Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Nie Wrz 06, 2015 5:08 pm
CAPELLA ( dawniej GRACJA_1 )
Autor Wiadomość
martucha 


Wiek: 46
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 1:50 pm   CAPELLA ( dawniej GRACJA_1 )

Ja jestem bardzo zadowolona z naszej orkiestry. Szczerze mówiąc bardzo się obawiałam bo wybraliśmy ją w pośpiechu i nawet nie słuchaliśmy jak grają na żywo, oglądałam tylko fragment kasety z wesela na którym grali.
Zespół nazywa się Gracja: dwóch panów i pani, dodatkowo saksofonista.
Goście tańczyli całą noc, nie zdarzyło się żeby nikt nie tańczył. Mieli bardzo dobry kontakt z gośćmi, były wspólne śpiewy rewelacja.
Jak ktoś zainteresowany to dam namiary.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 8:35 pm   

Ja widziałam video z weselem przez nich prowadzonym i powiem szczerze to mnie nie zachwycili. Ale może na zywo brzmia lepiej :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
martucha 


Wiek: 46
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 11:14 am   

Rzeczywiście oglądając video z wesela na którym grali nie wyglądało to tak rewelacyjnie.
Na żywo brzmią lepiej i jak zaśpiewał pierwszą piosenkę, byłam zachwycona.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 10:27 pm   

Z tego co mi wiadomo, to w Łodzi są dwa zespoły o nazwie Gracja (osoby które grały w jednej orkiestrze rozeszły się i utworzyły każdy własny zespół). Jeden z tych zespołow oglądałem (liderem jest pan Piotr) i raczej oceniam na trójkę. Moim zdaniem zespół mocno podpiera sie minidyskami, strasznie niemrawo prowadzili poprawiny, słaba "żywiołowość" zespołu, słaby kontakt z gośćmi. Ale np. moim znajomym którzy widzieli GRACJ?, ten zespół się podobał. Więc najlepszym rozwiązaniem jest po prostu umówić sie z zespołem, podjechać na wesele na którym będą grali i posłuchać ich na żywo!
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Renatka 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 3:43 pm   

Ja niedawno zamówiłam ten zespół na własne wesele i z tego co czytam to troszeczke się obawiam. Ale w sumie cena jest przystępna no i słuchaliśmy ich u kogoś na weselu i na żywo byli świetni. Jak będzie w rzeczywistości to okaże się już 15 lipca 2006.

Pozdrawiam
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 7:43 pm   Zespół muzyczny GRACJA proszę o opinie!!!

Może ktoś słuchał ich na żywo lub był na weselu gdzie grał ten zespół? Słuchałam tego zeposłu tylko z płytki. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrwaiam wszyskich forumowiczów. Strona zespołu: Tu był link do strony
Proszę o opinie. :D
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 21, 2007 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 7:51 pm   

Grusia, opinie znajdziesz powyżej - połączyłam Twój wątek z już istniejącym.
Korzystaj proszę z wyszukiwarki, zanim założysz nowy temat.
_________________
chez alma |
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 10:34 pm   

bardzo fajnie graja, polecam sklad perkusja, gitara, klawisz, wokal
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 4:27 pm   

Dziękuje za opinie.

Oglądałam płytkę koleżanki z jej wesela, bardzo mi się podobali, potrafili zabawić i rozbawić gości (i mnie przy okazaji jak oglądałam płytę) ale martwie się czy będzie ok.
Szukam opini ludzi którzy bawili sie w tym roku przy muzyce Gracji
Mam nadzieje że będzie wszystko O.K. na moim weselu, zaczynam się już troszkę denerwować. :P
hihihi
pozdrawiam
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:47 am   Re: Zespół muzyczny GRACJA proszę o opinie!!!

grusia napisał/a:
Strona zespołu: Tu był link do strony
Proszę o opinie. :D


'nasza vokalistka' 'nasz cenniczek' no intrygująco to wygląda ;)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 21, 2007 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 9:02 pm   

Ja widziałam płytkę z wesela i podobało mi się jak grali, goście bawili się całą noc do białego rana, impreza była bardzo dobrze prowadzona przez Panią wokalistkę i nagłośnienie też było w porządku. Dziekuje za opinie na temat zespołu.
Pozdrawiam
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 11:24 am   

Tez slyszalam o tym ze sa dwa zespoly GRACJA. Czy mogbys cos wiecej napisac o tym zespole ktory Ty znasz? Ja znam ten w krotym gra Piotr. Plytka z wesela bardzo mi sie podobala jak grali, wokalistka prowadzila SUPER wesele.
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 9:40 pm   

Ja własnie jestem świeżo po obejrzeniu kasety zespołu Gracja, której liderem jest pan Piotr!! Jestesmy zachwycenie:) i chyba sie zdecydujemy!!!!

Pozdrawiam
 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 5:16 pm   

Ja już mam podpisaną umowę z zespołem, jak obejrzałam kasetę z wesela na którym grała Gracja bylam też zachwycona i zdecydowalam że to właśnie ten zespół.

Pozdrawiam
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
superbuzia 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 2:10 pm   

Gracja pana Piotra to nasz pierwszy zespól ktory ogladalismy i sluchaliśmy.Bardzo nam sie spodobali zwlaszcza wokalistka ktora rewelacyjnie prowadzila cale wesele( no i jeszcze bardzo dobrze spiewala)
_________________

 
 
Aga.k 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 4:09 pm   

A czy ktoś może mi podać namiary na zespół Gacja w składzie z panem Piotrem i napisać mniej więcej ile sobie liczą osób i pieniążków oczywiście :)
Będę bardzo wdzięczna
 
 
superbuzia 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 4:31 pm   

W wątku nasze zespoly jest numer do pana Piotra -Gracja_1 jeszcze dokladnie dowiemy sie ile placimy przy podpisaniu umowy. My bedziemy mieli 3 mezczyzn i 1 kobiete - wokalistke
_________________

Ostatnio zmieniony przez superbuzia Pią Cze 15, 2007 4:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 7:54 pm   

Podpisalam umowe z Gracja w 2006 r., grac beda 4 osoby.


Zmieniłam ze względu na podaną cenę. Taka niepisana zasada na Forum, że nie podajemy kosztów wynajmu sal, zespołów, etc.
Pusiak
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 21, 2007 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga.k 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 8:48 am   

Przesłuchałam płytkę rozmawiałam z Panem Piotrem i zespół wydaje się być naprawdę ok ale ja cały czas mam wątpliwości no bo orkiestra to ważna sprawa. mam mało czasu do czwartku muszę załatwić orkiestrę. Błagam niech ktoś kto może ostatnio bawił się z nimi na weselu napisze jakie wrażenia
Boję się że nie będą bawić gości a ja mam taką rodzinkę co lubi sobie pośpiewać pobiesiadować
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 10:40 pm   

Rowniez mamy podpisana umowe z tym zespolem a o wrazeniach opowiem po weselu :)

Na razie moge tylko pwoiedziec ze jak tylko mowilismy osobom z branzy (przy szukaniu np kamerzysty, fotografa itp) jaki mamy zespol to mowili ze nie bedziemy na pewno zalowac i mam nadzieje ze tak bedzie
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Aga.k 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 9:48 pm   

Jestem już po weselu i z czystym sumieniem mogę polecić ten zespół. Byli po prostu rewelacyjni. Lepszego zespołu nie mogłam wybrać. Dopasowali się do gości. Pełen profesjonalizm. Idealny dobór repertuaru. Wszyscy moi goście są zachwyceni. Nawet najbardziej drętwe osoby w rodznie poderwały się do tańca. Za dwa i pół miesiąca będę bawić się na kolejnym weselu z tym zespołem i już ni mogę się doczekać.
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:03 pm   

U nas też będzie grać ta kapela...Myśle że biedzie w porządku....
_________________
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 2:09 pm   

U nas też oni też będą grać :) Na razie nie za wiele się tu przydam, bo wiem tylko, że grali u moich znajomych i bardzo im się podobało. Własne relacje dopiero 30 maja 2009...
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 5:56 pm   

Byłam na weselu z tym zespołem i polecam. Dobrze grają i bawią gości.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 6:16 pm   

My też wybraliśmy ten zespół. Po weselu kuzynki na którym grali w ogóle się nie zastanawialiśmy nad innym. :)
 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 6:46 pm   

Zespół Gracja czyli Cappella, bedzie także na moim weselu 6 września.
Słuchałam, przeglądałam kasety i są naprawde OK. Mało tego, pojechałam sobie raz jeszcze obejrzeć moją sale weselną i gdy właściciel dowiedział się kto będzie grać, powiedział : SUPER ! ?wietny wybór.

Mam nadzieje, że mogę spać spokojnie :) (chociaż pod tym wzgledem)

Monia.
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 8:28 am   

My co prawda płyt z weselami Cappelli nie oglądaliśmy, ale w sobotę mieliśmy okazję posłuchać ich na żywo. I nasze odczucia były jak najbardziej pozytywne. ?wietnie brzmią na żywo, fajnie śpiewają, ludzie się bawili bez względu na wiek.
A jeśli chodzi o samych muzyków Cappelli, to są to bardzo sympatyczni ludzie i muzycy z wykształcenia, więc myślę że można im zaufać.

No i zdecydowaliśmy się na nich. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
superbuzia 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 5:42 pm   

Kochani Capella grała u nas na weselu w 100% ich gorąco polecamy. To nie tylko nasze odczucia ale rowniez gości ktorzy do dnia dzisiejszego wspominaja nasza rewelacyjna Capelle. Jeszcze raz 100 % profesjonalizmu Calutkiego zespolu. :)
_________________

 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 8:55 pm   

Potwierdzam, Capella grała u mnie 6 września i byli jednym słowem - rewelacyjni. Wymiatali ostro na gotarze, perkusji i klawiszach, a śpiew Pani wszystkich zachwycił.
Jestem bardzo szczęśliwa :) ))
Pozdrawiam, Moniafarm.
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 12:53 am   

Gitarzysta i Perkusista z Cappelli są na prawde rewelacyjni :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:44 am   

Gitarzysta grał kiedyś w zespole "Rezerwat" :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:50 pm   

ba, podobno byl zalozycielem (lub jednym z zalozycieli)
 
 
Emilcia 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 2:08 pm   

jakie koszty wiąża sie z wynajęciem tej orkiestry??
napiszcie napiszcie
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 2:27 pm   

3000 zł wesele i 1500 zł poprawiny.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Wto Wrz 16, 2008 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kwasiuncia 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 10:15 pm   

Co mogę powiedzieć o Cappelli:
Są genialni!!!
Grali na moim weselu 23-24 maja 2009 r. Myślę że lepszego wyboru jeżeli chodzi o orkiestrę to nie mogliśmy podjąć!!!
Pan Piotr z którym rozmawialiśmy przed ślubem był niesamowicie miły. Wszystkie formalności przebiegły we wspaniałej atmosferze, nie mówiąć o tym że Pan Piotr dostosował się do nas jeżeli chodzi o spotkanie co jest bardzo ważne bo nie musieliśmy nigdzie jeżdzić i szukać co byłoby utrudnieniem bo mamy małe dzieciątko :)
Pani Agnieszka niesamowicie poprowadziła wesele!!!Zabawa była super i mam nadzieje że słowa gości nie były fałszywe :P ale wszyscy ale to WSZYSCY chwalili pomysly i zabawy prowadzone przez P. Agnieszkę.

Mogę z czystym sumieniem polecić Zespół Cappella i życzyć wszystkich Parom Młodym którzy ich wybrali tak wspaniałej zabawy jaka była u nas :)

Ps do Cappelli: Dziekujemy bardzo!!!!!
_________________


Ostatnio zmieniony przez kwasiuncia Pon Cze 08, 2009 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:14 pm   

A jaka muzyke graja? Najbardziej obawiam sie disco polo.. :?
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:16 pm   

Amira napisał/a:
A jaka muzyke graja? Najbardziej obawiam sie disco polo.. :?

Wiesz, grają to co sobie zażyczysz :wink:

Jak ja byłam na ich weselu, to żadnego disco polo nie było, a utwory były zagrane z zacięciem rockowym i mocą :)
Już za trzy tygodnie grają u mnie i później na pewno napiszę szczegółową relację :razz:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
merlinest 

Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:15 am   

Grali u mnie na weselu i poprawinach miesiąc temu. Nie wyobrażam sobie aby można było lepiej zagrać. Najlepsza zabawa życia. Wszyscy goście byli zachwyceni, brali wizytówki, bo warto mieć namiar na taka kapele. A jak gitarzysta zagrał solo "paryżankę" rezerwatu wszystkim szczeki opadły (mi również). W niektórym momentach był to istny koncert. Graja rewelacyjnie.
Polecam w 200%.
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:37 am   

O jak miło się czyta takie opinie na półtora tygodnia przed weselem 8)
My jutro spotykamy się z zespołem i obgadujemy szczegóły.

merlinest, a w ile osób grali u Was?
Oczepiny też były fajnie poprowadzone?
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 7:44 pm   

Ja też byłam na weselu gdzie grali i bardzo mi się podobało. Oczepiny dobre, śmieszne ale bez przesady, ogólnie wyważone..
Ostatnio zmieniony przez ani Wto Lip 07, 2009 7:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 2:37 pm   

U nas tez grala Capella i jestesmy bardzo zadowoleni. Swietny repertuar
merlinest napisał/a:
W niektórym momentach był to istny koncert.

Pani Agnieszka poprowadzila wesele doskonale, w dwoch jezykach (polski i angielski). Oczepiny byly krotkie, zgodnie z ustaleniami, bez durnych zabaw, rowniez po angielsku. Zarowno my jak i goscie bylismy zachwyceni. Nie wyobrazam sobie lepszego zespolu na naszym weselu. Goraco polecam!!!
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 8:07 pm   

Jak fajnie czyta sie takie opinie, wiedzac ze to bedzie rowniez nas zespol :smile:
Kwasiuncia a jakie zabawy prowadzili, ktore szczegolnie spodobaly sie gosciom? :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 8:41 pm   

My już świeżo po weselu gdzie grał właśnie zespół Cappella ;)
To była chyba najlepsza decyzja w sprawie ślubu/wesela jaką podjeliśmy.
Spisali się lepiej niż moglibyśmy oczekiwać!! :)
Wszyscy goście byli zachwyceni, potrafili każdego poderwać do tańca, prawdziwi zawodowcy...
To jest najlepszy zespół jaki można sobie wymarzyć i każdemu będę ich polecać, mam nadzieję, że jeszcze kiedys trafię na wesele gdzie będą grać (a dużo gości bardzo się nimi zainteresowało, więc jest szansa 8) ).

Są cudownymi ludźmi, wspaniałymi muzykami i bawią się tym co robią, po prostu widać że to lubią. ;)

Cappello - dziękuję za wspaniałe wesele i poprawiny, bo to w największej mierze Wasza zasługa :!: :padam:
:serce:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Pon Lip 20, 2009 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
miiszczu 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:04 pm   

Nie jestem stałym bywalcem tego forum, ale po swoim weselu chciałbym tylko całemu Zespołowi serdecznie podziękować. Jest to pięcioro przesympatycznych ludzi, którzy znakomicie potrafią porwać gości i znakomicie znają się na tym, co robią
.
Wyrazy uznania należą się każdemu z muzyków:

Pani Agnieszka - super wokal i niesamowity dar dotarcia do ludzi.
Pan Piotr - pełen profesjonalizm w kontaktach, bardzo fajnie brzmiące klawisze i wokal.
Gitarzysta - niesamowita lekkość grania, niektóre solówki wbijają w ziemię, doświadczenie w wielu zespołach (i to nie byle jakich ;) ) robi swoje!
Bas (pozdrawiam tutaj mojego imiennika :) ) - to nie tylko bardzo fajny element sekcji rytmicznej, ale także świetny wokal! Daje się zauważyć doświadczenie w operetce :)
Gary - bardzo wyraziste, rytmiczne brzmienie!

Jeszcze raz wielkie dzięki za świetne wesele. Jestem szczęśliwy, że dokonałem wraz z żoną takiego wyboru.
_________________
Ostatnio zmieniony przez miiszczu Pon Lip 20, 2009 9:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 7:53 pm   

u nas na weselu również grała Cappella i mogę z czystym sumieniem wszystkim którzy jeszcze nie wybrali orkiestry na swoje wesele Ich polecić.
Repertuar był grany taki jak chcieliśmy - dla młodszych gości trochę rocka i nowości muzyczne dla rodziców i cioteczek starsze kawałki i hity weselne.
Prowadzenie całej imprezy przez panią Agnieszkę również rewelacja - oczepiny były szybkie i konkretne tak jak ustaliliśmy, biesiady przy stołach, wężyki i zabawy z umiarem. Bardzo miłe było również to że pani Agnieszka gdy wchodziliśmy na salę taneczną podkreślała że witamy młodych na parkiecie - niby taki szczegół ale bardzo miły i zauważony również przez naszych gości.
Już na weselu znajomi mówili że mamy super orkiestrę i szczerze mówiąc nie znalazłam wśród moich gości osoby która mówiła by coś innego.

Jedyne czego żałuję to to że nasze 10 godz wesela tak szybko upłynęło i teraz pozostaje mi tylko liczyć że się jeszcze spotkamy na jakimś weselu.

Słyszałam że dobra orkiestra to podobno 70% udanego wesela a Oni są rewelacyjni więc nawet jak wszystko inne zawiedzie na weselu to dzięki nim impreza i tak się uda.

jeszcze raz dziekujemy
Sylwia i Leszek
 
 
19Piotrek82 

Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 8:59 am   

Napiszę krótko, ale na temat i przede wszystkim na podstawie opinii Naszych Gości, którzy brali od Capelli wizytówki.

W przeciągu 1,5 roku byliśmy na kilkunastu weselach i ta orkiestra po prostu jest NAJLEPSZA!

- profesjonalni
- angażują do zabawy wszystkich (każde pokolenie się świetnie bawiło)
- uśmięchnięci
- kochają to co robią
- bardzo fajne oczepiny
- świetna komunikacja, dopasowanie się do klimatu, ludzi i do Nas ;)
- oczywiście GRAJĄ świetną muzykę, dzięki czemu parkiet zawsze był pełny

Mały minusik ;) - przegrałem wszystkie konkursy - no, ale to już zasługa mojej Żony :) :*

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i pozdrawiamy ciepło!

Piotrek i Justyna - 01.08.2009 :]
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 12:34 pm   

Jak to miło czytać takie superopinie :super: Utwierdzają mnie w przekonaniu, że podjęliśmy trafną decyzję [smilie=14_new.gif]
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 2:40 pm   

Hej

A jak można ich posłuchać ? Czy grają próby czy puszczają z taśmy jakieś wesele no którym grali ?
Czy odsłuch odbywa się na terenie Łodzi ? Może ktoś wie w jakiej dzielnicy konkretnie?
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 2:43 pm   

mjmj2010 napisał/a:
A jak można ich posłuchać ?

Nas zaprosili na wesele na którym grali.
A w jakiej dzielnicy? To zależy gdzie akurat będą grać :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 2:53 pm   

Dzięki :)


Ja bym nie chciała tak na czyjeś wesele wchodzić, dlatego pytam o to gdzie mieszka ktoś z zespołu , kto np pokazuje taśmę z wesela :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl