprawdaż?
_________________

 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 9:30 am   

No nie sądzę aby dla mnie i chyba reszty facetów to był tylko garnitur i po sprawie.
Chcę wyglądać wyjątkowo tego dnia. U mnie mucha nie wchodzi w grę jest to blee. Ale to moje zdanie. Krawat albo ładny musznik np. taki jak w linku podałem.
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 3:19 pm   

Waldi87 napisał/a:

Ale podobno muszniki są tylko pod kamizelki.

Tak, bo z zasady są krótsze od krawatów, więc bez kamizelki wyglądają nieciekawie, zresztą chyba jeszcze nie widziałam mężczyzny z musznikiem bez kamizelki.
_________________
 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 8:19 pm   

A ja dziś pytałem i są również dłuższe muszniki które się idealnie nadają pod marynarkę :D . Tak wiec ja będę posiadaczem takiego musznika :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 9:23 am   

Waldi87 napisał/a:
A ja dziś pytałem i są również dłuższe muszniki które się idealnie nadają pod marynarkę :D .

A jak on wygląda gdy rozepniesz marynarkę? Bo raczej nie będziesz przez całe wesele w zapiętej marynarce? :wink: Jeśli ten musznik jest długości krawata to ok, ale jak krótszy to , wg mnie, nie będzie to tak dobrze wyglądać.
_________________
 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 9:27 am   

Na Allegro są muszniki o długości ok 40-50 cm. Teraz nie ma już problemów z kupieniem tego co się chce. Jak będę miał już swój musznik to wstawię fotkę.
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 7:20 pm   

A my się z D. napalamy na muchę i pas smokingowy. Ale z definicji pas smokingowy- do smokingu...A chcieliśmy kupić garniak-bo tańszy i praktyczniejszy :roll: No i dylemat :( Miała któraś z was taki problem? Wiem, że to niedopuszczalne łączyć te dwie rzeczy, ale kusi:P w głowie sobie tłumaczę- że goście się na tym nie znają :P Nie no żart..chyba będzie trzeba wypożyczyć smoking...Co mi radzicie?
_________________

 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 10:09 am   

Mój M miał Smoking pas i muchę i muszę powiedzieć że wyglądał bardzo elegancko. Jego smoking nie należał do takich typowych z całymi satynowymi klapami i "lampasem" na spodniach, a dokładnie wyglądał tak http://www.newmen.eu/kole...king-nr-kat-6/, [b]tygrysek7773[/b] musicie pochodzić, po przymierzać, my w czasie poszukiwania widzieliśmy kilka garniturów, z marynarką podobnie wyciętą z dołu jak ten smoking z linku, na jeden guzik gdzie pas i mucha też bardzo ładnie pasowały, akurat padło na ten ponieważ trzy tyg. przed ślubem tylko ten pasował idealnie.
 
 
mateosh 

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: okolice miasta Łodzi
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 10:48 am   

Wiecie może ile kosztuje sensowny smoking?
_________________
no problemo amigo
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 11:05 am   

mateosh, wydaje mi się, że cena gotowego to ok. 1000zł, a szytego na miarę 1200-3000zł. Oczywiście to wszystko granice umowne, bo cena zależy od materiałów i od firmy. Te 3 tys. to taka góra bardziej "normalnych" firm, bo przecież bez problemu znajdziesz dużo droższe.
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 11:10 am   

My płaciliśmy 900 zł w NEW MAN-ie, akurat była jakaś wyprzedaż, normalnie kosztował 1250 zł
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 5:52 pm   

Dzięki Karolain myślę, że temu mojemu też bd pasował smoking, ma 1,88 i jest szczupły. Płaski brzusio i pas -zajebiaszczy efekt :D . A ten smoking z twojego linku- ekstra.
_________________

 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 5:35 pm   

"smoking i smoking - co ja pingwin jestem"

to jest tekst mojego Kochania, dopiero jak mu zdjęcia pokazałam różnicę między smokingiem a frakiem zauważył, ech faceci

a tak swoją drogą udało się którejś z was namówić chłopa na frak?
_________________
życie jest snem
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 10:28 pm   

Cytat:
a tak swoją drogą udało się którejś z was namówić chłopa na frak?

Haha nawet nie próbowałam :D Ledwo mi się udało go namówić na smoking- już kupiony. Zobaczył się w nim i przyznał mi rację. Zresztą...Musi się przyzwyczaić, że kobieta ma zawsze rację.
_________________

 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 10:51 pm   

Marzenie - mieć faceta co nie dyskutuje w kwestii ubrań. Mój to ma problem z każdym zakupem, jeśli już go wyciągnę na miasto, to w pierwszym sklepie wybiera jeden fason, jeden wzór, przymierza i... bierze cztery sztuki. Potem tylko słyszę, że dzięki niemu miałam czas na własne sprawy. Nie dociera do zakutego łba, że jak jadę na wyprzedaże to jego nie zabieram bo "wie szef jak król Julian pomaga, to raczej nie pomaga"
_________________
będzie lepiej...
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 11:41 am   

Mój PM jest na razie na etapie "chce mieć smoking", ale przez 1,5 roku może mu się jeszcze pozmieniać.
Nie rozumiem tylko, dlaczego kobiety chcą na siłę ubrać swojego mężczyznę tak jak im się to wydaje najlepiej. Dziewczyny dajcie im szanse! Oni nie są tylko dodatkiem do waszego wyglądu... Mężczyzna też musi czuć się dobrze w tym co ma na sobie...
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 11:47 am   

Selene, z ust mi to wyjęłaś ;) ja nie pokazuję sukni mojemu Arkowi, On mi nie pokazuje swojego stroju i tyle. Nie będę go przystrajać kolorowymi muchami dobranymi kolorystycznie czy coś. Nie będę zmusząć do założenia fraka/smokingu bo On nie jest moją laleczką do ubierania, tylko Partnerem i założy to co Jemu będzie odpowiadać i w czym będzie czuł się swobodnie. Coś wspominał ostatnio o granatowym garniturze i już mam chrapkę na samą myśl :smile:

Notabene, z dopasowaniem kolorystycznym mam trochę chore skojarzenie, spowinowaconych ze sobą bliźniąt/rodzeństwa, a nie Pary Młodej :smile:
_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Sty 25, 2013 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 2:38 pm   

Dorotka_, sukni oczywiście że również nie pokazuję :) zobaczy ją dopiero w kościele jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeśli chodzi o dobieranie krawatu/koszuli do sukienki partnerki (co jest dosyć popularne na większości imprez, nie tylko na własnym weselu) to już z dwa lata temu Pani w sklepie mi tłumaczyła że tak już się nie robi, to nie modne i w ogóle. Także trzymajmy się tego i dajmy naszym mężczyznom szansę :)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 3:17 pm   

Selene, nie się nam Panowie postarają, a co!
_________________


 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 7:07 pm   

Tak, tylko, że najpierw naprawdę warto spróbować :) Gdy D. zobaczył się w smokingu to z przekąsem powiedział ,,Masz rację, to jednak nie jest zły pomysł".Najgorzej jak najpierw wbiją sobie coś do głowy i będą się przy tym upierać. A wczoraj zadowolony kupował ze mną koszulę do smokingu, bo mówi ,,teraz wyprzedaże to może coś tańszego się znajdzie" :D Nie wcisnęłabym mu tego smokingu na siłę, ale niech mi nie mówi, że go nie chcę, jeśli nawet go nie przymierzył.A co do dobierania kolorów- nie wyobrażam go sobie z różową muchą i pasem(bo taki będę miała bukiet) To by było straszne... ;)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 8:35 pm   

tygrysek7773 napisał/a:
Nie wcisnęłabym mu tego smokingu na siłę, ale niech mi nie mówi, że go nie chcę, jeśli nawet go nie przymierzył.


Amen :mrgreen: aż przeczytałam Twój komentarz na głos mojemu R :mrgreen: :smile:
_________________


 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 11:28 pm   

1. Garnitur. W kolorze czarnym.
2. Krawat w kolorze kamizelki.
3. Kamizelka w kolorze czarnym z fakturą w odcieniu ciemnym bordo - faktura turecka.

Zakupione w Pawisie - 730zł!
Panie sprzedawczynie już na pierwszy rzut oka wiedziały jak dobrać rozmiar (pierwszy podany leżał idealnie :D )
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 8:15 pm   

Dzisiaj kupiliśmy garnitur w Pawisie ;)
Klasyczny krój, grafitowy kolor.
Kamizelka, fular i koszula w kolorze ecru.

Dobraliśmy od razu buty, pasek, spinki...
Odbiór za 10 dni - spodnie i kamizelka wymagały kilku poprawek.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 9:26 am   

Dziewczyny pomocy!
potrzebuję namiary na sklep, w którym można kupić koszulę smokingową w kolorze ecru??

w Madonnie mogą sprowadzić taką, ale za 350zł :/
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 4:34 pm   

szpilka86, kremowa koszula do smokingu? :o

nieeee róbcie tego :roll:
_________________


 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 9:11 pm   

Sprzedawczyni w Madonnie zabroniła mi kupna śnieżnobiałej koszuli dla Młodego, ponieważ wtedy moja suknia będzie wyglądać na brudną.

Rzeczywiście do smokingu powinno się nosić TYLKO białą koszulę; ale coraz częściej zasada ta jest łamana. Ponadto nie powinno się też zakładać smokingu przed 18:00 o czym również dużo PM zapomina... na szczęście u nas ślub o 18:00 :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 8:44 am   

Ja też się przed ślubem zastanawiałam nad kremową koszula smokingową dla P. Na początku po prostu pytałam- nigdzie nie bylo. Później szukałam w internecie i tu się dowiedziałam, że do smokingu tylko biała koszula no i ostatecznie sobie pomyślałam, że dlaczego ja mam młodego dopasowywać do mnie, a nie np. ja do niego i dlaczego nie kupiłam śnieżno białej sukni?
Oglądając teraz film i zdjęcia w ogóle różnica w odcieniach nie rzuca się w oczy. Jak się człowiek przypatrzy to coś tam widać, ale tak normalnie to nic. Swoja drogą to jakby suknia była cappucino to też szukałabyś mu takiej koszuli, czy białej (smokingowej)/ kremowej (zwykłej)?
_________________
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 9:08 am   

nie, nie szukałabym mu koszuli w kolorze cappucino :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 9:16 am   

A mogloby byc ciekawie :smile:
_________________
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:04 pm   

Cokolwiek to będzie - garnitur czy smoking, musi być bespoke. Ciężko mi uwierzyć, by gotowe fasony pasowały idealnie do sylwetki. Można pokusić się o MTM, ale to nie to samo co bespoke :)

Inna sprawa, że przy moim okrągłym bębnie rolling stonesów mogę wyglądać śmiesznie w smokingu :(
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 10:22 am   

Gilgamesz nie musi być od razu bespoke. Jeśli dysponujesz nieco większym budżetem i chcesz po ślubie korzystać z ubrania to zainwestuj w dobry garnitur - 100% wełny lub wełna z jedwabiem /żadne tam tworzywa sztuczne, bo raz, że się spocisz a dwa będziesz mieć na zdjęciach odblask/.

Mój ślubny jest dość rozbudowany i niezbyt wysoki - bez problemu znajdował na siebie garnitury. Po przejściu wszystkich "sieciowych" sklepów mogę w 100% polecić Vistulę (mają pięknie skrojone marynarki; tutaj kupiliśmy garnitur prawie idealny),Bytom (uwaga na marynarki z podwójnym rozcięciem z tyłu bo mogą odstawać; fantastyczne spodnie w typie slim) no i z pewnością Lancerto (tutaj znalazł garnitur idealny).

Bez szału: Próchnik (garnitury na bardzo szczupłych), Lavard (sztuczne domieszki), Pawo (prawie same sztuczne domieszki, zero wyboru)...
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 3:06 pm   

Spotkaliście się kiedyś z granatowym garniturem PM??
_________________
Skyler

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 3:57 pm   

Ja szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze ani jednego Pana Młodego w granacie, a szkoda bo to raczej niedoceniany kolor. Choć przyznam, że nie zmienilibyśmy czarnego na granat.
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 6:53 pm   

Skyler napisał/a:
Spotkaliście się kiedyś z granatowym garniturem PM??

W tym sezonie jest bardzo modny i w kilku sklepach z garniturami Panie mówiły,że w tym roku granat ma duże wzięcie u PM.
Moj mąż też sobie kupił granatowy (nie jako PM), pierwszy raz przymierzył w tym kolorze i żałujemy że dopiero teraz, bo bardzo mu pasuje.
Zresztą są różne odcienie granatu i to też ma znaczenie.
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 8:08 pm   

mój Mąż miał garnitur w kolorze granatu i uważam to za świetny wybór ;)
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 8:58 pm   

:jupi: bardzo mnie to cieszy, że modne bo mi się granaty, a ponieważ nie spotkałam się z nim na ślubie to może dlatego zaczęłam się zastanawiać czy PM pasuje.
_________________
Skyler

 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 9:23 pm   

Nam natomiast granatowe garnitury jakoś do gustu nie przypadły. Jak to mój PM stwierdził po założeniu któregoś "wyglądam w nim jak w mundurku szkolnym" :] I muszę przyznać, że moje skojarzenie od razu było dość podobne :D Ale może po prostu do jego karnacji, postury (a to chuderlak tragiczny) ten kolor nie pasuje :) A na kimś innym może wyglądać całkiem fajnie :) Dopóki się nie przymierzy, to nie będzie wiadomo ;)
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 10:49 pm   

Skyler, mąż Troszki naszej z forum miał granatowy garnitur i do tej pory pamiętam Jego zabójczy wygląd :)

Mój A. też się zastanawia - granatowy gajer, albo klasyczny czarny smoking ;)
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 11:29 pm   

Widziałam jednego młodego ale odcień był fatalny. Zupełnie do niego nie pasował i w efekcie wyglądał jak listonosz.
_________________

 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 6:37 am   

Mój PM chce smoking na wesele, więc klasyczny czarny. Ale na poprawiny sama mam chęć mu kupić jakiś granatowy, choć podobają mi się też ostatnio te "szafirowe" :smile:
_________________

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 10:11 am   

Na ślubie i 1szym tańcu- wojskowy mundur.
Dalej na weselu- czarny smoking, mucha , pas i biała koszula.
Poprawiny-grafitowy garnitur, biała koszula, śmietankowy krawat .
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pią Wrz 20, 2013 10:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 10:33 pm   

Troszkę mnie pocieszyłyście, że młody może mieć granat:) ale ostatnio mama powiedziała, że jak PM będzie miał granat to ja muszę mieć białą suknie, chociaż mi sie wydaje że złamana biel i pochodne bieli też będą ok??
_________________
Skyler

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl