Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro-styl
Autor Wiadomość
Havana 

Dołączyła: 20 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 6:21 am   Euro-styl

Polecam euro-styl jako miejsce do wykonania makijazu slubnego. pracuja na dobrych kosmetykach, maja mase cieni, pomadek, kredek, tak wiec kazdy wybierze cos dla siebie. najlepiej maluje monika j. na ketlinga, ale ewelina tez jest ok. nie polecam makijazu probnego, bo wlasciwy makijaz niegdy nie bedzie identycznyz tym na slub i w sumie nigdy nie wiesz jak bedziesz wygladac. bardzo dobrze dostosowuja sie do sugestii klientow - mowisz jak chcesz byc umalowana i masz ! przed zrobieniem makijazu dokladnie cie przepytuja jaka suknia, jaka wiazanka, w jakich kolorach sie dobrze czujesz itp . nie polecam ich do manicure i pedicure - nie specjalizuja sie w tym, maja 3 lakiery na krzyz, zadncych lakierow do zdobienia. porazka...no i warto za kazdym razem zapytac sie o cene, bo strasznie wyciagaja kase !! !
 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 7:27 pm   

korzystałam z ich usług kilkakrotnie
uważam, że jeśli chodzi o makijaż, to jest to miejsce zdecydowanie godne polecenia
jeśli zaś chodzi o kosmetykę, cóż...również polecę ale co do cen to prawda, lepiej zapytać wcześniej ile dany zabieg będzie kosztował, bo jest kilka podobnych, a na koniec okazuje się, że zrobiony był najdroższy :roll:
 
 
taka_jedna 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 6:34 pm   

A jak czeszą? Równie dobrze?
Plus tego 'przybytku', z tego, co wiem, jest taki, że wszystko jest w jednym miejscu. :)
A ja jestem szczególnie zainteresowana, bo wygrałam na targach próbny makijaż i fryzurę właśnie u nich. A nigdy tam nie byłam, więc trochę się obawiam.
Ale ślub mam dopiero w przyszłym roku, więc mam jeszcze trochę czasu.
 
 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 7:21 pm   

cóż, czesałam się tam w zeszłym roku przed jakąś imprezą i byłam zadowolona z efektu
choć przyznam, że skorzystałam tylko ze względu na oszczędność czasu (bo pieniędzy zdecydownie w ten sposób nie zaoszczędziłam)
niestety cena uczesania mnie zabiła, zważywszy na czas poświęcony na przygotowanie fryzury, czesanie trwało może ze 20 minut (prościutkie upięcie), dodam że nawet nie umyto mi włosów i zapłaciłam coś koło 100 zł :roll:
miałam wrażenie, że pani wyceniła zawartość mojego portfela po moim wyglądzie i trzasnęła cenę z sufitu... cóż, więcej raczej z ich usług nie skorzystam...
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:07 pm   

w lipcu br . byłam w EURO STYLU na nawrot 28 ....makijaz oki -70 zł,fryzura okropnaaaaaa,za koka dałam 90 zl,u fryzjerki byłam z 2 zdjenciami z internetu ,na początku powiedziała ze bez problemu uczesze ,a w rezultacie to co miałam na głowie wogóle nie przypominało fryzury ze zdjencia,powiedziałam ze mi sie nie podoba a ona że z tym juz nie da sie nic zrobić .....po powrocie do domu po pewnych poprawkach zrobilam tak jak chciałam...hmmm...i jadnak dało sie "COS"ZROBIC!!! :evil: moja przyjaciólka która czesała się przed mną na własny ślub wyszła z łzami.....loki zakrecone na lokówke....i to wszystko....takie uczesanie sama by zrobiła w domu
miesiąc póżniej koleżanka z pracy była na makijażu i czesaniu na ślub na ketlinga i wyglądała przecudnie :)

PS. mi tez nie myto włosków,ponoć wtedy dlużej fryzura sie trzyma :mrgreen: w moim przypadku nie sprawdzilo sie
NApewno na nawrot nie będe sie czesac na swoj slub
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Sro Wrz 05, 2007 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 7:47 pm   

ja kiedyś wygrałam kupon uprawniający do skorzystania z usług eurostylu. Wykrozystałam go robiąz sobie manicure i pedicure, byłam bardzo zadowolona i osobiście poelcam :)
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 8:44 pm   

Co do fryzur i makijażu w Euro-stylu to się nie wypowiem, bo nigdy nie korzystałam, ale chodzę tam od jakiegoś czasu na depilację woskiem i jestem bardzo zadowolona. Panie są miłe, a gabinet bardzo przyjemny, świeczki, muzyczka, przymne zapachy, pełen relaks nawet przy dość nieprzyjemnym zabiegu :)
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 8:58 pm   

A ja byłam tam na depilacji woskiem łydek i pach. Nie byłam do końca zadowolona. Po pierwsze, depilacja była niedokładna - pani bardzo szybko przyklejała i odrywała plaster i przyklejała "teoretycznie" tuż obok, tylko chyba coś jej nie wyszło, bo miałam na łydkach wąskie paski, gdzie plastra w ogóle nie było, za to były włoski :evil: Na pachach to samo - nie miałam wyrwanych wszystkich włosków. Po drugie - włoski zaczęły mi odrastać już po jakichś 2-3 dniach. Wiem, że ponieważ był to mój pierwszy raz, to włoski szybciej odrastały, ale pani w salonie zapewniała mnie, że najwcześniej za jakieś 2-3 tygodnie, a nie dni :?
_________________
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 12:02 pm   

To teraz sie zalamalam, wybieralam sie tam na fryzure i makijaz, najpierw jednak chcialam zrobic probe, ale z Waszych opinii wnioskuje ze chyba nie warto :/ ja bym pojechala na Ketlinga w dniu slubu ale malowalaby mnie dziewczyna z Nawrot, juz nie wiem czy tam wogole isc ;(
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 4:01 pm   

Ja osobiście gorąco polecam Euro-Styl :D .
Maja bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani wizażystka zadała mi masę pytań o bukiet, kolor sukni, garnituru itp zanim zaczęła mnie malować.

Nie czesałam się tam więc w kwestii fryzury się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o makijaż to robią go rewelacyjnie. Malowałam się tam już na kilka okazji i za każdym razem byłam zachwycona. Makijaż ślubny trzymał się przez całą noc, w ogóle się nie świeciłam.

Oto mój makijaż-był dość mocny ale idealnie pasował do całej stylizacji.







Ogromny plus dla pani manicurzystki która w dniu ślubu ratowała mój manicure bo jeden paznokieć mi się zepsuł.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 8:04 am   

Makijaz bardzo ładny. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego salonu.
A gdzie się malowałaś sauvignon na Nawrot czy na Janowie?
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 10:53 am   

Malowałam się na Janowie u pani Moniki.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 11:24 am   

To super miałabym bliziutko. Musze się tam wybrać. A miałaś może makijaz próbny ?
A co jeżeli chodzi o trwałość tego makijazu byłas zadowolona?
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 12:00 pm   

Pierwszą próbę miałam na kilka miesięcy przed, szłam na wesele do koleżanki więc chciałam go przetestować w odpowiednich warunkach.
Jeśli chodzi o trwałość to 10 punktów na 10 :D

Makijaż robiłam o 14. Kiedy go zmywałam po 4 w nocy nadal wyglądał tak samo.
Pani Monika używa rewelacyjnych kosmetyków-a na koniec wszystko utrwala fixerem.

Potem malowała mnie na panieński- stworzyła mi cudo na twarzy. Wszystkie dziewczyny były zachwycone-miałam makijaż w kolorach pawiego oka z doklejanymi kępkami rzęs 8)

Po ślubie makijaż zmywałam o 9 rano i nadal zero świecenie. Przy życzeniach też nie został "zjedzony" :D
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 12:05 pm   

z ciekawości zapytam-ile to cudo kosztowało? jakie są ceny makijażu ślubnego i takiego zwyczajnego ? z góry dzieki ;) a swoją drogą cudny makijaz :)
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 12:21 pm   

Makijaż w dniu ślubu kosztuje 80 zł.

Próbny 50zł, ale w soboty jest o 20 zł droższy-żeby zostawiać jak najwięcej terminów dla panien młodych-tak mi powiedziano jak robiłam swój próbny właśnie w sobotę.


Cennik jest na stronie.

Z mojej strony polecam również makijaż dla pana młodego-kosztuje 25zł.
Polega to na zmatowieniu twarzy i ewentualnie użyciu korektora jeśli jest taka potrzeba. Mój na początku się bronił ale argument że będzie się świecił jak psu... go przekonał.
Ostatecznie był bardzo zadowolony i na zdjęciach-nawet tych nieprofesjonalnych od gości wygląda super.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 7:42 am   

Ja jednak zdecydowalam sie na próbne czesanie w Euro-stylu, bedzie mnie czesal Przemek na Ketlinga, na makijaż próbny sie nie umawiałam, po prostu wszystko omówimy wczesniej z wizażystka tak aby pasował do sukni i mam nadzieje ze sie uda :)
Próbna fryzurke mam 18 lipca i napewno zdam relacje :)

w soboty faktycznie jest drozej i ciezko i wolne miejsca wiec zdecydowalam sie na piatek :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 12:36 am   

Z tego salonu korzystałam w dniu ślubu (i wcześniej przy oczyszczaniu cery). Ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.

Makijaż był baardzo ładny i super trwały - nawet nie musiałam za często się chusteczkami matować. Jednocześnie nie był sztuczny, pasował do mnie i świetnie się w nim czułam.

Fryzura-loki również trwała, spokojnie do rana wytrzymała.

Zabiegi bardzo przyjemnie odprężają (o ile to nie oczyszczanie mechaniczne ;) , które siłą rzeczy nie należy do przyjemnych nawet przy relaksacyjnej muzyce i w nastrojowym pomieszczeniu)

Rodzicom zafundowałam pakiet dla dwojga jako prezent i również wrócili bardzo zadowoleni. Każde z nich twierdziło, że miało ciekawsze zabiegi niż druga osoba :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez aka Sob Lip 12, 2008 12:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 6:24 pm   

ja jestem po fryzurze próbnej w Euro-Stylu i jestem bardzo zadowolona :) zaplacilam 50 zl (w piatek) :)

fryzura jest taka jak chcialam, pokazalam zdjecia upięc ktore mi sie podobaja i wyszlo podobnie :)

zdjecia fryzurki sa w mojej galerii :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
Ostatnio zmieniony przez Pamcia Pią Lip 18, 2008 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 5:43 pm   

Ja z próbnej fryzurki w Euro-Stylu wykonanej przez pana Przemka jestem bardzo zadowolona,mam tylko nadzieję,że w dniu ślubu też będę miała tak ładnie zrobione włosy bo niestety już pan Przemek mnie czesać nie będzie...
_________________




 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 5:06 pm   

beacia napisał/a:
bo niestety już pan Przemek mnie czesać nie będzie...


To w Euro-Stylu nie można zapisać się na czesanie do konkretnej osoby? Czy pan Przemek był już zajęty w tym terminie?
_________________
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 8:42 pm   

Można można tylko,że pan Przemek był już zajęty :-? a wielka szkoda...
_________________




 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 8:56 am   

Ja tez mialam robiona fryzure przez p. Przemka, i jestem umowiona do niego w dniu slubu, mam nadzieje ze nic sie nie zmieni.. :)

wczoraj bylam tez na peelingu migdalowym i jestem zadowolona :) dzien przed slubem ide na kolejne oczyszczanie i zabieg nawilzajacy, poniewaz do makijazu slubnego cera musi byc porzadnie nawilzona gdyz te kosmetyki sa trwale ale bardzo wysuszaja skore...
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 11:19 am   

Też jestem zadowolona z usług tego salonu. Wczoraj byłam na peelingu kawitacyjnym i oczyszczaniu. Później jeszcze jakies kwasy i właśnie zabieg nawilżajacy. Jescze na paznokcie się zapisałam. Jak na razie polecam. Miła obsługa fajny klimat.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 26, 2008 7:37 pm   

Może i ja się do nich po urlopie wybiorę bo widzę, że mają zabiegi dla kobiet w ciąży :D
W sumie to fantastyczne, że salony kosmetyczne zaczynają myśleć także o ciężarnych.
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 1:29 pm   

Wiem,że taki wątek istnieje,ale czy któraś z Was opalała się natryskowo właśnie w Euro-Stylu? Jak wyszło,ile trzyma się taka opalenizna?Czy nie brudzi? Gdybym się zdecydowała na takie opalanie,to ta firma budzi moje zaufanie i dlatego podpytuję.
_________________
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 9:16 am   

Znowu tam byłam tym razem oczyszczanie pleców jestem zadowolona.
No i dałam sie skusić na depilacje woskiem rąk. Polecam z czystym sumieniem, może się zdecyduję na inne miejsca.
Regulacja brwi tez ok!!
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 11:28 am   

Jestem juz po weselu i moge wypowiedziec sie na temat fryzury i makijazu w tym salonie.
Fryzura wyszla ladna, bylam bardzo zadowolona jednak moje loki nie wytrzymaly calego wesela, dziewczyny musialy mi podpiac kilka wyprostowanym strąkow ale ja mam takie wlosy, proste jak druty i niestety czesc z nich nie wytrzymala ale po poprawieniu fryzury wszystko bylo ok :)

Makijaz byl bardzo ladny jednak niezbyt trwaly. Oczy owszem wytrzymay do samego konca jednak w polowie wesela zaczely odkrywac sie wszystkie moje wypryski, musialam sie pudrowac co chwila, niestety myslalam ze wytrzyma cala noc i nie bedzie widac tradziku a jednak sie nie udalo :/
mimo wszystko jestem zadowolona, a atmosfera panujaca w salonie ratowala mnie od przedslubnego stresu :D
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Magda M 

Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 12:20 pm   

Ja wybieram się na uczesanie i makijaż próbny 22 sierpnia. Zdam relację po powrocie!
 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 7:34 am   

czy ktoś korzystał z opalania SUN SOUL w tym salonie? boje się żeby później moja suknia będzie się brudzić :-(
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 12:01 pm   

Ja też już jestem po weselu i mogę się wypowiedzieć co do tego salonu.
Jeśli chodzi o fryzurę to jak najbardziej polecam,ale czesanie wyłacznie u pana Przemka z uczesania pani Moniki,która niestety czesała mnie w dzien ślubu byłam wogóle niezadowolona.Do tego fryzura była nietrwała,bo moje loki się poprostu porozpadały a ja akurat mam włosy podatne na kręcenie. :-? Czekając na makijaż widziałam,ze te dziewczyny które były czesane po mnie u Pani Moniki tez były uczesane nieładnie,do tego jednej tragicznie wpieła diadem.Całe grzebienie z diademu były na wierzchu :? masakra!!!

Jeśli chodzi o makijaż to byłam zadowolona, oczy trzymały się do końca,ale przez to,że było gorąco na sali to świeciłam się okropnie.Na szczęscie na zdjęciach i filmie tego nie widac :D
Także makijaż wporzadku, czesanie tylko u pana Przemka.
_________________




 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 5:56 pm   

Tez namawiam do robienia fryzury u p.Przemka :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:45 pm   

też mam zamiar zapisac sie do pana Przemka, tylko napiszcie mi prosze, czy pan Przemek jest w salonie na nawrot czy na ketlinga?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 6:43 am   

Na Ketlinga :)
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 8:24 am   

ech to szkoda, będę miała dalej ;)
a Ty tez bedziesz sie tam czesac?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 8:56 am   

Tak, jestem już po próbnej fryzurze i potwierdzam - p. Przemek to magik. Z moich długich i bardzo grubych włosów uformował na głowie coś, co nie wyglądało jak stodoła :)
?aden fryzjer nie chciał podjąć się upięcia wszystkich moich włosów, a p. Przemek dał radę:)
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 5:07 pm   

a ja się też umówiłam do pana Przemka na 03/10 :) zobaczymy co wyczaruje :)

[ Dodano: Pią Paź 03, 2008 10:16 pm ]
ok właśnie wróciłam od pana Przemka i efekt jest taki





a inspiracją była ta fryzura

_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Adja25 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 12:03 pm   Fryzury - cena

NIektóre forumowiczki narzekaja na ceny za fryzurę ślubną. 100 zł wydaje sie dużo jak za proste upięcie, ale znam salony, gdzie krzyczą sobie nawet i 150 więc 100 zł uważam za w miarę rozsądną cenę.

Dodano: Wto Paź 21, 2008 1:05 pm
[quote="pomidorek"]cóż, czesałam się tam w zeszłym roku przed jakąś imprezą i byłam zadowolona z efektu
choć przyznam, że skorzystałam tylko ze względu na oszczędność czasu (bo pieniędzy zdecydownie w ten sposób nie zaoszczędziłam)
niestety cena uczesania mnie zabiła, zważywszy na czas poświęcony na przygotowanie fryzury, czesanie trwało może ze 20 minut (prościutkie upięcie), dodam że nawet nie umyto mi włosów i zapłaciłam coś koło 100 zł :roll:
miałam wrażenie, że pani wyceniła zawartość mojego portfela po moim wyglądzie i trzasnęła cenę z sufitu... cóż, więcej raczej z ich usług nie skorzystam...[/quote]

UWażam, że 100 zł za fryzurę ślubną nie jest ceną wygórowaną. Są fryzjerzy, którzy biorą 120 - 150 zł i to już uważam za przesadę :)
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 9:22 am   

Adja25, Też tak uwarzam! że to nie jest dużo!
Ale musisz brać pod uwagę że niektórzy nie zarabiają dużo!!!
Moja mama jest na ręcie inwalidzkiej i taki wydatek na fryzurę był by dla niej bardzo duży!
Ale punkt widzenia jest zalerzny od punktu siedzenia :razz: :)
więc nikogo nie krytykuję!
Jeżeli jest zadrogo to ok niechodź tam!!
8)
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 7:25 pm   

moje wrażenie po weselnym uczesaniu pana Przemka są takie: :)
fryzurka praktycznie taka sama jak próbna, więc przynajmniej byl sens ją robić :)
diadem trzymał się caluteńką noc, ale sama fryzura nie do końca, pewnie to trochę przez welon, który jest jakimś obciążeniem dla fryzury, ale w każdym razie po oczepinach fryzurę musiałam sama ratować wsuwkami
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
annzaw 

Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:35 pm   

Mam pytanko: czy wie może któraś z forumowiczek jak nazywa się pan Przemek z Euro-Stylu? lub gdzie aktualnie pracuje?? (okazało się, że od jakichś 2 tyg już go nie ma na Ketlinga, z kolei panie tam pracujące nie chcą zdradzic gdzie go można znaleźc)
:( ((
Z góry dziękuję za pomoc
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 10:09 pm   

Hey, ja też szukałam Pana Przemka, czy macie na niego namiary, byłabym bardzo wdzięczna. Osobiście u niego jeszcze nie byłam ale słyszałam, że jest świetny od mojej przyjaciółki, która czesała się u niego do ślubu.
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 12:30 pm   

Rowniez korzystalam z Euro stylu i czesto tam wracam!

Fryzura slubna byla niesamowita tak samo jak makijaz. dziewczynki swietnie sie spisaly. najpierw o wszystko sie wypytaly a pozniej zrobily dokladnie tak jak chcialam a nawet lepiej.

w dniu slubu czyli w sobote za makijaz wraz z kepkami rzes (alez moje oko sie powiekszylo ) fryzura = 180 zl. duzo nie duzo ale warto bylo!!!

teraz chodze tam na zabiegi na twarz i czuje sie zawsze jak ksiezniczka :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 4:22 pm   

Z tego co się orientuje to Przemek ma swój zakład na Piotrkowskiej 28 w podwórzu
 
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 10:30 pm   

Dziękuje sistermonn byłam dzisiaj u Przemka i jestem bardzo zadowolona :lol: . Mogę zdecydowanie polecić.
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 12:10 pm   

Ja korzystam tyljo z zabiegow na twarz na Nawrot i serdecznie polecam.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 7:33 pm   

ja czesto korzystam z uslug tego salonu i bardzo go polecam!
profesjonalne podejscie, dobre kosmetyki, mile dziewczyny.
robilam tam serie zabiegow slubnych ..rowniez moj maz i mama i wynegocjowalam sobie z wlascicielka darmowe zabiegi za caly pakiet ktory zamowilam...
polecam!

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 7:39 pm ]
myszolek napisał/a:
czy ktoś korzystał z opalania SUN SOUL w tym salonie? boje się żeby później moja suknia będzie się brudzić :-(


tak ja i to 2 razy..nie martw sie ja przed slubem mialam zabieg w czwartek po poludniu a slub w sobote wieczorem..nic sie nie ubrudzilo.

zabieg jest swietny, gdyz panie wykonuja peeling calego ciala najpierw (to jest w cenie)..skora staje sie swieza i odzywiona potem jest maseczka odzywcza a potem wcieraja preparat oplajacy...miedzy zabiegami musisz wziac prysznic. calosc trwa ze 2 godziny, przy swiecach i relaksacyjnej muzyce:)
ja mam problem ze skora (bielactwo..) wiec ten zabieg byl jak najbardziej wskazany i niwelowal przebarwienia skory.
nie daje to ostrego opalonego koloru...jak solarium...ani zaczerwienienia, ale naprawde wyrazny , zdrowy, oplanony kolorek i skora nie jest wysuszona..po tych maseczkach i pelingach jest swietnie odzywiona..
naprawde polecam.....!!
robilam to juz 3 razy i naprawde warto, szczegolnie dla osob ktore nei maja czasu na solarium albo nie chce wygladac jak skwarki ;p

mnie podobaly sie te peelingi!!!
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:16 pm   

no to robilas 2 czy 3 razy, bo coś mi się tu nie zgadza :?
 
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:55 pm   sun soul

bylam 3 razy ale na 3 odrebne imprezy...bo 1 zabieg wystarcza!!! tzn 3 razy mialam juz ten zabieg..;)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 6:45 pm   

Cos zakrecilas Eve1980 :) Ale rzeczywiście kuszące to opalanie. A jaki jest koszt? I mam jescez inne pytanie czy ktoś robił sobie w Euro-stylu zabieg na odchudzanie ramion??? Co to wogóle jest??? Dostałam ulotkę na targach i tak mi wpadło to w oko...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl