Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje BMW w Łodzi !!!
Autor Wiadomość
itik 

Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 8:47 pm   Poszukuje BMW w Łodzi !!!

Może znacie jakichś sprawdzonych kierowców posiadających właśnie BMW. Oboje kochamy BMKi i bardzo chcemy właśnie takim autem pojechać. Ideał to jakiś ciemny odcień, absolutnie nie srebrny.
Z góry dzięki.
 
 
Alutka 

Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 11:12 pm   

Aż sie zarejestrowałam, aby Wam odpowiedzieć. Jestem niedawno po i było super. No może z jednym wyjątkiem :( I właśnie dlatego pisze. Wszytko było super dogadane co samochodu, jego ozdoby i terminu. Załatwialiśmy to "profesjonalej firmie" wynajmującej samochody z kierowcą. Termin ustalony, cena itd.. W dodatku na 6 mieś przed. I teraz najlepsze: miesiąc przed ślubem telefon, że akurat wybrany przez nas samochód został przez nich sprzedany !! !
Paranoja!
Kochamy BMW i musieliśmy tym autem jechać. Mieliśmy niecały miesiąc na znalezienie czegoś
innego. Tragedia. Telefony po znajomych, po ogłoszeniach itd..
I teraz pocieszenie :) Moja Koleżanka, z którą nie widziałam się bardzo dawno, ale zaprosiłam na szczęście na wesele daje mi kontakt , ale mówi, że koleś ma masę zleceń i nic pewnie z tego.
Ale co dzwonię. W końcu BMKA. Bez wiary, bo już ją straciłam. Odbiera facet i rozmowa. ?adna firma tylko człowiek świadczący usługi przewozu itd... Okazało się, że sluby obsługuje jak najbardziej ale przede wszystkim obsługuje klientówdużych firm. Dzięki temu znalazł się dla Nas termin sobotni.
A dalej to już rewelacja. Profesjonalizm pełen. Sądziliśmy, że wiemy wszytko ale parę jego rad nam sporo pomogło. Ale to nic. Droga z kościoła na sale to porprostu rewelka.

Wyluzował nas tak, że weszliśmy na sale jak do domu.

Generalnie facet, z którym na wszystko się można dogadać i na prawdę zna sie na rzeczy.

Chętnie dam Wam na niego namiar.

Treść usunięta ze względu na reklamę - Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Maj 10, 2007 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:58 am   

niezle was zalatwili!
Tez chcialabym jechac BMW dlatego super ci dziekuje za kontakt!
BMW jest strasznie eleganckim samochodem i wcale sie wam nie dziwie ze akurat to wybralyscie! :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 8:42 am   

O namiary proszę pisać na priv, nie tutaj.

Posty zawierające reklamę (czyli takie, z których jest zarobek) zostały usunięte.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
  Wysłany: Nie Mar 08, 2009 7:29 pm   

Alutka, czy mozesz wyslac mi na priv namiary na tego Pana? Wlasnie przed chwila odebralam kolejnego bardzo niemilego maila od pana, ktorego ogloszenie znalazlam gdzies w necie (tez BMW). Facet wyjatkowo gburowaty i niesympatyczny. Dwa razy mnie obrazil, nie wiem jak bardzo trzeba byc antypatycznym, zeby druga osoba tylko po 3 mailach sie poznala ?? ? Facet podal e-mail w ogloszeniu i telefon, logicznym wiec dla mnie bylo, ze mozna do niego napisac. Na maila odpowiedzial mi tylko "prosze zadzwonic, bedzie szybciej a czas to pieniadz". Chyba jakbym mogla zadzwonic to bym zadzwonila, zreszta jesli nie chce mailem, to po jakiego podawal go w ogloszeniu? Pozniej zostalam zrugana, ze nie podalam dokladnie wszystkich szczegolow w rownie niesympatyczny sposob, a na koniec zostalam wyzwana od "siksy" czy czegos podobnego - chodzilo o to, ze jestem mloda, choc pan nie mial pojecia w jakim wieku jestem. W ogole szkoda gadac... a facet ma strone internetowa i oglasza sie w bardzo wielu miejscach w necie - Łodzi, wiec uwazajcie na niego. Jak cos moge podac wam telefon, na jaki nie dzwonic... nie chce goscia szkalowac, tylko ostrzec przyszle pary mlode. Skoro juz teraz tak sie zachowuje, nie wiem co byloby pozniej, moze w ogole by sie rozmyslil... nie wiem co mam myslec, z kilkoma osobami oferujacymi samochody do slubu juz pisalam i rozmawialam, wszyscy byli otwarci i chetni...a ten? masakra jakas, strasznie mnie zdenerwowal...dlatego chcialabym kogos sprawdzonego. Pozdrawiam :)
_________________
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 4:30 pm   

Śmiało mogę polecić naszego kierowcę, jest z Łodzi, Jechaliśmy BMW 750i 2010rok czarną. jeśli ktoś potrzebuje namiary piszcie na priv:)
_________________
 
 
michal777 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 8:18 pm   

Mamy namiary na firmę która nam kręciła wesele , mają również do ślubu Bmw 530d 2005 srebrne , zainteresowanym namiary na priva.
_________________
michal
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 9:09 pm   

Ja poszukuje jak najnowszej beemki cabrio z4 a w ostateczności z3
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl