Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro-styl
Autor Wiadomość
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 7:46 pm   

Ja też jestem zadowolona z zabiegów pielęgnacyjnych w Euro-Stylu (na Nawrot). Dwa razy robiłam tam mikrodermabrazję połączoną z maską, raz peeling kawitacyjny na dekolt i plecy też połączony z maską. Super atmosfera i fantastyczny masaż w ramach zabiegu.
_________________
 
 
Pam 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Edi
  Wysłany: Pon Lut 16, 2009 6:00 pm   

Czesałam sie i malowałam w Euro-stylu na Ketlinga i niestety nie jestem zadowolona :( Czesała mnie fryzjerka, ktora od niedawna tam pracuje, chciałam miec fantazyjnie upiete włosy a wyszłam z kokiem :zalamany: ktory szybko sie rozpadł po przymiarkach roznych welonow. Malowała mnie pani Monika i mysle, ze maluje ona na jedno kopyto... - makijaz nie trzymał sie całego dnia jak mnie zapewniano, byc moze dlatego, ze był to makijaz próbny i p. Monika oszczednie spryskała mnie fixerem :kwasny: Za całosc skasowano mnie na 120zł :( Szkoda, ze Przemek juz tam nie pracuje :-?
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 10:20 am   

To teraz bede sie grubo zastanawiala czy dobrze zrobilam zapisujac sie do Euro stylu ...makijazu tam nie robilam :( a ja jestem wybredna co do kosmetykow .ehh ciezki dylemat..
_________________
 
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 10:57 am   

Ja też osobiście bardziej polecam pana Przemka. Widziałam fryzurę mojej przyjaciółki i nie był to oklepany kok. Zresztą to też teraz mój fryzjer :smile: Co do makijażu to ciężko mi się wypowiedzieć bo sama nie korzystałam a moja Asia dostała po nich uczulenia. No ale po to jest próba aby wszystko przetestować :P
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 5:21 pm   

ja się nie dziwię że polecasz Przemka, skoro to Twój narzeczony... :roll:

dla zainteresowanych polecam wątek po polecanych firmach...tam więcej szczegółów na temat wiarygodności forumki Laury... :cool:
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 10:51 am   

sammy napisał/a:
ja się nie dziwię że polecasz Przemka, skoro to Twój narzeczony... :roll:

dla zainteresowanych polecam wątek po polecanych firmach...tam więcej szczegółów na temat wiarygodności forumki Laury... :cool:


Przemka już jak najbardziej znam, zresztą jego narzeczoną Ewelinkę (przemiła dziewczyna, no i tematy miałyśmy wspólne-obie w ciąży) też już miałam okazję poznać a co do zarzutów proponuję najpierw dokładniej wszystkiego się dowiedzieć a później oskarżać!!!! Zresztą jak dla mnie to Ty jesteś niewiadomego pochodzenia. A Przemka i jego narzeczoną pozdrawiam i jak najbardziej polecam. :razz: Zresztą nie tylko ja polecam Przemka więc może jest więcej narzeczonych Pana Przemka na tym forum :smile: A i polecam przejrzenie jeszcze raz wszystkich moich postów :razz:
Ostatnio zmieniony przez Laura Pon Mar 16, 2009 11:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 10:47 pm   

A ja nie rozumiem tego szumu w okół pana Przemka. Czesalam się u niego 2 razy, za każdym razem proponował mi tą samą fryzurę - z niewielką modyfikacją, raz nie wiem czy zapomniał, czy mu się nie chciało, mimo, że przyszłam z 2. dniowymi włosami, nie umył ich, do tego, mimo iż prosiłam bez ozdób, baaadzo chciał wcisnąć mi jakieś sztuczne kwiaty. brrrrr.. Kilka moich koleżanek również nie było zadowolonych z fryzury od niego. Mam wrażenie, że p. Przemek czesał (nie wiem jak teraz - zmieniłam fryzjera) na jedno kopyto. Albo loki, albo irokez :roll:

Co do wspomnianego uczulenia, owa Asia musi mieć wyjątkowo delikatną skórę, która nie nadaje się pod żadną kolorówkę. Mam bardzo wrażliwą cerę, a makijaże p. Moniki, nigdy mi nie zaszkodziły.
Dziewczyna wie co robi, i jest w tym rewelacyjna. Chyba jedna z bardziej polecanych wizażystek w Łodzi. I to nie bezpodstawnie polecana.

Co do zabiegow, korzystam z mikrodermabrazji, peelengu kawitacyjnego i ostatnio zabieg czekoladowe praliny - rewelacja. Przyjemna atmosfera, niewygorowane ceny i przemiłe dziewczyny :) Zawsze wychodzę stamtąd totalnie zrelaksowana.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 6:29 pm   

Ja byłam tam na mikrodermabrazji dwa razy. Raz byłam bardzo zadowolona bo Pani sie przyłożyła i zrobiła zabieg bardzo dokładnie. Ale potem ta pani juz tam nie pracowała, byłam u drugiej pani i juz nie było tak dobrze. Wiec wszystko zależy tez od kosmetyczki a nie od salonu.
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 11:29 pm   

Zdecydowanie NIE polecam. Bylam 1 raz u Przemka, strzyzenie i koloryzacja zajely mu niecala godzine!Dla mnie to nie do pomyslenia. Farbe na glowie mialam dokladnie 15 minut. Po 2 myciach kolor wygladal jak popluczuny albo roczne odrosty....nie wspominajac o niesamowitym cieciu, ktore polegalo na podcieciu koncowek(doslownie!) o 5 centymetrow...Za wszystko zaplacilam 180 zl!Gdybym wiedziala ze w tak rzekomo "renomowanym" zakladzie spotka mnie cos takiego,wolabym zaplacic 80 zl mojej osiedlowej fryzjerce...Cale szczescie ze pan P.juz nie pracuje...
Bylam rowniez raz na makijazu przed weselem. Niestety rowniez mam zle wspomnienia. Kosmetyki moze i maja dobre, ale do mojej urody makijaz byl zdecydowanie za mocny,wygladalam jakby ktos podbil mi oczy :? oprocz tego doklejalam rzesy....za 100 zl!tak,tak...ta cena to same rzesy, BEZ MAKIJAZU. Dodam ze to nie byl moj pierwszy raz z doklejanymi rzesami, a tych bylo wyjatkowo malo i nie byly dobrze zrobione:/ po zewnetrznych stronach oczu polmetrowe a od srodka juz lyso...
Euro-styl omijam z daleka....
 
 
Mojra 

Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 3:04 pm   

Moje odczucia po makijażu w salonie Euro-Styl:
- brak jakiegokolwiek doradztwa czy też podpowiedzi co do kolorystyki makijażu,
- bardzo kiepski podkład, nie skorygował nawet drobnych niedoskonałości skóry,
- efekt końcowy - amatorska twórczość,
- trwałość makijażu - ŻADNA! - już po godzinie twarz zaczęła się świecić, a po trzech
rozmazywały mi się oczy.
Dziewczyny, z którymi spędzałam ten wieczór nie mogły się nadziwić, jak w tak rozreklamowanym salonie mogli pozwolić sobie na taką fuszerkę!!! Osobiście ODRADZAM!
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 3:05 pm   

Ja makijaż w euro stylu polecam jak najbardziej. Byłam dziś i jestem bardzo zadowolona. Pani wypytała szczegółowo o sukienkę i dodatki, o to jaki makijaż preferuję, czy mam jakieś specjalne życzenia. Efekt: (na zdjęciu trochę się świeci moja cera ale to wina zdjęcia)

DSC_0158.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1414 raz(y) 53.32 KB

DSC_0152.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1343 raz(y) 40.78 KB

Ostatnio zmieniony przez Martita Sob Lip 25, 2009 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
semper_augustus 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 6:27 pm   

Martita napisał/a:
Ja makijaż w euro stylu polecam jak najbardziej. Byłam dziś i jestem bardzo zadowolona. Pani wypytała szczegółowo o sukienkę i dodatki, o to jaki makijaż preferuję, czy mam jakieś specjalne życzenia. Efekt: (na zdjęciu trochę się świeci moja cera ale to wina zdjęcia)


Martita, a byłaś na Nawrot czy na Ketlinga?
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 8:38 pm   

Na Nawrot i malowała mnie chyba p. Monika.
_________________
 
 
 
semper_augustus 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 1:47 pm   

To wspaniale :) Bo właśnie umówiłam się do Pani Moniki na Nawrot :) Dzięki Martita za otuchę... Jezu, jaki to u mnie stres wywołuje... ;P
 
 
fijolet 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 1:57 pm   Euro styl

Ja niestety odradzam fryzurę u p. Moniki na ketlinga, jest nestaranna i nie potrafi czesać. Z makijażu u p. Moniki byłam zadowolona 50/50. Był ładny ale mało trwały choć podobno wykonany najlepszymi kosmetykami. Generalnie na ślub polecam wybrać inny salon.
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 2:23 pm   

Od pierwszego makijażu u Moniki Jarzyńskiej minął prawie rok. W sobotę idę ponownie. Zobaczymy czy coś się zmieniło na gorsze...

W piątek na Nawrot umówiona jestem na "pocałunek słońca". Za pierwszym razem też byłam bardzo zadowolona (podobnie jak z makijażu).
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 8:03 pm   

ja z fryzjerki p.Lindy i jej pracy jestem bardzo zadowolona! I na pewno tam wrócę!
_________________
 
 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 17, 2010 7:16 am   

misia-misia napisał/a:
ja z fryzjerki p.Lindy i jej pracy jestem bardzo zadowolona! I na pewno tam wrócę!


Linda mnie czesała do ślubu i też byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że na swoją fryzurę nie miałam kompletnie pomysłu- a Ona mi wyczarowała na głowie coś co było ładne i mnie było w tym dobrze a jednocześnie pasowało do całości :)

A malowała mnie Pani Aneta bodajże i z makijażu też byłam zadowolona, spojrzała na mnie i nie pytając mnie o zdanie powiedziała w jakiej kolorystyce będzie mi dobrze( co zgadzało się z tym co ja chciałam). Początkowo wydawało mi się, że będzie za mocno i intensywnie ( miałam makijaż w kolorze nasyconej zieleni) ale jak się zobaczyłam w całości to się w nim zakochałam :smile: Wytrzymał cały dzień( byłam malowana o godz 9 rano) i całą noc - zmyłam go po 5 rano.

Aaa i jeszcze u tej Pani, która mnie malowała 2 dni przed ślubem robiłam to opalanie natryskowe- też byłam z tego w 100% zadowolona, nie było plam , zacieków. Wytrzymało 2 tygodnie do sesji plenerowej.

Także ja mogę polecić ten salon i te 2 Panie.
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 11:25 pm   

Widzę, że zdania są podzielone. Chyba nie skuszę się więc na Euro-Styl ;/
_________________

 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 07, 2010 8:32 am   

randomgirl napisał/a:
Widzę, że zdania są podzielone.



to chyba nie jest dziwne, ile ludzi tyle opinii.....
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 11:15 am   

promyczek_mm napisał/a:
to chyba nie jest dziwne, ile ludzi tyle opinii.....

A czy ja napisałam, że to jest dziwne?
_________________

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 9:49 pm   

ja dzisiaj byłam po raz kolejny w Euro-Stylu i po raz kolejny jestem zadowolona :D
_________________
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 10:05 pm   

pracowalam tam wiec troszke wiem;)
Przemka zawsze chwalono i uwazam ze jest extra fryzjer zawsze dobrze doradzal klientka, Ewelinka jest boska ma duze doswiadczenie i jak teraz maja swoj salon to juz w ogole extra;)i zycze im samych sukcesów
co do Pani Moniki(mojej bylej szefowej) :) za moich czasow nigdy nie bylo skarg no pracowalam tam 3lata temu ale rowniez uwazam ze ma dobre doswiadczenie wyjezdza zagranice podpatrzec pracuje na najlepszych kosmetykach
ale zawsze od wiekow bylo tak ze nigdy sie wszystkim nie dogodzi
jedni beda zachwyceni inni nie zadowoleni :?
ja zapamietalam ich jaka swietna trojke ktora zna sie na rzeczy
_________________

 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 9:36 am   

Dziewczyny a ja mam takie pytanie, bo w Łodzi są dwa salony Euro-Styl i opinie są podzielone,
także który salon bardziej polecacie ten na ul.Nawrot 28 czy na ul.Ketlinga 23??


chciałabym w jednym miejscu zrobić zarówno fryzurę jak i makijaż więc do którego salonu warto się wybrać abym była zadowolona??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 12:29 am   

jak chcesz w tym samym miejscu zrobic fryzure i makijaz to polecam jednak Janów czyli Ketlinga
_________________

 
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 7:22 pm   

Nie wiem dziewczyny, czy macie tego świadomość (ja dziś zostałam oświecona), że fryzjerstwem zajmują się jedynie w salonie przy Ketlinga, natomiast przy Nawrot jest tylko makijaż i SPA.
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:40 pm   

tak zgadza sie;)
ale czesto jest tak ze na nawrot przyjezdza fryzjer bo tam jest myjka i czesto bylo tak ze na nawrot przyjeżdżał fryzjer i bylo na miejscu robione
_________________

 
 
 
ewa__150 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 10:08 pm   

a czy robią z dojazdem duży problem bo chyba w dniu ślubu wolałabym w jednym miescu mieć zrobione wszystko?
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 10:48 pm   

to co ja wiem to nie;) ale nie wiem jak teraz jest?? bo tam pracowalam jakies hmmm4lata temu
najlepiej jak bys zadzwonila i sie dowiedziala;)
_________________

 
 
 
ewa__150 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 11:54 am   

dzięki , na pewno zadzwonię
 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 10:54 am   

Ja osobiscie robiłam tam makijaż ślubny(na Ketlinga)w tamtym roku i byłam zachwycona(malowała mnie pani Monika)tak samo z fryzurą ślubną!wszystko to co chciałm było wypracowane w 100%!gorąco polecam!dziewczyny nie wachajcie sie!!!!!

[ Dodano: Sob Sty 29, 2011 10:58 am ]
a i jeszcze jedno ja moge polecic salon na ulicy Ketlinga bo tam nie czesano i molowano nie wiem jak jest w tym drugim ale wiem tylko ze juz sa zapisy na ten rok bo moja siostra juz sie zapisał i oj maja sporo juz osób zapisanych!
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 4:49 pm   

Teraz trochę gorzkich słów :( Fryzurę próbną, jaki ślubną wykonywałam w salonie Euro-Styl przy ul. Ketlinga u Pani Moniki (obecnie blondynka w krótkich włosach). Podczas fryzury próbnej dowiedziałam się, że Pani specjalizuje się jedynie w klasycznych czesaniach, a jak prosiłam o coś w rodzaju chałki wyżej upiętej. Mimo to podjęła się czesania na wzór zdjęcia, które ze sobą przyniosłam. Podczas wykonywania fryzury robiła zdjęcia moją komórką, aby uwiecznić poszczególne etapy do powtórzenia dzieła w TEN dzień. Z fryzury próbnej byłam bardzo zadowolona, a poza mną zachwycała się nią sama twórczyni, że tak jej się udała... W dzień ślubu okazało się, że zdjęć reportażowych z próbnego czesania zrobiła Pani za mało, a sama nie pamięta, jak ją wykonała... Wtedy zrozumiałam, że umawianie się na fryzurę próbną nie miało najmniejszego sensu - starta pieniędzy i czasu... Oczywiście fryzura ślubna wyszła zupełnie inna niż próbna, w mojej ocenie gorsza, co potwierdziła też świadkowa i kilka innych osób. Myślę, że sposób wykonania jej był niedbały, gdyż nad karkiem miałam straszne siano przez to, że fryzjerka niedokładnie wyczesała tapir. Natomiast odstające włosy i niezebrane pasma fryzjerka postanowiła zgolić maszynką :? Pierwszy raz spotkałam się z taką metodą wykańczania fryzury (a raczej niedociągnięć), że do dziś nie mogę wyjść ze zdziwienia... Na szczęście makijażystka Megi była tak uprzejma, że przyzwoicie poprawiła mi tą fuszerkę.

Cieszę się, że moja świadkowa wyszła zadowolona ze swojego uczesania, które wykonała młoda dziewczyna z długimi, ciemnymi włosami - Linda (prawdopodobnie).

Niestety nie zdobyłam zaufania do tego miejsca na tyle, by kiedyś chcieć do niego wrócić, a pracę niektórych osób oceniam, jako czystą improwizację.
_________________
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 11:10 am   

polecam Panią Monikę z salonu Euro-styl na ul Ketlinga 23.....piękna fryzura,taki zaplatany "ala banan" :) )...wszystkim się bardzo podobała...poza tym mam włosy do ramion i gdzie nie poszłam do fryzjera ,stwierdzali ze tylko loki się da zrobic i nic więcej :( ((....a ja nie chciałam "loków :/ ///" masakra...chciałam efektowną a zarazem skromną fryzurkę...pani Monika spisała sie na medal!!!!SUPER!!!!! DZIĘKUJĘ!!!
 
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 3:29 pm   

ja tam robiłam przed własnym ślubem airbrush,i mimo iż wszystkie zabiegi pielęgnacyjne po wykonałam prawidłowo(mam koleżankę kosmetyczkę to dopilnowała) to niestety na weselu już po godzinie zabawy miałam swoją piękną opaleniznę na sukni :(
_________________

 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 8:43 pm   

Byłam w Euro styl jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona z obługi i efektu końcowego :)
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 6:42 pm   

Jako że organizując Wieczór (przed-) Panieński nawiązałam kontakt z z właścicielką firmy EURO-STYLE-SPA z Łodzi chciałabym wiedzieć jakie są Wasze opinie na temat usług przez firmę świadczonych.
Z aktualnej współpracy uważam p. Monika jest osobą niezwykle twórczą ale nie sprawdzałam jeszcze czego mogą dokonać pracownicy jej Salonu Piękności.


_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 11:45 pm   

Do salonu Euro-Styl na Ketlinga chodzę regularnie (do kosmetyczki) i jestem zadowolona :) Na wesele koleżanki czesałam się tam i malowałam - byłam zachwycona i fryzurą i makijażem (make-up by pani Monika)! Fryzura przetrwała do samego rana, make-up również, chociaż tego dnia było potwornie gorąco. Mój makijaż ślubny i fryzurę też planuję tam zrobić i mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Sro Sty 30, 2013 11:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 3:10 pm   

Rewelacyjny salon! świetna obsługa, panie były bardzo miłe i rzeczowe. Mimo, że nie wiedziałam, w jaką kolorystykę uderzyć przy makijażu podczas naszego Wieczoru Przed-Panieńskiego, pani Monika poradziła sobie z tym świetnie. Dobrała mi kolory, w których moje oczy nabrały nowego życia, a jednocześnie makijaż nie był przesadzony. Z pewnością wrócę tam nie raz po usługi oferowane w tym salonie! :)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:39 pm   

Panie makijażystki bardzo miłe, jak trafi się ktoś niezdecydowany jak ja, potrafią doradzić co by tu pasowało do urody. :smile:
_________________

 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 9:59 am   

Dziewczyny doradźcie do którego euro-stylu się wybrać i do kogo na próbną fryzurę i makijaż?
_________________
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 1:51 pm   

Hej :) Ja właśnie dzisiaj byłam w salonie na Ketlinga (bo tam mam po prostu bliżej) na próbnym makijażu i fryzurze. Nie znam imion babeczek, które się mną zajęły, ale od makijażu ślubnego to podobno jest szefowa (taka blondynka z długimi włosami), a włosy układała pani o krótkich ciemnych włosach. Generalnie jestem bardzo zadowolona, chciałam jakąś fryzurę prostą, półupiętą, ponieważ mam długie i proste włosy. Pokazalam różne zdjęcia, choć żadne nie było idealne. Natomiast to co ona zrobiła mi na głowie jest właśnie takie jak chciałam, proste, eleganckie, bez loków- po prostu suuper :) Co do makijażu, podkreślone kreską oko, ładne, delikatne cienie, generalnie bardzo ładny. Nie wiem czy idealny... W każdym razie to mój pierwszy próbny i jedyna rzecz która mnie zastanawia to to, że w słońcu jak patrzę się na siebie z bliska to widać, że mam dużo pudru/podkładu. Ja mam akurat cerę z dużą ilością małych jasnych włosków więc to może dlatego... No w każdym razie, fryzjera polecam, a makijaż choć ładny jeszcze zobaczę czy gdzieś indziej też będzie tak go widać.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 5:18 pm   

Będę się czesać, malować i manikiurować na Ketlinga :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 7:26 pm   

JESTEM ZACHWYCOOONA :) po próbnej fryzurze i makijażu - pierwszy raz zdecydowałam się na mocniejszy wizaż - podeszłam do tego dosyć sceptycznie bo ogólnie nie lubię się malować.... ale gdy zobaczyłam efekt w lustrze... po prostu zwaliło mnie z nóg. Pani Monika (szefowa salonu) WYMIATA.

Czesała mnie p. Monika - brunetka (jak się okazało prawie wszystkie pracownice mają tak na imię :P ) i mimo że miała tylko 20 min na zrobienie mi fryzury... dała niesamowity pokaz swoich umiejętności, który wytrzymał mi zabawę w klubie do 6 rano - a nie należę do osób które tańczą spokojnie :)

Zresztą efekt makijażu - metamorfozy z imprezy którą organizowałam dla FORUMEK





_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 11:54 am   

A w którym salonie makijaż wykonuje Pani Monika Jarzyńska? Na ketlinga czy nawrot ?
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 8:52 pm   

_karolka_, na Ketlinga jest wizaż + fryzjer, na Nawrot SPA, odnowa i regeneracja :)

i tak na NAWROT umawiam się na kwasy na twarz bo muszę cerę zregenerować i na błotko na plecy i dekolt - w tym samym celu a na Ketlinga będę przechodziła stylizację i wizaż ślubny :)
_________________
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 6:21 pm   

Kochane ja również miałam przyjemność być w Euro-Styl-Spa.
Trafiłam w ręce pani Moniki, lecz nie szefowej...(bodajże Wiosna sie nazywała)
Sama nie byłam zdecydowana, co chciałabym mieć na oczach i dałam sie porwać...
Makijaż który wykonala mi pani Monika był poprawny, bardzo szablonowy..(brazy na oczach) nie moge powiedzieć ze był zły czy nieladny...ale oczekiwałam czegoś więcej, zabrakło polotu
Plus za to ze makijaż trzymał sie bardzo długo, bo przetrwał całą impreze i sie nie rozmazał, i wielki plus za kosmetyki na których dziewczyny pracują, są z najwyższej półki..
Było dobrze ale zawsze może być lepiej :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 7:46 pm   

Czesała mnie p. Monika (na Ketlinga). Miałam ogólną wizję fryzury, nie byłam na próbnym czesaniu, nie przyniosłam zdjęć, ale fryzura wyszła dokładnie taka jak chciałam. Przetrwała do samego rana. ;)
Malowała mnie p. Monika J. Makijaż wyszedł zniewalający. Naprawdę wszyscy byli zachwyceni. Koleżanki nie wierzyły, że to moje własne rzęsy są tak długie ;) Cóż od razu było widać rękę profesjonalisty.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl