Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Paryż
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:20 pm   

Fragonard to generalnie jest perfumeria i tak się mówi z racji ich przewodniej działalności, ale robią również kosmetyki, mydełka itp. :)
W ogóle to jest fabryka i właśnie oni robią bazy dla perfum większości znanych marek. Odwiedzenie ich sklepików i fabryki to punkt obowiązkowy pobytu we Francji, nie tylko w Paryżu. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
AgaGM 

Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:28 pm   

Dzieki,Jaade,paaa
 
 
suzanka 


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 7:28 pm   

Ehh zazdroszczę! Odwiedziłabym znowu Paryż.
Szczególnie w czasie posezonowych wyprzedaży...Tylko kiedy te bilety lotnicze będą miały rozsądną cenę?
Co w Paryżu mnie zawiodło to: amerykańscy turyści - hałaśliwi i wszędobylscy, śmieci na ulicach "nieturystycznych" dzielnic i strasznie brudny Auchan :shock: .
Dobrze znać francuzki, bo po angielsku tam mało kto mówi...
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 10:51 am   

Odkopuję wątek. Czy był ktoś w miarę niedawno w Paryżu i ma jakieś ciekawe spostrzeżenia? Coś wartego polecenia albo omijania? A może ktoś z was odwiedził Disneyland pod Paryżem i może się podzielić wrażeniami? Warto płacić za to takie kosmiczne pieniądze? (obecnie to kosztuje jakieś 350 zł za osobę). Palujemy spędzić w mieście 4 dni i chciałabym wiedzieć co można sobie darować, a co może jest fajne ale mniej znane.
_________________

 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 5:42 pm   

iduczek, przygotuj się, że w sezonie będziecie czekać w kolejce do Disneylandu ok 3h :roll:
Mój brat był w zeszłym roku i mówi, że mało nie wyszedł z siebie :evil:
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 11:55 am   

Dwa lata temu spędziłam 4 dni w Paryżu z czego dwa przeznaczone były na Disneyland. Był to ostatni tydzień sierpnia więc jeszcze sezon. Kolejki w zależności od rodzaju atrakcji, zawsze jest zegar pokazujący ile będzie trzeba czekać. Do większości ok 20-30 minut, szło płynnie. Godzinę czekałam w kolejce na rollercoaster w części filmowej parku ale było warto :smile: Po wyjściu zauważyłam, że kolejki już nie było więc pojechałam jeszcze raz, więc wszystko się zmienia w zależności od pory. Kolejki są mniejsze w godzinach kiedy są parady i pokazy. Na "spadającą windę" był czas oczekiwania 1.5 h i to była jedyna atrakcja z której nie skorzystałam. Wcześniej wyczytałam, że po wejściu do parku większość ludzi kieruje się w prawą stronę, jeśli zwiedza się go od lewej strony nie ma takiego natłoku ludzi. Disneyland to było moje takie moje niespełnione marzenie z dzieciństwa więc zabrałam tam mojego chrześniaka po komunii w ramach prezentu. (także dla siebie :D ) Uważam, że było warto tam pojechać, wydać te kasę. Ale podobno Parc Astérix pod Paryżem też jest świetny, a nawet lepszy dla dorosłych.
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl