Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Grawer
Autor Wiadomość
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 9:08 pm   

Ja reklamowałam grawer tam gdzie zamawialiśmy obrączki, bo był błąd w pisowni. Poprawili bez problemu w przeciągu kilku dni.
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 6:27 pm   

Terry napisał/a:
Też zamierzam udać się na Wigury, więc poproszę o inne przykłady.

Nasz grawer jest idealny nie mam zastrzeżeń.
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 1:45 pm   

iduczek, ja też bym reklamowała... nawet nie tyle reklamowała co po prostu bym ich nie odebrała i od razu powiedziałabym, że ma to zostać poprawione albo proszę o zwrot gotówki.
_________________
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 2:08 pm   

Problem w tym, że z Panem Andrzejem ciężko się rozmawia, kiedy on jest przekonany o swojej racji. Ja to wszystko zauważyłam już w trakcie odbierania a nie w domu, i zrobiłam mu od razu małą awanturę o to, ale on cały czas obstawał przy tym, że tak jest dobrze i, że przy grawerze ręcznym zawsze będą pewne nierówności. Nie brał w ogóle pod uwagę poprawiania czegoś co jego zdaniem jest zrobione dobrze. Więc w tym miejscu straciłam pole do dalszej rozmowy. Wydaje mi się, że nie chciał tego poprawiać, bo prawdopodobnie ze względu na to, że ręczny grawer jest dosyć głęboki musiałby albo dużo ścierać co wpłynęłoby i na wagę i na rozmiar, albo w ogóle robić je od nowa, co mu się pewnie mało uśmiechało.
Owszem, może gdybym była bardziej asertywna, powiedziałabym, że w takim razie rezygnujemy i utrata 100 zł zaliczki byłaby do przeżycia.. ale jakoś ja tak nie umiem. No trudno.
My mieliśmy pecha, mam nadzieję, że to nie jest jakaś zła wróżba. Inni są zadowoleni ze współpracy - więc może to był jednostkowy przypadek. Oby.
_________________

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 10:39 am   

My też zamawialiśmy obrączki u Pana Romana na Wigury. Za grawer płaciliśmy powiedzmy 40zł. Grawer wyszedł bardzo ładnie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Wto Lip 22, 2014 10:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 5:14 pm   

Jeżeli nawet przydarzy się błąd podczas graweru,np w pisowni to najlepiej udać się tam gdzie był wykonywany i błąd powinien być naprawiony,ciesze się że właśnie tak było,widać właśnie po tym która firma jest solidna a których unikać
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 8:21 pm   

Robiliśmy u Pana Romana obrączki i grawer zrobił bardzo ładnie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Sie 25, 2014 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 1:13 pm   

Można prosić zdjęcie? Tak z czystej ciekawości dla przykładu także dla innych Użytkowników na forum aby zobaczyli jak się to prezentuje:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl