Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Koperty
Autor Wiadomość
asiaj2001 

Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 10:31 am   

tak myślałam, żeby zrobić :)
wielkie dzięki dziewczyny ;)

gosza 

Wysłany: Sro Lip 06, 2011 8:17 am   

Robiąc nasze zaproszenia w ogóle zapomniałam o tym, że trzeba je włożyć do koper :) dlatego wyszedł mi taki rozmiar nietypowy 12,5x17 :) kopert szukam o wymiarach 13x18, żeby troszke lużniej je tam wepchnąć. Szukam szukam i nic może ktoś mi pomoże ? poratuje jakąś informacja ? w ostateczności kupię zwykły format koperty, bo nie jest o wiele większy niż zaproszenie, ale taka dopasowana wyglądałaby ładniej :)

mimeczka 

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 5:11 pm   

Dziewczyny, wiecie może, czy gdzieś jeszcze oprócz wymienionych w tym wątku miejsc można kupić kolorowe koperty B6. Wymyśliłam sobie koperty w kolorze magenta - ciemny róż i niestety nigdzie takowych nie mogę znaleść:( Pan w A4 niby obiecał, że takie zamówi, ale po dwóch tygodniach stwierdził, że jednak na razie nie będzie robił zamówienia, więc wróciłam do punktu wyjścia. W Gustpolu nie było, patrzyłam już nawet w mniejszych sklepach papierniczych ale też brak. Może macie pomysł, gdzie jeszcze mogę uderzyć?

agulka1989 

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 5:18 pm   

mimeczka, a patrzyłaś na allegro?

mimeczka 

Wysłany: Czw Mar 15, 2012 5:38 pm   

agulka1989 patrzyłam, ale wolałabym kupić je w Łodzi, żeby obejrzeć na żywo i porównać kolor z papierem jaki mam w zaproszeniach, bo tylko wtedy różowe koperty mają sens:) Wiem, że wymyślam, ale kilka forumek robi samodzielnie zaproszenia i może akurat któraś zna jakiś fajny sklep:)

Deco-Strefa 
Firma

Wysłany: Pią Mar 16, 2012 8:57 am   

mimeczka, jeżeli znajdziesz chwilę czasu pochodź i popytaj w tych punktach, gdzie oferują zaproszenia do sprzedaży. Ja tak właśnie kupiłam swoje, a tez potrzebowałam inny rozmiar niż standardowa c-6 - nie pamiętam dokładnie gdzie, ale chyba o jedną bramę wcześniej niż jest A-4.

W tamtej okolicy jest kilka takich punktów w bliskiej odległości od siebie.

Odpowiedz do tematu