Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś zamawiał ręcznie robione zaproszenia na Allegro?
Autor Wiadomość
A. 

Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:26 am   Czy ktoś zamawiał ręcznie robione zaproszenia na Allegro?

Witam!!
Mam pytanko... czy zamawialiście może ręcznie robione zaproszenia na Allegro? Jeśli się zdecyduje wolałabym zamówić od kogoś "sprawdzonego" dlatego prosze Was o jakieś opinie :)
_________________


 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 12:51 pm   

na Allegro nie ale Agunia zamówiŁa z Deco Risus podziękowania dla Rodziców ) ja też tam będę zamawiać. Wiem, że oni robią ręcznie zaproszenia. Są polecani
 
 
Edward MIłość 

Wiek: 36
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:58 am   

Moja siostra zamawiała polecam firmę Abagraf z ulicy Kościuszki 22
Siostra była zadowolona, szybko i tanio miała zaproszenia.
 
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 9:49 pm   

ja calkiem nie dawno zamawialam probki zaproszen z allegro. polecam firme dejavu. mieli wtedy przystepne ceny i ciekawe wzory, a jakosc wykonania byla naprawde dobra.
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 7:42 pm   

są niezłe niektóre zaproszenia na allegro ja zamawiałam i jestem zadowolona no i zawsze można zamówić próbkę
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 7:04 pm   

Odświeżam wątek. Czy ostatnimi czasy ktoś z was decydował się na zakup zaproszeń z allegro? Niekoniecznie ręcznie robionych, chodzi mi o kupno tam zaproszeń w ogóle. Jestem ciekawa czy nie ma problemów z realizacją zamówienia, wykonaniem zaproszeń? W sumie zakup jak zakup ale mimo wszystko mam pewne wątpliwości. Wiem, że zwykle można zamówić próbkę więc powinno być dobrze, ale może jest coś o czym warto pamiętać, jakiegoś sprzedającego unikać lub wręcz przeciwnie? Zastanawiałam się czy nie tworzyć nowego tematu (bo właściwie nie tylko o ręcznie robione zaproszenia mi chodzi), także jeśli moderatorki uznają, że takowy powinien jednak być to proszę o przesunięcie posta.
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 11:47 am   

ja kupowałam na allegro i były dużo ładniejsze od tych co wymyślałam i robiłam w jednej z łodzkich firm :roll: i 3 razy tańsze...
_________________


 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 12:32 pm   

kapatka, ja ostatnio próbki zamawiałam na allegro. w sumie w 5 różnych miejscach i problemów nie było. jedne tylko miały taki trochę cienki papier, ale tak czy siak będę próbki dalej zamawiać.
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 8:35 pm   

Dzięki dziewczyny za odzew :) zastanawiamy się nad kupnem zaproszeń akurat tam bo niejedne z tych nawet po 1zł są całkiem ładne. Jak się wczoraj dowiedziałam zaproszenie, które dostałam na ostatni ślub na którym byłam (w czerwcu tego roku) też pochodzi z allegro (właściwie mam więc w domu próbkę :wink: ) i naprawdę ładnie wygląda. Jakościowo nie różni się od innych, jest z pełną personalizacją, a wiem, że wesele było robione przy niedużych możliwościach finansowych więc na pewno były to jedne z tańszych. Trochę mnie to wszystko uspokoiło bo początkowo miałam mieszane uczucia.
_________________


 
 
kaska1986 


Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 12:23 pm   

Ja przeglądałam zaproszenia na allegro i jedno jest pewne: jest dużo taniej niż w łódzkich firmach. Chyba zdecyduję się własnie na allegro.
_________________
Kasia
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 06, 2014 8:10 pm   

My tez się zdecydowaliśmy i właśnie czekam na próbki. Zobaczymy, ale myślę, że będzie dobrze.
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 10:12 pm   

Ja zamówiłam przez allegro zaproszenia i były super :) Skromne, z dobrego papieru, żadnych błędów czy drobnych uszkodzeń nie było. Po przesłanym projekcie zamówiliśmy 54 sztuki za 1zł każde :)
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 1:26 pm   

Kilka próbek mam już w domu i (za jednym wyjątkiem) muszę stwierdzić, że szału nie ma... Niestety ale zazwyczaj (mówię o tych, które ja mam w domu) jest to średniej jakości papier, a i druk nieraz pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście nie ze wszystkimi tak jest (może po prostu zamówiłam akurat takie). Jedne chyba zamówimy dla siebie więc wniosek jest taki, że przy zamawianiu internetowym koniecznie trzeba zobaczyć próbki bo jaki by nie był opis i czego by nie pokazywały zdjęcia to na żywo może wyglądać zupełnie inaczej.
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 8:33 am   

kapatka napisał/a:
przy zamawianiu internetowym koniecznie trzeba zobaczyć próbki bo jaki by nie był opis i czego by nie pokazywały zdjęcia to na żywo może wyglądać zupełnie inaczej.


Miałam tak z kilkoma próbkami, które zamówiliśmy, głównie jeśli chodzi o kolor wstążek. Znacząco się różniły :)
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 9:05 am   

a czy te próbki dostałyście za darmo? czy zamawiałyście po prostu jedną sztukę z dostawą do domu?
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 9:18 am   

Jako próbka traktowany jest zakup jednej sztuki z dostawą do domu. Zwykle to jest dostawa poleconym (5zł) + koszt 1 zaproszenia. Zamierzasz też zamawiać?
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 2:35 pm   

herbatnik, ja zamówiłam 4 próbki, po zwykłej cenie z przesyłką 5 zł :)
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 2:51 pm   

Nie planowałam brać próbek przed ostatecznym zamawianiem, ale może się skuszę, żeby zobaczyć je na żywo i dotknąć papieru; ale to jeszcze nie teraz, po co mają czekać pół roku w szufladzie :)
Raczej jestem zdecydowana na jeden wzór, więc nie będę zamawiać kilku różnych próbek.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 3:13 pm   

Zdecydowanie namawiam do zamówienia próbek przed ostateczną decyzja i zakupem. Wiem z doświadczenia, że nawet jeśli wzór bardzo się podoba to to jak faktycznie wygląda zaproszenie może całkowicie zmienić zdanie. Ja tak miałam-zaproszenie, które najbardziej mi się podobało przez internet w rzeczywistości wygląda tak, że wiem, że na pewno go nie chcę. Dlatego namawiam do zainwestowania tych kilku złotych w próbki, żeby później nie było rozczarowań, gdy już będzie za późno.
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 5:25 pm   

herbatnik, na wszelki wypadek zamów kilka, my też mieliśmy jeden upatrzony, ale dla pewności zamówiliśmy dodatkowe. No i okazało się, że kolory na tych zaproszeniach, są ciemniejsze niż na zdjęciach :)
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 8:09 pm   

herbatnik, nie chcę Cię straszyć, ale naprawdę warto zamówić próbkę. Ja też miałam upatrzony model zaproszenia, a jak zobaczyłam z jakiego papieru jest wykonane to ręce mi opadły...
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 8:34 pm   

Ok, czuję się przekonana :) zamówię w takim razie próbkę tego mojego upatrzonego wzoru i zobaczymy. Jakby co będzie jeszcze czas na szukanie alternatywy :)
_________________

 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 8:36 pm   

Ja próbek nie zamawiałam, tyle, że w opisie "mojej" aukcji było wszystko bardzo dokładnie opisane, jaki papier tzn grubość, producent, kolor, struktura itd., a że zaproszenia weselne wcześniej robiłam sama to miałam wszystkie papiery obcykane i wiedziałam na co się decyduję. Także kwestia dopytania o wszystko wcześniej chociaż wiadomo, że jak się coś zobaczy na żywo to dopiero wszystko wiadomo na 100% :)
_________________

 
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 8:55 pm   

We wspomnianej przez mnie aukcji niby też było opisane: biały papier satynowany, 250 gr, sztywny, śnieżnobiały, klasa Prestige...tyle, że te opisy przeciętnemu klientowi pewnie i tak niewiele mówią...a poza tym zgadzam się, że najlepiej jednak zobaczyć na własne oczy :)

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2015 4:54 pm ]
Co prawda dość późno, ale lepiej późno niż wcale. Koniec końców zamówiliśmy nasze zaproszenia na Allegro. Sprzedający nazywa się Bellis-Art i gdyby ktoś kiedyś planował tam zakup to z czystym sumieniem polecam. Kontakt-super. Co prawda jedno zaproszenie dostaliśmy nierówno wycięte, ale bez problemu dosłano nam poprawione (i oczywiście nie płaciliśmy za nie).
_________________


Ostatnio zmieniony przez kapatka Czw Paź 16, 2014 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skrzypiecka.K 

Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 12
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 7:46 am   

No nie wiem, moja przyjaciółka zamawiała zaproszenia ręcznie robione i były błędy w nazwiskach, więc ja wolałabym czymś takim nie ryzykowac.
_________________
"Kochać - to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku."
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 3:53 pm   

Nie wiem co ma jedno do drugiego - błędy w nazwiskach równie dobrze mogą się pojawić na "gotowych" drukowanych wzorach zaproszeń, jeśli wybiera się opcję z personalizacją. Na ręcznie robionych jak i na gotowych wzorach zawsze można wpisać nazwiska osobiście.
_________________

 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:08 am   

Był tu poruszony temat próbek więc... też już trochę ich przerobiłam i kilka znajomych też i niestety często próbki są sporo lepszej jakości niż końcowy produkt :/ Więc obawiam się co można dostać jak się tak słabą próbkę dostanie. Choć nie powiem, wiele na zdjęciach wygląda cudnie z tego co widziałam.
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl