Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotostyl
Autor Wiadomość
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 6:50 pm   Fotostyl

Zastanawiam się nad zaangażowaniem tej firmy w nasze ślubne zdjęcia. Na stronie internetowej galeria prezentuje się całkiem imponująco. Ale może jednak jest ktoś na forum, kto wykonywał ślubne fotki u tego fotografa i wyraziłby swoją opinie co do nich?

Askapi sama sprawdziŁa tą firmę. Poniżej kolejny post askapi z Jej opinią.
Sajonara6
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lut 17, 2008 3:35 pm   FOTOSTYL- moje złe doświadczenie

Piszę ten post by zaoszczędzić innym stresów związanych z firmą FOTOSTYL.
Firma ta zachowała się nieodpowiedzialnie wobec mnie jaki mojego narzeczonego. A oto uzasadnienie mojej opini:
W czerwcu 2007 poszukiwaliśmy z moim narzeczonym firmy, która wykonałaby sesję reportażową z ceremoni slubnej jak i sesję plenerową. Trafiliśmy wtedy na stronę internetową firmy Fotostyl. Jakość zdjęć oferowanych przez tą firmę nas zadawalała.
W lipcu 2007 roku (czyli rok przed ślubem) osobiście spotkaliśmy się z właścicielem firmy, by ustalić szczegóły i podpisać umowę. Na spotkaniu omówilismy wspólnie z właścicielem firmy- Panem T.G. szczegóły jego usługi tj. liczbę zdjęć, miejsce sesji plenerowej, sposób obróbki zdjęć, cenę. Pan T.G. na rok przed slubem chciał znac nawet kolor albumu w który ułoży nam zdjęcia. Po omówieniu szczegółów i wzbudzeniu naszego zaufania, przystąpilismy do podpisania zobowiązania.
Nie wiem jak to się odbywało wśród innych par nawiązujących umowy przedślubne z różnymi firmami, ale w naszym przypadku wśród wszystkich zamawianych przez nas usług wszystkie firmy miały już gotowe, sporządzone przez siebie druki umów. Więc klient albo się godzi na podpisanie takiej umowy jaką oferuje firma, albo musi sobie poszukać nowego usługodawcy.
My bylismy pod dużym wrażeniem fotografii Pana T.G. więc znajdując go jako nielicznego z fotografów dysponującym wolnym terminem w dniu naszego slubu, zdecydowaliśmy się na podpisanie zdobowiązania w takiej formie jaką narzucał pan T.G.
Od lipca mieliśmy umowionego fotografa, więc nasze mysli o zdjęcia ślubne były spokojne. Było tak do dnia 15 lutego 2008 roku. 8 miesięcy później, a 4 miesiące przed slubem Pan T.G.- właściciel firmy FOTOSTYL, zadzwonił do mnie z niezbyt dobrą wiadomością. Oświadczył, że nie może wykonac dla nas zamówionych usług, z uwagi na to że cyt. "trafiła mu się życiowa szansa wyjazdu i doskonalenia swojego fachu. W związku z czym nie może zmarnowac takiej okazji i ograniczac siebie." Zgodze się że w zyciu nie wszystko da sie przewidzieć, ale czy prowadząc powazną firmę fotograficzną takie wytłumaczenie jest na miejscu? Rozumiem chorobę, wypadek, nieszczęsliwe zdarzenie czy nawet smierć, ale takie uzasadnienie swojego zachowania uważam za lekceważenie klienta, egocentryzm, a przede wszystkim za przejaw nieodpowiedzialności. Człowiek w którego ręce powierzamy upamiętnienie chwili znaczącej w naszym życiu, powienien być odpowiedzialny i prócz chęci zarobku powinien miec jeszcze powołanie. Pan T.G. mimo pięknych zdjęć jakie wykonuje niestety odpowiedzialnym fotografem nie jest. Rozdaje zaproszenia na statek którym dowodzi (rekalmuje się i podejmuje wykonania zdjęć), a chwilkę przed rejsem rezygnuje a zaproszeni goście mogą płynąć sobie sami dokąd chcą. Ma niepowazny stosunek do klienta i jego naważniejszego dnia w zyciu. Takie stresy 4 miesiace przed ślubem nie są potrzebne nikomu z nowożeńców.
W dodatku Pan T.G. nie ma czasu spotkać siez nami, żeby wyjaśnić sytuację. Wszystko wyjaśnia telefoniczne a zadatek pragnie nam zwrócić drogą internetową, bo jak twierdzi jest bardzo zapracowany.
Pan T.G. wynalazł nam firmę, która dysponuje wolnym terminem i moze wykonac plener i foforeportaz. Szkoda tylko że jej usługi są ponad nasze możliwości finansowe. Od 2007 roku usługi slubne znacznie zdrożały. Nawet firma Pana T.G.- Fotostyl, zmieniła cennik w 2008 roku. Więc prócz stresu Pan T.G. zafundował nam większe wydatki w róznicy ok. 600 zł.
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 3:45 pm   

Wątek dotyczący firmy Fotostyl już istniaŁ więc poŁączyŁam.
Proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki.
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 5:06 pm   

Sajonara6 wiem ze istniał. Tylko ze w poprzedni dotyczł zupełnie innej sprawy, która teraz jest juz nieaktualna. Więc jesli moge prosić o usunięcie postu o temtyce Kto robił zdjecia w Foostylu? a pozostawienie tego drugiego. Oby dwa pochodzą ode mnie. Pierwszy z nich zachęcał do tej firmy drugi wręcz przeciwnie. Myśle jednak że w obliczu doświadczeń z tą firmą, ważniejszy dla przyszłych nowożeńców jest ten drugi. Pozdrawiam
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 6:06 pm   

askapi wątek dotyczy firmy Fotostyl. Fakt że pierwotne pytanie dotyczyŁo tego kto robiŁ tam zdjęcia ale przecież chodziŁo o wyrażenie opinii. Wam nie udaŁo się tam zrobić zdjęć ale opinię o funkcjonowaniu tej Firmy macie więc nie ma sensu tworzyć oddzielnego wątku o opiniach negatywnych. Gdyby tak byŁo na forum byŁoby ogromnie dużo wątków na pojedyncze tematy a to przecież bez sensu.
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 7:51 pm   

No dobrze Sajonarko Ty sięlepiej na tym znasz :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl