Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SzkoŁy nauki jazdy
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 6:13 pm   SzkoŁy nauki jazdy

Ja wprawdzie mam już prawo jazdy od kilku lat ale od jakiegoś czasu namawiam mojego Crissa żeby też prawko zdobyŁ i może w przyszŁym roku kupilibyśmy jakieś autko :D
Sama nie jeżdżę więc chciaŁabym podszkolić jazdę.
Moja szkoŁa, do której chodziŁam byŁa fatalna, wspominam ją bardzo źle i tak sobie pomyślaŁam żeby może dla Forumek, które przymierzają się do nauki stworzyć wątek o szkoŁach nauki jazdy, które polecamy oraz tych które stanowczo odradzamy?

Ponieważ zaczęŁam:
odradzam - Auto SzkoŁa Sukces na Broniewskiego (w ciągu pawilonów handlowych między rondem a Rzgowską)
polecam - szkoŁę LOK na Kościuszki przy Zamenhoffa - dopiero tam naprawdę się nauczyŁam jeździć
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 6:49 pm   

Swietny temat!!!

Ja wlasnie zrobilam prawko 23 kwietnia (zdalam za pierwszym razem!!!). Ale wybralam formulke troche niestandardowa... jako ze mieszkam za granica gdzie ucze sie i pracuje, nie mam czasu na normalny kurs (tu czy tam), wiec pojechalam na wczasy z prawem jazdy

terminy 11-to lub 14-to dniowe, pobyt w osrodku (warunki troche spartanskie, ale zabawy bylo co nie miara, duzy zalesiony teren, ognicho, no ale jedziemy po to, zeby sie nauczyc jezdzic!!!), natomiast jedzonko 3 razy dziennie bardzo dobre. Egzamin w Lomzy (nie ma tramwajow)

Jedna uwaga, a raczej dwie:
nie wybierac turnusow letnich - bardzo duzo ludzi na jednym turnusie!!! ja bylam 13-23 kwietnia (mniej chodliwa data) i bylo nas 10 kursantow, 4 instruktorow, z czego 7 kursantow zdalo za pierwszym podejsciem! instruktorzy rzetelni, zwlaszcza instruktor Grzesio (mowilam, ze mu zrobie reklame na forum - to moj instruktor:) )
lepiej juz zaznajomic sie z testami, 10 czy 14 dni to za malo na jazdy i nauke, ja juz zaczelam po trochu 3 miesiace przed turnusem, tak wiec na turnusie znalam juz pytanka i odpowiedzi na pamiec:) testy zdali wszyscy:)

powodzenia!

www.hauger.com.pl
_________________


 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 6:55 pm   

olala a ile taka przyjemność kosztuje?? bo na stronie nie znalazłam :) fajna sprawa coś takiego, ja kiedyś chodziłam na kurs był organizowany w mojej szkole ale potem miałam wypadek samochodowy i nie podeszłam do egzaminu z jazdy, ale chciała bym teraz po latach to prawo jazdy jednak zrobić :)

[ Dodano: Sob Maj 05, 2007 6:57 pm ]
już znalazłam cene :) zabójcza !! :D
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:04 pm   

super sprawa taki kurs wakacyjny, nawet nie wiedziaŁam, że coś takiego istnieje :D
ja też zdaŁam za pierwszym podejściem ale miaŁam kurs podstawowy (w szkole, którą odradzam) oraz ok. 20 dodatkowych jazd (w tej polecanej). WydaŁam na to masę kasy
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:30 pm   

No wlasnie, jak sobie policzylam cene z kurs i szanse zdania w Lodzi, no i ile czasu to mi zajmie, to sie nawet nie zastanawialam!!! wiem ze niestety mozna trafic na badziewna szkole;

teraz moja kuzynka zapisala sie na kurs w Lodzi, ale bedzie zdawac w Piotrkowie prawdopodobnie... ale to dopiero najpredzej pod koniec czerwca. A ja wzielam 2 tyg urlopu, i juz:)

wybralam te wczasy z prawem jazdy, a maja mnostwo terminow w ofercie, i postawilam wszystko na jedna karte. juz wczesniej zakuwalam testy, a na turnusie jazdy, jazdy i jazdy...

i prosze, przed 13 kwietnia jeszcze nie wiedzialam gdzie jest sprzeglo, hahaha :D

sluze wszelkimi dodatkowymi relacjami z mojego pobytu, jesli ktos chce sie dowiedziec szczegolow, o ktorych na stronie www sie nie mowi:)
_________________


 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:33 pm   

na tym kursie wszystko jest juz zagwarantowane?? jedzenie, nocleg itd.. to jest w cenie?
bo jeśli tak to w sumie licząc koszty wyjazdu i zakwaterowania, jedzenia plus nauka jazdy to wychodzi na to samo albo i taniej sam kurs :) no chyba że za wszystko dodatkow płaci się samemu :)
_________________
 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:29 pm   

W cene wliczone sa:

przewoz z Warszawy do miejsca kursu czyli do osrodka, jedzonko, noclegi, sam kurs, badanie lekarskie i oplata za egzamin. Ty tylko bierzesz ze soba dowod, zdjecie i adres wydzialu komunikacji w Lodzi. no i ciuszki, oczywiscie:)

zaliczka wynosi 500 zl (chyba...)
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:33 pm   

caŁkiem niezŁy interes ale chyba i tak jest to dość wysoki koszt takiej imprezy, zwŁaszcza, że pŁatny w przeciągu miesiąca. Ja bym się chybA NIE mogŁa na coś takiego zdecydować ze względu na fundusze
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:36 pm   

ja juz to zaplanowalam w grudniu... wiec mialam czas na uzbieranie kasy. Zapisalam sie w listopadzie na konkretny turnus, zeby byc pewna ze beda miejsca, na zaliczke masz miesiac czasu, wiec wplacilam w grudniu, a potem reszte placisz w dniu wyjazdu, wiec jednak jest troche czasu na pozbieranie funduszy, nie?
_________________


 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:38 pm   

gdyby nie to że napewno nie dostane urlopu :) ( taka praca ) chetnie bym się wybrała na taki wyjazd :) kaske bym jakoś w ciagu 4 miesięcy może odłożyła :)
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 10:55 pm   

Ja chodziłam do szkoły jazdy CROSS i jestem z niej bardzo zadowolona :D
Wykłady prowadzone były w bardzo sympatyczny i humorystyczny sposób dzięki czemu teoria łatwiej wchodziła do głowy.
Jazdy też z fajnymi instruktorami :D
Ja zdałam za pierwszym razem :)
POLECAM :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 11:19 pm   

to jeszcze jakieś konkretne namiary poprosimy :D
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 7:20 am   

Ja kończyłam szkołę Mróz na Piotrkowskiej 134, mam małe zastrzeżenia ale o tym za chwilke :)
Skusiła mnie cena i fakt, że teorie mogę robić w dowolnych godzinach bo zawsze ktoś w tej szkole jest, kto może poprowadzić wykład. Przy mojej pracy było to idealne. Zajęcia były prowadzone w dość ciekawy sposób.
Dostałam tam też książeczki (znaki drogowe z komentarzem,mini podręcznik kierowcy i testy w formie książeczki i na płycie ), wiem że w niektórych szkołach trzeba płacić za testy.
Praktyka: (mają dużo samochodów więc na jazdy długo się nie czeka)
I teraz to na co parztę nieco krzywo a na początku wydawało mi się dobre, mianowicie nie było przypisanego instruktora do kursanta. Z jednej strony było to ok bo wiadomo, że różni instruktorzy na różne rzeczy zwracają uwagę ale na dłuższą metę taka "loteria" była uciążliwa. Jednak instruktor, który jeździ z Tobą cały czas wie z czym ewentualnie mozesz mieć problem na egzaminie, co sprawia większą trudność i nad czym trzeba jeszcze popracować. Zazwyczaj zdajemy sobie sprawę z mankametów jazdy ale tłumacząc każdemu nowemu instruktorowi co jest naszą bolączką to zwyczjanie strata czasu. :-?
Kurs zaczełam robić w lipcu zeszłego roku i jak go kończyłam to ponoć zaczęło się tam zmieniać z tymi "przydziałami" :) Może teraz jest już tak jak być powinno. :razz:
Ogólnie rzecz biorąc nauczyłam się wiele ale wiem, że będąc z jednym instruktorem nauczyłabym się jeszcze więcej. Egzaminu niestety nie zdążyłam zdawać w Łodzi ze względu na przeprowadzkę, a tu w Zielonej zdałam za drugim razem, pewnie dlatego, że w Łodzi jeździ się na corsach a w zielonej na punto ( tak to sobie tłumaczę :mrgreen: )
_________________

 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 9:47 am   

Jak ma zamiar zdawać w Piotrkowie to nie ma się czym przejmować :D tam, wszyscy za pierwszym razem zdają :) żeby nie zdać trzeba się baaardzo postarać :) osobiście nie znam nikogo komu by się nie udało zdać tam egzaminu :)
A z kim miałaś egzamin?

Ja chodziłam do szkoły Romana Madeja na Piłsudskiego kawałek za Sławą idąc od Kilińskiego ;P nie polecam raczej.. tzn Pan Roman super zabawny Facet, jeśli chodzi o teorię wszystko elegancko tłumaczył, sprawdzał czy rozumiemy mogliśmy ćwiczyć teorię na kompach jak długo chcieliśmy... na jazdach też w miarę ok, nie krzyczał na mnie, ale na Facetów darł się jak głupi ;P (tzn nasza grupa liczyła tylko 3 osoby ;) ) tylko placyk itd trochę schematycznie uczył.. czyli lusterka i słupki...
Ale potem jeździłam z kolegą mojego Taty Panem Markiem Jacyną :) ze szkoły na Tuwima... taka w bramie jak się skręca z Kilińskiego przy Poczcie. Pan Marek super Facet :D w ogóle inaczej się jeździło :) uczył na czuja, podpowiadał jak sobie ułatwić itd i bardzo wesoły :)
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:49 am   

a propo szkoły jeszcze:
każdy dostawał ksiąkę do nauki, a na ostatnich kiulku godzinach rozwiązywalismy testy.
Jazdy zaczynały się zaraz po teorii.

Namiary:ul. Milionowa 96 bl.13
tel biuro: 672-22-72

kiedys wykłady były tylko w środy i piątki 16.00- 20.00
Nie wiem jak jest teraz :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:55 am   szkoła

Ja kończyłam szkołę na pomorskiej (zaraz przy wielkim skrzyzowaniu tzw rondo solidarności) Szkoła się nazywa AGRA.
Była to druga szkoła bo z wcześniejszej nie byłam zadowolona. W tej skzole moge z czystym sumieniem powiedzieć że nauczono mnie podstaw, prawidłowych zachowań na drodze i co najważniejsze uczono cierpliwie, dokładnie i bez żadnego krzyczenia, czepialstwa, miło sympatycznie, ale też i dokładnie.
Jeżdziłam z Panem Jackiem i jestem mu bardzo wdzięczna za uwagę jaką mi poświęcił i za wiele cennych rad które się przydały na samym egzaminie.
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:25 pm   

ja moge polecic instruktora ktory mnie przygotowywal do prawka! uczy bardzo dobrze! mozna sie go o wszystko pytac i co dla mnie najwazniejsze wiem jak sie zachowac jak czycha na mnie zagrozenie!
jest ludzki! nie krzyczy jak np zgasnie samochod ( bo moj poprzedni tak wlasnie robil)
zdawalnosc tez ma bardzo duza!
polecam! jak sie powie ze od Mai( np. jestem kolezanka Mai) to ma sie dwie godzinki gratis :)
podaje namiar Irek Pończyk 601234870
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 07, 2007 6:43 pm   

Maja a ten Pan ma wasne autko, żeby z nim pojeździć? No i ile kosztuje godzina jazd?
Ja mam prako ale od dawna nie siedziaŁam za kierownicą i chciaŁabym się trochę podszkolić ;)
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:24 am   

Sajonara6 napisał/a:
Maja a ten Pan ma wasne autko, żeby z nim pojeździć? No i ile kosztuje godzina jazd?
Ja mam prako ale od dawna nie siedziaŁam za kierownicą i chciaŁabym się trochę podszkolić ;)

pewnie nawet kilka!! on jest instruktorem razem z synem a jego ojciec prowadzi wyklady!
uczy naprawde gitara! nie wiem ile kosztuje godzina ale chyba 30 zl. jak konczylam u niego kurs poltora roku temu i wszystkich do niego odsylam.
teraz jezdze na automacie i jak bede sie przesiadala na normalna skrzynie biegow to tez do niego skocze na jazde...
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 3:26 pm   

Polecam szkołę jazdy na demokratycznej przy starorudzkiej. Skończyłam tam kurs, niedrogo, zdałam :)
_________________

 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 4:25 pm   

Ja chodziłam do instruktora prywatnie, nie do szkoły nauki jazdy. Zazwyczaj zbierał kilka osób i prowadził kurs. Jazdy były z nim i drugim instrktorem. Był ok facet, dobrze uczył praktyki. Można było pozyczyc testy, książki. ( o ile dobrze pamietam ul. Granitowa okolice ul. Tuszyńskiej, pan Wojtysiak). Co prawda zdałam za trzecim razem ale moja kuzynka z apierwszym.
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 10:43 pm   

Ja właśnie teraz jestem na kursie na prwako. :)
Zapisałam się do małej szkółki, którą prowadzi tata mojej koleżanki i jestem bardzo zadowolona (w cenie były testy na płycie, książeczka z przepisami, badanie lekarskie i lekarz).
Już ponad połowa jazd za mną, więc jest ok, ale na początku to było tragedia, bo poszłam na kurs z zerową wiedzą - nie miałam pojęcia jak zapalić silnik! :oops:
Wszelkie manewry drogowe były dla mnie bardzo stresujące, ale z biegiem czasu odkryłam przyjemność w prowadzeniu samochodu :D
Mój instruktor też jest ok, w miarę cierpliwy i nie mówi mi co mam robić tylko zmusza mnie do samodzielnego myślenia na drodze.
A egzamin będę zdawać w Piotrkowie, gdzieś w połowie czerwca.
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 12:31 pm   

Ja Wam polecę szkołe extreme .

Sama zdawałam w szkole WOTA , ale nie polecam - im chodzi głównie o kasę.
_________________

 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 8:13 pm   

Ja polecam Auto szkołę KOWALSKI http://www.autokowalski.pl/
Zdałam za pierwszym razem! A atmosfera bez stresu - serio :smile:
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 5:38 pm   

A ja polecam Auto Szkołę Agrę ! Mają bardzo dobrych instruktorów i teoria tez jest tłumaczona baardzo dobrze. Maja sporo El-ek i doszło paru nowych instruktorów od czasu kiedy ja zdawałam. Swoje biuro maja bardzo blisko WORD-u więc nie traci się czasu na dojazd do tras egzaminacyjnych.
Ostatnio zmieniony przez _karolka_ Pią Lis 06, 2009 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 7:51 pm   

Chodziłam do Bajona na wojska polskiego i ogólnie szkoła ok...ale niektórzy instruktory do chrzanu zdecydowanie są!!!
Są też tacy którzy wiedzą jak uczyć i uczą dobrze...prawda jest taka ze dopiero przed moim ostatnim egzaminem (zdanym) dostałam najlepszego instruktora, bo w ciągu 6 godzin, wytłumaczył mi wszystko to co powinnam wiedzieć już daaaawno, dawno temu...
 
 
emi2210 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: ok. Łodzi
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 8:48 pm   

_karolka_ napisał/a:
A ja polecam Auto Szkołę Agrę


Też tam chodziłam :D I również ją polecam. Bardzo miło wspominam ten czas. Instruktor który mnie uczył bardzo wyrozumiały. Nie chwaląc się zdałam za pierwszym razem jak i kilka osób z mojej grupy. W miarę tanio, w porównaniu do innych. Książki w cenie kursu. Dużo samochodów do nauki (wybierasz którym chcesz jeździć).
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 11:01 pm   

zdecydowanie SZTABA :) Wprawdzie chodziłam tam 4 lata temu i mogło się coś zmienić, ale pani Ela - właścicielka, to bardzo sympatyczna babeczka, a i instruktorzy byli świetni, zwłaszcza dwaj bracia :) Fantastycznie tłumaczyli i uczyli :) Szczerze polecam :)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 8:17 am   

a ja do AB chodziłam a w zasadzie na jednej godzienie wykładów byłam, :P moim instruktorem był tzw. "wolny strzelec". teraz jedzi on w szkole swojej córki- autko szkole :D z jego córką także jeździłam kilkakrotnie i oboje sobie bardzo chwale, teraz do prawka przymierza sie moja siostra i tez absolutnie tylko u Kikosickich (w autko szkole) także bardzo polecam i Asię, i Pana Marka :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 8:53 am   

Ja też polecam Extreme (Narutowicza), zdałam za pierwszym razem ;)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 9:20 pm   

Ja juz mam prawko, ale moge powiedziec cos niecos o auto szkolach...Nie polecam auto szkoly TURBO w Lodzi oraz auto szkoly zebra z sieradza!!!! Godne polecenia sa: " ZDYB" w Lodzi oraz" Witold Romek "z Sieradza.
_________________

 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 10:55 pm   

Debussy napisał/a:
Ja też polecam Extreme (Narutowicza), zdałam za pierwszym razem ;)

Popieram w całej rozciągłości. Jeśli macie możliwość wyboru instruktora to polecam Waldka i Sławka. Zdałam bez żadnego problemu za pierwszym podejściem i nie boję się jeździć, nawet bardzo długich tras :)
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:59 am   

Ja zdawałam w Piotrkowie Trybunalskim, jazdy miałam wykupione w szkole "Moto-Plus", i też dałam za pierwszym razem. :) Cen niestety nie pamiętam, bo to było w 2007.
_________________
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 10:56 am   

Ja uczyłam się w Łodzi w Auto-szkole Pańczyk i też zdałam za pierwszym razem :)
_________________

 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:07 pm   

a ja poleciłabym na Broniewskiego szkołę Sukces, zdałam za drugim razem
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:15 pm   

a ja zdecydowanie NIE POLECAM auto szkoły Beta (piotrkowska 77)- piszę z adresem bo w Łodzi są dwie takie auto-szkoły- ta druga chyba przy placu barlickiego i ta jest ok-koleżanka tam chodziła.

natomiast ta pierwsza to masakra... po skończeniu kursu teoretycznego, praktycznego, wydaniu 1200 złotych nadal nie miałam pojęcia o jeżdżeniu samochodem... Każda "wyprawa" na kurs była baaaardzo traumatycznym przeżyciem. Nauczyciel niemiły, opryskliwy i zadufany w sobie. Czasami miałam wrażenie jakbym powinna iść na kurs ze wszystkimi umiejętnościami co najmniej 15-letniego kierowcy... każdy błąd był krytykowany, non stop krzyk, wyzywanie kursantów od tumanów... MASAKRA. Po skończeniu kursu "nauczyciel" zadzwonił do mojego taty i próbował go namówić na wykupienie dla mnie dodatkowych godzin, bo ja "nic nie umiem i na pewno egzaminu nie zdam a wogóle to on nie bierze za mnie odpowiedzialności"...

Dopiero później trafiłam do Skierniewic do jednej z auto-szkół poleconej przez znajomego mojego taty i tam dopiero nauczyłam się wszystkiego.
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 10:49 am   

polecam WOTA - od lat renoma... ja wprawdzie 11 lat temu... ale po ich szkoleniu zdałam za 1 podejściem :smile:
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 11:52 am   

Cytat:
polecam WOTA - od lat renoma...

Popieram.
Mogłabym jeszcze polecić konkretnego instruktora, bo był suuuuuper, gdyby nie to, że tuż po moim egzaminie odszedł od nich i bardzo możliwe, że teraz jest egzaminatorem, bo takie miał plany :smile:
_________________

 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 12:08 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Mogłabym jeszcze polecić konkretnego instruktora, bo był suuuuuper


może ten sam co mój? :)
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:18 am   

Ja chodzę do BAJON na ul. Zielonej 61.

Teorię prowadzi p. Monika - zna się na tym bardzo dobrze.. zajęcia mijają szybko i przyjemnie ;) dużo filmów oglądamy a zajęcia odbywają się tylko wtedy kiedy pasuje całej grupie ;)

Zajęcia teoretyczne polecam Wiktora cudowny człowiek, od razu wie z czym Ci idzie gorzej i próbuje Cię tego nauczyć bez stresu... strasznie cierpliwy, nie denerwuje się. Bardzo uprzejmy i ugodowy człowiek.

Jazdy doszkalające 10h - 400zł

POLECAM SERDECZNIE ;)
Ja jestem w 100% zadowolona.. jestem w trakcie kończenia nauk jazdy.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 04, 2010 10:02 am   

Ja zdawałam w Sieradzu i jestem zadowolona.Ośrodek Szkolenia Kierowców Marian Surmacz ul. Targowa 10/29 Miło wspominam naukę.Instruktorzy mili i dobrze tłumaczą.
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 9:45 pm   

W NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK ZACZYNAM KURS NA PRAWO JAZY !! ! :) TRZYMAJCIE KCIUKI ŻEBYM SKOŃCZYŁA GO SZYBKO I MOGŁA WRÓCIĆ DO MĘŻA :)
ZAPISAŁAM SIĘ DO SZKOŁY AMATOR NA STRAŻACKIEJ, MAM BARDZO BLISKO I PODOBNO SZKOŁA NIE JEST ZŁA.
_________________


 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 11:16 am   

motylica napisał/a:
polecam WOTA - od lat renoma... ja wprawdzie 11 lat temu... ale po ich szkoleniu zdałam za 1 podejściem :smile:


Ja również tam chodziłam na zajęcia i zdecydowanie polecam. WOTA naprawdę świetnie przygotowuje - teoria z panem Pajorem była super; jazdy miałam z Rafałem (niestety chyba już tam nie pracuje). Być może to ten sam, o którym piszą dziewczyny powyżej.

Zdałam za pierwszym razem i myślę, że w dużej mierze to zasługa właśnie tego instruktora, bo zagroził, że albo zdam za pierwszym, żeby statystyk mu nie popsuć, albo..... za drugim :D
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 4:19 pm   

Ja polecam auto szkołe Kleksik na ul.Przybyszewskiego.
Teoria prowadzona indywidulanie więc mozna dostosowac godziny :)
_________________

 
 
Uinena 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 4:27 pm   

Nie polecam szkoły na Kraszewskiego :( Po pierwsze dlatego, że zamiast dać się skupić to "gadki szmatki", po drugie "proszę naszykować lusterka i pasy a ja zaraz wracam" - powrót 15 minut później!! Tak było za każdym razem!! Holahola! Przecież to jest czas, za który płacę!! :?

A teraz muszę znaleźć lepszą szkołę i to w końcu mieć za sobą!! :(
_________________
:)
Ostatnio zmieniony przez Uinena Sob Sie 21, 2010 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:51 pm   

espina napisał/a:
Ja również tam chodziłam na zajęcia i zdecydowanie polecam. WOTA naprawdę świetnie przygotowuje - teoria z panem Pajorem była super;

Ja z tym panem miałam praktykę :lol: tyle że za wiele mnie nie nauczył [smilie=76.gif] owszem miły sympatyczny i dowcipny ale mało wymagający.Po ukończonym kursie,dokupionych godzinakach i nie zdanym egzaminie zdecydowałam się na zmianę na Agrę i instruktora Macieja D. gdzie dopiero zostałam "przeciągnięta" i nauczyłam się naprawdę jeździć polecam Agrę :ok:
_________________

 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:58 pm   

Frezja to co piszesz potwierdza, że najważniejsza jednak praktyka.
Ja też uważam, że gdyby nie mój instruktor od jazd to bym nie zdała za pierwszym podejściem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez espina Czw Wrz 16, 2010 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 12:34 pm   

ja polecam auto szkołę ZASADA, ja i mój P oraz wielu znajomych, chodziliśmy do tej auto szkoły - nie ma żadnych problemów z umawianiem się na jazdy na mieście itp.
zdawalnośc na Maratońskiej - za 1 razem, na Smutnej za 3, ogólnie w tej auto szkole średnia zdawalnośc to 1-3 podejście:) polecam! ja jestem zadowolona bardzo
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 11:58 pm   

Odświeżam temat, bo czas wybrać się na kurs, a nie wiem gdzie się udać :wink: Czy znacie jakąś godną polecenia szkołę na Górnej (Dąbrowa najlepiej)???
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 2:01 pm   

gosc napisał/a:
odradzam - Auto SzkoŁa Sukces na Broniewskiego (w ciągu pawilonów handlowych między rondem a Rzgowską)
Dokładnie!
Polecam szkołę Jana Zdyba http://www.autozdyb.pl/?id=firma
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl