Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwiaty - a może z nich zrezygnować? Wierszyki
Autor Wiadomość
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 10:54 am   

amazonka napisał/a:


Powiem Wam, że lepiej jest poprosić gości o pieniążki do puszki niż np. o karmę dla zwierząt. Przecież wiadomo, że za te pieniążki możecie kupić coś większego do schroniska, albo ufundować jakieś zabiegi weterynaryjne..


zgodzę się w 100% że jest to łatwiejsze dla gości, bo po pierwsze nie muszą nigdzie chodzić i szukać tego o co poprosi Para Młoda, a po drugie nie muszą się martwić, że akurat nie takie kupią o jakie chodziło. Pieniądze jednak są wygodniejsze, które można potem przeznaczyć na ustalony cel.
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 15, 2012 7:58 pm   

My poprosiliśmy gości o bony do Ikea.
Oczywiście zdawaliśmy sobie sprawę, że nie wszyscy będą mieli możliwość pojechania do sklepu- mimo wszystko dostaliśmy ich naprawdę dużo. pod urzędem poza bonami i kwiatami dostaliśmy również: trzy książki, słodycze, pieniądze, komplet pościeli, kupony lotka, wina i pluszowego misia
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:04 pm   

W sobotę idziemy na wesele i młodzi na zaproszeniu zamiast kwiatów proszą gości o wino, maskotkę lub drobny upominek. Początkowo zamierzaliśmy kupić wino, ale teraz zastanawiam się nad tym upominkiem - myślicie, że pasowałoby dać jakieś ładne mydełka czy musujące kule do kąpieli, a do tego np. ozdobna zapachowa świeca?
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Wto Sie 28, 2012 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 6:20 pm   

ava napisał/a:
W sobotę idziemy na wesele i młodzi na zaproszeniu zamiast kwiatów proszą gości o wino, maskotkę lub drobny upominek. Początkowo zamierzaliśmy kupić wino, ale teraz zastanawiam się nad tym upominkiem - myślicie, że pasowałoby dać jakieś ładne mydełka czy musujące kule do kąpieli, a do tego np. ozdobna zapachowa świeca?


Bardzo ciekawa interpretacja:) jeśli znacie młodych na tyle, że lubią takie drobiazgi to dlaczego nie:)

A może kartę upominkową z empiku??, aby młodzi mogli kupić sobie coś zgodnie z swoimi upodobaniami:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 11:47 pm   

Jestem za drobiazgiem. To co wymyśliliście jest spoko, napiszcie jeszcze na karteczce, że to z myślą o relaksie poweselnym i będzie miło i wesoło zarazem ;)
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 12:28 pm   

ava ponoć świec się nie daje w prezencie ślubnym, ale pomysł z mydełkami jest trafiony. Do tego możecie dodać jakąś płytę z relaksującą muzyką i życzyć im udanej kąpieli ;)
_________________
Tosinka
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 1:37 pm   

Agguniaa napisał/a:
Bardzo ciekawa interpretacja
Pomysł na upominek wymyśliła moja siostra :wink: Szczerze mówiąc kiedy przeczytałam na zaproszeniu o "drobnym upominku" pierwszą moją myślą było to, że młodzi dostaną kilka figurek porcelanowych słoni ;P

M4rcysi4 napisał/a:
napiszcie jeszcze na karteczce, że to z myślą o relaksie poweselnym
Też na to wcześniej wpadłam :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 29, 2012 9:20 pm   

My teraz idziemy na ślub, gzie młodzi zamiast kwiatów poprosili o książkę lub film, ale z racji tego że nie mogliśmy wyciągnąć od nich konkretnego tytułu (a nie chce kupować czegokolwiek albo kolejnej książki kucharskiej) pomyślałam, że damy im kartę podarunkową do Empiku- i kupią sobie co będą chcieli
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 9:35 pm   

Daj pluszaka dla Dzieciaka! czyli prezenty dla dzieci z hospicjum zamiast kwiatów dla młodych: http://tinyurl.com/9v6pv7c
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 10:06 pm   

My na zaproszeniu mieliśmy prośbę o artykuły chemiczne i kosmetyki, również dla dzieciaków.
Dla mnie wydawanie kasy na kwiaty to zmarnowane pieniądze...
Akcja "Dar par"
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Pią Sie 31, 2012 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 9:57 am   

olivka_ja napisał/a:
pomyślałam, że damy im kartę podarunkową do Empiku- i kupią sobie co będą chcieli


Bardzo dobre rozwiązanie :) A my sami chyba też poprosimy o książki lub ewentualnie jakieś winko.
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 9:15 pm   

Dziewczyny, nie wiem czy do dobrego wątku trafiłam,ale chciałam Was wszystkie bardzo namówić do tego, by zamiast kwiatów, win czy innych totolotków, w dniu ślubu poprosić gości np. o przybory szkolne, kosmetyki (dziecięce) czy ubranka dla dzieci w domach dziecka. My sami zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie i powiem Wam,że gdy rozwoziliśmy otrzymane rzeczy po fundacjach czy domach specjalnej opieki doszło do nas jak bardzo taka pomoc jest potrzebna. jest to jedna z nielicznych okazji kiedy można komuś bardzo bardzo pomóc a nic nas to nie kosztuje ( owszem kosztuje naszych gości,ale i tak i tak wydadzą pieniądze na kwiatka czy wino)
Naprawdę gorąco polecam, uśmiechy na twarzach dzieciaków są nieocenione.
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 2:17 am   

troszka88 napisał/a:
Naprawdę gorąco polecam, uśmiechy na twarzach dzieciaków są nieocenione

Podbijam temat i przyłączam się do prośby troszki88 :D
_________________
 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 2:11 pm   

może kogoś to zainteresuje ale stowarzyszenie Wiosna prowadzi akcję "Kochani będziemy mieli dziecko", po wypełnieniu formularza kontaktowego, wysyłają do Was wizytówki opisujące akcję, które możecie włożyć do zaproszeń oraz puszkę do której goście wrzucają pieniążki, Wasze pieniążki trafiają do konkretnego dziecka z Akademii Przyszłości. Myślę, że jest to dobra alternatywa dla kwiatów za które goście i tak i tak muszą zapłacić.
_________________



 
 
nata_ska 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:29 am   

agnies89, dzieki fajnie ze to napisalas :) ja wlasnie nie wiem czy lepiej wlasnie prosic o np slodycze, etc dla nas czy dla dzieciakow..tzn wiem ze szlachetniej dla dzieciakow ale do tej pory nie wiedzialam gdzie tak mozna zrobic :)
_________________
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 12:08 pm   

Podpytajcie tylko czy domy dziecka muszą być później rozliczane z takich darów. Słyszałam, że jest to dla nich problem...

Gest piękny, tylko lepiej się upewnić.
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 6:42 am   

My rozdawaliśmy przybory szkolne w 3 miejscach i nigdzie nie było problemu..
Nie wiem jak jest z kasą...
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 6:53 pm   

A my będziemy zbierać na zwierzaki, jako że działam w jednej z fundacji na rzecz walki z bezdomnością zwierząt :) I znalazłam oto kilka wierszyków:
1.
By nie niszczyć wielu roślin,
Młodzi proszą Państwa Gości:
Zamiast kwiatów karmę weźcie
I tu do nas ją przynieście.
My ją pięknie spakujemy,
Do schroniska zawieziemy

2.
Bardzo byśmy chcieli,
by w tym dniu uroczym,
były uśmiechnięte
jakieś małe oczy.
A więc zamiast kwiatów,
do życzeń w kościele,
dołączcie "jedzonko" nasi przyjaciele.
My do piesków
z nimi pojedziemy
i w Waszym imieniu
schronisku przekażemy

3.
Zamiast kwiatków, mili Goście,
karmę dla psów nam przynoście,
niech zwierzaki radość mają,
że się ludzie pobierają.
Nie jest to też żaden żart,
Ale pomysł tynfa wart!

Nie wiemy jeszcze czy będziemy zbierać "fanty" w stylu karmy i koców, czy zdecydujemy się na wolontariuszy z puszką :)

Oboje też lubimy czytać książki, więc pewnie w części zaproszeń znajdą się takie oto prośby:

1.
Goście kochani,
Dobrze nas znacie, dlatego pomysł ten
Tak jak my, bardzo pokochacie:
Bibliotekę marzeń w domu założyć bardzo chcemy
Dlatego niezwykle uszczęśliwieni będziemy,
Jak w dniu Ślubu z Waszą dedykacją książkę dostaniemy!

2.
Kochani Goście,
Na naszej nowej drodze życia
Życzenie wielkie mamy
I biblioteczkę w naszym domu zakładamy,
By móc radować się czytaniem,
Większej wiedzy zdobywaniem,
By pokolenie nasze mądrzejsze było
W życiu głupot nie robiło
Dlatego wielką radość nam sprawicie
Jeśli książką z Waszą dedykacją nas obdarzycie.

3.
Zamiast kwiatków do wazonu, które uschną w naszym domu,
Goście Drodzy, Goście Mili, propozycję mamy taką:
Radość byście nam sprawili, zatrzymując czar tej chwili
Nie kupujcie kwiatka z wstążką – obdarujcie jakąś książką
Podpisując z wielką gracją osobistą dedykacją
Albo dobre wino w darze na pomyślność Młodej Parze
_________________
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 9:10 am   Co zamiast kwiatów?

Chcielibyśmy w zaproszeniu zawrzeć formułkę, aby zamiast kwiatów przeznaczyć część pieniędzy na coś trwałego. Jak to u was wyglądało :) ?
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 9:59 am   

jemioła, my mieliśmy formułkę,aby goście zamiast kwiatków dali nam butelkę wina. Moja babcia była oburzona, bo jak to tak wino do kościoła mają goście przynosić. Mama ją uspokajała, że to tylko taki żart...Na szczęście goście zrozumieli i dostaliśmy tylko kilka bukietów, za to wino będziemy dopijać jeszcze przez wiele miesięcy :) (najlepsze okazy czekają aż urodzę i wykarmię)
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 10:06 am   

Połączyłam temat z już istniejącym.
Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki przed tworzeniem nowych tematów, żeby się nie dublowały.
Pozdrawiam. :)

Moderatorka Asiek
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 11:56 am   

To i ja zamieszczę mój wierszyk (autorem jestem ja oraz mój Tata). Możecie korzystać, jeśli oczywiście komuś się spodoba:

Jeszcze jedna wielka sprawa
Jest wesele, jest zabawa
Młodzi dzielą pocałunki
Zamiast kwiatów wolą trunki!

I prosimy, mili goście
Nad prezentem się nie głowcie
Ala z Maćkiem wybrać chcą
Podróż, auto czy też dom
Więc pakunków nie targajcie
Lecz kopertę Młodym dajcie!

Nikt się nie obraził, wszyscy zrozumieli :-)
_________________

 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 8:28 pm   

Załącz też swój wierszyk. Bardzo się wysiliłam, bo chcieliśmy mieć pamiątkę na lata, albo i nawet pokolenia.

Drodzy Goście, kwiaty są piękne, lecz żyją zbyt krótko.
By długo pamiętać życzeń Waszych chwilę słodziutką,
Podarujcie Nam od serca drobiażdżek, książkę albo płytę,
Gdzie dobre słowo Wasze pozostanie wyryte.


Został niestety przez narzeczonego uznany jako zbyt patetyczny, ale może komuś się spodoba.
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 9:26 pm   

Nie przepadam za wierszykami, według mnie nie są odpowiednio bezpośrednie, kojarzą mi się z małym dzieckiem, które prawie bezgłośnie prosi rodzica o kolejnego cukierka, jakby się z góry bało odmowy. Jednak jeśli ktoś lubi taką formę to czemu nie.

U nas na odwrocie rsvp będzie prosta, jasna w zrozumieniu, informacja- "Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto".

noir, Świetny wierszyk, według mnie nie jest w ogóle patetyczny, jest uroczy i taki od serca, a co najważniejsze poprawnie napisany stylistycznie i językowo.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 8:15 am   

Byliśmy ostatnio na weselu w którym młodzi zażyczyli sobie zamiast kwiatów wina :) Nazbierali chyba z 80 butelek :) Zapas co najmniej na 2 lata.
Osobiście uważam, że szczytnym i szlachetnym celem jest przekazanie środków na jakiś charytatywny cel. Spotkałam się z tym, że młodzi przekazują pluszaki do domów dziecka. Albo przekazują pieniądze które normalnie poszłyby na kwiaty na jakąś fundacje pomagającą dzieciom.
Tego typu akcje są coraz częściej organizowane.
usunęłam link. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sty 25, 2016 8:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 9:09 am   

My nie mieliśmy wierszyka, ale zwykłą krótką prośbę o podarowanie nam zamiast kwiatów artykułów szkolnych, które później przekazaliśmy dzieciom z najbiedniejszych rodzin z parafii. Goście spisali się na medal, zebraliśmy cztery duże pudła rzeczy dla dzieciaków :)
_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 10:05 am   

My mieliśmy taki wierszyk:

Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami,
lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami,
więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki,
przynieście zamiast nich wino lub czekoladki.

Wszyscy goście zrozumieli, dostaliśmy tylko jeden bukiet, trochę słodyczy i mnóstwo win.
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 11:32 pm   

My też prosiliśmy wierszykiem alekul89. Niektórzy goście przynosili to i to. A nawet kwiaty i wina.
Nikt się nie obraził.
Z częścią charytatywną bywają problemy. Od mojej znajomej dd nie chciało przyjąć przyborów szkolnych. Ktoś z placówki powiedział im obrażony, że takie rzeczy mają zapewnione i to żadna łaska. Więc czasem trzeba pomyśleć też o tym, jak obdarowywany może się poczuć. Sama chodziłam do dd i wierzcie mi, często to nie jest miły gest. PM czuje się lepiej, daje z wielkim bananem prezenty, ale starsze dzieciaki czują się jak żebracy.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 8:42 am   

Terry napisał/a:

Z częścią charytatywną bywają problemy. Od mojej znajomej dd nie chciało przyjąć przyborów szkolnych. Ktoś z placówki powiedział im obrażony, że takie rzeczy mają zapewnione i to żadna łaska. Więc czasem trzeba pomyśleć też o tym, jak obdarowywany może się poczuć. Sama chodziłam do dd i wierzcie mi, często to nie jest miły gest. PM czuje się lepiej, daje z wielkim bananem prezenty, ale starsze dzieciaki czują się jak żebracy.


My nie chodziliśmy po domach dziecka - wszystko przekazaliśmy proboszczowi, który ma kontakt ze szkołami w naszej okolicy i dysponuje listą dzieciaków, które takiej pomocy potrzebują. Tak więc zawsze można znaleźć rozwiązanie :)
Dużo kościołów na koniec wakacji (a to przecież sezon ślubny) organizuje zbiórki artykułów szkolnych dla najbiedniejszych dzieci w parafiach - warto "uderzyć" od tej strony.

Gdybym miała raz jeszcze decydować o tym, co chciałabym otrzymać zamiast kwiatów - wybrałabym tak samo.
_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Wto Sty 26, 2016 8:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 8:08 pm   

Jeśli chodzi o parafie, fundacje i ośrodki pomocy społecznej, to zgadzam się. Jednak... jeśli przyjdzie wam do głowy obdarowywanie dd, to spytajcie się wcześniej, czy tego sobie życzą. A najlepiej wybierzcie podobne rozwiązanie jak Iza. Z takiej pomocy ktoś się ucieszy.
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 10:24 am   

Ja zamiast kwiatów chciałabym poprosić o przynoszenie karmy dla zwierząt, bo kwiaty zwiędną, a karma się chociaż na coś przyda. Jestem olbrzymią psiarą i jeżeli mój ślub może się przyczynić do czegoś dobrego, to czemu nie? Mój narzeczony natomiast wolałby kupony lotto, bo stwierdził, że wtedy też coś można kupić pieskom. Pewnie w takim razie będziemy prosić o jedno lub drugie :)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 8:18 pm   

Bardzo się cieszę że przyjął się zwyczaj żeby w zaproszeniu poprosić o coś innego zamiast kwiatów. Niedługo idziemy z Ł na wesele gdzie młodzi poprosili w wierszyku żeby zamiast kwiatów przynieść jakiś alkohol. W naszych zaproszeniach chce zrobić podobnie. :) Na kwiaty wyda się z 50 zł, a za to można już jakąś fajną buteleczkę czegoś smakowitego kupić. ;)
Jednak nietaktem jest moim zdaniem proszenie o pieniądze zamiast prezentów. Wiadomo, że młodzi wolą pieniążki, jednak niektórych gości taka prośba może zrazić. Trochę tak wygląda jakby młodzi chcieli zarobić na weselu i że liczą na sporo kasy. Niestety w tym przypadku goście którzy nie mają wielkich funduszy mogą po prostu odmówić przyjścia.
_________________
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Paź 03, 2018 9:27 pm   

Przeczytałam cały wątek i zdziwiło mnie, że jeszcze 10 lat temu proszenie o coś innego niż kwiaty wzbudzało kontrowersje. Teraz to chyba standard :-) My w zaproszeniu prosimy o butelkę wina, bo oboje lubimy winko :smile:

Zauważyłam za to, że wierszyki z prośbami wychodzą powoli z mody, i zastępują je rebusy ślubne. Mnie się niestety ani wierszyki ani rebusy nie podobają i zdecydowaliśmy się napisać wprost: "Będzie nam miło, jeśli zamiast kwiatów otrzymamy butelkę wina".
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2018 6:42 am   

Vanilde, my też napisaliśmy wprost, bo nie podobały nam się żadne wierszyki. Prosiliśmy o karmę dla zwierząt lub kupony lotto. O dziwo prawie wszyscy goście podarowali nam właśnie to, dostaliśmy dosłownie kilka kwiatków i ze 3 winka.
_________________


 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2018 10:32 am   

My też nie mieliśmy wierszyka. Poprosiliśmy o bony do ikei. Dodaliśmy tylko że za nie sprawimy sobie trwalszą pamiątkę niż kwiaty
_________________

 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2022 3:08 pm   

Może zamiast kwiatów wino lub kupon totolotka? :)
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl