Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Garnitur na niewymiarowego młodego
Autor Wiadomość
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 8:33 am   Garnitur na niewymiarowego młodego

Witam serdecznie.

Ponieważ do ślubu pozostały 2 miesiące zaczęliśmy rozglądać się za graniturem ..... i niestety jestesmy załamani,

- po pierwsze w wiekszości sklepów rozmiwarówka jest do 116, moj S musi miec 124 :( .
- Jeśli byla rozmiarówka do garnitur kosztowal 2190 :? ,
- mozna tez uszyc garniak np. w sunset siuts ale pani dala nam kawalek szarego materialu (wzorniki) i pwoiedziala ze ten szary jest bardzo ladny i ladnie wyglada :( , a skad ja mam wiedziec jak on bedzie wygladal na garniturze ??

Moze doradzicie mi gdzie mozna kupic , uszyc , dobrac garnitur dla wiekszego faceta.

O pawisie slyszalam roznie , ale dosc czesto pojawia sie informacja ze maja garnitury nijakie, podobnia jak i material, czy to prawda??
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 8:38 am   

wiesz co moj A bedzie szyl w Andrespolu ale adres doklady moge ci podac wieczorem wiem jeszcze ze na ulicy Złotno szyja tez na miare to takie normalne zaklady nie zaden slep
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:29 pm   

Na ulicy Małej przy 6 sierpnia (przy pl.Barlickiego) jest malutki sklepik z garniturami (niedrogo i na miarę).Spróbuj tam zapytać.
_________________

 
 
 
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 12:57 am   

Juz udalo mi sie kupic garnitur na Tuwima 6, visuli, nawet nie taki drogi, bardzo ladny, bardzo ladnie lezy, tylko spodnie (dlugosc) do poprawki :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 30, 2007 7:05 pm   

Bastia my też tam kupowaliśmy garnitur. Super sklep :D
 
 
magdalenazz 

Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 1:01 pm   

Co prawda nie garnitur, ale koszule. Mój mąż szukał wyjątkowej koszuli. A, że ma ponad 2 me wzrostu miał duży problem. Przypadkiem trafił na www.e-koszule.pl To sklep z koszulami szytymi na miarę. Dodatkowo haftuja inicjały, albo datę ślubu. Fajna pamiątka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego sklepu i teraz regularnie tam zaopatrujemy męża wkoszule. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl