Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OSP Stare Złotno
Autor Wiadomość
Olkusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:05 pm   OSP Stare Złotno

Witam!
Tak się zastanawiam czy może ktoś z Forumowiczów miał wesele na sali OSP Stare Złotno. Ja właśnie tam będę miała swoje i ostatnio nie wiedzieć czemu zaczełam się martwić czy starczy tam miejsca dla wszystkich (a będzie ok 110). Strazak powidział, że wejdzie tam spokojnie 120 osób ale ja wolałabym zasięgnąć opinii kogoś kto tego doświadczył na własnej skórze. Pozdrawiam:)
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 6:42 am   

miszkam niedaleko ale nie słyszalam nic kokretego :(
 
 
 
Olkusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 9:13 pm   

Szkoda :(
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 6:16 am   

mieszkasz gdzies w poblizu ze wybralas tamta sale
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 11:44 am   

Wesele miała tam Agnesia. :) To jej wypowiedzi:

Agnesia napisał/a:
OSP na Starym Złotnie też do 140 osób. Sala w miarę zadbana, o tę salę strażacy dbają.
Ok. 1200 zł + media.

Agnesia napisał/a:
Dzisiaj byłam na sali na Starym Złotnie. na ścianach panele. Nowe stoliki i trochę krzeseł. Ubikacje w nowych płytkach, nie takich z przed 20 lat. Rozmawiałam także z kucharzem, który na jutro szykował wesele. Mówił, że jeszcze trochę rzeczy można by zmienić w kuchni. Myślę, że i tym się zajmą w swoim czasie, bo widać, że w salę inwestują.


Jeśli się nie pojawi w tym wątku napisz do niej na priv. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olkusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 7:34 pm   

Nie, nie mieszkam w tamtych okolicach. Tą salę odkryłam ponieważ obieżdżaliśmy z narzeczonym wszystkie możliwe sale OSP, gdyż zależało nam na sali bez cateringu.

Dzięki "kryszka" za namiary na Agnesie :)

Pozdrawiam.
_________________
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 6:36 pm   

witam!!! moja ciocia mieszka okolo.200 m od tej sali i podobno jest tanio i bardzo smacznie,w przyszłym roku bedzie tam wyprawiac wesele kuzynowi,więc cos wiecej napisze po impezie :mrgreen:
_________________
 
 
Olkusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:32 pm   

No ja mam wesele za 3 tygodnie wiec mi sie nie przyda ta wiadomość ale innym napewno. Ogolnie to już wiem że zmieści się tam max 120 osób. Szkoda tylko ze nie ma tam kieliszków do szampana... ale jakoś sobie poradzimy.
_________________
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 1:06 pm   

podobno kucharka bierze 18 zł od talerzyka :!: ....nie chce mi sie wierzyć ...albo moja ciotka źle usłyszała....albo ...czy możliwe jest aby było tak tanio?
Olkusia juz jesteś po ślubie to prosze o szczegóły ;)
 
 
Mo_niczka 


Wiek: 39
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 4:20 pm   

Witam, byłam na ślubie Olkusi (to moja przyjaciółka:)) i muszę powiedzieć, że było cudownie:) Nie pamiętam abym była na lepszym weselu kiedykolwiek :party: Ola wybrała to miejsce dlatego bo nie było kateringu (zatrudnili zaprzyjaźnionych ludzi) więc co do ceny za talerzyk podany przez Aness nie mogę się wypowiedzieć... Sala jako sala jest bardzo dobra (dużo mniejca, zadbane wc, dużo zieleni i jest gdzie zaparkować, okolica bardzo przyjemna i mały, praktycznie żadny ruch samochodowy). A Ola może coś napisze o swoich odczuciach jak wróci z Bieszczad.
_________________
 
 
 
Olkusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:03 am   

Ja tylko wynajmowałam salę i to bez cateringu bo catering miałam własny więc nic mi nie wiadomo na temat wspomnianej kucharki. Ogólnie to wydaj mi się że ta sala jest zawsze wynajmowana tylko z włsanym cateringiem, a przynajmniej nam nikt nie proponował ich kucharki...
Pozdrawiam:)
_________________
 
 
kamislodz 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 1:53 pm   

Cześć :) Macie moze jakies zdjęcia tej sali i nr.tel?czekam z niecierpliwoscią ;)
 
 
 
Olkusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 2:56 pm   

Nie no zdjęć to nie pokarze bo nie mam bezpośrednio samej sali a takich z gośćmi to nie zamieszczę bo jeszcze ktoś potem będzie dociekał swoich praw za używanie jego wizerunku w internecie...:P Co do namiarów to wysłałam na priv.
Pozdrawiam:)
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 12, 2007 12:02 pm   

Witajcie;) szukamy własnie ze znajomymi sali na Sylwestra..moze macie jakies zdanie na ten temat , moze jakieś sugestie, propozycje innych sal :) niestety jesteśmy ograniczeni kosztami- najlepiej w okolicy 150zł.
Bardzo prosze o opmoc!!
Pozdrawiam serdecznie ;)
_________________
 
 
martakarma 

Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:44 pm   

OSP Stare Złotno ul. Stare Złotno 73 - mam tel. do pana który ma klucze do sali to mogę podać jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć tę sale.
Sama osobiście mam mieszane uczucia co do sali, a szczególnie co do terenu wkoło. Ale w sumie jeśli potrzebna jest komuś duuuuż sala na wielkie wesele to ta jest jak znalazł. Ale ciężko o terminy. Koszta nie są duże - mnie pan powiedział 800 zł + media. :)
Ostatnio zmieniony przez martakarma Wto Wrz 23, 2008 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MaMichala 

Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 12:04 pm   

martakarma, Czy mogłabyś przesłać mi numer do sali OSP Stare Złotno. Wiem ze dawno temu pisałas na forum ale dopiero teraz ja dolaczylam i szukam:)
pozdrawiam
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 9:52 pm   

Byłam oglądać tą salę i powiem szczerze, ze oglądając zdjęcia sali przygotowanej już do wesela, nie tak sobie ją wyobrażałam.
Sala wcale nie jest taka zadbana, pan powiedział, że przy 130 osobach jest już tłok, zaznaczę, że chodzi o stoły, bo na sali do tańca to jest duzo miejsca. Kuchnia mała, WC zaniedbane. Jak ktos chce jechac ogladac, a nie ma numeru to mozna pojechac w ciemno, kartka z numerem wisi, a poza tym Pan mieszka po drugiej stronie ulicy :)
 
 
tonika 


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 9:46 am   

Każda sala OSP dopiero z wystrojem zyskuje. Nie ma się co dziwić, że bez nie robi wrażenia. My wczoraj zarezerwowaliśmy OSP w Starym Złotnie. Naszym zdaniem jest zadbana. Toalety też bardzo przyzwoite. Wiadomo, że żadna OSP nie będzie Grand Hotelem. Atutami tej akurat jest położenie przy niezbyt ruchliwej ulicy (spokojna okolica), kawałek ładnego terenu za salą więc jakiś grillek wchodzi w grę i to co dla nas ważne - sala taneczna oddzielona od jadalnej, natomiast są tuż obok siebie więc nie powinno być problemu z łącznością ze sceną :)
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 11:36 pm   

Byłam tam na weselu w październiku 2010. Wesele było coś około 100 osób i było dość ciasno- sala, na której są stoły jest bardzo wąska. Generalnie sala była ubrana, więc całkiem ładnie się prezentowała.
_________________

 
 
yennaisnot 

Dołączyła: 09 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 1:06 pm   

Witam, ja też szukam sali bez cateringu :) jesli ktos ma numer tel do tej sali to bardzo prosze na prv :)
 
 
Eurydyka91 

Dołączyła: 03 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 4:42 pm   

Witam napisałam do kilku Pań o numer na salę OSP Stare Złotno! Jak możecie odpiszcie lub same z siebie napiszcie mi numer telefonu. Z góry dziękuję! Chętnie zobaczę ją by wyrobić sobie własne zdanie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl