Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty
Autor Wiadomość
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 7:31 pm   

Jelonek napisał/a:
1 - same cuda :) - np podróż poślubną na dziką wyspe na oceanie indyjskim , samochodzik
2 - pieniądze plus stadko niepotrzebnych lub dublujących się bibelotów


Myśle że u nas tak też bedzie. Zawsze tak jest że niestety pewne prezenty sie dublują. I jest to chyba nieuniknione jeśli nie sporządzi sie listy prezentów. :wink:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:28 pm   

1 - podróż poślubną dookoła świata
2 - dostaliśmy głównie pieniążki, ale też kilka prezentów rzeczowych i tylko jeden sie zdublował :)
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:31 pm   

Ta podróż poslubna dookoła świata to piękna sprawa już wam zazdroszcze. A kiedy jedziecie w tą podróż??
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:35 pm   

To niestety tylko Nasze marzenie, a szara rzeczywistość jest pod numerem drugim - aczkolwiek broń Boże nie narzekamy :) Przeczytaj sobie początek tematu to będziesz wiedziała o co chodzi :)
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:37 pm   

Ja nie widze problemu musicie palcem po mapie :mrgreen:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:39 pm   

To jak palcem po mapie, to już jesteśmy po :)
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:40 pm   

No i jak każdy zakątke świata zwiedzony? :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:48 pm   

Każdy :)
_________________

 
 
 
Kropek 

Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 8:38 pm   

Oczywiscie prezent marzen = nie do spelnienia - hacjenda :-)

Ale pewnie pieniazki tez nie sa glupim pomyslem...

Pytanko: czy robilyscie liste prezentow? A jsli tak, to co na niej sie znalazlo? ;-)
Nie mam zbyt wielu pomyslow, a moze nie kazdy chce dawac kopertowke z pieniazkami...

Bede wdzieczna za kazda porade ;-) )
_________________


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 8:02 am   

Kropek, tutaj jest temat lista prezentów ślubnych.
Kryszka wkleiła tam bardzo pomocną listę :)
_________________
 
 
Kropek 

Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 10:31 pm   

super, dziekuje bardzo!!

A jak bylo u Was? Lista czy po prostu pieniazki w kopercie na jakis cel (szczytny zapewne ;-D ) ?
_________________


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 8:39 am   

jedno i drugie. była lista, ale i tak dostawaliśmy koperty.
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 16, 2008 2:55 pm   

odświeżam temat

moje prezenty ślubne marzeń:
1. dziaŁka budowlana pod Łodzią i nieograniczony budżet na projekt, budowę i wyposażenie domu i urządzenie ogrodu ( no i zapewnione środki na jego późniejsze utrzymanie);
2. nowy samochód - terenowe BMW;
3. podróż dookoŁa świata trwająca parę miesięcy z możliwością zatrzymania się i dokŁadniejszego zwiedzenia danego miejsca z przewodnikiem tylko na naszych usŁugach;
Ostatnio zmieniony przez gosc Pią Maj 16, 2008 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 10:35 pm   

Hehe, to ja bym sobie zażyczyła:

- Domek jednorodzinny w Kopenhadze, aby co roku przyjeżdżać do Danii na wakacje :buja w oblokach:
_________________
 
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 11:41 am   

1. Ja bym chciała superową wycieczkę na jakąś piękną wyspę, gdzie bylibyśmy tylko MY i nikt więcej, takie dwa tygodnie sam na sam to dopiero coś.
Chociaż przydałaby się jakaś jedna osoba do przygotowywania posiłków, o resztę zadbałabym osobiście :uscisk: :uscisk: :uscisk:

2. :?: :?: :?:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 12:27 pm   

1. Dom, mieszkanie cokolwiek byle by mialo 4 sciany i dach i byloby nasze
2.pieniazki i duzo prezentów ( trzeba przyznac ze nasi goście mieli świetny gust bo prezenty dostalismy fantastyczne :) )
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 5:35 pm   

Piękny mały domek z dużymi pokojami i jeszcze większym tarasem:D wyposażony w meble i sprzęty:) tak żebyśmy mogli się wprowadzić:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
KasiaiDarek 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 2:18 pm   

a co z takimi prezentami "z adrenaliną" (o których już pisał Darek, ale jak to on, w złym miejscu :) ) albo i bez adrenaliny, za to z niespodzianką? My się właśnie zastanawiamy nad kupieniem jednej znajomej Parze jakiejś atrakcji w rodzaju skoku ze spadochronem, jazdy samochodem terenowym, coś w ten deseń, ale się właśnie zastanawiamy?
Darek znalazł stronę z Łodzi ;) surpriseme gdzie można kupić prezent tego typu, ale no nie wiem do końca... Para ma pieniądze i nie potrzebuje żadnych prezentów typu ekspres do kawy, zrzutka na samochód czy cokolwiek "materialnego", no ale właśnie... nie wiem czy takie atrakcje są dobre dla świeżego małżeństwa?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 4:32 pm   

Sajonara6 napisał/a:
dziaŁka budowlana pod Łodzią i nieograniczony budżet na projekt, budowę i wyposażenie domu i urządzenie ogrodu ( no i zapewnione środki na jego późniejsze utrzymanie)


To prawie dokładnie to co chciałabym dostać, gdybym mogła sobie wybrać co tylko mi się zamarzy :) Tyle, że wolałabym jakąś fajną działkę w moich okolicach, a nie pod Łodzią :)

Natomiast z takich "realnych" prezentów to miałam nadzieję, że ktoś kupi nam zestaw sztućców, no i dostaliśmy je :mrgreen:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:02 pm   

Pieniążki.. my już je rozdysponujemy na swoje marzenia :)
_________________
 
 
sopelek 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 194
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 9:51 am   

My chcemy najbliższych znajomych i przyjaciół prosić o jakieś konkretne prezenty, żeby została nam jakaś pamiątka. Rodzinę i resztę osób będziemy prosić o kaskę ;)
_________________

 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 12:21 pm   

my też wolelibyśmy pieniążki,akurat będzie potrzebny remont po przeprowadzce,wiec na pewno każdy grosik się przyda:)
_________________


11.06.2011r.

 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 12:57 pm   

My również nie chcemy prezentów. Wolę wykończyć mieszkanko za zebrane pieniądze :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 2:14 pm   

My zdecydowanie nie chcemy prezentów, tylko kaskę, chcielibyśmy, żeby nam się zwróciła część pieniędzy, żeby wyjechać w niezapomnianą podróż poślubną.

Podobają mi się prezenty ekstremalne typu skok ze spadochronem, ale trzeba wiedzieć, czy para z niego skorzysta. My byśmy skorzystali, ale akurat zależy nam w tym momencie na kasie, a ze spadochronem chcemy skoczyć w 1szą rocznicę ślubu:)
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 3:35 pm   

Malena napisał/a:
My zdecydowanie nie chcemy prezentów, tylko kaskę, chcielibyśmy, żeby nam się zwróciła część pieniędzy, żeby wyjechać w niezapomnianą podróż poślubną

Już po ślubie dowiedziałam się, że moja chrzestna bardzo chciała w ramach prezentu wykupić nam zagraniczą podróż poślubną, ale zostało jej to wyperswadowane przez jej córkę :) I cieszę się z tego :) W naszym przypadku byłby to ogromny kłopot, jeśli chodzi o znalezienie czasu na taką podróż niespodziankę :roll: Zamiast podróży dostaliśmy od chrzestnej grubą kopertę :mrgreen:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 10:46 am   

1 - mały biały domek :) (chociaż jakieś M-4)
2 - pieniążki + garnki, sztućce, ręczniki i kołyskę :cool: (bardzo się cieszyliśmy, zwłaszcza, że ze wszystkiego korzystamy lub będziemy korzystać w najbliższym czasie)
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 1:21 pm   

Nasz prezent marzeń??mhmm....dom i samochód. Szkoda tylko, że to takie nieosiągalne. Ale żeby choć trochę się do tych marzeń przybliżyć to chcielibyśmy dostać pieniążki :D
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 6:36 pm   

My nie chcemy prezentów.Wydaję mi się że na takim etapie życia najbardziej przydadzą się pieniądze :)
_________________

 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 7:12 pm   

Z wymarzonych prezentów to pewnie tak jak większość - domek z ogrodem.

A z takich realnych, to pewnie dostaniemy kaskę, a od znajomych chcielibyśmy bardziej jakieś fajne prezenty, bo to będzie pamiątka na całe życie :)
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 10:20 am   

Nam by się przydały pieniążki na remoncik :smile: Ale jak będą prezenty to też nie zaszkodzi.Przydadzą się ;) Teraz rzadko goście dają prezenty.

A marzy mi się w prezencie podróż poślubna w jakieś ciekawe miejsce :wink:
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 9:47 am   

Właśnie usłyszałam w Pytaniu na Śniadanie o parze, która poprosiła gości o przyniesienie alkoholu zamiast kwiatów w ramach prezentu, a potem ten alkohol postawiono na stole. Wg mnie super pomysł: młodzi zaoszczędzili, a goście nie wydali bez sensu kasy. No i ciekawiej na stołach pewnie też było. :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 9:51 am   

ja dałam koleżance bon do ikea za 250 złotych + kopertkę, i była bardzo zadowolona, bo wybrała sobie mnóstwo pierdółek, których potrzebowała do wystroju mieszkania :) potem mi pokazywała co sobie wybrała i stwierdziła, że to jeden z lepszych pomysłów, pierwszy raz nie musiała się ograniczać na zakupach :smile:
_________________


 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 9:56 am   

klarysa, niegłupie ale pewnie bym się na coś takiego nie zdecydowała - wyobrażasz sobie tą mieszankę ? :smile:
My dostaliśmy głównie kaskę - zwróciła się przynajmniej część wydatków na wesele :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 18, 2012 10:35 am   

klarysa, bardzo fajny pomysł :P
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 11:59 am   

klarysa napisał/a:
usłyszałam w Pytaniu na Śniadanie o parze, która poprosiła gości o przyniesienie alkoholu zamiast kwiatów w ramach prezentu, a potem ten alkohol postawiono na stole
Mnie się to nie do końca podoba, m. in. ze względu na
justine81 napisał/a:
wyobrażasz sobie tą mieszankę ?
A poza tym to tak jakby goście sponsorowali część wesela :roll:

Dorotka_ napisał/a:
bon do ikea za 250 złotych
A to mi się bardzo podoba, jeśli wiemy, że młodych czeka remont/urządzanie mieszkania to na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 12:32 pm   

justine81 napisał/a:
klarysa, niegłupie ale pewnie bym się na coś takiego nie zdecydowała - wyobrażasz sobie tą mieszankę ? :smile:

Myślę, że większość i tak przyniosłaby wódkę. A jeśli trafiłoby się coś innego, to tym lepiej dla osób, które wódki akurat nie piją i dla nich często na weselu nie ma nic.
ava napisał/a:
A poza tym to tak jakby goście sponsorowali część wesela :roll:

Jeśli goście dają w prezencie gotówkę, to w sumie też tak jest.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 2:21 pm   

klarysa napisał/a:
Jeśli goście dają w prezencie gotówkę, to w sumie też tak jest.
Pewnie, że tak, ale wtedy jednak człowiek myśli, że dokłada się do "nowej drogi życia" młodych, zwłaszcza jeśli wesele w całości/dużej części sponsorują rodzice :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 3:36 pm   

ava napisał/a:
A poza tym to tak jakby goście sponsorowali część wesela

Też odnoszę takie wrażenie.

Poza tym gdyby mnie ktoś coś takiego powiedział, to pewnie bym próbowała być oryginalna i kupiła tequilę/whisky/koniak w rozsądnej cenie. A to nie są trunki typowo "zabawowe" i takie, które mogą być spożywane w takich ilościach jak zwykła czysta (no poza tequilą), więc moim zdaniem nie nadają się na wesele.

ava napisał/a:
Dorotka_ napisał/a:
bon do ikea za 250 złotych

A to mi się bardzo podoba, jeśli wiemy, że młodych czeka remont/urządzanie mieszkania to na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu

Ja bym była bardzo zadowolona, ale tu trzeba znać Młodych, bo znam kilka osób, którzy Ikei nie lubią i nie robią tam zakupów. I wtedy są to pieniądze wyrzucone w błoto.
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 6:40 pm   

Słyszałam o takiej parze co zamiast kwiatków poprosiła o wino, słyszałam też a raczej czytałam w gazecie, ale to było już dawno temu też na pewno widziałyście czy słyszałyście od znajomych by zamiast kwiatów dawać kupony lotto, jakieś pluszaki by potem zawieźć do wybranego domu dziecka, czy karmę dla psiaków ze schroniska..

Ja osobiście się zastanawiam czy by do zaproszenia dodatkowej karteczki z jakimś wierszykiem nie włożyć np takim:

"Pragnąc przełamać tradycje stare,
by nie mieć na przykład żelazek parę,
i zaoszczędzić przemiłym gościom
łamania głów nad pomysłów mnogością
podpowiadamy
mile widzianym i bardzo wygodnym
będzie bilecik ze znakiem wodnym.
Narzeczeni"
(To tylko przykład bo wiadomo, że są różne)

Mam tu na myśli oczywiście zaproszenia dla gości weselnych. Ale nie chciałabym żeby przez to ktoś czuł presję, że ma przynieść nie wiadomo ile pieniędzy :roll: Tym bardziej, że zamierzamy zaprosić tylko i wyłącznie najbliższe osoby na których obecności nam po prostu zależy, a nie na ich prezentach czy pieniądzach (choć wiadomo prezent miła rzecz, a każdy grosz się przyda)..
Co myślicie o takich wierszykach?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 8:06 pm   

Rusałka_Maja, o wierszykach są osobne wątki:
http://www.forum.wesele-l...?t=9064&start=0
http://www.forum.wesele-l...r=asc&start=400
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 9:06 pm   

Dzięki ;) to forum takie obszerne, czasem ciężko mi coś znaleźć a do zaproszeń jeszcze nie doszłam :D
_________________


 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 3:49 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Poza tym gdyby mnie ktoś coś takiego powiedział, to pewnie bym próbowała być oryginalna i kupiła tequilę/whisky/koniak w rozsądnej cenie. A to nie są trunki typowo "zabawowe" i takie, które mogą być spożywane w takich ilościach jak zwykła czysta (no poza tequilą), więc moim zdaniem nie nadają się na wesele.

Ale przecież nie każdy się upija na weselu. Wiele osób pije dla smaku, symbolicznie. Ja bym chętnie wypiła whisky czy likier na weselu. :) (u nas był np. koniak i kilka osób go piło)
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 5:44 pm   

klarysa napisał/a:
Właśnie usłyszałam w Pytaniu na Śniadanie o parze, która poprosiła gości o przyniesienie alkoholu zamiast kwiatów w ramach prezentu, a potem ten alkohol postawiono na stole. Wg mnie super pomysł: młodzi zaoszczędzili, a goście nie wydali bez sensu kasy. No i ciekawiej na stołach pewnie też było. :)

Rusałka_Maja napisał/a:
Słyszałam o takiej parze co zamiast kwiatków poprosiła o wino, słyszałam też a raczej czytałam w gazecie, ale to było już dawno temu też na pewno widziałyście czy słyszałyście od znajomych by zamiast kwiatów dawać kupony lotto, jakieś pluszaki by potem zawieźć do wybranego domu dziecka, czy karmę dla psiaków ze schroniska..

Fajny pomysł z winem- właśnie to się by nam podobało. Jeszcze książki byłyby fajnym pomysłem. Nie przepadamy za ciętymi kwiatami,a i tak większość po ,ślubach się marnuje.
Byłam już proszona wierszykiem gdzie mam zamiast kwiatów czekoladki ofiarować.

A co do wina moja koleżanka była na takim ślubie gdzie właśnie zamiast kwiatów wino darowali no i po drodze na salę młodzi mieli bramę- i co dali za wykupne- ich winko :lol:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl