Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub Anonimowych Forumek/Forumowiczów
Autor Wiadomość
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 10:37 pm   Klub Anonimowych Forumek/Forumowiczów

Zauważyłam na forum wiele osób stwierdzających że są uzależnione do naszego forum.Sama do nich należę :)
W każdej wolnej chwili najchętniej siedzialabym przed monitorem i klikała.Jak komputer jest wyłączony to nie moge przestać myśleć: włączyć czy nie włączyć?
Jak juz siedzę na forum to nie idzie mnie oderwać od komputera.Mój J. twierdzi że oszalałam na punkcie forum a on biedny nie ma praktycznie dostepu do internetu teraz...

A jak to jest u Was?
_________________
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:00 pm   

Kochecka podpisuje sie obiema rekami:) U mnie wszyscy w rodzinie,no i Mariusz oczywiscie tez uwazaja ze jestem szalona:)ale co tam,ciesze sie ze sa tacy jak ja hehe:)
_________________
Agunia
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:06 pm   

musimy trzymac się razem :D ale mówiąc szczerze nie zamierzam walczyć z tym nałogiem...jest całkiem przyjemny :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 07, 2007 6:29 pm   

no to ja mam ten sam problem co Agunia. Ostatnio mój Criss stwierdziŁ, że siedzę przed kompem więcej niż on (a on potrafi naprawdę dŁugo). A ja mu na to, że dzięki temu tyle ważnych informacji zdobyliśmy i tyle rzeczy zaŁatwiliśmy i już się więcej nie wkurza.
A najlepsze jest to, że on pierwszy "odkryŁ" forum i się na nim zalogowaŁ. Potem mu się odechciaŁo a ja zostaŁam :D
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 6:34 pm   

mój Julek tez ma pretensje że go nie dopuszczam do komputera :) więc jak już go używa to ja mu cały czas truję:no już?no już? :D
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 07, 2007 9:00 pm   

dlatego ja sobie kupiŁam laptopika, tzn. Moje Kochanie mi kupiŁo tylko ja musiaŁam skoŁować kasę :wink:
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:26 am   

jestem anonimową!!! Mam z tym problem ale co?? gdzie ja bym sie tego wszystkiego dowiedziala>????? no gdzie??
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 11:14 am   

Oj ja też jestem anonimowa forumką...
Mój S. już tak na mnie woła "Uzależniona" i nieraz się wścieka, ze jak tylko mam sekundę to już na forum siedzę... ;P ale co ja an to poradzę,ze tu takie ciekawe rzeczy i że Wy tak dużo piszecie ;P potem bym nie nadrobiła ;)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 5:58 pm   

o widzę ze mój pomyśł AF się spodobał :) hehe ano lepiej być AF niż AA ;) hehehe
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 6:48 pm   

bo to nasze forumowanie to taki bardzo pozytywny nałóg :) dużo wiedzy, cennych porad i przy okazji okazja żeby się komus wyżalic :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 7:16 pm   

kochecka napisał/a:
bo to nasze forumowanie to taki bardzo pozytywny nałóg :) dużo wiedzy, cennych porad i przy okazji okazja żeby się komus wyżalic :)

podpisuję się obiema rękami :) i nawet jestem dumna z przynależności do takiej cudownej grupy ;)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:26 pm   

ojojoj a ja właśnie sie tak zaczytałam na forum że spaliłam garnek :oops:
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:31 pm   

No ładnie Kochecka ;o !!!
Teraz to już tylko terapia dla AF może Ci pomóc ;)

PS. My Ci pomożemy hehhe
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:32 pm   

ale ja wcale nie chce wychodzić z tego nałogu :D musze tylko na garnki uważać :lol:
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:35 pm   

kochecka napisał/a:
ale ja wcale nie chce wychodzić z tego nałogu :D musze tylko na garnki uważać :lol:


Hihhi
Właśnie dlatego dopisałam Post Scriptum ;)

Aha, na szczęście garnki nie są takie drogie :smile:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:47 pm   

Wy uzależnione? :lol: Chcecie się zmierzyć z prawdziwym nałogowcem? :twisted: :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:51 pm   

no mam nadzieję że już więcej mi się to nie zdarzy :lol:

kryszka podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym wspaniałym nałogiem :) zdarzylo ci się garnek przypalić albo coś zapomnieć?

ja jestem na forum dopiero od polowy marca a juz garnki przypalam :D aż strach pomyślec co bedzie później...
_________________
Ostatnio zmieniony przez kochecka Czw Maj 10, 2007 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:06 pm   

ha! ja nie dalej jak wczoraj spalilabym czajnik (jest bez gwizdka...)!!! polapalam sie jak Misiek poprosil o herbate... i cale szczescie.

Tak, jestem nalogowa Forumka, i jestem z tego dumna...

moze mniej dumna jestem z niepisania kolejnych czesci pracy magisterskiej, ale co tam, jeszcze 2 tygodnie temu nic o slubie nie wiedzialam, to znaczy o jego przygotowaniach!!! a gdzie bym sie tego dowiedziala, gdyby nie wy???

Nalogowe Forumki, laczmy sie!!!
_________________


 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:08 pm   

oj jak się połączymy to wiele garnków i czajników spalic możemy :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:02 pm   

Ja dokladnie jak Olala jakby troszke zapominam o pracy mgr:)ale nigdy nie o forum:):):)
Ciekawe czy uzaleznienie troszke mi minie jak za maz wyjde?ale nie sadze bo przeciez musze sledzic Wasze dalsze przygotowania:)
_________________
Agunia
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:10 pm   

kryszka napisał/a:
Wy uzależnione? :lol: Chcecie się zmierzyć z prawdziwym nałogowcem? :twisted: :cool:



kryszko - Ciebie stażem nikt nie pobije :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:37 pm   

Garnek się zdarzył i tym bardziej gotowanie obiadu od nowa, odkładanie pisania magisterki oczywiście też. I mnóstwo innych rzeczy, które trzeba było zrobić na wczoraj, ale jakoś im było nie po drodze. :cool:

Teraz niestety takie jedno marudne skutecznie przeszkadza, ale jak tylko zajmuje się swoimi sprawami wchodzę na forum. Szkoda tylko, że raczej zajmuję się moderowaniem niż czytaniem.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 9:44 pm   oj forum uzaleznia potwierdzam

Jestem tu od poczatku kwietnia i potwierdzam!!! zdazylam przypalic obiad kilka razy:) tym samym gotowalalm od paczatku... moj luby jest geodeta wiec jak wraca z terenu lubi zjesc... a ja co siedze na forum i albo obiad niegotowy albo przypalony :lol:
zaczal mi juz odlaczac laptopa... ale jestem twarda :!: teraz to nawet jak do mnie mowi to ja jestem w innym "forumowym swiecie" chyba zaczyna mnie tez ogarniac jakis weselny szal!!! dlatego zaczelam sie zastanawiac czy naprawde chce wesela czy moze wystarczy tylko przyjecie ale w koncu decyzja zapadla i bedzie wesele 23 sierpnia 2008.
Nie wiem jak Wy ale ja się lapię tez i na tym ze w pracy czasami siedze na forum, chwilka wolna a ja juz logowanie i czytanie czytanie czytanie.... pozniej klepanie :lol:

Pozdrawiam
Ania
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 9:55 pm   

hmmm tak sobie myślę że niezłe z nas przyszłe żony (lub żony)skoro już na poczatku przypalamy obiady...nasi ukochani wracają zmeczeni i glodni z pracy a co zastają zamiast obiadu? spalony garnek i ukochaną która jest zawieszona w innej rzeczywistości :lol: :D
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 11:36 pm   

Mają łapki to niech sami gotują. :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 12:25 pm   

Ja muszę stwierdzić, że ostatnio się trochę "wyleczyłam" z nałogu przesiadywania na forum - chociaż bardzo bym chciała spędzać więcej czasu z Wami.
Niestety mój szkrab jest już w takim wieku, że ciężko mi znaleźć chwilkę na forum.
Jak nie zajmuję się domem to musimy się pobawić, iść na zakupy,na spacer do parku itp.
Krzyś śpi tylko godzinę w ciągu dnia ostatnio (i tak już mu chyba zostanie :roll: ), więc niewiele mam czasu na komputer wogóle :cry:
_________________

 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 2:35 pm   

mischelle22 napisał/a:
...mój szkrab jest już w takim wieku, że ciężko mi znaleźć chwilkę na forum...wogóle :cry:


Mischelle, Twój szkrab niebawem będzie bardziej samodzielny a wtedy...;) nałóg powróci !(ze zdwojoną siłą?)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:45 pm   

Dołączam sie do klubu :razz:
_________________
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:14 pm   

normalnie jestem uzależniona!!!!!!! od południa nie mogłam wejsc na forum chyba jakas awaria byla i ciagle tylko o tym myslalam wogóle mam chyba kiepski dzien nie moge się skupic na pisaniu i uczeniu pani z windykacji dzwonila ze jak do konca miesiąca nie płace chociaż części sprawa do sądu mam pietra i chyba wpłace wogole wszytsko bleeeee :cry: :cry:
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:46 pm   

Gebka trzymaj się - jestem z Tobą
jeśli chodzi o windykację to zapŁać troszkę a potem, jak znów zaczną cię wzywać, to znów troszkę zapŁać - szkoda kasy na jednorazową opŁatę :)

ja się dzisiaj przekonaŁam o sile mojego uzależnienia - to byŁo okropne, jak nie mogŁam się dostać na forum. Ja nie wiem, jak można się tak znęcać nad biednymi forumkami :zly: W pracy myślaŁam, że ktoś mi się do komputera wŁamaŁ i zablokowaŁ wejście na forum (bo inne strony oczywiście się otwieraŁy) ale jak się okazaŁo, że w domu też nie chodzi to myślaŁam, że się popŁaczę :cry:
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:48 pm   

i ja miałam to samo :) wpadłam w przerażenie.pomyslałam sobie że inne Forumki sobie własnie "forumują" a ja nie mogę,co za trauma :D
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 2:16 pm   

to ja podbijam. Interesuje mnie jedno zjawisko:
Jak włączacie komputer, odpalacie przeglądarke, to w jakiej kolejności przeglądacie witryny? Bo mnie najpierw poczta, potem forum, potem cała reszta..
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Nie Maj 31, 2009 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 2:25 pm   

A ja pocztę sprawdzam na bieżąco w pracy, więc w domu już nie zaglądam od razu. I oczywiście pierwsze forum. Zresztą zazwyczaj po to korzystam z komputera. Żeby poczytać i poklikać.
Na szczęście ja mam swój laptop, a mąż swój więc się nie kłócimy o to kto teraz może poklikać :D
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 2:27 pm   

Kochana, u nas na 3 osoby komputerów jest... 4. nie ma to jak mieć informatyka za męża. Nawet teraz (!!!) każdy siedzi przy swoim. Ale to juz objawy innej choroby. Fakt faktem, forum uzależnia ;) Nie ma to jak fajne koleżanki ;)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 2:28 pm   

My nawet telewizor mamy jeden, a komputery dwa :D Ale wy nas zdecydowanie przebijacie. No i oczywiście uzależniona od forum jestem. Zdecydowanie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez EwaM Nie Maj 31, 2009 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 4:29 pm   

A ja tylko w gorących okresach... przed ślubem byłam..potem długi czas wchodziłam sporadycznie..no i teraz znów całe dnie spędzam na forum.
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 9:37 am   

w domu zawsze najpierw Forum, w pracy najpierw gazeta.pl :) Poczta gdzies w trakcie :) A ostatnio jeszcze 28 dni :)
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 10:17 am   

oczywiście że forum :) czasem w drugim oknie otworze onet albo NK :) ale forum cały czas na pulpicie, wręcz to moja strona startowa :) nie wiem jak ja w szpitalu te 2 dni przeżyje :razz: kto ma orange pożyczyć :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 11:03 am   

Pusiak napisał/a:
A ostatnio jeszcze 28 dni :)


noooo, to wciąga ;)
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 11:15 am   

Pusiak napisał/a:
A ostatnio jeszcze 28 dni


ja i tak bede sie upierac, ze sex jest bardziej skuteczny.... ;p
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 11:23 am   

mietka, owszem, skuteczny, ale nie wszystkim marzenia spełniają sie ot tak! ;P

a co do uzaleznień... co ja tu robie zamiast szykować zajęcia?????? :smile:
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 11:25 am   

MalaJu napisał/a:
co ja tu robie zamiast szykować zajęcia??????


to co ja :) a mialam sie polozyc....
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 11:35 am   

i to co ja :) Chociaz pismo trzeba napisac :)
_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 9:16 am   

Jestem uzależniona od dwóch for. Jedno to to :P a drugie prywatne gdzie jest nas 10 sztuk. Na tym drugim piszemy od 3 lat , tutaj minie mi niedługo 2 lata.
Moja pierwsza czynność gdy usiądę do komputera, to odświeżenie zakładek z forami.
Gdybyście niebyły takie fajne :sla ....
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 9:21 am   

jestem kakonka i jestem forumoholiczką :P

Na inne fora nie wchodzę... tutaj odświeżam, czytam znów odświeżam i znów czytam, i piszę ... i tak w kółko :smile: ale uwielbiam to :*
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 9:25 am   

kakonka napisał/a:

Na inne fora nie wchodzę... tutaj odświeżam, czytam znów odświeżam i znów czytam, i piszę ... i tak w kółko :smile: ale uwielbiam to :*

To tak samo jak u mnie, tyle że ja ostatnio rzadko piszę, bo nie mam czasu :roll: Ale ze zdecydowaną większością tematów jestem na bieżąco :smile:
Moje uzależnienie trwa już ponad 2 lata :mrgreen:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pią Lut 19, 2010 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 9:25 am   

Audiolka napisał/a:
Moja pierwsza czynność gdy usiądę do komputera, to odświeżenie zakładek z forami.

moja również :smile:
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 9:49 am   

Emi napisał/a:
Audiolka napisał/a:
Moja pierwsza czynność gdy usiądę do komputera, to odświeżenie zakładek z forami.

moja również :smile:

moja też :)
potrafię siedzieć całymi dniami i podobnie jak kakonka
kakonka napisał/a:
Na inne fora nie wchodzę... tutaj odświeżam, czytam znów odświeżam i znów czytam, i piszę ... i tak w kółko :smile: ale uwielbiam to :*
_________________
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 12:59 pm   

hehe no fakt jak się znajdzie ciekawych ludzi to forum może zdecydowanie uzależnic :)

sama moja ukochana siedzie w kółko na jakimś swoim 'babskim' :P forum więc w końca ja stwierdziłem że muszę sprawdzić co w tym jest :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 1:23 pm   

I ja tu ciągle... mówi samo za siebie... :lol: tyle że teraz głównie ze względu na moderowanie i ludzi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl