Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Nie Wrz 06, 2015 5:08 pm
CAPELLA ( dawniej GRACJA_1 )
Autor Wiadomość
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 3:06 pm   

mjmj2010 napisał/a:
Dzięki :)


Ja bym nie chciała tak na czyjeś wesele wchodzić, dlatego pytam o to gdzie mieszka ktoś z zespołu , kto np pokazuje taśmę z wesela :)

Oj tam, taśma to nie to samo co na żywo.
Zespół żadnej płyty nam nie proponował, od razu żebyśmy na żywo posłuchali. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Pescharella 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 6:47 pm   

Też doradzam spotkanie z całym zespołem i posłuchanie na żywo. Po pierwsze, to co widać na filmie w dużym stopniu zależy od kamerzysty. Poza tym zawsze można podejrzeć, co orkiestra porabia, kiedy nie bawi gości (a czasem może mieć to istotne konsekwencje;))
Nas wprowadzono dyskretnie "na pięterko", gdzie był stolik dla orkiestry, nie wiem, czy chociaż z 5 gości zorientowało się, że w ogóle ktoś "obcy" wszedł na teren wesela. Dopóki się w pląsy na parkiet nie idzie (choć przy tym zespole trudno w miejscu usiedzieć;)), to wszystko w porządku :)
 
 
Tusia83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Lodz
  Wysłany: Sob Paź 10, 2009 9:53 am   Zespół CAPPELLA

Witam,
Gorąco polecamy zespół CAPPELLA. Grali u nas w składzie 5-osobowym na weselu w zeszłą sobotę 3 października 2009r. Goście świetnie się bawili i chwalili zespół pod każdym względem. My również jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Zespół dopasował muzykę do gości, grali starsze kawałki jak i najnowsze hity, tańczyli młodzi i starsi, parkiet był pełen, nikt nie siedział za stołem. Świetny kontakt z gośćmi, wężyki, kółeczka, tunele szybko zintegrowały obie rodziny. Dużo dedykacji, piosenki na życzenie, rewelacja. Oczepiny śmieszne i krótkie, tak jak chcieliśmy. Super wokal, ekstra solówki na gitarze i perkusji. Wszystko profesjonalnie i z uśmiechem. Super zabawa do 5:00. Goście gratulują nam wyboru i nie mogą się nachwalić świetnej zabawy :)
Gorąco polecamy, a zespołowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!
Marta i Łukasz
 
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 7:57 pm   

Witam ;)

U nas też na weselu we wrzesniu 2009 grała Capella, jestesmy bardzo zadowoleni z wyboru, wiekszosc gosci - tez bardzo sobie chwaliła nasz zespół.
Podobało nam sie przede wszystkim to, że były różne smieszne zabawy, które miały na celu troche zintegrować rodziny ;)
Pani Agnieszka ma świetny głos, panowie zresztą też ;)

Mielismy male zastrzezenia co do muzyki, ponieważ nie zagrali wszystkich utworów o które proslilismy ( a zrobiłam wczesniej liste 20stu piosenek)... ale to taki mały minusik
bo i tak.....
POLECAM :smile: !!

i dołaczam sie do tego co napisała -Tusia83 :)
_________________
Justii
Ostatnio zmieniony przez Justii Wto Sty 12, 2010 8:00 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
blanka89 

Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 5:13 pm   

Hej, mam właśnie dziś spotkanie z zespołem Cappella.
Wesele mamy w przyszłym roku, w lipcu.
Szczerze mówiąc, umawiając się na spotkanie, sugerowałam się tym, co pisałyście tu dziewczyny na forum. Zespół zażyczył sobie 4000 łącznie - gra 5 osób.
Czy ktoś ma jakieś nowsze spostrzeżenia na temat tego zespołu?:)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 7:09 pm   

Okazało się, że i my się znowu będziemy bawić przy Cappelli, bo nasi goście z wesela ich sobie zarezerwowali na czerwiec przyszłego roku.
Już nie mogę się doczekać 8)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Pescharella 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 10:19 am   

Cóż... my już po naszym weselu... I przyznajemy szczerze - to był rewelacyjny (choć początkowo wydawał się ryzykowny - gdyż słyszeliśmy ich tylko na jednym weselu, a i znajomi jakoś kapeli nie kojarzyli) wybór :)

Od początku nie było żadnych problemów z kontaktem z zespołem, co więcej - spełnili wszystkie nasze mniejsze i większe "zachciewajki" (a trochę ich było - o czym zaraz). Nawet jak nie znali tytułu danego kawałka (bo i mało kto go zna), to wystarczyło zanucić pierwsze kilka taktów i już wiedzieli, o co chodzi.

Przede wszystkim utwór na pierwszy taniec wybraliśmy nietypowy (przynajmniej naszym zdaniem) - "Nothing else matters" zespołu Metallica :twisted: . Orkiestra świetnie to zagrała (tam gdzie miało być spokojnie - to było, tam gdzie miało być z pazurem - to było), a pan Leszek (bo to chyba on śpiewał) rewelacyjnie zaśpiewał (jeszcze raz dziękujemy).

Po drugie - podziękowania dla rodziców zrobiliśmy samodzielnie - mieliśmy przygotowaną mp3, zmontowaną we własnym zakresie z kilku różnych piosenek (zmontowaną pod układ taneczny) - orkiestra bez problemów nam puściła - nie było żadnego problemu z takim rozwiązaniem.

Oczepiny wesołe, z pieprzykiem, ale z klasą. Z góry ustaliliśmy co ma być, a czego nie - i wywiązano się ze wszystkiego.

Zabawa przy stołach też przednia (chociaż może z raz więcej by się przydał).

Bardzo dziękujemy za wszystkie wyjątkowo "nieweselne" utwory - "Another Brick in the Wall" Pink Floyd'ów, Dżemu "Czerwony jak cegła", "New York, New York" Sinatry (z pięknym śpiewem)... (inna sprawa, że podobno rzadko zdarza się wesele, na którym orkiestra ma szanse je zagrać ;) ). Goście bawili się świetnie - i to goście w każdym wieku. Braku typowych "szlagierów" typu Kaczuchy, Jedzie pociąg etc. w zasadzie uświadomiliśmy sobie już po powrocie do domów.

O tym, że orkiestra grała na 110% możliwości niech świadczy sam fakt, że w pewnym momencie "korki" nie wytrzymały i cóż... orkiestra musiała zrobić zupełnie improwizowany koncert "unplugged" - na szczęście dzięki temu, że perkusję i bez prądu słychać - cóż, pan Daniel rzucił kilka taktów, goście podłapali i bez prądu sobie radośnie skakaliśmy do "Dzieci" Elektrycznych Gitar. Potem prąd przywrócono - i szaleństwo trwało dalej.

Spokojnie więc kapelę polecić możemy każdemu kto szuka świetnie przygotowanych muzycznie ludzi, którzy na dodatek zrobią wiele, by zabawa nie była "kolejną prostą potańcówą".

I jeszcze raz DZIĘKUJEMY :D
 
 
Necia 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 11:24 am   

Na naszym weselu tydzień temu również grał zespół Capella, z którego jesteśmy strasznie zadowoleni:D Zespół grał naprawdę fantastycznie, panowie i wokalistka mają super mocne głosy, mają bardzo bogaty repertuar, grają praktycznie wszystko, o co ich się poprosi. Bardzo dobrze śpiewają po angielsku, co też jest ważne. Potrafią rozruszać wszystkich gości, nawet tych niezbyt lubiących tańczyć poprzez odpowiednio dobrany repertuar, dedykacje, organizowanie wężyków (my nie chcieliśmy żadnych konkursów).
Ponadto są bardzo sympatycznymi ludźmi, elastycznymi, którzy starają się spełnić wszystkie życzenia i sugestie młodych. Wielu gości gratulowało nam wspaniałej orkiestry i stwierdziło, że jak będę organizowali swoje bądź dzieci wesele, to już nie będę musieli szukać orkiestry, tylko wezmą od nas namiary na nasz zespół:)
My na początku mieliśmy dylemat, czy wziąć DJa czy zespół, ale teraz jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojej decyzji:) Naprawdę mogę szczerze polecić wszystkim ten zespół:))
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 4:08 pm   

U nas również grał zespół Cappella, i mogę szczerze polecić- i my, i wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem! Wciąż mnie pytali skąd wzięliśmy ten zespół (naprawdę wszyscy byli oczarowani), i mówili, że
Necia napisał/a:
jak będę organizowali swoje bądź dzieci wesele, to już nie będę musieli szukać orkiestry, tylko wezmą od nas namiary na nasz zespół:)


Zespół świetnie zabawia gości, gra rewelacyjną muzykę, mają świetny wokal, a na dodatek spełniali wszystkie nasze zachcianki, np dedykacje. ;) Nawet kuzyn, który chciał coś nam zagrać na gitarze dostał sprzęt i mikrofon. :)
No i naprawdę potrafią wyrwać każdego do tańca!

Przed samym weselem kontakt był bardzo dobry, pomagali nam i kontaktowali się z nami, pytali o wiele rzeczy by jak najlepiej poprowadzić wesele- po prostu profesjonaliści.
Gdybyśmy mieli wybrać ponownie- wybralibyśmy tak samo.

POLECAMY! :)
_________________
 
 
arti504 

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 10:34 am   

Witam, kazdy zachwala, ale nikt nie dodal, ze Cappella zmienila wokalistke i nie ma juz p. Agnieszki... zna ktos jakies szczegoly?
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 10:43 am   

U nas była pani Agnieszka 2 miesiące temu. :-)
_________________
 
 
kaska35 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 4:13 pm   

Witam Cappella spisuje się nadal ok. gorąco polecam , bawiłam się niedawno przy tym zespole była super zabawa na 102% i pani z zespołu z bardzo ładnym i silnym głosem śpiewała i była super, nie wiem czy to pani Agnieszka, ale posiada niezły ma głos. Zespół grał kapitalnie, zabawiał nas przy stole,oczepiny były nie za długie zawodowo zrobione ,widać ze kochają to co robią. Pozdrawiam wszystkich panów z zespołu. Zazdroszczę następnym zabawy przy tym zespole.jak by coś mam ich wizytówkę.naprawdę są..... the best
Ostatnio zmieniony przez kaska35 Sro Lip 07, 2010 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 9:00 am   

Jest sobota - tydzień od naszego Wielkiego dnia - a my dopiero teraz ochłonęliśmy na tyle, aby się wypowiedziec. Szcerze - było cudownie - temperatura osiągała pewnie ok 40 st w cieniu, na parkiecie było pewnie o jakieś 20 st więcej za sprawą ekipy 5 osób stojących na podwyższeniu :lol: Goście bawili się świetnie, pomimo doskwierającego gorąca. W środę po weselu, kiedy dopadł nas smutek, że to już po wszystkim zaczęliśmy układac sobie w głowach plan co by tu zrobic, żeby bawic się z Cappellą znowu, jak najszybciej. Co wpływa na jakośc zespołu? - genialne wokale - w tym nowej, Pięknej Twarzy, wspaniałe akompaniamenty, a przede wszystkim ta Piątka sama w sobie - Piątka ciepłych i przemiłych osób, które łączy miłośc do muzyki - to widac, słychac i czuc:) W naszej pamięci na zawsze pozostaną mistrzowskie "New York, New York", dynamiczne "I'm so excited" i pełen mocy "Wehikuł czasu". Wiele gości wychodząc z poprawin szeptało nam na ucho "na takim świetnym weselu jeszcze nie byłem" - a my wierzymy,że to w 99% zasługa jedynego słusznego wyboru orkiestry jaki podjęliśmy ponad rok wcześniej.
Goooooorąco polecamy, serdecznie dziękujemy


...i do zobaczenia [smilie=4.gif]

...oby jak najszybciej :razz:


P.S. Każdemu, kto ma wątpliwości co do nowej Wokalistki - mówimy tak, jak odpowiedział nam Pan Piotr - zmienił się tylko kolor włosów - bez urazy dla przemiłej Pani :ok: Niektórzy goście, którzy znają Cappellę twierdzą, że obecny skład jest jeszcze lepszy - jeśli to w ogóle możliwe.

Pozdrawiamy gorąco!
_________________
 
 
zonka123 

Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 8:50 am   

Ja też już po weselu z Cappellą. Orkiestra spisała się na medal!!!! Poderwała do tańca młodych i starszych. Otwarta na wszystkie sugestie. Oczepiny krótkie ale treściwe. Zabawa przy stołach również wyśmienita. Ogólnie w 100% polecam.
 
 
Ewi2008 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: z łodzi
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 9:35 pm   capella- zespół weselny łódź

Witam serdecznie wszystkich przyszłych małżonków!!!! Pozwoliłam sobie na założenie tego wątku, aby ostrzec przyszłe młode pary przed korzystaniem z usług zespołu Capella. Liderem zespołu jest Pan Piotr. Pan jest bardzo sympatyczny. Podczas spotkań robi bardzo dobre wrażenie. Jest otwarty na wszystkie propozycje. Deklaruje, że wszystko potrafi zagrać. O co by się nie poprosiło, to oczywiście jest do realizacji. Niestety na weselu sprawa wygląda zupełnie inaczej. Panowie grają, to co im się podoba i nie reagują na prośby młodych.
Zespół grał u mnie na weselu 21.sierpnia 2010 roku. Jesteśmy z mężem bardzo niezadowoleni!!!!! Pan Piotr dostał od nas 2 tygodnie przed slubem wydrukowaną kartkę z listą utworów, jakie miały się pojawić na naszym weselu. Skomponowaliśmy cały repertuar (120 utworów), oczywiście w oparciu o listę piosenek, które gra zespół Capella. Pan Piotr zobowiązał się do zastosowania się do naszych sugestii. Natomiast od początku wesela zespół grał swoje piosenki, których my sobie nie życzyliśmy. Kilkakrotnie udawaliśmy się z mężem oraz rodzicami do panów, ale oni nie stosowali się do naszych próśb. Podczas ustaleń obiecywali iż będziemy mogli w dowolnej chwili na weselu zamówić sobie konkretny utwór. kilkakrotnie zamawialiśmy "weselny klimat". Panowie za każdym razem mówili, że następny utwór, to będzie ta piosenka. niestety nie prędko się doczekaliśmy. Zespół grał utwory, których nie zaliczyłabym do weselnych. Pojawiały się piosenki country, których kategorycznie nie chcieliśmy. Natomiast takie elementarne utwory jak złoty krążek, czy żono moja zagrali o 5 rano( po interwencji rodziców)!!!!!!!!!!!!! Jakiekolwiek ustalenia przedweselne z tym zespołem nie mają sensu, bo panowie graja to co lubią!! Myślę, że jak na 3 i pół tysiąca, to powinni się trochę postarać. A zespół cały czas grał z podkładu. Wokalistki w ogóle nie było słychać!! ODRADZAMY TEN ZESPÓŁ I PRZESTRZEGAMY PRZED DOBRYM WRAŻENIEM JAKIE ROBI PAN PIOTR.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Sie 24, 2010 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:02 pm   

Wątek o tym zespole jest tu : http://www.forum.wesele-l...?t=6444&start=0

U nas też grał ten zespół i nam się bardzo podobało.
Fakt.. nie przygotowaliśmy im całego repertuaru na wesele, daliśmy bardziej wolną rękę. W końcu mają spore doświadczenie w prowadzeniu takich imprez.

Ewi2008 napisał/a:
Natomiast takie elementarne utwory jak złoty krążek, czy żono moja zagrali o 5 rano( po interwencji rodziców)!!!!!!!!!!!!!


Wybacz, ale mam wrażenie, że wzięłaś sobie po prostu za ambitny zespół....
A granie z podkładu to moim zdaniem pomówienie.
Zespół do tanich nie należy.. jakbyś wzięła tańszy, dwa parapety to byłabyś w 100% zadowolona... ale niektórzy oczekują właśnie czegoś lepszego i bardziej profesjonalnego. Do tego z ambitniejszym repertuarem.
No cóż, wszystkim się nie dogodzi. Poczytaj inne opinie o tym zespole, są skrajnie różne od Twojego postu.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:19 pm   

Ewi2008 napisał/a:
atomiast takie elementarne utwory jak złoty krążek, czy żono moja zagrali o 5 rano( po interwencji rodziców)!!!!!!!!!!!!!

to zdanie utwierdziło mnie że musi to być super zespół 8)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 8:47 am   

A moim zdaniem zespól powinien dopasować się do ludzi u których grają!!! I to jest podstawa. Nie ważne czego sobie życzą i nie powinnyśmy tego osądzać bo to kwestia gustu. Ale skoro zespól ma gdzieś to o co proszą go młodzi, goście czy kto kolwiek inny to znaczy że to nie jest dobry zespół :roll:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 10:05 am   

A tu sie zgodzę z Agnieszką. Ja rozumiem, że zespół "ambitny", że stara się nie grac zbyt dużo typowo weselnych, discopolowych, utworów. Ale jeżeli Młodzi mówią, że wyraźnie sobie czegoś nie życzą, albo odwrotnie, że chcą to i to, to zespół powinien sie dopasować, zwłaszcza jeżeli uzgadniano repertuar w oparciu o piosenki, o których zespół sam twierdzi, że śpiewa....
_________________

 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 10:21 am   

No tak, ale z drugiej strony... zespół chce też wypaść jak najlepiej przed gośćmi i grać taki repertuar jaki uważa za "godny" czy nie wiem jak to nazwać.
Grając same discopolowe numery może sobie popsuć opinię.
Mało jest takich zespołów które grają właśnie takie utwory? W dodatku są tańsze.
Ewi2008, czy Wy wcześniej nie byliście na weselu gdzie grała Cappella? Wybieraliście ich w ciemno?
Są zespoły, które do pewnego poziomu się nie zniżą i tyle.
Wybraliście sobie po prostu zły zespół, Wy mieliście inne oczekiwania, a oni widocznie nie mogli ich spełnić.
Fakt, mogli to powiedzieć wprost i nie byłoby całej sprawy.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 10:46 am   

gdy szukałam zespołu na swoje wesele, byłam zainteresowana tym zespołem. umówiłam się na spotkanie i pan z którym rozmawiałam na pytanie "czy grają państwo różne typy piosenek od disco polo, lata 80', polskie i zagraniczne utwory, najnowsze hity, nawet takie które można usłyszeć na imprezach??" pan z zespołu zapewniał mnie że "zagrają wszystko"

z jednej strony rozumiem że zespół jest drogi i tym samym prezentuje pewien poziom i chce być ambitny więc byle piosenki disco polowej nie zagra .... ale z drugiej strony po co zapewnia że "grają wszystko"???


jeśli para młoda i ich rodzice proszą o takie piosenki to chyba wiedzą że goście również będą dobrze się bawić przy takie muzyce ... a tutaj takie decyzje podejmuje zespół ... dla mnie jest to coś nie do pomyślenia ... płace i wymagam :|
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 12:05 pm   

Pusiak napisał/a:
A tu sie zgodzę z Agnieszką.


Ja w tej kwestii też, ale po części, bo nie uważam, aby zespół miał się dopasowywać na siłę. Czasami warto zaproponować coś od siebie - być może okaże się to strzałem w dziesiątkę. Choć sama nie lubię typowo biesiadnych i weselnych piosenek, to uważam, że jeśli zespół zapewnił, że ma takie w repertuarze i może to zagrać, to na życzenie powinien je zagrać. W końcu za to się płaci.

Rozumiem jeśli zespół odmówiłby zagrania piosenki, której nie ma w repertuarze. Jest to oczywiste, że na poczekaniu nie skomponuje czegoś. Z drugiej strony jeśli para młoda spotyka się z zespołem, to powinna się dowiedzieć w jakim repertuarze zespół czuje się najlepiej i co gra najczęściej. Trochę mija się z celem wybór zespołu, który dobrze czuje się w rockowych brzmieniach, a my oczekujemy muzyki typowo weselnej.

Pozostałe posty są bardzo pozytywne, bo osoby, które wybrały ten zespół oczekiwały właśnie takiego grania - z kopem, dużo rocka, światowych przebojów. Niestety wychodzi na to, że po prostu Ewi2008 chciała zupełnie czego innego i trochę źle wybrała zespół. Szkoda tylko, że zespół wiedząc o oczekiwaniach pary młodej nie dał wyraźnie do zrozumienia, że prezentuje nieco inny styl od oczekiwanego.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Wto Sie 24, 2010 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
defobia 

Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 3:17 pm   

Odniosę się do słów Ewi2008. Po pierwsze jako młody któremu zespół Capella grał wesele na początku sierpnia 2010 a po drugie jako człowiek który prowadzi swój zespół muzyczny obsługujący wesela.
A więc , zespół Capella którego liderem i szefem zespołu jest Pan Piotr spisał się na naszym weselu znakomicie , pomimo że było to dla nich bardzo trudne wesele ze względu na to że cześć taneczna była oddalona od stołów ok. 50 metrów ( wesele w plenerze )
Ponadto zrealizowali wszystkie zachcianki muzyczne zarówno gości jak i młodej pary.
Grali to co było potrzebne w danej chwili , goście wyszli z wesela bardzo zadowoleni i tyle w tym temacie.

ALE...
Jak już wspominałem prowadze swój zespół muzyczny , i powiem szczerze że zespół podczas całonocnej imprezy weselnej ma do zrealizowania bardzo trudny plan.
Może się wydawać ze wystarczy mieć 150 utworów i sukces murowany
Można mieć dobry repertuar , ale wystarczy że będzię on źle ułozony a może okazać się ze zespół wypadnie źle , wiec najlepiej kiedy zbyt wiele osób nie wcina się do pracy zespołu.

Gdyby tak co chwile ktoś o coś prosił a zespół by to od razu realizował to mogłoby się okazać ze posypie się cały ten plan zabawiania gośći
To naprawde trudne zadanie ubawić i zadowolić wszystkich gości .często się zdarza że pomimo ustaleń co do repertuaru na weselu , rzeczywistość okazuje się zupełnie inna i trzeba wszystko zmienić.

Wybierając zespół na wesele kierujemy się tym że zespół który wybraliśmy jest JAKIŚ
A bedzię on JAKIŚ wtedy , kiedy będzie mógł na naszym weselu zagrać po swojemu , bo im bardziej ludzie chcieliby ingerować co zespół ma grać i kiedy, tym szybciej może się okazać ze wesele nie będzie udane.... niestety ale nie z winy zespołu.
A swoją drogą ... to fajnie zagrać nad ranem taki hit jak ono Żono Moja każdy bo każdy się wtedy przebudzi !! !!!
Pozdrawiam.
_________________
krzychu
Ostatnio zmieniony przez defobia Pią Sie 27, 2010 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewi2008 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: z łodzi
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 4:14 pm   

Ja rozumiem, że każdy zespół lepiej czuje się w określonym gatunku muzyki. Nie rozumiem tylko dlaczego Pan Piotr zgodził się na nasz repertuar i zobowiązał się do niego dostosować. Mógł od razu przy podpisywaniu umowy powiedzieć, że nie gra określonych utworów. W dodatku my wybraliśmy sobie piosenki z repertuaru, który zespół umieścił na swojej stronie internetowej( dodatkowo poprosiliśmy o kilka innych, które Pan Piotr powiedział, że bez problemu zagra). Jeśli Panowie nie grają określonych piosenek, to po co umieszczają je w swoim repertuarze???? To jest mylna informacja dla potencjalnego klienta. chciałabym zaznaczyć, że nie życzyliśmy sobie wyłącznie disco polo. Było kilkanaście utworów z tego gatunku muzyki, bo są to utwory, które są typowo weselne i wszyscy się przy nich bawią. Nasi goście wyraźnie nas o nie prosili. Natomiast prosiliśmy również piosenki z rock and rola, roya orbisona. polskie przeboje. Połączylismy wiele gatunków muzyki. Znamy swoich gości i doskonale wiemy przy czym się bawią. Dobry zespół weselny powinien grać wszystko!!!! Gdyż wesele to taka okazja, gdzie bawi się razem kilka pokoleń ludzi i każdy musi mieć coś dla siebe. Jeśli Zespół Capella uważa się za taki wybitny, to dlaczego gra do kotleta?????? niech Panowie odpowiedzą sobie na to pytanie. Dodatkowo chciałabym wrócic do odpowiedzi na mój wątek o utworze żono moja zagranym po 5 nad ranem. Wesele trawało do 6 a piosenka ta była jedną z ostatnich, gdzie większość gości poszła już do domu. Nie było specjalnie kogo budzić!!! Nie zagrali również żadnej składanki rock and rollowej. Pan Piotr pytał się o dziadków, chrzestnych, dla których miał być toast. Niestety chyba zapomnieli o tych toastach.
Problem był również z pierwszym tańcem. Miałam wysłać Panu Piotrowi mailem naszą piosenkę. Napisałam maila. Jak się później okazało plik z utworem nie załączył się do wiadomości. wiadomość została wysłana około półtora tygodnia przed weselem. Kilka dni przed ślubem zadzwoniłam do Pana Piotra między innymi po to, żeby spytać się czy mail doszedł i czy odebrał piosenkę. Pan powiedział, że wszystko ma. Po czym w dniu ślubu, do południa dzwoni do mnie że mail był pusty i on nie ma utworu.To ja sie pytam gdzie ten pan miał głowe jak do niego dzwoniłam???
Każdy ma inne oczekiwania co do swojego wesela, ale to jest nasze wesele. To nasi goście się bawią i to my płacimy, więc mamy prawo wymagać!!!!! Zgadzanie się na nasze propozycje, a potem olewanie tego jest bardzo nieprofesionalne. Wśród naszych znajomych zespół z pewnościom nie będzie miał klientów. Każdy z forumowiczów zinterpretuje sobie moje słowa inaczej i wyrobi własny pogląd na tę sprawe. Ja czułam sie w obowiązku opisać naszą sytuację, zeby inne młode pary nie musiały się denerwować.
Natomiast zespół Capella zamiast siedzieć na forum i tworzyć fikcyjne kąta i posty na swój temat, powinien skupić się na tym, co wymagają młode pary.
Tworzenie fałszywych wypowiedzi nie pomorze wam w karierze. Każdy myślący forumowicz bierze poprawkę na to co jest napisane.
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 4:34 pm   

Ewi2008 napisał/a:
Natomiast zespół Capella zamiast siedzieć na forum i tworzyć fikcyjne kąta i posty na swój temat

Jakie fikcyjne konta? O czym Ty mówisz?
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:24 pm   

Ewi2008 napisał/a:
Natomiast zespół Capella zamiast siedzieć na forum i tworzyć fikcyjne kąta i posty na swój temat


Też dodam, iż opinie o tym zespole są zbierane systematycznie od kilku lat i akurat w tym przypadku na pewno nie są fikcyjne, w większości są od forumowiczek, które aktywnie udzielają się na łamach naszego Forum.
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 10:46 pm   

Chcielismy goraco podziekowac wszystkim czlonkom zespolu Capella, ktorzy grali na naszym weselu 18 wrzesnia 2010r w Cassa de fiori. :)
Absolutnie profesjonalni, elastyczni w doborze repertuaru, przesympatyczni, niezwykle komunikatywni, umiejacy zainspirowac wszystkich gosci bawiacych sie na weselu:)

I ten pieknie brzmiacy gleboko osadzony glos pana Lecha... :smile: Rewelacja, nogi same rwaly sie do tanca. :lol: w pelni sprostali naszym wszystkim oczekiwaniom.

Goscie bez wyjatku byli zachwyceni, brali od nas namiary na zespol :) i stwierdzili ze to najlepszy zespol przy ktorym mozna szalec do bialego rana :)

Jesli chodzi o strone muzyczna to prawdziwi zawodowcy ,umiejacy zaspokoic wszystkie gusta. Z calego serca dziekujemy raz jeszcze zyczac dalszych zawodowych sukcesow.

Oczywisscie polecamy bez najmniejszej obawy ze cos sie nie uda:)

Pozdrawiamy serdecznie
Ania i Maciej
_________________
 
 
skowronek86 

Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 3:45 pm   

Witam!

Sprawa może trochę przedawniona. (28.08.2010 Czarny Staw: Pod Aniołami)

Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Zespołem.
Zabawa do białego rana była najlepszym dowodem na to że Gościom odpowiadała muzyka - weselny klimat brzmi w uszach do dziś.

Bez zbędnego cukrowania - naprawdę warto było.

Serdecznie polecamy.

Pozdrawiamy
Kamila i Mariusz
 
 
tomluzak 

Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 9:19 pm   

Zespół Capella grał u nas na weselu 26.06.2010r. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.
Doskonałe głosy, wspaniała gra live i bardzo dobra współpraca przed jak i w trakcie wesela - to tylko nieliczne atuty tego zespołu.

Capella sprawdziła się również w sytuacji, gdy zabrakło prądu. W ruch poszły akordeon i tamburyno, a członkowie zespołu podeszli do stołów, aby w ten sposób zachęcić gości do wspólnej zabawy i śpiewu.

Zespół rzeczywiście nie grał tylko utworów z przygotowanej przez nas listy, ale pomimo tego parkiet był cały czas pełen bawiących się gości, co świadczy o tym, że Capella potrafi trafnie dobrać repertuar do gustów weselników.

Na weselu nie chcieliśmy wielu zabaw - prośba ta została w 100% uwzględniona. Natomiast zabawy, które pojawiły się były na bardzo wysokim poziomie.

Pragniemy dodać, iż z racji tego że mieszkamy poza Łodzią, wszelkie formalności załatwialiśmy drogą elektroniczną i telefoniczną.

Gorąco polecamy zespół Capella na każdą uroczystość weselną.

KASIA I TOMEK
 
 
bogo 

Wiek: 41
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 3:07 pm   

W ostatnich kilku dniach szukalismy zespolu na wesele dla młodszej siostry ktora niebawem zmieni stan cywilny, a zespoł ktory znamy i chcieliśmy miał zajety nasz termin, więc przejrzeliśmy prawie całe forum .
Wybralismy zespoł który nam sie spodobal, ale mam kilka reflekcji odnosnie demo ,które zespoły zamieszczaja na swoich stronach. Pominę poziom niektorych zespołów, bo zwróciliśmy uwagę, że wszyscy graja z tych samych dyskietek utwory typu Od dzis, czy Gigolo , ale to co zamiesciła na swojej stronie Capella zakrawa na kpiny z potencjalnych klientów i pózniejszych gości. Otoż WSZYSTKIE dosłownie WSZYSTKIE utwory ze strony Capelli to orginalne podklady karaoke z orginalnymi chórkami. Wstyd panowie nie macie nic lepszego do zaprezentowania. Taki kit sprzedajecie pózniej ludziom stojąc z instrumentami i udając jak to pieknie gracie i brzmicie. Kto nie wierzy niech sobie porówna .
 
 
mowczar 
Firma

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 13
Skąd: Piotrków T.-Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 2:40 pm   

Byłem ostatnio na weselu gdzie grał ten zespół. Oczywiście nie było to granie 'na żywo', więc jak ktoś koniecznie musi mieć 'live' to musi szukać gdzieś indziej;) Nie przyglądałem się jakoś specjalnie, ale tak na pierwsze oko to bym powiedział że odpalali sobie podkład i do tego dogrywali różne rzeczy. Perkusista natomiast mi zaimponował, bo grał naprawdę reżimowo - w takich warunkach się trzymać w 'tajmie' - to nie każdy potrafi. Do tego nawet niezłe grał, widać że ma zacięcie do cięższej muzyki (podwójna stopa;)), chociaż czasami, szczególnie w zakończeniach, przesadzał;)
I naprawdę fajnie śpiewali. Nie wiem czy chórki były z podkładu, ale to co widziałem że śpiewali było na duuuuży plus![/list]
 
 
 
marcinijola 

Wiek: 42
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 11:46 am   

a mi się zdaje, że to nieważne, czy ktoś sobie pomaga jakimiś podkładami, chórkami, etc. ja swoją kapelę, której jeszcze nie wybrałam, będę rozliczać za ogólny flow, a nie za to, czy 30%, czy 50% to playback. ma być dobrze, mają się ludzie bawić i ma być prawdziwa perkusja :)
_________________
nasz ślub - 22 wrzesień 2012
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 1:05 pm   

dokładnie tak nareszcie ktoś mądry sie wypowiedział
 
 
mowczar 
Firma

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 13
Skąd: Piotrków T.-Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 7:54 am   

marcinijola napisał/a:
a mi się zdaje, że to nieważne, czy ktoś sobie pomaga jakimiś podkładami, chórkami, etc. ja swoją kapelę, której jeszcze nie wybrałam, będę rozliczać za ogólny flow, a nie za to, czy 30%, czy 50% to playback. ma być dobrze, mają się ludzie bawić i ma być prawdziwa perkusja :)

Wszystko ok, ale dla mnie na 'ogólny flow' wpływa brzmienie, a gitara/bass/saksofon z klawisza nie brzmi, choćby przy najlepszych samplach. A perkusja może być elektroniczna, byle dobrej jakości;) Nawet łatwiej taką zmiksować;)
 
 
 
ANIA76 

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 2:22 pm   

A ja wam powiem ze zespół CAPELLA to jedna wielka lipa !! !!!!!! znam ich gre od dawna bo jestem kelnerka jednej ze sal w ktorej capella...
kiedys capella grala fajnie , ale ostatnie 2 lata to jest masakra !! !, wokalistki ostatnio juz widzialam u nich chyba trzecią albo czwarta , i wyje jak do ksiezyca , chlopaki grają coraz gorzej , gość na akordeonie gra na klawiszach i spiewa tak ze mlodzi mieli do nich pretensje ze wioche prezentują , kiedys spiewali fajne piosenki a teraz tylko disco-polo jada i biesiadne klimaty , do znudzenia,husia siusia i do przodu...

edit: jedno logowanie na forum, jeden post, brak odpowiedzi na nasze PW - post wyedytowany ze słów obraźliwych, cały wpis wygląda wielce podejrzanie...
_________________
anka
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 29, 2011 10:55 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kaska35 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
  Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 10:23 am   

:) [xxx].W odpowiedzi na te bzdury zakrawające na proces sadowy,muszę się wtrącić,znam tych facetów od lat i gorszej bzdury nie słyszałam po pierwsze Cappella nie jest zespołem przypisanym do jednej restauracji po drugie gra specyficznie z rockowym zacięciem -jest ciągle mocnym składem .Reasumując jedna wielką Lipą jest ta pani która zamiast okraszać skwarki wypisuje bzdury na forum,dla pani cytat ,,kto się pi....... urodził kanarkiem nie umrze. :twisted:



edit: usunięto część sprzeczną z Regulaminem (pkt. 4 Zasad Ogólnych)
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 28, 2011 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 12:42 pm   

Kaska35 - zważaj proszę na słowa, nie będziemy tolerować tu wyzwisk.

ANIA76 - mam nadzieję, że jesteś w stanie poprzeć swoje słowa szczegółami, bo na razie ten post wygląda jak jakaś zemsta na zespole.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ANIA76 

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 12:55 pm   

edit: jedno logowanie na forum, jeden post, brak odpowiedzi na nasze PW - post wyedytowany ze słów obraźliwych, cały wpis wygląda wielce podejrzanie...

hmm , no proszę , to zeby być wiarygodnym moze podam wam mój numer telefonu i adres ?? po to jest forum aby każdy mógł sie wypowiedzieć , i ja to zrobiłam , a to że komuś sie to nie podoba ..??? niech to będzie przestrogą dla naiwnych , nie mam zamiaru mścić sie na zespole Capella , wypowiedziałam swoja opinie bo mam do tego prawo , a w naszym gronie często poruszamy kwestie sal , zespołów , itp , wiec taką opinie napisałam jaką uznałam za słuszną ,

a co do kaśki35 z pełnym szacunkiem ... ale nie mów mi co mam robić , czy okraszać skwarki czy też nie , ot wiarygodna sie znalazła , raptem dwa posty napisane...
pozdrawiam
_________________
anka
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 8:50 am   

ANIA76 napisał/a:
ale ostatnie 2 lata to jest masakra !!


Ostatnie 2 lata... Na szybko i pobieżnie przeliczyłam, że w tym wątku przez ostatnie 2 lata wypowiedziało się około 20 osób zadowolonych z Cappelli, i chyba tylko trzy niezadowolone (w tym dwie osoby założyły konto tylko, by napisać coś złego o zespole)

W większości opinie pozytywne
Mac-erson napisał/a:
są zbierane systematycznie od kilku lat i akurat w tym przypadku na pewno nie są fikcyjne, w większości są od forumowiczek, które aktywnie udzielają się na łamach naszego Forum.


Więc sorry, ale coś tu jest nie tak.
Albo droga Aniu robisz zespołowi z jakiegoś powodu antyreklamę, albo masz po prostu bardzo indywidualny gust muzyczny, i nie podoba ci się to, co większości.
Tak czy owak- założyłaś konto tylko po to, by skrytykować zespół. Nie dziw się że raczej nikt ci nie zaufa, skoro wypowiedziało się przed tobą wiele zaufanych forumek.
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 8:31 am   

Misiak87, dokładnie! Ja też miałam wesele w ciągu ostatnich dwóch lat i był to najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć!
Ja mam wrażenie, że ANIA76 piszę o zupełnie innym zespole :wink: :roll:

W przyszłym miesiącu idę na wesele, gdzie gra Cappella, więc na pewno opiszę stan faktyczny :cool:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Dori i Szymon 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Zabrze
  Wysłany: Sro Cze 15, 2011 7:09 pm   

z przyjemnością polecamy zespół Capella!!
pełen profesjonalizm i pasja!

zespół doskonale porywa do tańca, prowadzi również biesiadę.
u nas trafił w gusta gości młodszych i starszych!
znajoma para narzeczonych od razu wzięła na nich namiar :)

bardzo sympatyczna, zgrana ekipa, której przesyłamy serdeczne uśmiechy!!
 
 
AdiAndZuu 

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 4:16 pm   

Witamy serdecznie, jesteśmy świeżo po ślubie(11.06.2011) więc nasza relacja będzie niczym świeże bułeczki. Oczywiście korzystaliśmy z usług zespołu Capella i to była bardzo trafna decyzja. Godny polecenia jest każdy aspekt w którym można zespół muzyczny oceniać. Świetny warsztat wykonywania utworów, zastosowanie się do naszych preferencji (odnośnie rodzaju muzyki, prowadzenia oczepin) i wykonanie ich w stu procentach. Najlepszą oceną będzie to iż baaardzo dużo gości, już po imprezie, mówiło nam "..Świetną kapele mieliście, super". Zaznaczę że świetnie radzili sobie z panowaniem nad gośćmi, a nie było to proste gdyż wesele bylo w Jaśminówcę(duży teren, małe kąciki na powietrzu, osobno grill, osobno tort, namiot itd) i gości siłą rzeczy się rozchodzili bo mieli gdzie. Na koniec dodam bardzo dobrą organizację i kontakt z ekipą z sali weselnej. Jako ludzie są także bardzo sympatyczni. Pomyślicie że za dużo tu cukru i że to trochę podejrzane, ale mój post ma taki charakter bo po prostu jesteśmy z Capelli bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim, nie pożałujecie
 
 
bogo 

Wiek: 41
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 11:38 am   

Może Capella bawi dobrze, ale czemu ludzie płacicie tak drogo( bo również za ich konsumpcję) za 5 osób skoro to co prezentuje zespół, to wykona sprawny duet. Bez wyjątku WSZYSTKIE aranże utworów puszczane są jako orginalne podkłady karaoke z damskimi chórkami w tle (pisałem o tym w lutym i nic się nie zmieniło na ich stronie). Swiadczy to o lekceważącym podejściu do klienta i liczenie na jego naiwność i brak orientacji muzycznej. Te orginalne podkłady przewijają się w wykonaniu wielu zespołów - dla porównania utwór "Gigolo" w wykonaniu zespołu Zodiak. Mnie to bulwersuje, dlatego o tym piszę. Czy innym ludziom to nie przeszkadza, czy są tak mało wyrobieni muzycznie?
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 7:53 pm   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Od jakiegoś czasu obserwuję wątek dotyczący zespołu Capella, ponieważ jest to zespół, który zamówiliśmy na nasze wesele. Nie ukrywam, że wybór był przypadkowy i właściwie w ciemno, po prostu sytuacja nas poniekąd zmusiła do dokonania szybkiego wyboru, a zespoły, które znaliśmy, miały już zajęte terminy. Przed podpisaniem umowy dostaliśmy od Capelli płytkę z wesela, na którym grali i na tej podstawie podjęliśmy ostateczną decyzję. Szczerze mówiąc płyta nas nie zachwyciła, wydaje mi się, że prezentują przeciętny poziom, na plus jest na pewno fakt, że mają w skladzie perkusję, bo na tym nam zależało. Co do aranżacji (sugestia przedmówcy - karaoke), to moze faktycznie tak być, nie znam się, być może korzystają z podkładów. Ale tak naprawdę nie jest to dla nas najważniejsze. Dla nas liczy się tylko to, czy potrafią poderwać gości do tańca, czy nawiązują kontakt podczas grania (choćby zachęcanie do wspólnego śpiewania refrenów), czy potrafią sprawnie poprowadzic biesiadę przy stołach i oczepiny na poziomie - krótkie i zabawne. Jeśli przy tym wokal jest nie najgorszy, a wydaje mi się, że tu tragedii nie ma, to naprawdę w nosie mam to, że grają z gotowymi podkładami, wesele to nie filharmonia, tu mają się wszyscy po prostu bawić! Dlatego ucieszyła mnie bardzo przedostatnia wypowiedź: "świetnie radzili sobie z panowaniem". Będę wdzięczna za kolejne opinie na temat tego zespołu, niekoniecznie pozytywne, ale na pewno rzetelne i szczere. Jeśli są tu pary, które mają już za sobą swoje wesela i korzystali z usług zespołu Capella - bardzo proszę - piszcie. Wszelkie uwagi są bezcenne i na pewną pomogą przy przedweselnych ustaleniach z zespołem.
Dzięki.
 
 
jagusia 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 8:54 am   

Teraz My :)

Wesele mieliśmy w Jaśminówce 24 czerwca 2011r. więc może troszkę poopowiadamy na temat zespołu muzycznego Cappella, bo czytam i nie wierzę...

Obejrzeliśmy kilka kapel na żywo, odbyliśmy kilka spotkań. Cały czas mając w zamyśle "orkiestrę" 2-3 osobową albo nawet DJ. Wrażenia skrajnie różne i pewnego rodzaju rezygnacja, bo oboje do końca nie byliśmy przekonani do żadnej z kapel. Do momentu gdy...nie spotkaliśmy i posłuchaliśmy Cappelli na żywo. To było to!
Świetny kontakt z Panami prowadzącymi Piotrem i Leszkiem na wstępie, wzajemne zrozumienie i sporo poświęconego nam czasu, kilka wizytacji na żywo podczas innych wesel i...już byliśmy pewni, że oni będę u nas grać :) Na szczęście byliśmy tak pewni swojego wyboru, że ani razu później nie zajrzeliśmy na forum, żeby sprawdzić bieżące opinie. I bardzo dobrze, bo z perspektywy czasu, odbieram je jako stek bzdur i oszczerstw. Ale to wszystko było przed.

W przededniu wesela przypomniało nam się o pierwszym tańcu, o którym z resztą p. Piotr przypominał kilka razy od miesiąca. Z dużą pomocą zespołu przebrnęliśmy przez ten etap naszego wesela :)

A samo wesele? No cóż, do każdego elementu składowego można się przyczepić, do sali, do cateringu, do kościoła, ale na pewno nie do...Cappelli.
Sześcioosobowy zespół, profesjonalne, urozmaicone i bogate w swej różnorodności instrumenty muzyczne (perkusja i perkusista robią świetne wrażenie), urocza wokalistka. Świetne przeprowadzenie przez kolejne etapy wesela, świetny kontakt z cateringiem, szybkie, sprawne i na poziomie oczepiny.
No i niespodzianka od zespołu, motywem przewodnim naszego wesela była powieść Mały Książe, zespół zorientował się szybko i sam od siebie podczas tortu zaintonował piosenkę o tym samym tytule w wykonaniu Kasi Sobczyk bodajże :) Wzruszyli nas tym mocno i -rozbroili, tym bardziej, że wcześniej z nimi tego nie ustalaliśmy. Powtóka na ostatni taniec. Uderzające było, że cały czas zespół miał świetny kontakt z goścmi, czuł wesele, co można, czego nie można, kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć. A według mnie to przede wszystkim cechuje naprawdę najlepsze zespoły, żeby ludzi umieć bawić i porwać do tańca i zabawy. Ja wiem, że wiele zalezy od towarzystwa i ich podejścia, ale bywałem nie raz, nie dwa na weselu ze świetnymi ludźmi, gdzie orkiestra po prostu nie dawała rady.

Przez pierwsze godziny, ludzie podchodzili i nie zachwycali się salą, jedzeniem czy naszym strojem, ale przede wszystkim tym jak świetnie gra orkiestra! Niech to będzie najlepsza opinia!

Repertuar - na wstępie wymyśliliśmy sobie, iż przygotujemy szczegółową listę utworów do zagrania, z braku czasu postanowiliśmy sobie odpuścić tę czynność i ograniczyć się do kilku utworów, które chcielibyśmy usłyszeć. Na to też brakło czasu. Jacy my byliśmy naiwni...plułbym sobie w brodę, gdybyśmy się w ten sposób ograniczyli. Dobra orkiestra, zawsze, ale to zawsze wie najlepiej co zagrać, a czego nie w danym momencie.
Zaznaczam, iż mimo wszystko zespół był bardzo otwarty na nasze życzenia i prośby. Realizował zachcianki gości i nasze, oczywiście nie od razu, bo jak tu zagrać zaraz po "Prawy do Lewego" "Pszczółkę Maję"...? Trzeba mieć trochę wyczucia. Jeśli chodzi o repertuar przekazaliśmy zespołowi zarys, klimat muzyczny w jakim chcielibyśmy się trzymać. A na bieżąco korygowaliśmy go uwzględniając zachcianki nasze i gości :)
Zespół ma zacięcie rockowe i country, i bardzo nam się to podobało. Mieszanka, a raczej zestawienie utworów dało świetny efekt w postaci wciąż pełnego parkietu.

Wiele uznania zdobyły solówki gitarowe oraz popisy perkusisty. Wykonanie utworów Joe Cockera, Dżemu, Metallica czy Guns'n'Roses oraz kilku innych niestandardowych jak na przyjęcie weselne wprawiło towarzystwo w osłupienie, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zaraz zgaszę malkontenatów, bo nie zabrakło również Panno Walerciu czy Wszystkie Rybki Śpią w Jeziorze, Volare, Szparki Sekretarki i wielu wielu innych utworów...
Hitem było: "A teraz idziemy na jednego..." ale wykonane zaraz po utworze Gunsów i w tej samej aranżacji, tego po prostu trzeba posłuchać.

Biesiada - jeszcze nie byłem na weselu, gdzie orkiestra porwałaby tak ludzi zza stołów na parkiet :) Baaaaardzo, ale to baaaaardzo rozruszali towarzystwo, kilka piosenek ale porywają nas - Parę Młodą - do tańca, orkiestra szybko się przełącza i...zabawa na parkiecie od nowa :)

I mógłbym tak jeszcze więcej napisać, ale przede wszystkim, chcielibyśmy wraz Żoną i w imieniu Gości jeszcze raz serdecznie podziękować ekipie zespołu Cappella, za świetną zabawę!!! Tak trzymać (dziwię się, że orkiestra nie jest droższa od innych...), dzięki Wam udało się to wesele :) Pragnę też zaznaczyć, iż nie są to jedynie nasze spostrzeżenia, zaobserwowane przez pryzmat "własnego wesela", ale opinie gości, którzy jako pierwsi zwrócili nam uwagę na wysoki poziom orkiestry.

W beczce miodu łyżka dziegciu jak mówią. Ale. Z ręką na sercu. Nie ma gdzie tej łyżki włożyć :)

P.S. Zespół grał o godzinę dłużej niż w umowie. Gratis.

Pozdrawiamy serdecznie i w razie pytań prosimy o kontakt.

Agnieszka i Michał Wicińscy
 
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 4:31 pm   

Bardzo Wam dziękuję za szczegółową relację i wyrażenie własnej opinii na forum, dla nas, oczekujących na 'ten' dzień to bardzo ważne. I cieszy nas oczywiście tak wiele pozytywów w Waszej wypowiedzi. Super. Mam tylko jedno pytanie. Zespól grał u Was w 6-osobowym składzie? Myślałam, że graja tam 5 osób. Tak mamy w umowie i takich ich oglądaliśmy na płytce. Będę wdzięczna za odp.
 
 
jagusia 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 9:50 am   

My też byliśmy przekonani, że będzie 5 osób, a na weselu okazało się, że jest jedna więcej. Bardzo miła niespodzianka :-) Wielu gości weselnych dzwoni do nas i prosi o namiary na Nasz zespól to chyba najlepszy dowód na to, że się podobało :-)
 
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:05 am   

Jezeli 6 osoba była, ze tak brzydko powiem, w cenie, to rzeczywiście mila niespodzianka, aczkolwiek chyba wolałabym bez niespodzianek no bo przeciez trzeba jeszcze zapłacić za dodatkowy talerzyk. A to był dodatkowy wokal? U nas mają być: perkusja, gitara, bas, organy i wokal. A nie wrzuciliście czasem jakiegoś flimiku na youtube z Waszego wesela? :) Chętnie posłuchałabym ich 'na zywo'.
 
 
monikanb 

Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:00 pm   

Witamy!!!
Zespół Capella przygrywał nam na weselu które mieliśmy 27 sierpnia tego roku. Dowiedzieliśmy się o zespole od mojego taty, który usłyszał bardzo dobre opinie o zespole od innych klientów. Rzeczywiście nie zawiedliśmy się, grali super, szybko zweryfikowali styl jaki lubimy i dostosowali repertuar do naszych potrzeb. W trakcie wesele mięliśmy dużo dedykacji, co własnie ta imprezę wzbogaciło. Przez to mogliśmy naszym gościom sprawiać miłe niespodzianki, a to spowodowało, że nasza impreza była niezapomniana.
Ogromny ukłon kierujemy w stronę perkusisty. Pozdro dla Daniela.... świetna solówka. Marzyliśmy o perkusji na weselu i nasze marzenie się spełniło. Jestem pełna podziwu również dla wokalu zespołu, szczególnie dla Leszka i Piotra. Reszta zespołu też dawała czadu:)

Dziękujemy Wam jesteście super!!!!!!!!!!!!!!!
Monika i Szymon
Ostatnio zmieniony przez monikanb Nie Wrz 11, 2011 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasbed 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 8:55 pm   

Zespół Capella grał na naszym weselu 30 lipca br w Łęczycy. Wcześniej nie słyszeliśmy zespołu na żywo, czytaliśmy opinię na tym forum i wtedy zdecydowaliśmy, że to ma być ten zespół. Pierwsze spotkanie - bardzo profesjonalne, przejrzeliśmy płytę. Na drugim spotkaniu podpisaliśmy umowę i zapłaciliśmy zaliczkę (czerwiec 2010). W czerwcu br spotkaliśmy się, aby omówić szczegóły wesela. W dniu ślubu zespół grał pod blokiem, gdy wychodziliśmy z domu, potem spotkaliśmy się na sali. wrażenia - BEZCENNE. Pełny profesjonalizm - ani razu nie zdarzyło się, żebyśmy musieli chodzić do zespołu, aby skrócili przerwę - sami wiedzieli, że czas zacząć znowu grać (rzadko się to obecnie zdarza). Muzyka dla wszystkich - my mieliśmy wesele 50/50 - starsze i młodsze osoby - każdy świetnie się bawił. Były dedykacje, oczepiny krótkie i na temat, tak jak sobie życzyliśmy, bez zabaw z podtekstem .. :)
Nasi goście tak świetnie się bawili, że musieliśmy przedłużyć wesele i zespół zagrał dodatkowo ponad godzinę, oczywiście za dopłatą ;)
Co do ceny, myślę że taka jaką życzy sobie zespół za to wszystko nie jest wygórowana- świetna perkusja, przemiłą wokalistka oraz oczywiście niezastąpiony p. Leszek. Nalezy też wspomnieć o biesiadzie przy stole, która rozruszała nawet najbardziej sztywne osoby :)
Rekomendacją powinien być fakt, że nasz kamerzysta, który był na wielu weselach i stwierdził, że takie zespołu nikt jeszcze nie miał.
Panie Piotrku, bardzo dziękujęmy, płytkę z wesela oglądamy bez przerwy i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafił nam się taki zespół :) Mam nadzieję, że Wy bawiliście się równie dobrze jak My i Nasi Goście.
Pozdrawiamy,
Kasia i Sławek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl