Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezpłatne próbki
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2004 9:48 pm   Bezpłatne próbki

Może wpiszemy tutaj adresy stron www, z któych zamawiałyśmy bezpłatne próbki zaproszeń?


http://www.drukarenka.pl

http://papiergourmet.com.pl/pl/main/ - rewelacyjna łódzka firma (adres wkleiła Galionka przy temacie tablic rejestracyjnych) - wpisuje się swój tekst i oni przysyłają taką próbkę
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2004 11:52 pm   

Mozna przejsc sie osobiscie do tej firmy w Łodzi. Codziennie przejeżdzam obok jadac do pracy:)
A wydaje mi sie ze to jest filja czy jakos tak FK studio czy jakos tak
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 12:12 am   

olenka napisał/a:
Mozna przejsc sie osobiscie do tej firmy w Łodzi. Codziennie przejeżdzam obok jadac do pracy:)
A wydaje mi sie ze to jest filja czy jakos tak FK studio czy jakos tak

Jest to przedstawicielstwo KF Studio. :) A jeśli chodzi o osobiste pójście to pamiętajmy, że nie tylko Łodzianki są na tym forum. :wink:



Ale nie odbiegajmy od tematu, proszę wpisywać adresy skąd można zamawiać bezpłatne próbki. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 12:58 am   

http://zaproszenia-itd.ho...enia_glowna.php
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 11:02 am   

To ja jakby trzeba było oferuje pomoc w osobistym pujśćiu:))))
tyle ze w mojej osobie
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 9:45 pm   

Tez znalazlam strone z zaproszeniami. NIESTETY!!! tutaj probki sa platne (koszt zaproszenia + oplaty za przeslyke) :(

http://republika.pl/studiokartek1303/galeria1.html

Ale moze chociaz wykorzystamy pomysly przy wlasnorecznym wykonywaniu zaproszen :girl :

Ania
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Lut 28, 2004 2:12 am   

Tutaj przesylaja 1 probke gratis http://www.zaproszenie.com/

Ania
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 28, 2004 2:45 am   

anna.b napisał/a:
Tutaj przesylaja 1 probke gratis http://www.zaproszenie.com/

Właśnie stamtąd w końcu dzisiaj otrzymałam próbkę:


Bardzo ładnie zrobione, elegancki papier, wstążeczka nie postrzępiona, próbka z wydrukowanym tekstem, do tego osobno karteczka z zaproszeniem na przyjęcie weselne i koperta odpowiednia do zaproszenia, a to wszystko było w jednej większej kopercie wraz z formularzem zamówienia. Bardzo profesjonalne podejście. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 3:28 am   

kryszka napisał/a:
olenka napisał/a:
Mozna przejsc sie osobiscie do tej firmy w Łodzi. Codziennie przejeżdzam obok jadac do pracy:)
A wydaje mi sie ze to jest filja czy jakos tak FK studio czy jakos tak

Jest to przedstawicielstwo KF Studio. :) A jeśli chodzi o osobiste pójście to pamiętajmy, że nie tylko Łodzianki są na tym forum. :wink:



Ale nie odbiegajmy od tematu, proszę wpisywać adresy skąd można zamawiać bezpłatne próbki. :)

W Gdyni też jest przedstawicielstwo tej firmy i też mogę się wybrać osobiście :D
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
m0lly 


Dołączyła: 25 Mar 2004
Posty: 14
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 11:54 pm   Re: Bezpłatne próbki

Witam serdecznie,
wlasnie dzis sie zarejestrowalam na forum. Czytam sobie czytam i duzo fajnych i ciekawych rzeczy od Was wyczytalam. Slub biore w tym roku w sierpniu, no i powoli szykuje sie i zastanawiam m.in. nad zaproszeniami. Szukam czegos nowoczesnego, jakiegos rysuneczku, nie tlusciutkich aniolkow lecz czegos prostego. Bylam na stronach przez Was polecanych i przyznaje, ze kilka projektow mi sie podobalo. Macie moze jeszcze jakies adresy. Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
pozdrawiam
m0lly
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 12:16 am   

Witaj na forum m0lly. :graba: Zapraszam tutaj: http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewforum.php?f=35 - może trochę się nam przedstawisz?


A obrazeczków poszukaj może na tych stronach:

http://d21c.com/AnnesPlace/Index.html

http://www.wtv-zone.com/A...es/romance.html
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:36 pm   

kryszka napisał/a:
http://papiergourmet.com.pl/pl/main/ - rewelacyjna łódzka firma (adres wkleiła Galionka przy temacie tablic rejestracyjnych) - wpisuje się swój tekst i oni przysyłają taką próbkę

Taaa, i dostałam w końcu dzisiaj od nich próbkę. Pomimo spędzenia 15 minut na dopasowywaniu tekstu który chciałam mieć w zaproszeniu dostałam czysty blankiet. :evil: Zamówiłam sobie to zaproszenie:


Ale się zawiodłam, bo w rzeczywistości wygląda tandetnie: zamiast grubszego papieru jest metalizowana łamliwa kalka, a w środku jest cienki papier jakiś taki szarawy, z zatopionymi kolorowymi nitkami, w ogóle nie pasujący kolorystycznie do reszty. A kokardka jest malutka i się strzępi. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:37 pm   

kryszka napisał/a:
kryszka napisał/a:
http://papiergourmet.com.pl/pl/main/ - rewelacyjna łódzka firma (adres wkleiła Galionka przy temacie tablic rejestracyjnych) - wpisuje się swój tekst i oni przysyłają taką próbkę

Taaa, i dostałam w końcu dzisiaj od nich próbkę. Pomimo spędzenia 15 minut na dopasowywaniu tekstu który chciałam mieć w zaproszeniu dostałam czysty blankiet. :evil: Zamówiłam sobie to zaproszenie:
Obrazek Obrazek

Ale się zawiodłam, bo w rzeczywistości wygląda tandetnie: zamiast grubszego papieru jest metalizowana łamliwa kalka, a w środku jest cienki papier jakiś taki szarawy, z zatopionymi kolorowymi nitkami, w ogóle nie pasujący kolorystycznie do reszty. A kokardka jest malutka i się strzępi. :?


ciekawe Kryszko co ja dostanę bo też poprosiłam ich o próbkę.............
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:46 pm   

W takim razie z niecierpliwością czekam na Twoje doświadczenia, Kati.

Acha, i zapomniałam jeszcze dodać, że wcześniej otrzymałam od nich niezbyt miłego maila, że chcą wierzyć że nie wiedziałam że mają swojego przedstawiciela w Łodzi i dlatego zamawiam próbkę przez internet. Zrazili mnie do siebie zupełnie. :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:47 pm   

A ja dostałam takiego Maila


Dzień Dobry,

Zwrócili się Państwo do naszej firmy , z prośbą o przysłanie próbki wybranego zaproszenia. Bezpłatna próbka została wysłana i otrzymają ją Państwo w najbliższych dniach.


Jeżeli zechcą Państwo złożyć zamówienie to prosimy o dokonanie tego samodzielnie korzystając z interaktywnego sposobu składania zamówień, jaki umożliwia nasza strona bądź zlecić złożenie zamówienia nam, odwiedzając nas w naszej siedzibie przy ul. ?wirki 16 w Łodzi.
Gdyby otrzymana próbka nie przypadła Państwu do gustu zapraszamy do obejrzenia innych zaproszeń, które posiadamy na miejscu w kilku katalogach.

Łączymy pozdrowienia
Firma Papier Gourmet, ul. ?wirki 16 w Łodzi
Bogdan Zientarski
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:48 pm   

Jeśli chodzi o bezpłatne próbki to my od 4M dostaliśmy próbki naszych zaproszeń za darmo, no ale i tak zamówiliśmy w tym samym dniu, nie wiem, jak to by było w przypadku próbek od tak sobie.. A próbne wydruki na wybranych zaproszeniach dostaliśmy następnego dnia po zamówieniu - 3 do wybrania. Naprawdę takie tempo mi się podoba :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:55 pm   

Ja też dostałam takiego, tyle że na końcu było jeszcze to co napisałam wyżej. No ale muszę przyznać że to duży plus że w ogóle napisali maila z informacją co i jak.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 1:54 pm   

http://cartalia.com.pl/pl...c7b3dcd7b5679f4

Tu też są darmowe próbki. Zapraszam :D
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 2:32 pm   

heh Kryszko dostałam zaproszenie.... tylko że nie to co zamówiłam :hahaha:
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 2:52 pm   

Te sklep jest zaraz obok mojej pracy, jeszcze tam nie zaglądałam, możecie mi cos powiedzieć o cenach zaproszeń?

Czy zaproszenia powinny bardziej pasować do sukni czy do sali, czodzi mi o kolorystykę??
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 2:57 pm   

Aniu ceny są na www....... adres parę postów wyżej. Nieraz dają jakieś upusty jak się dużo zamawia, ale to już indywidualnie.
A co do kolorystyki - chyba według uznania...

Jeśli o mnie chodzi to ani nie dobieram ich do suknii, ani do sali, ani do niczego innego. Wybiorę te co mnie najbardziej zauroczą.
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 3:16 pm   

No to rzecz jasna że muszą byc te które najbardziej się podobają.
ala jak ja będę zamawiała tez wizytówki na stól to dobrze żeby pasowały i do zaproszeń i do sali chyba co nie?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 6:18 pm   

Wizytówki to inna sprawa.... ale co do zaproszeń to chyba większy luz :D
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 6:31 pm   

Kati napisał/a:
Wizytówki to inna sprawa.... ale co do zaproszeń to chyba większy luz :D

Wybralliśmy zaproszenia, które nam się spodobały.
Nie dobieraliśmy ich pod kolor sukni, sali, tortu czy samochodu. :wink:
Przecież zaproszenia wręcza się dużo wcześniej, nikt ich nie zabiera na wesele, więc chyba nie ma większego znaczenia czy są np. pod kolor sali. Nikt i tak tego nie zauważy.
Pozdrawiam! :)
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 9:15 pm   

Asiek napisał/a:
Kati napisał/a:
Wizytówki to inna sprawa.... ale co do zaproszeń to chyba większy luz :D

Wybralliśmy zaproszenia, które nam się spodobały.
Nie dobieraliśmy ich pod kolor sukni, sali, tortu czy samochodu. :wink:
Przecież zaproszenia wręcza się dużo wcześniej, nikt ich nie zabiera na wesele, więc chyba nie ma większego znaczenia czy są np. pod kolor sali. Nikt i tak tego nie zauważy.
Pozdrawiam! :)

Z ust mi to wyjęłaś 8) 8) 8)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 8:40 am   

Kati napisał/a:
heh Kryszko dostałam zaproszenie.... tylko że nie to co zamówiłam :hahaha:

No to pięknie... Napisałaś do nich w tej sprawie?


A, i jeszcze z próbką zaproszenia dostałam próbkę zaproszenia z nowym sposobem druku - z wypukłym tekstem, mogą być różne kolory, w tym złoty. To tak jakby ktoś chciał coś innego, i było go stać. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 8:43 am   

Ja też tak dostałam....

Dwa zaproszenia - jedno gładkie, a drugie z przykładem druku...
To pierwsze miało być takie jak ja wybrałam tylko, że puste - puste było, a wzór nie ten :?

Wysłałam zamówienie na próbkę jeszcze raz i zobaczymy.
Maila z "podziękowaniem" nie wysłałam...



Wypukły druk miało zaproszenie, które dostałam od koleżanki - farba koloru czarnego... pięknie taki druk wygląda :D
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 8:48 am   

Kati napisał/a:
To pierwsze miało być takie jak ja wybrałam tylko, że puste - puste było, a wzór nie ten :?

Czyli u nich taki standard - zachęcają (zresztą to konieczność - żeby można zamówić próbkę trzeba zmienić standardowy tekst na własny), a potem i tak przysyłają puste. Nieładnie. :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 8:53 am   

Kryszko teraz umieścili na www informację dlaczego wysyłają puste...
Zresztą sama zobacz.
Podobają mi się bardzo też zaproszenia 4m, zwłaszcza te ręcznie robione, ale tych jeszcze niema w sprzedaży.
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:01 am   

Kati napisał/a:
Kryszko teraz umieścili na www informację dlaczego wysyłają puste...
Zresztą sama zobacz.

Ja chyba ślepa jestem, bo nie mogę znaleźć nic na ten temat. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:09 am   

cytuję: "W trosce o jakość usługi, chcąc uniknąć druku atramentowego, otrzymasz od nas czyste zaproszenie. więcej... "
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 7:16 pm   

Kryszko dostałam kolejne próbki - czyli jednak jest tak jak myślałam - po jednej próbce z każdego wzoru można ...

Zamawiajcie do woli...
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:07 pm   

:spoko: No to super! A jakie wrażenia? Lepsze w oryginale niż na ekranie czy odwrotnie?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:17 pm   

Te co dostałam są spoko numer 01.10.209 i 01.10.210 :)

oba mi się podobają :D
_________________

 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 7:58 pm   

ja wysłałam prośbe o próbki do kilku firm i przyszły tylko z jednej... reszta mnie olała :? :cry:
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Cze 08, 2004 10:40 am   

A ja wysłałam prośbę do 4M i na następny dzień dostałam śliczny katalog i cennik, wysłałam też prośbe do Papier Gourment i wczoraj dostałam odpowiedź że wysylają mi próbki zaproszeń (darmowa próbka jest tylko jedna ale też wysłałam prośbę 2 razy jedną z adresem moich rodziców a drugą na Miśka do nas) i miśkowi tez odpisali że wyślą.

ale generalnie to zaproszenia sa dosyc drogie, tzn jak bym chciała u nichzamowic razem z wydrukowaniem to wychodzi mi jakieś 500zł i chyba jednak bedziemy sami drukowac srodek zaproszenia.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 08, 2004 10:43 am   

Aniu ja zamawiałam od PG próbki cały czas na swój adres i dostałam wszystkie (jedną nie taką jak chciałam :? )

Ale zasada jest taka, że przysyłają jedną próbkę z każdego wzoru. Poprostu.

Do 4m też napiszę :)
_________________

 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 9:19 am   

anna.b napisał/a:
Tutaj przesylaja 1 probke gratis http://www.zaproszenie.com/

Ania


czy ktos wie, jak z tej strony zamowic probke? probowalam wyslac im maila, ale cos nie tak jest z ich adresem :?
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 4:14 pm   

Moze sprobuj wyslac im maila zaproszenia@onet.pl
_________________

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 4:39 pm   

Własnie ja też nie mogę znaleźć gdzie te próbki, chciałam pomóc, ale nie umiem :x , więc najlepiej wyślij maila.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 10:07 pm   

no wlasnie ten adres co jest dziwny (domena onet.pl????), probowalam wyslac maila, ale nawet nie chce mi opuscic outlooka
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 10:33 pm   

hmm... To ja juz nie wiem... :roll:
_________________

 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 7:13 pm   

Kati napisał/a:
Aniu ja zamawiałam od PG próbki cały czas na swój adres i dostałam wszystkie (jedną nie taką jak chciałam :? )
Ale zasada jest taka, że przysyłają jedną próbkę z każdego wzoru. Poprostu.


a mnie przyslali maila, ze przysylaja tylko jedna probke i juz ja dostalam. bez sensu, chcialam obejrzec tez inne modele :(
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 6:34 am   

Zatem spróbuj wysłać prośbę ponownie, jakbyś pisała pierwszy raz ;) . Zapewniam, że tych próbek mam po dostatkiem (chyba z 15) od nich właśnie :twisted:
_________________

 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 8:47 am   

Kati, ale oni maja zamawianie probek na stronce: no wiesz wpisuje sie dane itd. no i przyslali mi na skrzykne info, ze ilosc probek zostala przekroczona :x no chyba, ze Ty wysylalas do nich maile z prosba o przyslanie to moze sprobuje. a jak nie to bedzie trzeba wynajdowac adresy kolezanek :wink:

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 2:22 pm ]
mam racje: na jeden adres jedna probka i ani krzty wiecej. no trudno, w takim razie probki dostana rowniez moi sasiedzi. nie rozumiem polityki firmy, ja osiagne swoj cel, a oni i tak wysla probki wiec o co im chodzi? nie byloby latwiej wyslac bezposrednio mnie??? :roll:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 2:06 pm   

eee niee .... ja wysyłałam właśnie ze stronki :?

Może teraz to się zmieniło?? Hmm :roll: Ja naprawdę tak robiłam i było ok :smut:
_________________

 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 2:12 pm   

Kati przeciez ja Ci wierze :D :D :D

kurka pewnie za duzo im tych probek szlo i ograniczyli. no coz, sprobuje za jakis czas znow, moze dane w systemie im sie co jakis czas resetuja hehhehe :mrgreen: na razie mnie tylko wkurzyli :x

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 9:42 pm ]
napisalam im grzecznego maila, czy mogliby mi przyslac jeszcze jedna probke to mi odpisali, ze nie :twisted: ale zapraszaja do salonu. jakbym miala czas jezdzic po salonach to bym o probki nie prosila :evil:
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 12:13 pm   

Jejku dziewczyny jeszcze się nie interesuję kokretnym zakupem zaproszeń, ale jak przeglądam strony, które tu podajecie to jest tyle ślicznych, że jak bym miała ostatecznie wybierać to nie wiem jak bym się zdecydowała. Niektóre zaproszenia są po prostu boskie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:33 am   

pinia nie ekscytuj sie za mocno tymi zdjeciami w sieci, bo uwierz mi niektóre z tych pieknych zaproszen sa po prostu ohydne i tandetne w rzeczywistosci. dlatego tak bardzo zalezy mi na dostaniu probek. za kawalek papieru jakosci papieru do drukarki fikusnie wycietego zycza sobie 3 złote :shock: wiec najpierw kaz sobie przyslac probki, zeby sie niemilo nie rozczarowac :D
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:38 am   

Małgosia ma rację. Większość zaproszeń jest naprawdę do niczego :roll:

[ Dodano: Pon Sie 01, 05 10:42 ]
Ja w rezultacie miałam takie



papier ładny, z połyskiem - ale niestety dwa razy składałm reklamację - najpierw pomyłka w tekscie, a potem zła ilość zaproszeń tylko na ślub. Strasznie roztrzepana firma :?

OCZYWI?CIE TO ZDJ?CIA WZORU Z NETU
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl