Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"PORTO FINO" w Lućmierzu
Autor Wiadomość
ginger1980 

Dołączyła: 03 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 5:41 pm   

Witam
Ja nie byłam na weselu w Porto Fino, ale była tam moja koleżanka (jako gość) i zdaje się że nie była zbyt zadowolona. Mówiła coś o tym, że.. brakło dla niej barszczyku :) I generalnie nie było za dużo jedzenia. Ale nie znam szczegółów. A sala jest piękna, byłam tam jak szukałam mojej, ale ostatecznie odstraszyła mnie cena.
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam :D
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 3:07 pm   

szkoda, ze wciaz poza jedna osoba nie ma tu nikogo kto mial tam wlasne wesele. monessa miala je w zeszlym roku i jestem ciekawa czy cos sie zmienilo. powiedzmy, ze pisanie kolezance/koledze sie nie podobalo jakos do mnie nie trafia, a wesele tam sa i to czesto bo mi ludzie mowili.
_________________
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 4:30 am   

witam... tak sobie czytam Wasze opinie bo wlasnie wrocielm z wesela z tej sali ... i zaciekawilo mnie to poniewaz od prawie 5 lat chodze po weselach (zajmuje sie filmem i fotografia) i mam skale porownawcza bardzo duza nie tylko z terenu lodzi :)

postanowilem napisac poniewaz Mlodzi majacy tam wesele to moi dobrzy znajomi a ja bedac w pracy (w sumie) czulem sie tez znacznie gosciem...

moja ocena... jak przyjechalismy przywital nas duzy parking i naprawde profesionalna obsluga elegancko ubrana (a nie jak czasem widze "Panie w dresach") lokal klimatyczny (zalamalem sie ze wzgledu na oswietlenie ... ale chwila rozmowy z obsluga zapalilismy wszystkie swiatla ktore byly mi potrzbne i bylo naprawde super bo i byl kliamt i na filmi tez jest super obraz :)
kolejna sprawa sala do tanczenia (cala w szybach - dla mnie wrazenie zalamka) ... swiatlo na sali zyrandole z zarowkami (estetyczne lecz klimatyczne i tu znowu obawa ze bedzie zalmaka- pozapalalem kliamt super - efekt super) ... byl wiejski stol ... byl bar... byly ciasta na stole ... jedzenie naprawde bardzo ok nie moge niczego zarzucic !! ...
obsluga bez problemu nawet nam kamerzysta (ktorych zazwyczaj wszsycy maja gleboko) na kazda prosbe spelniala wszsytkie nasze wymysly i zachcianki ... :) )))))))))

najwieksze wrazenie wywarl na mnie apartament mlodych !! WOOW ... inni moga sie uczyc stylu i klasy ktora projektanci tej sali uzyskali !! .... naprawde widzialem juz wiele apartametnow a zdjecia tutaj sa poprostu ... boskie :) )

moj brat bierze slub w maju 2009 roku i zaluje iz nie bylem nigdy wczesniej na tej sali bo napewno bym mu polecil ja...

prawda jest taka ze nie wiem jak to wyglada cenowo i jak tu czytalem korkowe itp... nie pytalem o to ... moge podzielic sie wrazeniami estetyczno smakowymi ... a te sa bardzo wysokie...

naprawde do tej pory spotkalem tylko jedna sale ktora zrobila na mnie wizualnie takie wrazenie i byla sala Margo w Ksawerowie (dosc mala 50-70 osob - mega fajny klimat i super jedzenei i obsluga) oraz EDEN ale jak sie domyslam tu w gre wchodzila gigantyczna praca projektanta/dekoratora ... a tu juz wszystko jest ....

osobiscie na wsele 70-90 osob nr jeden w lodzi...
prawada jest tez taka ze nie bylyem na wszystkich salach weselenych (np. modnych ost. Fabrykantow) wiec moze nie jestem obiektywny do konca... ale naprawde nie warto sie sugerowac czasem opinia innych a sprawdzic samemu...
za kilka dni obrobie fotografie z tej tez sali i pozwole sobie tu dac linka ...

a teraz dobranoc :) )
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
Ostatnio zmieniony przez artur_ase2000 Nie Wrz 21, 2008 4:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:17 pm   

Wesele w PortoFino.....nie zamieniłabym tych chwil na żadne inne. Organizacja przyjęcia bez zarzytów, bardzo dużo pysznego jedzenia, suto zastawione stoły wiejski i ze słodyczami, uśmiechnięta i serdeczna obsługa.....czego chcieć więcej. My, nasi rodzice a przede wszystkim goście weselni byli baaaaardzo zadowoleni. Przyjęcie na bardzo wysokim poziomie. Polecamy.

Małżonkowie.

ASE2000 dla Ciebie serdeczne pozdrowienia. M&P.
 
 
Pan_Mlody 

Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:49 pm   

artur-ase czy mozna nadal liczyc na ten link ze zdięciami. Raz ze bardzo nam zależy na obrazie wesela w porto-fino, dwa że szukamu kamerzysty/fotografa :-)

Ogolnie to zamierzamy wziąść ślub w Porto-fino. Myśleliśmy o Borynie ale chodzą opinie, ze kiepskie jest tam jedzenie a poza tym robimy wesele na max 70 osob....

Osobiscie wybralibyscie ślub w czerwcu czy lipcu?
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 1:44 am   

Pan_Mlody napisał/a:
artur-ase czy mozna nadal liczyc na ten link ze zdięciami. Raz ze bardzo nam zależy na obrazie wesela w porto-fino, dwa że szukamu kamerzysty/fotografa :-)
Ogolnie to zamierzamy wziąść ślub w Porto-fino. Myśleliśmy o Borynie ale chodzą opinie, ze kiepskie jest tam jedzenie a poza tym robimy wesele na max 70 osob....
Osobiscie wybralibyscie ślub w czerwcu czy lipcu?


4 fotki z sali ... jesli chcecie zobaczyc wiecej ... lacznie z filmem z tej sali to zapraszam do siebie :)

sala_001.jpg
sala_002.jpg
sala_003.jpg
sala_004.jpg

ps. naprawde wesela do 90 osob warto tam robic :D
a sypialnia mlodych idealnie sie nadaje do zdjec co moze potwierdzic WrzesienOna08 (Marta) :) ))

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
Pan_Mlody 

Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 6:02 pm   

Artur a powiedz mi proszę jak wygląda sprawa z jedzeniem w Porto. Nie jest jego za mało. Szczerze mówiąc to tych ciast tak na pierwszy rzut oka nie jest za wiele...

Czy masz jakieś doświadczenia z Fantazją na ul. Kolumny 296 (mniejsza sala)?

Pozdrawiam!
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 10:34 pm   

Pan_Mlody napisał/a:
Artur a powiedz mi proszę jak wygląda sprawa z jedzeniem w Porto. Nie jest jego za mało. Szczerze mówiąc to tych ciast tak na pierwszy rzut oka nie jest za wiele...

Czy masz jakieś doświadczenia z Fantazją na ul. Kolumny 296 (mniejsza sala)?

Pozdrawiam!


jedznie ... uwazam ze bylo naprawde wystarczajaco ...
choc doczepic mozna sie do warzyw do glownego dania ... byly Al dente ale dla mnie za twarde (surowe) ... ale to moje zdanie :P
gotuje sobie sam i wiekszosc mam rozgotowanego jedznie ( kiepski ze mnie kucharz :P )
ciasta nie braklo jak wychodzilem o 2:15 to ejszcze bylo (widzialem bo przechodzi sie obok stolow)

a fantazja bylem na sali grilowej 3 razy.... sorki PortoFino bije na glowie i jesli chodzi o jedzenie i o klimat :)
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:51 am   

Ilość jedzenia jest wystarczająca. My uparliśmy się na dodatkowy ciepły posiłek i .... zabraliśmy go ze sobą do domu, do dziś dojadamy a szefowa restauracji mówiła że przesadzamy z ilością - miała racje.
 
 
Pan_Mlody 

Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:43 am   

Artur przepraszam nie zrozumiałem ostatniego stwierdzenia. Uważasz, że Porto-Fino stoi w cieniu sali grillowej w fantazji? Osobiście Wybrałbyś sale grillową w Fantazji niż Porto-Fino?
Czy masz jakieś zdjęcie z zastawionym już jedzeniem stołem.

Szczerze mówiąc nie wiem czy wybrać Ładne Portofino o którym za dużo nic nie wiem czy Sale grillową w Fantazji o której nasłuchałem się dużo dobrego na temat jedzenia - natomiast wygląd sali jest nieporównywalny do Porto-Fino. :-(

WrzesienOna08 - zadowolona jesteś z wesela w tym miejscu? Mówisz o tej dodatkowej porcji za 20 zł? Boje się, że za mało będzie ciast i że ten stół wiejski jest skromny bardzo.
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 5:02 pm   

Ja jestem bardzo zadowolona. Jedzenia naprawdę jest full, nie wiem o co chodzi z tym dopłacaniem, my mieliśmy możliwość zamiany kilku przystawek ma jeden ciepły posiłek co z przerosło nasze oczekiwania. Smakołyki z wiejskiego stołu są nie do przejedzenia. Ze słodyczami jest to samo.

Widziałam fotki z Fantazji....nie porównujmy tych dwóch lokali do siebie.

Z naszego wesela wszyscy wyszli zadowoleni, do dziś wspominają jak było wspaniale.
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 6:15 pm   

Pan_Mlody ... tak jak rozmawialismy na gg... ja sklaniam sie ku PortoFino ... zreszta Ona08 to wlasnie polowka pary u ktorej mielismy przyjemnosc krecic i robic zdjecia... i narpawde podzeilem jej ostatna wypowieddz.... Porto Fino jest na + .... (jedyny minus tej sali to to ze jest troche poza miastem... ale w dzisiejszych czasach to raczej nie poroblem) / pozatym Fantazja tez raczej lezy na peryferiach :) ))


pozdrawiam :) ))
i dziekuje za mila rozmowe na gg... jak cos polecam sie na przyszlosc :)
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
robustus 

Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 7:50 pm   

Wesele w PortoFino mieliśmy miesiąc temu. Obejrzeliśmy wiele sal, ale tylko do tej jednej nie mieliśmy zastrzeżeń. Wyglądem bije na głowę inne. Obawy były po przeczytaniu niektórych wpisów na forum, które teraz tylko wywołują u mnie uśmiech politowania (rzekomo niemiła obsługa, zbyt szerokie fugi, w które wpadają obcasy itp. ciekawostki). W jednej dużej sali zmieściły się stoły dla prawie 50 osób i zostało wystarczająco miejsca do tańca. Jedzenia zostało (dużo zabraliśmy ze sobą). Obsługa bardzo miła i sprawna, a właścicielka zawsze miała dla nas czas, gdy chcieliśmy coś uzgodnić (na etapie przygotowań). Apartament dla nowożeńców (w cenie imprezy) jak z bajki :) . Co do alkoholu czy innych spraw, które budzą wątpliwości, myślę, że można się bez problemu dogadać z gospodarzami. No i nikt z gości weselnych na nic nie narzekał. Nawet odległość od miasta nie była problemem.

No i jeszcze jedna sprawa na którą zwróciliśmy uwagę na początku. Było to pierwsze miejsce, w którym zapytano nas jak to my byśmy chcieli, żeby wesele wyglądało. Nie było sztywnych deklaracji właścicieli: "u nas wesele wygląda tak..."
Ostatnio zmieniony przez robustus Pią Paź 10, 2008 7:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 11:01 pm   

Robustus i nie było problemu z tym, że za małe wesele?bo nas też urzekło porto fino, ale pani rzekła, iz takich małych wesel nie organizują, a na naszym przewidujemy ok 55 osób, i w końcu wybralismy Odyseję. w której sali się bawiliscie?w oszklonej?a restauracja była w tym czasie otwarta?bo wcześniej ktoś tu pisał, że w czasie wesela restauracja była czynna i ciągle ktoś obcy kręcił sie po sali.
_________________
pozdrówka Jass
Ostatnio zmieniony przez jassmina Pią Paź 10, 2008 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 10:48 am   

Mi się w Porto Fino jedno bardzo nie podoba, podpisywanie umowy miesiac przed slubem w ten sposób mozna na miesiąc przed ślubem zostać na lodzie bo właścicielom cos się np. zepsuje. Jesli się decydujecie na wesele tam lepiej zadbajcie o umowę od poczatku bo później mozna się zdziwić i zostać z niczym.
pozdrawiam
_________________
 
 
robustus 

Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 11:04 pm   

jassmina napisał/a:
Robustus i nie było problemu z tym, że za małe wesele?bo nas też urzekło porto fino, ale pani rzekła, iz takich małych wesel nie organizują, a na naszym przewidujemy ok 55 osób, i w końcu wybralismy Odyseję. w której sali się bawiliscie?w oszklonej?a restauracja była w tym czasie otwarta?bo wcześniej ktoś tu pisał, że w czasie wesela restauracja była czynna i ciągle ktoś obcy kręcił sie po sali.


Od początku mówiliśmy, że będzie 40-50 osób i problemu nie było. Tak jak pisałem wszystko (stoły + tańce) było w jednej sali - głównej, tej z barem. Restauracja była w tym czasie otwarta (ta część przeszklona), ale raptem było w tym czasie tylko kilku gości (wesele trwało 15:30-24). Zresztą tam w weekendy nie ma tak wielu gości, jak w tygodniu. No i nikt z gości nam się nie kręcił, jedynie obsługa sali przechodziła ich obsłużyć.
Nie ma się co dziwić, że przy małych weselach chcą mieć otwartą pozostałą część lokalu. Trzeba interes utrzymać.
 
 
zaleksandra 

Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 2:03 pm   

Hej Witam wszystkich :) chciałabym dołączyć do grona zachwyconych sala w Lucmierzu.. nie byla to jedyna sala jaka zobaczylam,ale zdecydowanie wywarla najlepsze wrazenie. Pan ktory mnie przyjal i oprowadzal po obiekcie wygladal na profesjonaliste i mysle ze mozna sie z nim dogac w kazdej sprawie,
Wesele tam bede miala 26 czerwca 2010 na okolo 70-80 osob:) chetnie poslucham Waszych opinii na temat jedzenia obslugi wystroju sali no i wrazen z wesel tam organizowanych:) pozdrawiam gorąco.
 
 
WaterZ 

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 8:03 pm   

Witam,

nasz ślub i wesele miały miejsce 25 grudnia 2008 (Boże Narodzenie). Pobraliśmy się w Zgierzu, natomiast wesele odbyło się w restauracji-hotelu Porto Fino w Lućmierzu. Wszystko - zarówno wystrój sali, obsługa jak i menu - było na NAJWY?SZYM poziomie i zapewniło gościom i nam super zabawę do samego rana!

Gorąco polecamy wszystkim organizację wesel w restauracji-hotelu Porto Fino :-)
Jeśli ktoś chciałby dopytać o coś jeszcze, proszę o kontakt mailowy: waterz@o2.pl

Pozdrawiam,
Michał
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 11:30 pm   

Witam, zaleksandra mam pytanie, ile placicie od talerzyka na 2010 rok, no i po przeczytaniu tych postow na forum, czy nadal jest to "butelkowe".
Szczerze, to tez
 
 
zaleksandra 

Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 7:31 pm   

Witam serdecznie..juz spiesze z wyjasnieniami:) jesli chodzi o korkowe to moge zapewnic, zgodnie z tym o czym informowala mnie Pani w Portofino, ze zadnego korkowego nie ma:) co do ceny od talerzyka to niestety jest to sprawa otwarta, gdzyż owa Pani nie znala jeszcze cen na rok 2010, ale jak tylko bede miala jakies świeze informacje to na pewno dam znac. Pozdrawiam gorąco
 
 
KUCHARZZZZ 

Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 8:23 pm   

Witam,
Powiedzcie prosze czy w tym porto fino jest jeszcze ten smieszny teatrzyk z szabelka i koreczkiem od szampana i czy to jest płatne?
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:40 pm   

To post dla wszystkich którzy mają wątpliwości...jest już tu kilka moich wpisów. Właśnie oglądałam zdjęcia z naszego wesela (20.09.08) - było fantastycznie. Z tego miejsca mamy wspaniałe wspomnienia.
 
 
szlonko83 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 9:39 am   

Moje wesele odbyło się w Porto Fino 13.06.09 i z całego serca mogę polecić to miejsce. Cudowne, klimatyczne, eleganckie, pyszne jedzenie w dużych ilościach, wystrój prześliczny, obsługa nienaganna i miła, zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni :)
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 11:00 pm   

My również wybraliśmy tą sale po obejrzeniu wielu w Łodzi i okolicach.
Urzekła nas obsługa i wnętrza.
Byliśmy również tam na weselu, nie mogliśmy na nic narzekać, obsługa profesjonalna, jedzenie bardzo dobre, barman serwował wyśmienite drinki.
Cena jest adekwatna do jakości i przynajmniej gwarantowana. Umowę podpisywaliśmy w lutym 2009r. i to gwarantuje rezerwacje terminu. Cena jest podawana zawsze we wrześniu na następny rok i nie może ulec zmianie.
Menu jest bardzo bogate i można skomponować według własnego gustu.
Widzieliśmy również przybraną salę na wesela w 3 odsłonach - jest przecudowna z żywych kwiatów i tkanin.
Na pewno napiszę o wrażeniach tuż po.
Pozdrawiam
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 2:27 pm   

Byłam niedawno na chrzcinach w Porto fino. Przyjęcie odbyło się w małej sali, do której wchodzi się przez tą główną. Małą sala mnie urzekła, głównie dzięki wieeeelkim oknom i pięknym dekoracjom stołu. Cały zajazd (nie wiem czy to właściwa nazwa?) robi wrażenie, parking z pewnością pomieści wiele samochodów, toalety są przestronne i czyste, mam jednak zastrzeżenia. Duża sala przedzielona (pośrodku kominek - nie zdecydowałabym się na wesele, gdyż nie wszyscy goście widzieliby parę młodą i siebie nawzajem. O wspólnej zabawie raczej nie byłoby mowy)

Jedzenie (choć było go dużo) było niezbyt smaczne. Grillowany kurczak nie był nawet posolony, o przyprawach nie wspomnę, rosół niesmaczny. Jednak wszystko było bardzo ciepłe i szybko podane. Niektóre przystawki sprawiały wrażenie nieświeżych - zwłaszcza sałatki. Najmaczniejsze były ciasta- ale wiem, że były zamawiane u Dybalskiego, a nie w Porto fino.
Kelnerów prawie w ogóle nie było widać, choć podobno mieli być do dyspozycji gości. Choć było tylko 20 osób nie mogli zapamiętać kto chciał kawę a kto herbatę. O czystości paznokci jednego z kelnerów lepiej nie mówić.

Podsumowując: lokal piękny, dekoracje zachwycające, wygodny parking, niezbyt smaczne jedzenie i niedopilnowana obsługa.
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 4:02 pm   Zdecydowani

My zdecydowaliśmy się na Porto Fino,
na pewno podzielimy się swoją opinią po 5 czerwca :)
Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Cze 26, 2010 2:54 pm ]
Witam,
my już po weselu w sali Porto-fino :) i naprawdę z całego serca polecam!!
Pięknie udekorowane stoły, full jedzenia, doskonała obsługa i klimat ponad wszystko....
Wszystkie ustalenia poszły gładko i szybko... nawet nasze małe kulinarne kaprysy zostały spełnione...
A do tego wspaniały apartament, który czekał na nas po ślubie (genialny na małą sesyjkę w dniu ślubu)
Przyznaję, mieli parę wpadek, ale w trakcie wesela naprawdę pewne szczegóły jak wszyscy się ŚWIETNIE bawią przestają mieć znaczenie.
Jedynie co trzeba zwrócić szczególną uwagę na bar (brak widocznej, wcześniej ustalonej listy drinków i pytanie się barmana czy zamykamy bar czy nie rodziców a nie nas, co też było ustalone). A druga sprawa, mieliśmy wchodzić wejściem głównym, a okazało się, że wchodzimy przez oranżerię, a rozkład stołów został przy głównym wejściu.
Ale naprawdę Wesele było cudowne. I nie zamieniłabym tej sali na żadną inną. Świetnie spełniła się na 70 osób. Genialna do zdjęć i filmowania.
Polecam rozwiązanie z barem i informuję, że jest również możliwość zamienienia stołu wiejskiego na stół rybny (wędzone, koreczki, owoce morza, i inne przyszności). Kuchnia rewelacyjna, a ciasta genialne. Jedynie co to tort nie jest serwowany przez salę. Ale my wzięliśmy z SZAROTKI i był pyszny :)

POLECAM POLECAM POLECAM!!!!
gdyby pojawiły się jakieś pytania odpowiem :)
 
 
MaciejB. 

Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 1:57 am   

Witam!

Sprawa wygląda tak że jesteśmy bardzo zainteresowani restauracją Porto-Fino, słyszeliśmy na jej temat same plusy, a jedzenie testowane parę dni temu po prostu pyszne. :)
(Polecam wszystkim Eskalopki ) :) :):)

Wracając, chcieliśmy spytać o jakieś zdjęcia, pewnie macie ich dużo a przydało by się zobaczyć jak by to wyglądało w tak ważnym dniu dla nas.

Proszę podzielcie się!

Pozdrawiamy!
Anna i Maciej :)
 
 
calsbergiem 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 17
Skąd: belchatow
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 7:36 pm   

witam,
ja tam bylam na weselu i uważam ze jest całkiem przyjemnie.Nieweim czy bylo pierwsze czy drugie ale uwarzam ze dobrze sobie dawali radę i nie bylo do czego sie przyczepic
_________________
kama
 
 
chocco 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 11:34 am   

Witam wszystkich przeszlych i obecnych Małżonków. Z wielka przyjemnością chcielibyśmy podzielić się naszymi wrażeniami z organizacji i samego wesela, które miało miejsce w Restauracji PORTO FINO w lipcu 2011:) minął już miesiąc od tej uroczystości i teraz na świeżo wszystko można ocenić i dla naszej restauracji oceny mogą być tylko celujace! Począwszy od pierwszego wrażenia, po finałowe śniadanie dla Nowożeńców w super pokoju na noc poslubna...
Trzeba przyznać, ze za temety slubno-weselnego zabraliśmy się troszkę późno, bo na 7 miesięcy przed, ale wszystko udało się super ogarnąć.. co do samej restauracji, to od początku spodobało się nam profesjonalne podejście ( choć czasem właścicielka okazała się być twardym partnerem w negocjacjach..) To nie jest sala weselna/balowa ale gustownie, z klasa urządzone restauracja i przede wszystkim z wykwintnym menu i nam to właśnie odpowiadało. Może na pierwszy rzut oka oferta cenowo nie jest niska, ale ostateczny rachunek jest porównywalny do innych ofert... Bez obaw - potraw jest sporo i co ważne - bardzo smaczne! Jako panna młoda nie zdolalam wszystkigo poprobowac, czego żałuje, ale to co rodzice zabrali do, domu było super.. Dużym plusem była rownież obsługa, kelner na 12 osób nie jest spotykane. Sprawdziła się nam również wersja oddzielenia sali tanecznej, która zlokalizowana tuż obok spełniła swoje zadanie a goście przy stołach tez mogli wszystko widzieć i spokojnie porozmawiać..
Generalnie na prawdę warto! Niech nikogo nie odstrasza wiec brak wpisów i komentarzy nt. PORTO FINO, bo to miejsce ma klasę i niech trzyma dalej taki poziom!
Pozdrowienia dla całej załogi :)
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 3:08 pm   

my również mieliśmy wesele w Portofino w lipcu br. - ogólnie wszystko się udało i wszystkim podobało, ale oczywiście jest kilka ale, o kt. napiszę: ponieważ płaci się przed weselem, to trochę potem juz im nie zależy; z czasem kelnerzy nie przejmowali się już donoszeniem zimnej wódki i była ciepła- goście sami sobie chodzili po zimną, czerwone wino podali zimne jak cholera, tak schłodzone jak wódka; wynikły też pewne niesnaski wynikające z wielokierownictwa - wszystkie rozmowy i ustalenia prowadziliśmy z menadżerką restauracji, a na weselu była siostra właścicielki, kt. miała odmienne zdanie niż menadżerka i zrobiła wielkie halo w związku z tym, że puszczaliśmy lampiony - gadała, że to niedopuszczalne, że menadżerka się na to zgodziła i że poniesie konsekwencje za to - skoro tyle osób zajmuje się menadżeorwnaiem to powinni mieć jakieś wspólne ustalenia; w każdym razie łaziła ciągle za nasyzmi rodzicami i im truła o tych lampionach - nie była to miła sytuacja, ale w końcu jakoś przycichła; poza tym nie mam w sumie zastrzeżeń, wszystko było pięknie przystrojone, jedzenie pyszne (wzięlismy też grilla zamiast jednego posiłku), klimatyzacja też działała; wadą jest jednak to, że sala do tańca jest za drzwiami; warto zdecydować się też na opcję wynajęcia barmana - kt. jest profesjonalistą i naprawdę super się spisał
 
 
monia1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 5:20 pm   

Byłam na tej sali ostatnio na weselu znajomych. No i wystrój wnętrza zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie klimat i pomysł godny polecenia. Ktoś miał bardzo dobry gust przy projektowaniu wystroju.

Jedzenie też niczego nei można zarzucić, do tego grill na zewnątrz. Niestety podczas tego wesela pogoda nie pozwoliła na grillowanie ale to fajny akcent podczas dobrej pogody.

Przyszłym parom polecam.
_________________
 
 
lerke 

Dołączyła: 15 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 10:46 am   

Hej,

mam pytanie- czy ktoś z Was był lub organizował tam wesele na około 120 osób? Główna sala jest bardzo ładna, ale na aż tyle osób wydaje nam się zbyt mało pojemna...

Pozdrawiam!
 
 
Aniś 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 6:23 pm   

Dajcie coś o Porto Fino z 2014
miał ktoś tam wesele?
szybko potrzebuję informacji o tym lokalu i kuchni :)
_________________
ja i ty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl