Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"WIKLINOWA"
Autor Wiadomość
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 9:10 am   "WIKLINOWA"

Witam.
Znalazłam w ogłoszeniach na gratce dwie restauracje "Wiklinowa" jakaś nowa nigdzie nic o niej nie ma a zdjęcia stolu prezentują sie nawet nieźle

http://ale.gratka.pl/oglo...ety_i_inne.html


Czy ktoś może wie coś więcej o tej restauracji?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 12:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
dalenka 


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 2:49 pm   

Wiklinową widziałam tylko z zewnątrz, bo mimo, godzin otwarcie, była zamknięta :kwasny: Też szukam czegoś na temat Marie...
_________________
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 7:15 pm   

Jeżeli chodzi o restaurację Wiklinowa prz ul Wspólnej to ja moge się troszke wypowiedzieć na ten temat bo tam pracowałam. Tylko czy to o tą chodzi?
 
 
 
Madzia88 

Dołączyła: 29 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Z baru
  Wysłany: Sob Mar 29, 2008 6:00 pm   Restauracja "Wiklinowa"

Ogólnie lokal godny polecenia (to jeżeli nie chce się wam czytać całego opisu).

Teraz szczegółowo...

Pozytywy:
- dwie sale do wyboru (20-40 i 40-90)
- nie trzeba dopłacać za niewykorzystane miejsca dla gości
- dużo przystawek na stołach
- szeroki wybór menu
- ładne dekoracje (parę stylów do wyboru)
- sprawna obsługa (tylko piętrowego tortu nie umieli złożyć :kwasny: )
- sami dostarczają tort z zaprzyjaźnionej cukierni
- możliwość dowolnego rozstawienia stołów
- nieograniczona liczba napojów bezalkoholowych

Negatywy:
- właścicielka jest nawiedzona na punkcie tradycji weselnych (ale da się z nią pertraktować :) )
- będą namawiać na zespół ponieważ właścicielka w nim od czasu do czasu śpiewa
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:06 pm   

czy chodzi o: RESTAURACJA " WILKILNOWA " UL. WSPÓLNA 6 W ŁODZI ?



_________________
 
 
Łasuch 

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:21 pm   Łódź - Wspólna- Wiklinowa: Rodem z filmów Barei...

post usunięty na prośbę forumowicza
_________________
Nie lubię cwaniaczków...
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 04, 2008 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MAZEPA 

Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:29 pm   Restauracja "Wiklinowa"

Moja przygoda z restauracją "Wiklinowa" na ulicy Wspólnej 6 w Łodzi.
Wszystko zaczęło się od balu sylwestrowego na który namówiła mnie żona.
Nie jestem wytrawnym tancerzem ale smakoszem na pewno :-) a stosunkowo niska cena zaproszenia i bogate menu zachęcały do skorzystania z tej oferty.
Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu sala która na codzień służy jako sala do ćwiczeń zamieniła się salę balową.
Wystrój wnętrza doskonale komponował się z wystrojem bogato zastawionych stołów.
Wszystko tak jak obiecywano. Posiłki gorące i bardzo smaczne. Zanim zdązyłiśmy "wyskakać" jeden posiłek przemiła obsługa zapraszała na następny.
Bardzo miło było witać w takiej atmosferze Nowy Rok.
To skłoniło Nas do tego aby zlecić restauracji "Wiklinowa" organizację przyjęcia rodzinnego na 32 osoby.
Wybralismy może nie najtańsze menu ale zależało Nam na zadowoleniu Naszych gości i odpowiedniej oprawie.
Po wejściu aż dech zaparło nam w piersiach - stoły i sala faktycznie wyglądały jak z filmów s-f - były poprostu fantastyczne i ku mojemu zaskoczeniu kolorystycznie dobrane do sukni mojej żony o której kolor szefowa pytała podczas wcześniejszych ustaleń.
Podobnie jak Pan który podpisał się jako "Łasuch" mielismy pólmiski z trzema lub czterema rodzajami mięs (tego dokładnie nie pamiętam) aby każdy z gości mógł wybrać sobie taki kawałek na jaki ma ochotę.
Kawałek to może zbyt skromnie powiedziane - to były naprawdę duuże porcje.
I tu ku mojemu zaskoczeniu obsługa nie wyliczała mięska "do sztuki" więc sporo jeszcze zostało gdyby większe obżartuchy miały ochotę na drugi kawałek , którego zjedzenie byłoby jednak nie lada wyczynem.
Wszystko podane na czas i z miłym uśmiechem młodej obsługi gotowej w każdej chwili przyść z pomocą.
Jedynie lody były zimne ale to podobno tak miało być :-) .
Poza tym wszystko super,zgodnie z ustaleniami i dopięte na ostatni guzik.
Byliśmy z żoną bardzo szczęśliwi i zadowoleni.
Jeżeli prawdą jest że planują otworzyć drugi lokal w Zgierzu to pozostaje mi tylko pogratulować szefostwu rozwoju a zgierzanom nowej wspaniałej restauracji.
Z uroczystości w "Wiklinowej" pozostało mnóstwo miłych wspomnień i zdjęć które wszystkim zainteresowanym chętnie prześlę na maila lub udzielę odpowiedzi na pytania.
Zrobię to tylko dlatego iż uważam że warto polecać i promować dobre firmy oraz pełnych chęci i zapału ludzi.
Szkoda że potrafimy tylko narzekać nawet na portalach internetowych ale taka już jest niestety nasza narodowa cecha.
Ze swej strony mogę z pełną odpowiedzialnością polecić wszystkim ten lokal.
Brawo "Wiklinowa" - tak trzymajcie i jeszcze raz dziękuję za niezapomniane i cudowne chwile.
Tak trzymajcie.
Z wyrazami szacunku.
Mazepa.
_________________
MAZEPA
 
 
adaminek 

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 8:45 pm   Uwaga przyszli klieńci tej restauracji......Oszusci

Prosze o uwage wszystkich ktorzy maja zamowione terminy w restauracji.
Bylismy kilka miesiecy temu ustalic komunie dla naszej corki.Wszystko bylo jak najlepiej.Obsługa mila i dostalismy wyczerpujace informacje na temat przyjecia i jego oprawy.
3 dni temu bylismy ponownie aby wszystko do konca ustalic.
DOWIEDZIELISMY SIE ze kucharze sie zmienili i wiecej kierowniczka im placi.W zwiazku z tym
cena imprezy wzrosla z 80 na 110.Powiedziala ze ja to g.... obchodzi ale za 80 zl to niebedzie robic nam imprezy.
Jedynym pocieszeniem jest to ze znalezlismy sale i mamy gdzie zaprosic gosci.
Podsumowujac uwazajcie moi mili na ten lokal.Jedno wielkie kretactwo.
Moja rada omijajcie ten lokal jak najwiekszym lukiem.
 
 
golob1987 

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 10:40 pm   Wszystko o Restauracji WIKLINOWA przy ul. Wspólnej w Łodzi

Witam :!:
Zgodze się z kolegą wyżej jeżeli chodzi o to by Państwo uważali na tą restauracje :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Byłem tam kucharzem to była moja pierwsza restauracja w której pracowałem zaraz po szkole. Tak jak się tam traktuje i obsługuje klienta to przechodzi wszelkie granice.
Jeśli chce się ktoś dowiedzieć więcej o restauracji WIKLINOWA to proszę pisać na maila: golob8@o2.pl lub gg:7470596
 
 
 
Bobik 

Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: łodż
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 8:37 pm   

Nie bede się dużo wypowidał na temet tej restauracji bo szkoda słówo .Jedno wielkie krentactwo.Moj kolega miał tam wesele na którym byłem gościem i powiem tyle najadł sie mnóstwo wstydu.
 
 
pacyfikatorka 

Dołączyła: 17 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 10:18 am   

O czym Wy wogóle mówicie :kwasny: ja i moi znajomi, którzy robili tam imrezę mamy całkiem odmienne zdanie na temat tej restauracji.

Bardzo fajny, kameralny lokal, przyjemna obsługa, przepyszne potrawy byłam bardzo zadowolona :) :) :) :) :)

Tak więc polecam wszytskim !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
adaminek 

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 3:19 pm   

pacyfikatorka napisał/a:
O czym Wy wogóle mówicie :kwasny: ja i moi znajomi, którzy robili tam imrezę mamy całkiem odmienne zdanie na temat tej restauracji.

Bardzo fajny, kameralny lokal, przyjemna obsługa, przepyszne potrawy byłam bardzo zadowolona :) :) :) :) :)

Tak więc polecam wszytskim !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!






Widze ze to chyba wlasciciel napisal bo raczej po tym co uslyszalem od bylych pracownikow tej restauracji to niechce mi sie wiezyc.
Pozatym piszac na temat tylko wiklinowej a nigdzie indziej sie nieudzielac.....no coz.dziwne to troche.
Wiecej przebieglosci na przyszlosc.
Stanowcze nie tej"restauracji"
 
 
szaluski 

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 9:18 pm   

adaminek napisał/a:
pacyfikatorka napisał/a:
O czym Wy wogóle mówicie :kwasny: ja i moi znajomi, którzy robili tam imrezę mamy całkiem odmienne zdanie na temat tej restauracji.

Bardzo fajny, kameralny lokal, przyjemna obsługa, przepyszne potrawy byłam bardzo zadowolona :) :) :) :) :)

Tak więc polecam wszytskim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Widze ze to chyba wlasciciel napisal bo raczej po tym co uslyszalem od bylych pracownikow tej restauracji to niechce mi sie wiezyc.
Pozatym piszac na temat tylko wiklinowej a nigdzie indziej sie nieudzielac.....no coz.dziwne to troche.
Wiecej przebieglosci na przyszlosc.
Stanowcze nie tej"restauracji"




A ja widze ze byli pracownicy i ich znajomi zagieli haka na ta restauracje i jej wlscicielke! Nie ladnie, oj nie ladnie tak postepowac! Pewnikiem chca "odbic" klientele!
Ja bylem tam na 2 imprezach i wszystko bylo OK. Kuchnia dobra mimo zmiany kucharza! Stary kucharz mial wpadke! Moja corka raz poszla tam przed impreza sprawdzic ta knajpke i miala bardzo zle wrazenia odnosnie podanych potraw. Tak wiec zmiana kucharza chyba wyszla na lepsze.
Kazdemu kto chce tam zrobic impreze to proponuje przyjsc do restauracji na wieczorki taneczne. Chyba w poniedzialki i w srody, ale nie jestem pewien czy to akurat w te dni. Bylem tam w okresie karnawalu w wiekszym towarzystwie i ubawilismy sie po pachy!
To tyle na ten temat!
Stanowcze TAK tej restauracji!


edit: poprawiłam wyświetlanie BBCode
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Sie 08, 2008 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 9:34 pm   

a ja żałuje że osoby piszą po 1 czy 2 posty i na tym się kończy, trudno wierzyć takim wypowiedziom, jak dla mnie sprawa wiklinowej jest otwarta, liczę na wypowiedzi osób, które udzielaja się wiecej na forum niz tylko krytyka albo chwalenie
_________________
 
 
 
adaminek 

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 7:43 pm   

Chcac wyprostowac.

Niejestem pracowniiem ani nigdy niebylem pracownikiem tej restauracji.Mam wyksztalcenie w innym kierunki i niemam pojecia na temat gotowania ale smak mam i potrawie odruznic konkretnych ludzi od takich co chca wyludzic pieniadze.
Kazdy zrobi jak bedzie chcial.
Ja swoje powiedzialem.
Dziekuje i pozdrawiam
 
 
sambor 

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 1:45 pm   

Serdeczne podziękowania dla Restauracji "Wiklinowa" za wspaniałe zorganizowanie
kameralnego przyjęcia urodzinowego.Dopięcie na ostatni guzik każdego szczegółu oraz wspaniała obsługa daje Wam duże szanse na zaistnienie jako lokal o bardzo dobrej renomie .
Ja wraz z żoną składamy jeszcze raz ogromne podziękowania , mamy nadzieje iż przyjęcie weselne naszej córki wypadnie równie wspaniale .
Do zobaczenia i powodzenia!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl