Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Welony
Autor Wiadomość
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 3:16 pm   

Agusia a możesz wstawic jakieś zdjęcie, chciałabym to zobaczyć.
_________________
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 3:16 pm   

agusia :) napisał/a:
ja mialam dwa welony jeden dlugi (peleryne) a drugi krociutki:) - oba haftowane na brzegu

i wlasnie tak proponuje tym ktore sie jeszcze nie zdecydowaly....efekt murowany

Wklej jakies zdjecia
Plisss
;)
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 3:22 pm   

Pipi, ten welon na druciku był mocowany za pomocą grzebyka czy wsuwek?? A jak to wyglądało podczas oczepin?? Drucik nie zniszczył fryzury??
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 4:38 pm   

Już wyjaśniam problem drucika :)
Drucik to tak naprawdę sporej grubości drut do którego przymocowany jest welon - ten drut nie daje się łatwo wyginać. Na obu końcach zakończony jest kółeczkiem gdzie zaczepia się wsuwkę i na tych dwóch wsuwkach cały welon się trzyma - ja dodatkowo miałam wpięte szpilki z kwiatkami.
A fryzura musi maskować ten drut, czyli dobrze jest jak da się go podsunąć troszkę pod koka. Dodatkowo dobrze jest jak fryzjerka zamaskuje czymś miejsce wpięcia welonu - ja miałam takie 1cm długości "pazurki" z włosów
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 6:20 pm   

a ja dzis poszłam na ostateczne dopasowanie gorsetu i skrócenie kiecki. i jednak dałam sie namówic na drugi długi welon:) Łosiu sie uparł i tyle:)

A wiec bede miec dwa welony, tzn. jeden taki do samego dołu kiecki a drugi do pasa. oba beda oddzielnie mocowane na dwa grzebyki gdyby długi przeszkadzał to sie po prostu go wypnie i juz

nadal beda wpiete nad kokiem
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 3:04 pm   

A ja wam powiem że najlepiej wygląda welon wpięty po środku nie na czubku i nie na samym dole :lol: . Spróbujcie naprawdę super.
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 18, 2004 6:33 pm   

Zeby odpowiedziec uczciwie, musialam najpierw zajrzec do zdjec, bo za Chiny Ludowe nie pamietalam :)
Okazalo sie, ze mialam welon upiety posrodku glowy, czyli ani nie bylo to, jak to poetycznie okreslilyscie, garnek, ani ogon komety i polecam ten patent wszystkim, bo fryzura sie nie niszczy i nie przyklepuje (ale nie wiem, czy to zasluga upiecia welonu, czy mojej fryzjerki).
Welon byl dwuwarstwowy, dluzsza czesc do pasa, krotsza do ramion, nie montowalam go na twarzy, bo nie lubie, jak mi sie cos placze przed oczami (no, chybz ze to moj maz albo koty :) ). Byl obszyty cienka lamowka, nie byl calkiem bialy, bo i kiecka nie byla calkiem biala, nie bylo na nim zadnych kwiatkow haftowanych ani brokatu, bo nie lubie. Za to we wlosach i na przypince welonu byly bordowe kwiaty, bo mialam bordowa wiazanke, bordowe kwiatuszki na gorsecie i czerwone paznokcie :)

udanych wyborow welonu i fryzury :)
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2004 1:44 am   Gdzie znaleźć takie motylki pod welon

O ile suknia spędza mi sen z powiem i nie mogę się zdecydować na ostateczną wersję, to ulubiony welon juz znalazłam. Tylko nie wiem, czy da się coś takiego dostać. Czy któraś z forumek napotkała gdzieś takie motylki, jak widać wpięte w warkocze modelki? I czy myślicie, że można w którymś z salonów lub w Pabianicach zlecić uszycie welonu z grubszym wkończeniem z koronki?

Dzięki za wszelkie porady

Eugenie.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 611 raz(y) 14.91 KB

 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Paź 16, 2004 2:00 am   

Filomeno, czy taki welon jest w jakiś sposób przypięty? To te motylki?
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2004 2:07 am   

Na żywo nie widziałam, ten model sukni można zobaczyć na szwajcarskich stronach Pronuptii w całości razem z welonem. Podejrzewam, ze welon jest umocowany na parze motylków zaczepionej z tyłu głowy (może te motylko są na jakimś grzebieniu?). Mam nadzieję, że nie jest tylko zarzucony modelce na głowę w ramach trzymania się estetycznie na słowo honoru tylko dla potrzeb zdjęcia :mrgreen:
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Paź 16, 2004 2:13 am   

Filomena napisał/a:
Mam nadzieję, że nie jest tylko zarzucony modelce na głowę w ramach trzymania się estetycznie na słowo honoru tylko dla potrzeb zdjęcia :mrgreen:


Właśnie ;) Mnie wpadł w oko podobny, z tych, które dziewczyny wkleiły wyżej. Zastanawiam się jeszcze jak się układa po zdjęciu z twarzy?
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 4:14 pm   

moja kolezanka miala swietny welon - trzy warstwy (ostatnia długa do ziemii) tiul wykończony ręcznym haftem i koralikami - miała takie same wykończenia sukienki i było super..... ja co prawda planuję inną sukienkę, ale welon chyba ten sam :D
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sty 11, 2005 5:43 pm   

Będzi e"cięty", bez wykończenia, z kryształkami gdzieniegdzie :mrgreen:
_________________

 
 
 
beciak 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 11
Skąd: kraków
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 5:34 pm   

az sie na chwilke przy nich zatrzymalam

_________________
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 5:40 pm   Re: Gdzie znaleźć takie motylki pod welon

Filomena napisał/a:
O ile suknia spędza mi sen z powiem i nie mogę się zdecydować na ostateczną wersję, to ulubiony welon juz znalazłam. Tylko nie wiem, czy da się coś takiego dostać. Czy któraś z forumek napotkała gdzieś takie motylki, jak widać wpięte w warkocze modelki? I czy myślicie, że można w którymś z salonów lub w Pabianicach zlecić uszycie welonu z grubszym wkończeniem z koronki?

Dzięki za wszelkie porady


Filomeno, ja sie obawiam, ze te wszystkie welony sa po prostu połozone na głowie-nie wyglada jakby ten welon sie trzymał motylkow.
Motylki, ale nie taki /ale ja pewnie sobie kupie/ , takie na drucie , kupuje sie w kwiaciarni, albo na gieldzie kwiatowej.Ale one sa z piórek. Ja mam na razie zarys koncepcji, zeny sobie jakos upleśc wianek z tych motylkow ;)
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:17 pm   

Ja bym chcial miec dlugi (baaaaardzo dlugi) welon chyba 3warstwowy tego jeszcze nie wiem ale musi byc zakonczony koronka. :mrgreen:
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:20 pm   

ja mam taki !! !!!dłuzszy niz tren czyli ok 3 metry wykonczony ta sama koronką z której jest sukienka! polecam dwie warstwy , krótka i długa, ta trzecia nie ma sensu bedzie sie welon zwijał, standard to jedno lub dwuwarstwowy, krótsza mozesz zarzucic na buzie jak wchodzisz do koscioła!
_________________

 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 11:04 am   

Musi byc sliczny :mrgreen:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 2:45 pm   

Oj, aggna... też bym chciała taki.... dłuuuuugi, wielowarstwowy, tylko żeby ta długa część się odpinała, bo co innego w kosciele a co innego na weselu :) może jedna z tych krótszych warstw będzie na buzię... Miś będzie mi ja mógł podnieść z buzi przed ołtarzem, albo przed sama przysięgą... I jeszcze marzy mi się do tego diadem, ale nie wiem, czy to nie będzie za dużo szczęścia na raz :oops:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 6:40 am   

ja będę miała dwa welony jeden długi (ma 2-2,5 metra dokładnie nie pamiętam) a drugi krótki. Długi się później odepnie, żeby nie przeszkadzał w zabawie na sali :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 9:27 am   

Pusiak napisał/a:
I jeszcze marzy mi się do tego diadem, ale nie wiem, czy to nie będzie za dużo szczęścia na raz :oops:


Pusiak
A moze cos takiego Ci sie spodoba. dla mnie to jest takie polaczenie welonu i diademu.
sama bede szukac podobnego :wink:




A tutaj to jest rozwiazane inaczej, calkiem ok to wyglada, zalezy gdzie chcesz miec wpiety welon
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 10:29 pm   

Spodobał mi się ten welon (to akurat suknia z Bellisimy), bardzo fajny, i ładnie założony. Ma ciekawy haft.

_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 10:34 pm   

Bardzo delikatny haft i do tego bardzo cieniutki tiul,ładnie wyglada! bardzo dużo tu tiul robi widac ze miękki, delikatny, superr
_________________

 
 
Rene 


Wiek: 44
Dołączyła: 31 Sty 2005
Posty: 74
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 3:06 pm   

żabot z lamówką do pasa
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 9:31 pm   

Jeszcze welonu nie zakupiłam bo miałam się zastanowić. Teraz już wiem jaki chcę, do pasa, bez lamówki, biały. :girl :
_________________
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 9:23 am   

Długi, do ziemi, obszyty tymi samymi kwiatkami co na gorsecie...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 8:33 pm   

Równo przycięty, bez haftów, bez lamówki, jakieś 20cm poniżej pasa. Waham się jeszcze czy biały czy ecru... ?e też w tym salonie są zielone ściany :?
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 8:20 pm   

Ja będę miała taki trochę w stylu lat 60-tych. Dość mocno napuszony, sięgający do pasa i z delikatnym haftem złotym jak sukienka. I jeszcze jednym Was zaskoczę :!: dziewczyny w Poezji, gdzie kupuję suknię doradziły mi żebym wpięła go w środek koka. I rzeczywiście. Na próbnej fryzurze zrobiłyśmy tak z fryzjerką i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania :!: Ekstra to wygląda, bo za stroikiem widać już fryzurę, a welon nie układa się ani jak garnek, ani jak ogon komety. Cieszę się, że mi to doradziły.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 8:38 pm   

Ale, Niunia, to nic nowego. Mnie również takie wpięcie welonu proponowała wizażystka. Uznałam jednak, że do mojej fryzury to nie pasowało. No, bardziej mi ten welon pasował nad kokiem. Jestem jednak pewna, że u ciebie będzie to super wyglądało. Ja nie bardzo miałam z czego tego koka zrobić, więc i nie bardzo było co pokazywać. :wink: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 2:20 pm   

2 welony
jeden długi do ziemi ale nie aż tak by się ciągnął za mną po ziemi :wink:
po pierwszym tańcu się go wypnie

drugi 2 warstwowy i oczywiście będzie supuszczony na twarz

welony są gładkie, zakończone lamówką 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:47 am   

Ja w ostatecznym kształcie miałam dwa: tzn takie 2 w 1 ;) Długi był o kilkanaście cm dłuższy niż tren , czyli miał jakieś 2,85 chyba, był umarszczony i podczepiony pod grzebyk, na którym upięty był krótszy. Ten krótki sięgał do połowy pleców, ale nie był równy tylko cięty z koła, więc koło twarzy był krótszy niż z tyłu. Pięknie się układał. Zrobiony został z surowego tiulu koloru ecru, niczym nie wykończony. Na całej długości, w różnych miejscach miał poprzyklejane drobne kryształki, które w świetle lamp prześlicznie rzucały błyski :D
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:52 am   

też rozważałam kryształki na welonie ale to by była już przesada

uznałam, że kolia z kryształków i kryształowy kwiat na sukni wystarczą
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:05 am   

No tak.. moja suknia miała haft z kryształkami - ale to jakoś nie było za dużo hihi. Zresztą ich w ogóle nie było widać. Dopiero w światłach...
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:12 am   

Kati ty wyglądałaś prześlicznie, welon po prostu boski ale miałaś delikatną biżuterię i haft
a u mnie te kryształowe akcenty są mocniejsze, szczegółnie ten kwiat na sukni
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:18 am   

To może rzeczywiście za dużo..? hmm A może dać tylko na skraju welonu długiego na dole???
_________________

 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 1:54 am   

Zakupiłam już welon. Jest piękny: długi, na brzegach obszyty srebrnym haftem. Niestety kosztował sporo, ale poszłam za radą mamy, że "koro sukienka skromna to welon musi być bajeczny" /cytat mojej mamy/. Jak w końcu mój zapominalski Miś przyniesie aparat cyfrowy to na pewno cyknę jakieś fotki.
_________________
 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 8:07 am   

A ja będę miała 2. Jeden dłuuugi 3.5 metrowy aby mojego Kotka chrzesnica mogla nieść. Uparł się i koniec, a ja na początku nie chciałam, później postanowiłam zmienić zdanie. Więc jeden będzie długi - to niespodzianka urodzinowa dla KOtka a drugi średniej długości. Ecru z lamówką. Jutro zobaczę efekt. Idę odebrać suknie i welon. A później nie omieszkam zdać Wam relację :D
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:29 pm   

No i będę miała jedną warstwe długą (3m) wypinaną, dwie krótsze ozdobione kryształkami, a do tego diadem :) Bosko po prostu :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 6:28 pm   

Pusiak napisał/a:
No i będę miała jedną warstwe długą (3m) wypinaną, dwie krótsze ozdobione kryształkami, a do tego diadem :) Bosko po prostu :)



Skądś to znam :D
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 7:43 pm   

:)
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:10 am   

Bardzo podobają mi się welony od pani z pabianic www.welony.pl a szczególnie nr. 6 tylko nie wiem czy bedzie on pasował do sukni coś tego rodzaju
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:39 am   

W zasadzie myślę że by pasował, może tylko spróbowałabym w jakis sposób zgrać hafty na rekawach i welonie.... :roll:
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:43 am   

A nie te rękawy odpadają ja bym wolała rękawiczki nie chciała bym topić tych rekawów w jedzeniu na stole sięgając po coś, ja mówiłam tylko o stylu sukni bo podoba mi się jeszcze suknia kryszki
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 12:00 pm   

No to moim zdaniem do sukni welon pasuje :)
_________________

 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 10:11 pm   

www.welony.com tutaj jest strona do tych samych welonów z pabianic tylko to jest strona mamy i tu welony wygladaja mniej atrakcyjniej nie wiem czy ładnie by wygladał taki welon ze zwykłą lamówką bo te hafty na tej stronie mi sie jakoś nie podobają
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 1:33 pm   

Mi sie podoba welon dlugi z cykinami musi slicznie sie mienic w swietle :)
Ostatnio zmieniony przez aggna Czw Sty 26, 2006 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 11:21 am   

A mnie się marzy welon-mgiełka, prawie niewidoczny, bez ozdób - coś takiego:

Tylko jak to się trzyma na głowie? :?

A tutaj wybór welonów:





_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 3:17 pm   

Alma te welony sa śliczne :D
Skąd je brałaś, bo na tych małych rysuneczkach kiepsko widać :?

A mi się marzy długi welon bez haftów z delikatną ramówką podpinany pod kok, a zprzodu diadem :mrgreen:

Ale nie wiem czy zgram wszystko z suknią
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 3:40 pm   

Anik te pierwsze z numerkami co Alma wstawiła są z www.welony.pl (firma córki) albo www.welony.com (firma mamy) a te drugie z http://www.slub-online.pl/akcesoria.html
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 3:58 pm   

Dzięki Agatko :D
Znalazłam co chciałam, teraz tylko pokaże komu trzeba i będzie ok :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl