Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwor w Giemzowie -nowy lokal, kto zna?
Autor Wiadomość
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 9:48 am   Dwor w Giemzowie -nowy lokal, kto zna?

Witam,

czy ktos z Was zna Dwor w Giemzowie pod Lodzia? To nie jest typowo weselny lokal, ale pierwsze miejsce ktore odwiedzilismy i zachwycilo nas. Dworek jest swiezo odrestaurowany, b stylowo, kazdy szczegol jest dopracowany. Kuchnia dobra, maja tez 20 miejsc w uroczych pokojach.
To tyle plusow, niestety wyglada na to ze nie sa zbyt chetni do organizacji przyjecia weselnego. Chcialam zarezerwowac termin na maj08, powiedzieli zeby sie zglosic w grudniu a przeciez nie moge tyle czekac.. na dodatek nie bede w Polsce w najblizszym czasie i nie wiem jak z nimi negocjowac.

Chcialam wiedziec czy slyszalyscie moze o jakims przyjeciu tam. Pocieszcie mnie ze to jednak da sie zorganizowac..
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 22, 2014 8:33 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 12:09 pm   

Informacje dodatkowe
Dwór Giemzów to idealne miejsce do organizacji eleganckich bankietów, spotkań towarzyskich, imprez okolicznościowych, oraz przyjęć weselnych i garden-party. Cieplejsze dni zachęcają do przyjęć w ogrodowych altanach pośród kwiatów i starodrzewia.
We wnętrzach dwory możemy zorganizować spotkania na około 70 osób, natomiast spotkania plenerowe pomieszczą kilkaset osób.

źródłohttp://espanie.pl/hotele/lodzkie/brodce/dwor-giemzow.html

Dziwne że tak Ci powiedzieli bo to są informacje z ich strony :-?
Może poczytaj coś o dworze w Kruszowie, jest gdzieś wątek o nim.

A którego dokładnie planujecie wesele?
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 6:16 pm   

widziałam dworek Giemzów...
no nie powiem, miejsce bardzo mi się spodobało,
ale oni najwyraźniej nastawiają się na jak najbardziej zamożną klientelę, w związku z czym niechętnie podejmują się imprez typu wesela, pewnie więcej wyciągają na organizacji biznesowych spotkań niż na takim przyjęciu weselnym
no i kwestia wielkości pomieszczeń, niestety ale to lokal na naprawdę kameralne spotkania, ja osobiście wesela tam sobie nie wyobrażam
choć miejsce naprawdę zapadło mi w pamięć

btw, osobiście nie odpowiada mi podejście do klientów pani właścicielki, miałam wrażenie, że mnie zniechęca do organizacji przyjęcia... cóż, na szczęście to nie jest miejsce jakiego szukam :)
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 9:04 pm   

Dwór bardzo ładny, ale niestety cena powalająca-dwukrotnie wyższa niż w restauracjach w Łodzi.
_________________
Emilia
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 9:04 pm   ech ten dworek

dzieki dziewczyny,

sauvignon, czyli mialas takie samo wrazenie jak ja... szkoda, ze nie chca tam wesel, nie wiem czemu to sie im jakos dziwnie kojarzy. Ja sobie wyobrazam po prostu przyjecie a haslo wesele budzi najwyrazniej jakas niechec w Giemzowie.
A szkoda, bo takie ladne miejsce.

Pomidorek, dzieki za rade. Dwor Kruszow jest ciekawy ale to nie do konca to.. Chyba ze w rzeczywistosci wyglada lepiej niz na stronie. A moze ktos ma jakies dodatkowe zdjecia?

ciagle licze, ze znajde idealne miejsce ..
 
 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 8:42 pm   

jo, a widziałaś może Stary Folwark?
widziałam, że wiele dziewczyn z forum wybrało to miejsce, więc pewnie jest piękne
dlatego i ja się tam pewnie przejadę i przekonam na własne oczy co to za cudo ;)
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 8:34 pm   

dzieki Pomidorek, myslalam o Starym Folwarku, przeczytalam wszystko na forum i probuje wyslac brata na rekonesans. (ja jestem zbyt daleko). To nie do konca moj wymarzony styl, ale jeszcze jest na liscie miejsc do rozwazenia ( b krotkiej niestety)

Daj znac jak go obejrzysz, jakie wrazenia.

Mi zalezy tez na ladnych pokojach o wysokim standardzie, cos jak w giemzowie. a w Folwarku wygladaja na raczej podstawowe.

udanej wizyty w Folwarku Ci zycze!
Jo
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 5:52 pm   

Jo podejrzewam że interesuja cię lokale bliżej łodzi ale zajrzyj sobie tutaj http://www.malkow.com.pl/
_________________
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:36 pm   

Dzieki kochecka.
napisalam do nich juz dawno, jak zwykle zero odpowiedzi.. :znudzony:

po co maila podaja jak nikt nie odpowiada. Widocznie im nie potrzeba klientow.

Co do kontaktu mailowego, musze przyznac, ze z paru miejsc dostalam szybkie i profesjonalne odpowiedzi. Bylam pod wrazeniem, hotele typu zamek 4* czesto juz po 30 min przysylaja propozycje z kosztorysem ( za wszystko - zespol, dekoracja , wybor menu itp). Cena oczywiscie proporcjonalna do poziomu uslug, ale mozna powiedziec ze spelniaja dodatkowo role koordynatora. Az sie z taka forma wspolpracowac. Szkoda ze to wszystko tak daleko.


To pocieszajace, ze takie miejsca istnieja w Pl ale ja ciagle szukam kolo Lodzi..

PS
Jedni oferuja nawet transport prywatnym samolotem!
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 9:37 am   

ja proponuję do nich zadzwonić, no chyba że już z nich rezygnujesz :)
_________________
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 10:15 am   

Opisalam dzis moje problemy z Dworem Giemzow w moim dzienniczku, zainteresowanych zapraszam do przeczytania.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 10:45 am   

elisa69, BARDZO prosimy, żeby sprawozdania umieszczac nie tylko w dzienniczkach, a;e i w odpoiwiednich tematach, jesli nie chce Ci sie pisac dwa razy po prostu skopiuj swój post z dzienniczka.
_________________

 
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:57 am   

Ok, wklejam moj post z dzienniczka, zgodnie z zyczeniem Pusiaka (przy okazji - dlaczego ja widze na dole Twojego postu taki napis: co ty tu robisz elisa 69? :eek: tak to troche prowokacyjnie wyglada, jak to, co ja tu robie - wychodze za maz! :smile: ).

Opowiem o moich problemach z pierwsza, wybrana i wymarzona sala - Dwór Giemzów.
Zareczylismy sie w sierpniu 2007 i postanowilismy sie pobrac w czerwcu 2008. Zaczelam szukac i we wrzesniu znalazlam ten Dwór - najpierw w Internecie (bo ja wszystko wyszukuje w internecie, a potem jade sprawdzic :smile: meza tez namierzylam w internecie :D ), a potem pojechalismy zobaczyc go na zywo i zrobil na nas jeszcze lepsze wrazenie.
Kto nie zna, niech zerknie na ich strone. Pyszna kuchnia, nie jadlam tak dobrze w Lodzi, piekne miejsce, akurat na te 50 osob, ktore bedzie na moim weselu, 10 pokoi 2-osobowych akurat dla gosci przyjezdnych, na tyle blisko Lodzi, ze mozna bylo zaplanowac jakis powrot busikiem dla gosci łódzkich, nie robia wesel, tylko przyjecia weselne - co nam akurat bardzo odpowiada, chcemy skonczyc zabawe okolo polnocy, najdalej o 2 w nocy - no, bajka.
Chcielismy od razu rezerwowac, ale okazalo sie to niemozliwe - na 2008 oni przyjmowali rezerwacje dopiero w grudniu. OK, odczekalismy do grudnia (tak mi sie podobalo, ze nie przygotowalam planu B - błąd! błąd! błąd! w miedzyczasie wszystkie fajne miejsca w Łodzi na czerwiec zostały już poklepane). 4 grudnia podpisalismy umowe.
Wiedzialam, ze tanio nie bedzie, a nawet drogo 8) ale:
raz sie wychodzi za maz i
jak sie ma tylko 50 osob na weselu, to mozna zaszalec
(mamy tylko 50 gosci nie z powodu ciecia kosztow, tylko dlatego, ze po prostu nie ma ich wiecej, chcemy widziec tylko samych przyjaciol, same dobre twarze wokol, a nie ze wypada kogos zaprosic, a wcale nie ma sie ochoty).
Wlasciwie schody byly od razu (ze dopiero w grudniu, ze zadnych znizek za pokoje, chociaz bierzemy je wszystkie - a kosztuja, bagatela, po 400 pln za pokoj, ze tance - bron Boze! jeszcze meble sie zniszcza! ze muzyka to wlasciwie najlepiej blues, bo pasuje do ich klimatow, itd ), ale ja nadal w to brnelam (chociaz tak wlasciwie w duchu to sie zastanawialam, czy to otoczenie takie strasznie "top" i "'ęą bułkę przez bibułkę" nie onieśmieli mi gości, czy nie beda sie bali zasiasc wsrod tych antykow i jesc z tej porcelany, czy sie tam dobrze poczuja).

Piszę to wszystko ku przestrodze - jesli macie jakies watpliwosci, jesli cos w srodku Wam mowi - nie rob tego! - zaufajcie Waszej intuicji i nie robcie niczego na sile.

Menu bylo ustalone w umowie na 250 pln/osoba, plus alkohol kupowany przez nich, z ich marżą (jest bardzo wysoka), no i tance, ze beda na zewnatrz, na tarasie ( pomyslalam, ze to w koncu czerwiec...) - i na to tez sie zgodzilismy, bo nie bylo w ogole mowy, zeby inaczej, naprawde, A. musi mnie bardzo kochac, ze mi pozwolil na to wszystko i nie protestowal, chociaz nawet jego zdolnosci negocjacyjne, naprawde duze, nic nie wskoraly.
Ale czara sie przelala na koniec grudnia, kiedy wreszcie otrzymalam propozycje menu, po dlugich prosbach i mail'ach (ciagle cos stalo na przeszkodzie, a glownie ciagla nieobecnosc pani wlascicielki, ktora tam chyba decyduje o kazdym, najdrobniejszym szczegole).
Otoz, menu za 250 pln/os skladalo sie - uwaga! - z:
obiadu (4 przystawki, 1 zupa, 1 drugie z 1 miesem do wyboru, 2 jarzyny do wyboru, deser - lody)
i zimnej kolacji zlozonej z 4 potraw, w tym 2 to byly sledzie!!!!
Na moja sugestie, zeby to rozszerzyc o drugie i trzecie mieso do wyboru do obiadu, oraz poszerzyc sklad zimnej kolacji, dodac jeszcze jedna ciepla potrawe okolo 22 i jeszcze jeden deser odpowiedziano mi, ze owszem, wszystko mozliwe, ale - cena rosnie! Kiedy napisalam, ze za taka cene w Lodzi to bysmy chyba do rana jedli i nie mogli przejesc, dowiedzialam sie, ze place juz w cenie za wynajecie samej sali, ktora jest wyjatkowa, a wlasciwie calego Dworu, za wysoki poziom obslugi i jakosc jedzenia, itp. itd.
Czyli rozumowanie jest takie: zadnej znizki z tytulu wynajecia calosci, tylko jeszcze doplaccie za to, ze macie na wylacznosc w tym dniu te calosc.
Policzylam sobie, ze to dojdzie nawet do 500 pln/os, plus te wysokie koszty alkoholu, plus pokoje, poza tym zobaczylam wreszcie te wszystkie problemy, jakie mnie jeszcze z nimi czekaja, ten kompletny brak checi nawiazania wspolpracy, jakiegos dialogu, czulam sie jak niechciany petent, ktory musi prosic, zeby go zechciano obsluzyc. Poprosilam o zwrot zaliczki i o dziwo, otrzymalam ja, chociaz w umowie byla mowa o jej przepadku w razie mojego wycofania sie (co prawda, otrzymalam ja dopiero w polowie stycznia i A. musial godzine czekac, zeby mu ja wydali, chociaz bylismy wczesniej umowieni na konkretny dzien i godzine jego przyjazdu - ot, taka drobna zlosliwosc na koniec, nie?). To mnie tylko utwierdzilo w przekonaniu, ze oni zrobili wszystko, zeby mnie zniechecic, a zatem, ze nie sa wcale zainteresowani organizacja takich imprez - OK, ich prawo, ale w takim razie dlaczego do licha nie powiedza tego od razu?

Tlumow tam nie widzialam, przy zadnym pobycie, nawet jesli sie utrzymuja glownie z organizacji konferencji i bankietow, to sorry, jakos tego wszystkiego nie widze.
A. podejrzewa, ze lokal jest przykrywka dla jakiejs innej dzialalnosci, no, ale to juz inna bajka i tylko nasze przypuszczenia.
W kazdym razie - przestrzegam ewentualne napalone, jak ja, przed rozczarowaniem, jestem przykladem "odkochania sie" w przyspieszonym tempie od wymarzonego miejsca.
:) pozdrawiam Was wszystkie

P.S. Aha, fotograf nam potem potwierdzil wszystkie nasze spostrzezenia i powiedzial, ze nie jestesmy pierwsi, ktorzy zostali tak potraktowani.
Ostatnio zmieniony przez elisa69 Sro Lut 27, 2008 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 12:56 pm   

elisa69 napisał/a:
(przy okazji - dlaczego ja widze na dole Twojego postu taki napis: co ty tu robisz elisa 69? :eek: tak to troche prowokacyjnie wyglada, jak to, co ja tu robie - wychodze za maz! :smile: ).

Przeczytaj: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2434 :smile:


A ja przy okazji poproszę o pisanie z odstępami, akapitami itp. - będzie się dużo łatwiej czytało.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 1:37 pm   

Przeczytalam.
Wiedzialam wczesniej, JAK to funkcjonuje, mnie chodzilo o tresc.
"Zycze milego dnia elisa69" czy "serdecznie pozdrawiam elisa69" jest jednak duzo przyjemniejsze, niz: "co ty tu robisz elisa 69?", nie sadzisz? Poczulam sie niechciana.
Pozdrawiam
:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 3:30 pm   

No to do takich pytań jest priv albo właśnie tamten wątek.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
apasionata 

Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lut 16, 2011 7:46 pm   

piękne klimatyczne miejsce... niestety nie wiem nic od strony organizacji przyjęć ponieważ odwiedziłam to miejsce tylko na kawe ;) miejsce w moim stylu... poprzednie watki są troche stare moze ktoś miałtam ostanio jakieś przyjęcie i mogłby zdradzic jakies szczegóły? pozdrawiam
_________________
a.
 
 
piotrek772 

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: LODZ
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 2:00 pm   

Jesli chcecie wiedziec czy warto zrobic wesele w Dworze Giemzow to zdecydowanie wam nie polecam ! Menadzer oszołom nie wie jak prowadzic tego lokalu,Ciezko sie z tym facetem rozmawiało, niczym nie zachecal sam nie wiedzial jaka cene podac zmienial oferte Masakra straszna! Uwazam ze czlowiek na nieodpowiednim miejscu. Wybralismy ta sale tylko dlatego bo tam bylo klimatycznie ale co z tego ?! Wzieliśmy wszystko co oferowali stol staropolski stol slodki prosiaka grila i bogate menu za cene ktora placilismy oczekiwalismy czegos zdecydowanie lepszego ! Obiecuja cuda wianki placisz ale w zamian dostajesz byle co Co ci po klimacie jak cala reszta jest do niczego ! Myslelismy ze jak wydalismy tyle kasy na wesele to bedzie ono chociaz super a bylo zle. Jesli stoicie przed decyzja wyboru lokalu to na pewno nie wybierajcie dworu Giemzow bo bedziecie tego zalowali... a wybór sali weselnej to ważny wybór... Pozdrawiam
_________________
piotrek772
 
 
Elandare 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 5:22 pm   

Odswiezam watek, czy ktos cos wie czy ostatnimi czasy cos sie w dworze zmienilo? Moze nowy manager? Mial ktos z Was tam wesele? Bo miejsce jest sliczne...
_________________
 
 
krzysiemilia 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 10:13 pm   

Niestety nie polecam
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 12:26 am   

krzysiemilia napisał/a:
Niestety nie polecam


Może jakieś rozwinięcie? :wink:
_________________


 
 
krzysiemilia 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 7:22 pm   giemzów

Najkrócej rzecz ujmując za tą cenę którą płaci się od osoby to organizacja pozostawia wiele do życzenia. Na naszym przyjęciu niestety było kilka wpadek nie do przyjęcia np. podczas podawania tortu kelnerzy nie wiedzieli gdzie się gasi światło i pożyczali od gości zapalniczkę aby odpalić race, pomyłki w podawaniu dań tzn. przynieśli dania które były zamówione na inną uroczystość a po naszej interwencji zabierali ze stołów i przynosili nasze zamówienie. Do podpisania umowy wszystsko jest pięknie wszyscy mają czas natomiast im bliżej przyjęcia byliśmy odsyłani od osoby do osoby.
Miejsce bardzo nam się podobało jednak wspomnienia z naszego przyjęcia weselnego pozostawiają wiele do życzenia. Cena nie idzie w parze z jakością.
 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 11:02 pm   

odświeżam wątek ;)

Byliśmy tam ostatnio i miejsce nas wyjątkowo oczarowało. Szkoda tylko, że nie było Pani menadżer więc dopiero będziemy się z nią kontaktować i dowiadywać co i jak. Jak ktoś ma jeszcze jakeiś spostrzeżenia, opinie dotyczące tego dworku chętnie poczytam i dowiem sie czegoś więcej :)
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
Roseaux 

Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łdz
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 8:05 pm   

Zobaczyłam stronę, zresztą dzięki forum i strasznie mi się podoba... na pewno w najbliższym czasie się tam wybiorę, będę BARDZO wdzięczna za opinie i komentarze tych, którzy mieli tam wesele ostatnio :)
Jak coś dobre dusze piszcie tu lub na priv :)

Znajoma mojej koleżanki miała tam przyjecie i podobno była zadowolona, napisałam do nie w celu dowiedzenia się czegoś więcej - oni brali tam chyba ślub cywilny też w tej altance - widziałam zdjęcia, bardzo ładne, ale szczegółów kontaktu z managerem jeszcze nie znam.

dużo mówicie o cenach - a czy jedzenie jest chociaż warte świeczki? jak to wygląda?
_________________
*getting married soon* :)
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 10:06 am   

Ja byłam tam na weselu niedawno i było fajnie.Piękne miejsce,inne niż wszystkie wesela na jakich bylismy.Miejsce nie pasuje na typowe wesele w sensie "przytupajki".To stylowe wnetrza i ogrod,i atmosfera wesela musi byc spojna,zeby calosc wypalila.Wesele bylo na tej najwiekszej przeszklonej sali,stoly okragle.Jedzenie w porządku.Ogrod super,sporo przestrzeni do chodzenia i siedzenia na zewnatrz-altanka,lawki,spacerek tez mozna sobie zrobic.Tylko oczko wodne nieco zarosniete.Ale miejsce naprawde godne polecenia,piekne zdjecia wychodza tam.
Ostatnio zmieniony przez Blue Nie Cze 15, 2014 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natalia1313 

Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 4:18 pm   

Mialam tam nie dawno swoje wesele. Miejsce naprawede urocze! Jak dla nas to bylo jedyne miejsce w Lodzi, ktore bralismy pod uwage. Obejrzelismy wiele miejsc w Lodzi i okolicy i absolutnie nic w naszym mniemaniu nie nadawalo sie na wesle takie jakie my bysmy chcieli. Goscie miejscem byli rowniez zachwyceni, i ogolnie cale wesle sie udalo, ale to raczej za sprawa gosci, wodki, i muzyki. Wesele mielismy tak na ok 55 osob, wiec raczej male. Ogolnie nie wyobrazam sobie tam wiekszego wesla, mysle ze 60/65 osob to max. Oczywiscie wlasciciel czy menagerka bedzie przekonawyla ze zmiescza nawet i 80 osob na tej sali, ale ja od razu mowie absolutnie NIE, chyba ze chcecie sie gniezdzic jak sardynki.
Biorac pod uwage ze placilsmy po 270zl za osobe to uwazam ze serwis za ta cene byl porostu okropny. Wszystkie Panie klenerki byly owszem bardzo mile i usmiechniete, ale wodki na stolach brakowalo caly czas. Placilismy dodatkowo za cole i sprita ale sprita na stolach w ogole nie bylo! Kiedy podawali juz ostatnie danie barszczyk, to podali tylko osoba siedzacym przy stolach, czyli jak tanczyles i cie nie bylo przy stole to barszczyk cie ominal.
Najgorsze bylo po weselu. W umowie mielismy wyraznie napisane:

Wszystkie produkty żywnościowe pozostałe po zakończeniu imprezy zostaną przekazane Zamawiającemu.Niektóre produkty żywnościowe mogą nie nadawać się do spożycia na drugi dzień, o czym zamawiający zostałpoinformowany i zabiera je do konsumpcji na własną odpowiedzialność. Zamawiający dostarczy w zakresie własnym pojemniki lub naczynia w celu spakowania żywności.

Pokjemniki owszem dostarczylismy, chyba ze sto, ale dostalismy tylko ze 7 pudelek w tym 3 pudelka sledzi, nasz tort (tort dostarcza sie samemu, a za wjazd kelnera z tortem i serwowanie oczywiscie dodatkowa oplata 100zl) oraz jakies zimne zakaski. Ja myslalam ze oszaleje tak sie zdenerwowalam. My mielismy 2 miesa do wyboru na pierwsze danie, pozniej grila na zewnatrz, pozniej trzecie danie jakies mieso i kopytka i na koncu barszczyk z krokietem wsumie 4 dania cieple. Zostaly masy jedzenia, poprostu masy a jak sie zapytalam czemu nam nic z dan cieplych nie zapakowali to powiedzieli:
„nie praktykujemy pakowania resztek jedzenia, które wracają na kuchnie. Wszystko zostaje od razu wyrzucane. Szkoda, że wcześniej nie uzgodniłyśmy, że zależy Pani również na pakowaniu pozostałości dań ciepłych”

Jakis absurd, przeciez nie kazalam im talerzy po gosciach sprzatac, ale czyste nietkniete jedzenie z polmiskow, i grilla to nie resztki! Jak dla mnie to zlamanie umowy bo skoro jest napisane wszystkie produkty zywnosciowe to znaczy wszystkie!!! Jak teraz o tym pisze to mi sie caly czas cisnienie podnosi. Moja przestroga, jesli sie zdecydujecie tam robic wesele to zaznaczcie dokladnie co znaczy wszystkie produkty zywnosciowe, ze chodzi wam o cieple i zimne dania i ogolnie wszystko! Czyli nawet owoce i ciasta i nne rzezczy, kore u mnie nie byly zjedzone ale pozniej ich w ogole nie dostalam.

Kolejna rzecz to, licza po weselu za wszyskto, za zbite kieliszki, za zepsute krzeslo, za uszkodzona doniczke...czyli za wszystko co sie ni cholery po weselu nie da sprawdzic. My zaplacilismy z apare zeczy w tym np za rzekomo zbity przez nas kwietnik a na filmiku kreconym na poczatku wesele kiedy to wszyscy goscie wchodz na teren Dworu widac wyraznie ze kwietnik to juz dawno musial byc uszkodzony.

Miejsce naparwde urocze i wszyscy weselem byli zachwyceni. Ja bym miejsca na nic nie zmieniala, bo jak dla mnie w Lodzi naprawde nie ma nic innego, ale jak bym miala tam robic drugi raz wesele to serio bym im czarno na bialym wypisla ze oczekuje serwisu gdzie kelnerzy lataja i wodke przynosza, ze na stolach ma byc picia pod dostatkiem, ze jedzenie cieple, zimne WSZYSTKO jest do zabrania na drugi dzien, no i inspekcje doniczek na zewnatrz bym zrobila 

W razie pytan piszcie na priva chcetnie odpowiem.
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 7:18 am   

Natalia-to faktycznie nieciekawie.Ale moze jakos wyczuli ze moga jeszcze zbic na Was kase?I tak daliscie sie z tym placeniem?Z mojej perspektywy-goscia weselnego-bylo bardzo fajnie.Jak to wyglada od strony organizacyjnej-nie wiem,ale sadzac ze para mloda nie zalila sie na nic,a ja siedzialam doslownie obok PM (stol glowny) wiec raczej wiele mi nie umknelo-i tez stwierdzam ze wszystko bylo OK.O zadnym doplacaniu po weselu nic nie slyszalam.Co do ilosci spakowanego jedzenia na wynos-tego nie wiem ale dopytam.A moze po prostu mieliscie pecha-bywa i tak niestety:/Wesele na ktorym bylam bylo na 65 osob.A cena za talerzyk 250zl od osoby-ale bez grilla.
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 7:15 pm   

Sala w Giemzowie jest bardzo ciekawa, niestety strasznie droga, przykładowo za samą możliwość użycia największej sali jest dopłata 900zł, poza ceną talerzyka. A za ślub na terenie poza USC, poza opłatą 1000zł w urzędzie, dodatkowo trzeba zapłacić 2000zł u nich..
_________________

 
 
konrad2018 

Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 16, 2017 7:36 pm   

Witam,

Chcemy zorganizować wesele w Dworze Giemzów i poszukujemy opinii na temat tego miejsca.

Z góry dziękuję za podzielenie się opiniami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl