Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pani Boroń z Nawrot
Autor Wiadomość
ania_i_slawko 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 25
Skąd: Łódz
  Wysłany: Pią Maj 18, 2007 5:29 pm   Pani Boroń z Nawrot

Drogie Dziewczęta!
Proszę o jakiekolwiek informacje i komentarze na temat Pani Boroń. Ona ma salon na ul. Nawrot. Byłam na jej stronce www.boron.com.pl i wydaje się profesjonalna i konkretna, ale wolałabym poznać opinię kogoś kto odwiedził ten salon. Z góry dziękuje! Pozdrawiam!
 
 
MałaŻonka 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 11:48 pm   

Aniu, dokladnie o to samo chcialam zapytac :) tez znalazlam ja na stronie i wstepnie sie z nia umowilam na makijaz probny, ale ciekawa jestem czy ktos juz sie u niej malowal na slub i czy jest dobra. Mam jeszcze jedna dziewczyne, tez podobno swietna - Katarzyna Frątczak. Sprawdzam ją za tydzien. Dam znac jezeli bedzie rewelacyjna. A jak ktos sie malowal u Boron to niech napisze :)
 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 8:20 pm   

pierwszej pani nie kojarzę, drugą niestety tak...
malowała moją koleżankę i wyszło jej to fatalnie
dziewczyna cała się błyszczała jak choinka :roll:
mnie się nie podobały efekty jej pracy a jak dowiedziałam się ile bierze za makijaż,
to mało z krzesła nie spadłam!
 
 
ania_i_slawko 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 25
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 2:30 pm   

Dzieki Dziewczyny! Czekam na info. Pozdrawiam
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 4:30 pm   

ja bylam na mikrodermabrazji w tym salonie i bylam zadowolona,ale z innych zabiegow nie korzystalam
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 2:25 pm   

Ja byłam na mikro i na ultradźwiękach oraz robiłam sobie rzęsy. Ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona. A z rzęs to już mega radość miałam, a przy okazji chyba najtaniej w Łodzi robią rzęsy. Co do zabiegów - zadowolona jestem z efektów, cera się poprawiła. Do każdego zabiegu były maski i do któregoś zabiegu jest masaż twarzy. Pani Lilka, która tam teraz pracuje jest przesympatyczna. Zbieram się właśnie umówić na kolejną wizytę. Szczerze polecam.

Nie malowałam się u nich, ale na zdjęciach, które widziałam w salonie makijaże były bardzo fajne.
 
 
kasia_kroc 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 1:12 pm   

strasznie ten cennik mało czytelny..
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 4:00 pm   

ja słyszałam średnie opinie, a najgorsze opinie sa na temat permanentnego makijażu
_________________

 
 
 
amelia855 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: ódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 1:20 pm   

joanna8411 napisał/a:
ja słyszałam średnie opinie, a najgorsze opinie sa na temat permanentnego makijażu




Ja moge sie wypowiedziec na temat permanentrnego gdyz robie go od 5 lat wlasnie u Boron,
Jestem wymagajaca klientka ale tutaj nigdy sie nie przejechalam. Super salon, super wystroj, super atmosfera, personel. W tej chwili mam zrobiony pelny makijaz perman lacznie z ustami, nie zamienie p Malgosi na zadna inna kosmetyczke. Tu jestem pewna ze zrobi mi tak jak chce, a ma bardzo duze wyczucie i wrazliwosc- do kazdego podchodzi indywidualnie uwzgledniajac to iz kazdy ma inne rysy twarzy. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu:)



tak wiec to nie prawda ze sa najgorsze jakies tam opienie jak twierdzi forumowicz powyzej!!! nie sugerujcie sie jakimis zlosliwymi wypowiedziami innych, zawsze sie znajda zawistni.
Moge was zapewnic osobiscie ze to jakas toralna bzdura. Powtarzam przychodze tu od wielu lat i nigdy nie zamienie na inny salon. Salon i personel stoi na najwyzszym poziomie, powiem tak: jest klasa!
akurat w przypadku permanentnego wiem, Boron wykonuje swietny makijarz, mam wszystko zrobione, oczy gora/dol brwii, usta, powracam tylko na wzmocnienie koloru. Zreszta same zobaczcie na zdjecia umieszczone na stronei Boron, mowia same za siebie!
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez amelia855 Pon Cze 18, 2012 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 2:48 pm   

amelia855, a możesz wstawić swoje zdjęcie? ciekawi mnie jak wygląda na codzień, nie zaraz po zabiegu.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
misia223 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 30
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 12:04 pm   

no ja Pani Boron nie [polecam. po makijazu probnym wyszlam niezadowolona, poza tym makijaz nie utrzymal sie do wieczora.
polecam inna osoba z ktorej bylam bardzoi zadowolona i ktora mnie umalowala tak jak chcialam a makijaz byl mega wytrzymaly.
co do rzes to slyszalam rozne opinie. ja robie noveau lashes u Moniki w beauty centrum estetyki na gdanskiej.
_________________
M.
 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 9:22 pm   

Ja też niestety nie polecam. Ja i moja przyjaciółka zrobilysmy sobie u Pani Boroń makijaż permanentny i po miesiącu nie było po nim ani śladu......Bylysmy na poprawce która nie dość że strasznie bolała to również szybko mi zeszła.....
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
Aphotography 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 11:10 pm   

polecam. Miałam okazje kiedyś współpracować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl