Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Demetrios
Autor Wiadomość
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 9:22 am   DEMETRIOS (kolekcja i salon w Saspolu)

Napiszcie czy oglądałyście lub kupiłyście suknie tej marki, co o nich sądzicie, o wykonaniu, jakości, wyglądzie...
Wiem, że otworzyli salon w Saspolu i znalazłam model sukni, który chciałabym kupić, ale wolałabym usłyszeć najpierw opinie innych osób.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 10:18 am   

od łodzianek to za bardzo informacji na ten temat nie otrzymasz, bo salon dopiero sie otworzył.
Może Kati je sobie dokładnie obejrzała w Warszawie :wink:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 11:15 am   

Ja byłam w Saspolu-nawt pare razy-bo to otwarcie omskneło sie w czasie :) i ie wiadomo bylo kiedy ten sklep powstanie.
Ale jak sie juz otworzyło -to bylam raz.Obejrzalam sukienki-w necie pisali na stronie Demetriosa o super promocjach w styczniu-typu -kto kupi suknie to dodatki + buty gratis-tutaj panie milczały o takich mozliwosciach-a mi sie juz nie chcialo niczego przymierzac, zwlaszcza, ze ceny ok 3000.
No i wszystkie suknie wg. mnie w raczej podobnym stylu- długie, waskie ,ewentualnie ozdobione dżetami. Niestety nie takie jakiej ja szukałam.
Ale to kwestia upodobań.Generalnie jak ktos nie chce bezy-to pewnie cos tam znajdzie :) )
Tyle, ze drogo wg. mnie.
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 10:18 pm   

widziałam kolekcję Demetrios w Warszawie na Torwarze i przeżyłam szok
bardzo podobały mi się sukienki w katalogach i w necie, na żywo absolutnie odwrotne wrażenie!
fakt, że modelki prezentujące te suknie były delikatnie mówiąc fatalne, ale sukienki też niestety nie wyglądały tak jak myślałam
wg mnie były mocno przesadzone jeśli chodzi o ozdoby, zbyt błyszczące...
nie wszystkie oczywiście, ale te które tam były kompletnie mi się nie podobały
natomiast te które widziałam w Łodzi były całkiem całkiem
nie przymierzałam tylko oglądałam, ale chyba żadna nie powaliła mnie na tyle, żeby zapłacić za nią pow. 2500
no i trochę mnie wkurzyli, bo chciałam bardzo zamówić sukienkę ze starego katalogu, ale oczywiście najpierw na żywo ją obejrzeć a przede wszystkim przymierzyć
i podobno można sprowadzić z Wawki na przymiarkę (płaci się za przesyłkę ok. 30 zł czyli mniej niż za podróż do Wawy)
sukienka była do kupienia w Warszawie co mi potwierdzono mailem, jednak tego samego dnia kiedy poprosiłam o jej przesłanie (co mi zaproponowały miłe panie w Saspolu) okazało się że jakoś dziwnie się zdematerializowała...
no to nie czekając zamówiłam inną suknię, w innej firmie, trudno ich strata :)
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 7:48 pm   

Promocja walentykowa
"Tylko w dniach 9 - 19 lutego niepowtarzalna okazja. Na co? By skompletować niezwykle korzystnie swój strój ślubny. Bez względu na to czy kupujesz czy wypożyczasz nie wyjdziesz od nas z pustymi rękami. Twój zakup będzie nagrodzony ciekawymi gratisami lub zniżkami. Jak to wszystko zdobyć?"
To jest proste jak raz dwa:

http://www.lisaferrera.pl...66b4&info_id=16
Swoją drogą, byłam dziś w tym salonie, kręciłam się, oglądałam... ale jakby nikt mnie nie zauważył....
Ja za to zauważyłam, że suknie są uszyte z nienajlepszych materiałów - no i nie prezentują się już tak pięknie jak na zdjęciach.
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 06, 2005 11:44 am   

Jak dla mnie to ich zdjęcia katalogowe są mocno retuszowane... Znam się na szyciu i jeszcze nie widziałam takiego cudu żeby i gorsety i spódnice były tak naprężone :lol:
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 9:38 am   Dzięuję za pomoc :)

Teraz trochę przejrzałam na oczy. Bardzo spodobała mi się jedna sukienka z ich katalogu, ale teraz już tak się nie napalam na nią po tym, co tu przeczytałam :) Pójdę oczywiście ją obejrzeć ale spojrzę na nią bardziej krytycznym okiem. Dzięki za pomoc! :kwiat:
 
 
 
Lily 


Dołączyła: 11 Mar 2005
Posty: 19
Skąd: Canada
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 10:32 am   

Wedlug mnie to mozna kupic sukienke podobna nie placac za firme. Jest jednak niewiele sukienek tej firmy ktore robia na mnie wrazenie. Kiedys kupilam katalog i wiekrzosc sukienek byly Demetrios ale ceny tez odpowiednie byly wiec zrezygnowalam, chyba zeby metke oprawili w ramki na prawej stronie. Mysle ze to wywalone pieniadze.
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 12:44 pm   

Byłam już w Saspolu. Jeszcze nic nie przymierzałam, ale obejrzałam kilka sukienek. Niestety ta która mi się tak podobała na zdjęciu, w rzeczywistości była dość kiczowata :) i wyglądała zupełnie inaczej.
W każdym bądź razie nie powaliło mnie to co tam zobaczyłam. A za cenę od 2600 do 3500 to powinno już być coś ładnego :!:
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 7:27 pm   

bylam dzis w tym salonie. sukienki nie powalily mnie na kolana. wybralam dwie do mierzenia, obie byly bardzo pogniecione. ceny nie byly straszne bo 1 - 2200, a 2 - 1500.
ale zadziwilo mnie to, ze pani, ktora pomagala mi mierzyc od razu zaczela odradzac mi suknie, ktora wlasnie przymierzylam na siebie, ze pogrubia, bo za duzo drapowan, ze nic specjalnego :shock: .
a do tego sukienki sa tylko poprawiane, a nie szyte na dana osobe, wiec np mozna skrocic, ale tylko tak zeby dochodzilo do haftu czy innych zdobien, a co maja zrobic osoby dla ktorych to wciaz za malo? zalozyc buty na 15 cm obcasie? :lol:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 10:49 am   

Gambi, powiem Ci że mnie zaskoczyło że trafiłas na suknie Demetriosa za taką cenę. Ja jak pisałam wyżej, byłam nieco rozczarowana, gdyż napaliłam się na suknię tej firmy po obejrzeniu jej w magazynie ślubnym. Zdjęcie nijak ma się do rzeczywistości :(
A trochę z innej beczki: cieszę się że mamy ślub tego samego dnia :banan:
Ciekawa jestem czy już zaczęłaś na poważnie poszukiwania ślubnej kreacji. Ja wyruszam chyba w kwietniu, maju (jak się ociepli w każdym bądź razie) :)
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 11:58 am   

Jolu
ja tez sie ciesze ze slub mamy tego samego dnia :D
ta nizsza cena byla polskiego producenta, ktorego sukien panie chyba bardzo nie chca sprzedawac, bo to ta mi pani goraco odradzala. ta druga to cosmobella, ale nie rzucila mnie na kolana.
jesli chodzi o suknie to zwiedzilam juz duzo salonow, bo chce juz ja zamowic, ale jak juz gdzies pisalam zostaly 3 faworytki i ciagle sie waham jesli chodzi o wybor.
zycze powodzenia w przemierzaniu salonow, albo najlepiej od razu znalezienia ukochanej sukni :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:57 pm   

Nie polecam tej firmy. Moja koleżanka pracowała w salonie w Warszzawie gdzie sprzedają te suknie i mówiła, że zdarzają się takie numery, że przychodzą tak brzydkie suknie, zupełnie odbiegające od pierwowzoru, że wolały klientce oddać kasę niż pokazać suknie. Ładna kicha... Nie chciałabym być na miejscu tych klientek...
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 11:26 am   

Dzięki za informację. Teraz to już na pewno sie dziesięć razy zastanowię zanim tam cokolwiek wybiorę no i na pewno nie zapłaciłabym przed ostatecznym obejrzeniem i przymierzeniem sukni !! ! :!:
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 10:47 am   Demetrios

Czy w Lodzi kupie suknie slubna firmy Demetrios ??
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 12:11 pm   

Wydaje mi się, że nie. Moja koleżanka wybrała sobie suknię tej firmy i musiała ja szyć, bo nigdzie w Łodzi nie mogła jej znaleźć.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 10:39 am   

Szkoda :( Podoba mi sie jeden model sukienki z tej firmy chcialabym ja przymiezyc i zobaczyc czy pasuje na moja figurke :(
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 10:45 am   

A jaki to model? :)
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 11:02 am   

Agunia84 a nie wybierasz się do stolicy? To przy okazji byś sobie przymierzyła. Masz jeszcze czas, na pewno się uda znaleźć piękne suknie Demetrios.
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 10:22 am   

Gabro napisał/a:
A jaki to model? :)

925

Nie wybieram sie do warszawy :( Myslalam, ze jest jakis salon w lodzi gdzie ma z tej firmy sukienki.
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:35 am   

ja też zakochałam się w sukniach demetrios i cosmobella. piękne kolekcje, co za jakość! niestety w łodzi nie ma salonu :zly: ale np. w krakówku jest i to niedaleko mego miejsca zamieszkania więc się ucieszyłam bo od października będę tam na stałe więc się przejdę :) radzę przejechać się do innego miasta, np. do wawy, bliżej
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 1:10 pm   

Ja mam zaplanowany wypad w pazdzierniku do Wrocka i tam skorzystam z okazji odwiedzenia salonu :)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 7:54 pm   

Najbliżej Demetrios jest w Częstochowie. Po tak ważną rzecz jak suknia ślubna do Częstochowy można jechać! :)
Moja siostra cioteczna to powiedziała, że nawet do Hiszpani pojedzie ze mną po sukienkę :lol:
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:42 pm   

Dziewczyny, kiedys pisalam do demetriosa w sprawie sukienek i odpisali mi, ze planuja otwarcie salonu w Lodzi juz w listopadzie :) Oby!!!!
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 7:00 pm   

Mnie się wydaje, że coś słyszałam o tym, ale że to nie wypaliło. Chyba, że ktoś inny się zdecydował. Podobno warunki franszyzy są bardzo niekorzystne.
Mam nadzieję, że się mylę, bo też bym chętnie przymierzyła te sukienki. :smile:
 
 
Cathee 
Firma

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 11:36 am   

Suknie firmy demetrios są dostępne w salonach pod szyldem "Lisy Ferrery" i taki salon był w Łodzi jeszcze jakieś dwa lata temu w Saspolu ale się niestety zamknął. Zresztą podobnie jak wszystko w saspolu co jakiś czas wymiera...
Wiem że firma cały czas planuje otwarcie salonu LF w Łodzi bo otwierają w każdym większym mieście ale zobaczymy.
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sro Paź 31, 2007 8:51 pm   

uwaga uwaga to już pewne! :) otwarcie w Łodzi na początku grudnia!!! :jupi: tel. kontaktowy jest podany na stronie internetowej:)
_________________
 
 
 
Oluś :) 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 11:42 am   Lisa ferrera Łódź (suknie Demetrios)

Ja swoją suknię kupiłam w salonie Lisa Ferrera w Łodzi, umówiłam się wcześniej na wizytę więc nie musiałam czekać w kolejce aż ktoś się mną zajmie. Moglam przymierzyć tyle sukien ile chciałam, mam tylko 160 cm wzrostu, a suknie w salonie są o 10 cm dłuższe, więc w jak już zdecydowałam się na suknię to pani w umowie zaznaczyła żeby zamówiony model był o 10 cm krótszy i nie ma potrzeby kupowac bucików na wielkim obcasie, moje buciki mają 8 cm, jutro mam pierwszą przymiarkę :) i naprawdę jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i z ogromu sukien w których mogłam się obejrzeć zanim dokonałam wyboru. Powodzenia w wyborze sukni :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Oluś :) Czw Lip 17, 2008 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marlena 

Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Piątek
  Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:49 am   

Moja koleżanka kupowała sobie suknię w salonie Lisa Ferrera w Łodzi. Też chciała przymierzyć model, którego akurat nie mieli w salonie, a był we Wrocławiu. I sprowadzili go do przymiarki. W rezultacie nie płaciła za to bo zamówiła tam tą suknię. Zgadzam się z Wami, że suknie wygglądają inaczej w rzeczywistości jak na zdjęciach w internecie, ale wiadomo, że na sesji przy odpowiednim świetle i na zgrabnej modelce wszystko wygląda inaczej... Nie ma się co nastawiać, że się będzie wyglądało tak jak modelka w katalogu :P Wracając do mojej koleżanki, ogólnie była zadowolona... A na ślubie wyglądała czarująco ;) Pozdrawiam Cię serdecznie aniu :lol:
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 6:23 pm   

Marlena napisał/a:
Zgadzam się z Wami, że suknie wygglądają inaczej w rzeczywistości jak na zdjęciach w internecie


ojj to prawda. ja chciałam początkowo Demetriosa, byłam pewna, że w którejś z nich pójdę do ślubu, oglądałam tylko ich suknie i upatrzyłam sobie kilka modeli i...poszłam do salonu, w krakowie co prawda, bo w łodzi jeszcze nie było. no i nastąpiło WIELKIE ROZCZAROWANIE, TO CO WISIAŁO NA WIESZAKACH MNIE PRZERAZIŁO. w dodatku pani w salonie była niemiła i jeszcze okazało się, że moich ulubionych modeli (?ADNEGO!) nie ma w sprzedaży w PL (więc po jaką cholerę dają pełne katalogi, niech strony zredukują) no więc mojej stopy więcej tam nie postawiłam.
_________________
 
 
 
Marlena 

Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Piątek
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:24 am   

Ale ja nie napisałam, że wyglądają gorzej... Poprostu inaczej. Nie ma się co nastawiać na jakiś cud idąc do salonu i mieć świadomość, że to nie będzie do końca to co na zdjęciu. A wtedy nie ma zbędnych rozczarowań. Uważam, ze mimo wszystko suknie demetriosa są piękne.
Pozdrawiam!

[ Dodano: Pią Sie 29, 2008 11:29 am ]
I to nie dotyczy tylko sukni demetrios czy cosmobella. W przypadku innych firm jest tak samo. Sesja zdjęciowa jest odpowiednio przygotowana, każdy szczegół jest dopracowany tak aby suknie wyglądały idealnie. Na Waszych zdjęciach ślubnych od fotografa Wasza suknia pewnie też się troszkę inaczej prezentuje niż w rzeczywistości... :)
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 1:52 pm   

Co sądzicie o tej sukni?

http://www.demetrios.pl/p...products_id=107
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 4:19 pm   

Ogólnie mówiąc ładna, choć jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 4:29 pm   

b. ładna. klasa!
ale lepiej pójdź i zobacz jak wygląda na wieszaku:D

ja wybrałam salon Cymbeline, bo tamtejsze suknie ładniejsze w rzeczywistości niż w katalogach;)
_________________
 
 
 
Marlena 

Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Piątek
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:30 pm   

Bardzo ładna, klasyczna i elegancka. A co myślisz o tej:

http://www.lisaferrera.pl...e7b7a500fc9b3b7

?? ?

Pozdrawiam
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 8:27 am   

Moim zdaniem te suknie wyglądają na mniej eleganckie w realu, ale to kwestia moich osobistych odczuć. Jak oglądałam zdjęcia kolekcji Demetrios w internecie, byłam prawie pewna, że to właśnie tam znajdę swoją wymarzoną suknię. Niestety rozczarowałam się podczas wizyty w salonie :smile: .
_________________
 
 
Marlena 

Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Piątek
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 11:13 am   

To też jeszcze zależy od modelu... Pewnie, że lepiej jest zobaczyć w salonie, a najlepiej przymierzyć. często to co nam się podoba na zdjęciu źle wygląda na naszej sylwetce... :roll: Wszystko trzeba wypróbować i już. Akurat jedną z tych sukien widziałam w realu i jest piękna. Też jeszcze inaczej to wygląda już w dniu ślubu, kiedy mamy czyściutką, wyprasowaną sukieneczkę, dopracowany każdy detal swojego ubioru, piękne dodatki, fryzurę, makijaż... To naprawdę dużo zmienia... :P
Pzdr.
 
 
Blabla 

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Tu i tam
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 12:28 pm   Poszukuję sukni DEMETRIOS 149

Cześć wam wszystkim.Czy ma ktoś z was może do sprzedania suknię ślubną DEMETRIOS 149 w rozmiarze chyba 38?????

1206746350_196545.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 428 raz(y) 67.05 KB

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:16 pm   

Demetrios 941 ma do sprzedania moja przyjaciółka
podsyłam link do aukcji - suknia

Jeśli będziesz zainteresowana i wymiary będą się zgadzały, daj znać na prv
 
 
mycha 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:03 am   Suknia Demetrios

Witam.Mam pytanie,czy któraś już z panien młodych miała "do czynienia" ;) z suknią Demetrios model 939? Bardzo podoba mi się ta suknia,ale chciałabym znać innych opinie. Pozdrawiam:)
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 3:29 pm   

jak się nie mylę to jest na Piwnej w salonie chyba ja przymierzałam bo moja jest podobnego modelu tez z tej firmy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl