Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MATRIX BAND z ŁODZI
Autor Wiadomość
Asiuchana 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 04, 2007 12:30 pm   MATRIX BAND z ŁODZI

:!: :!: :!: :!:
Bardzo proszę was wszystkie o informacje na temat tego zespołu. Może któraś z was była na weselu, gdzie grali albo sama korzystała z ich usług.
Będę wdzięczna z każdą opinię.

[img][/img]
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Maj 24, 2017 3:21 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Kamil 

Wiek: 45
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 12:59 pm   Witam.

To jest taki zespół jakich wiele. Dobre mają podkłady i tyle. Wokalistka zadowoli gusta muzyczne seniorów na weselu, bo to jej klimaty. Nic specjalnego.
_________________
kamil
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lip 03, 2007 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 1:16 pm   

Do użytkowników kati3, kuba45, zuzia7

Każdy następny post od Państwa bedzie usuniety do czasu, aż wyjasnimy sprawe identycznego początku Waszych IP. W tej sprawie prosze skontaktowac się z Administratorem Forum, czyli Mac-ersonem.

Do kati3:
Wiedziałaby Pani, czemu usuwam Pani posty, gdyby zajrzała Pani, do swojej skrzynki z wiadomościami prywatnymi.
Pozdrawiam
_________________

 
 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 11:04 pm   

bardzo prosze o opinie na temat tego zespołu.
dzieki
 
 
skris70 

Wiek: 53
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 03, 2008 11:47 pm   Opinia

Byłem na weselu gdzie grai muza OK, cudowna solistka posiada walory wokalne i nie tylko, zabawy weselne i inne klimaty opanowane perfekcyjnie jak dla mnie bomba. POLECAM !! !
_________________
Kris
 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 11:35 pm   

moze jeszcze jakies opinie na temat zespołu Matrix?Nikt nie miał z nimi do czynienia??
 
 
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 5:29 pm   

No cóż ja osobiście nie miałam z nimi do czynienia, ale, ze sama powoli organizuje swoje wesele również własnie teraz poszukuje orkiestry i zbieram wszelkie mozliwe informacje. U mojej kolezanki grał Matrix i ogólnie nie ma zastrzerzeń, ale jakoś nie pała zachwytem. Ładne głosy i dobrze bawili gości, ale mówi, ze zna lepsze orkiestry. dlatego ja nie zadowalam się Matrixem, bo chcę, by na moim ślubie było superrr :lol: i dlatego wciąż poszukuje
_________________
pozdrówka Jass
Ostatnio zmieniony przez jassmina Wto Paź 14, 2008 5:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
rubino 

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 10:54 pm   

Jassmina jak masz jakies kontakty zespołów to daj znać, mam także parę zespołów możemy się wymienić.
 
 
marta1980 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 6:48 pm   

Byłam u nich ostatnio na próbie zagrali nam parę różnych piosenek. Po przesłuchaniu już kilku zespołów ten zespół nam się podoba. Mam jednak trochę wątpliwości gdyż nie ma za wiele opinii na ich temat. Także proszę o informację. Może Wasze zdanie pomoże Nam podjąć decyzję.
 
 
 
dziunka85 

Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 3:27 pm   

Mam pytanie czy mowicie o zespole MATRIX z Kościelca? Jeśli tak to mam pytanie czy jest ktos kto moglby udostepnic plyte z wesela jak oni grali?
 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 3:33 pm   

nie Dziunka chodzi o Matrix z Łodzi
 
 
Doti101 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 2:58 pm   

Witam Państwa serdecznie:)
Jeśli jeszcze zastanawiacie się jaki zespół wynająć na Wasze wesele to mogę podpowiedzieć zespół MATRIX:)
Nasze wesele odbyło się 5 czerwca 2010 roku grali na naszym weselu i nie było gościa, który by ich nie chwalił. Są świetni wokalistka i gitarzysta(również śpiewa) mają piękne głosy no i ta perkusja - daje czadu, pan na klawiszach - też świetny. Są otwarci na wszystkie sugestie i zagrają praktycznie wszystko o co ich się poprosi. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, poprowadzili super całą imprezę.
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:18 pm   

Mam małe pytanie piszecie o zespole MATRIX BAND??
_________________
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 7:19 pm   

Podobno są nieźli, ale sama nigdy nie słyszałam, więc się nie wypowiadam. My byliśmy zdecydowani od razu na jeden zespół i nie szukaliśmy innego :)
 
 
stróżanin 

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 11:50 pm   

Witam jeśli chodzi o zespół MATRIX BAND - POLECAM!!!

Grali u mnie na weselu 1,5 miesiąca temu. Bardzo dobra ekipa.

Jakie plusy

Utwory i gra bardzo dobra wszyscy się bawili u mnie i byli zadowoleni i poleciłem ich dalej.
Kolejna ważna kwestia to cena ustalona 1,5 roku przed weselem nie zmieniła się choć na obecną chwile biorą więcej.
Kasa nie bije do głowy czuwa nad tym szef grupy perkusista.
Gitarzysta - gra i śpiewa
Instrument klawiszowy. - gra i śpiewa przede wszystkim krawczyka.
Wokalistka - bardzo dobre wykonanie śpiew i zabawa gości.

Minusy

brak

Polecam Ten zespół można spotkać się z nimi na próbie jak grają co itd.
 
 
kasiakow 

Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 11:21 pm   

Bylismy na weselu na ktorym gral ten zespol i sami bierzemy ich pod uwage. Czy ktos mial ich na swoim weselu w tym roku?
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 8:57 pm   

MATRIX BAND grał u mnie na weselu prawie 2 tyg temu i nie zastąpiłabym go nigdy. Goście byli pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieję, że będzie okazja spotkać się z nimi jeszcze nieraz. Naprawde gorąco polecam, bo warto.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl