Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie nie robić wesela?-OSTRZEGAMY
Autor Wiadomość
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:05 pm   

Hmmm no ja w obydwóch postach widzę informację na temat komunii córki... :niepewny: Ale na temat samej sali się nie wypowiadam, bo w ogóle nie znam
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 12:14 am   

Ja kiedyś pracowałam w tej restauracji i aż mi się nie chce wierzyć iż szefowa tak się zachowała bo to bardzo miła i ugodowa osoba. Przede wszystkim zależy jej na pozyskaniu klienta a nie na jego odsrtaszeniu.
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 10:47 am   

Może rzeczywiście zalezy na pozyskaniu klienta... Tylko jak juz go zyska, to przestaje ja obchodzic... :niepewny:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:02 pm   

jpuasz napisał/a:
Hmmm no ja w obydwóch postach widzę informację na temat komunii córki... :niepewny:

To był skrót myślowy. Tu jest faktycznie skopiowany identico post, ale w innym w innym miejscu pisze o chrzcie w zeszłym roku, jeszcze w innym o komunii syna w tym roku, a tutaj o komunii córki też w tym roku.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:52 pm   

Dokładnie.
Chodzi o te dwa posty tego samego użytkownika:

adaminek Pon Kwi 28, 2008 9:19 pm napisał/a:
Z tego co wiem to w firmie z lodzi są terminy.Maja sale na 150 osób.
Ich strona to cateringlodz com
W tamtym roku mieliśmy chrzciny córki a w tym roku robią nam komunie syna. Są niedrodzy i maja dobre jedzonko.


adaminek Pon Kwi 28, 2008 9:33 pm napisał/a:
Prosze o uwage wszystkich ktorzy maja zamowione terminy w restauracji.
Bylismy kilka miesiecy temu ustalic komunie dla naszej corki.Wszystko bylo jak najlepiej.Obsługa mila i dostalismy wyczerpujace informacje na temat przyjecia i jego oprawy.
3 dni temu bylismy ponownie aby wszystko do konca ustalic.
DOWIEDZIELISMY SIE ze kucharze sie zmienili i wiecej kierowniczka im placi.W zwiazku z tym
cena imprezy wzrosla z 80 na 110.Powiedziala ze ja to g.... obchodzi ale za 80 zl to niebedzie robic nam imprezy.
Jedynym pocieszeniem jest to ze znalezlismy sale i mamy gdzie zaprosic gosci.
Podsumowujac uwazajcie moi mili na ten lokal.Jedno wielkie kretactwo.
Moja rada omijajcie ten lokal jak najwiekszym lukiem.
_________________

 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 2:49 pm   

Może bliźnięta :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
bsd 
Firma

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:47 pm   

witam wszystkich

moze niepowinienem sie wypowiadac w tym miejscu ale zostalem przez znajomego poinformowany o tym zajsciu.
to co pisze niejaki adaminek to bzdury.
jestem wlascicielem wymienionej po adresie www firmy i musze powiedziec ze zadnej komuni dla kogos takiego nie robilismy.
adaminek prosze o powage.
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 2:23 pm   

Ja nie polecam restauracji Van Gogh, byłam tam gościem na weselu. Sala sympatyczna na pierwszy rzut oka, ale jest tam naprawdę mało miejsca a młodzi niestety przesadzili z ilością zaproszonych gości, przez co był totalny ścisk oraz gorąco mimo włączonej klimatyzacji. Jedzenia było dość dużo, choć były tylko 3 ciepłe posiłki, ale to wszystko młodzi wybierali. Natomiast od młodych już nie zależała jakość potraw, jedzenie było mało smaczne, ziemniaki np. pływały w tłuszczu, mięso też nie zachwycało, do rosołu dodano strasznie ciężkie i grube kluski, kelnerki też się nie spisały. Minusem dla mnie też był fakt, że na salę wchodziło się po schodach dość wąskich i było mało miejsca do tańczenia.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Fester 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 11:19 pm   

Mieliśmy mieć wesele właśnie w restauracji Oscar we wrześniu 2008. Mimo zarezerwowania przez nas sali na rok przed terminem i podpisaniu umowy, wesele nie odbyło się na tej sali, a nas przepchnięto na mniejszą. Szczerze odradzamy tę salę. Więcej info w wątku o sali.
_________________
--------------------------------
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Kwi 14, 2009 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 2:46 pm   

Odradzam RAJ w Zgierzu.. Dokładnie ta sama sytuacja jak wyżej (tylko, że to była 18tka a nie wesele, ale też impreza na całą noc), podwójna rezerwacja i przymusowe przeniesienie do 2x mniejszej sali, o wszystkim dowiedzieliśmy się dzień przed, kiedy przywieźliśmy sprzęt audio na salę.
 
 
Fester 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 11:41 pm   

katrin napisał/a:
Odradzam RAJ w Zgierzu.. Dokładnie ta sama sytuacja jak wyżej (tylko, że to była 18tka a nie wesele, ale też impreza na całą noc), podwójna rezerwacja i przymusowe przeniesienie do 2x mniejszej sali, o wszystkim dowiedzieliśmy się dzień przed, kiedy przywieźliśmy sprzęt audio na salę.


Powiedz mi czy byliście u adwokata, czy myśleliście coś załatwiać w sądzie?
_________________
--------------------------------
 
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Wto Gru 23, 2008 11:40 pm   

Cytat:
Powiedz mi czy byliście u adwokata, czy myśleliście coś załatwiać w sądzie?


Myśleliśmy na początku, ale nie mieliśmy przede wszystkim żadnej umowy na papierze, ot co. Poza tym kwota imprezy niewielka.
 
 
Fester 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 24, 2008 2:33 pm   

katrin napisał/a:

Myśleliśmy na początku, ale nie mieliśmy przede wszystkim żadnej umowy na papierze, ot co. Poza tym kwota imprezy niewielka.


Aha, no bez umowy to faktycznie i klops.
_________________
--------------------------------
 
 
 
Fester 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 7:56 am   

joanna8411 napisał/a:
DAJANA
...na menu w necie cena 120zł. jedzonko extra
mama dzwoni Pani mówi ze menu to za120 kosztuje teraz 140 tylko nie ma zmian w necie jadę na sale i dostałam menu za 160zł....


Hmm widze ze to jakis stary numer, mialem podobnie z ceną menu w Oscarze na ul. Łagiewnickiej. Menu w necie 120zl przyjezdzamy i od wlasciciela dowiadujemy sie, ze cena nieaktualna bo w necie nie zmienia od dawna i teraz jest 135 - ok niech bedzie, gdy przyszlo do podpisywania umowy okazalo sie ze ta cena tez jest nieaktualna bo to jest dla kogos jak robi wesele w tym roku, a w przyszlym to juz bedzie inna. U nas pan nie chcial okreslic w umowie ile to bedzie dokladnie - dowiemy sie przed weselem, bo nie wie ile jedzenie przez rok zdrozeje.
_________________
--------------------------------
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 11:46 am   

Dyskusję o usuwaniu postów przeniosłam do działu "Gorace dyskusje" kontynuowanie teamtu w tym wątku skutkowac bedzie ostrzeżeniem.

Pusiak
_________________

 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 11:22 pm   

agnes napisał/a:
w ramach ostrzeżeń chcialabym przedstawić Wam sytuację, w jakiej znalezi się znajomi oraganizujący wesele w tym roku.

Szczęśliwi narzeczeni zarezerwowoli salę w Hotelu Ambasador. Podpisali umowę, wpłacili zaliczkę, potwierdzili menu, byli w stałym kontakcie z "salą". Spokojnie szykowali się do wesela.
Aż tu nagle Ambasador miał dla nich "niespodziankę". 4 tyg przed weselem dowiedzieli się, że ich wesele nie może się odbyć w Ambasadorze. Otóż zaszła ogromna pomyłka i sala została zarezerwowana podwójnie. Delikatnie powiedziawszy narzeczeni był poważnie zdenerwowani, ale nie pomogła żadna siła perswazji. Musieli pilnie szukać nowej sali.
Na szczęście znalezi i wszystko inne było już wspaniałe, ale stresu mieli naprawdę sporo.

Czy macie pomysł jak się ustrzec przed taką sytuacją?


a ja mysle ze zwyczajnie przyszedł ktos z dużą kasa i przebił. bo chciał szybko i własnie tam, i cena sie nie liczyła. jak szukałam sama widziałam ich kalenadarz, nie ma mozliwości pomyłki i zdublowania. od razu było wykreślanie, osobny kalenadarz był na dużą sale, osobny na małą.
_________________
Emi

 
 
 
bajla83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 11:58 pm   

O kurka przerażająca sytuacja. Naprawdę tylko współczuć...
 
 
justysia 

Dołączyła: 09 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 10:10 am   Gościniec Alex:/

Wczoraj z narzeczonym bawiliśmy się jeśli tak to można nazwać w tej pseudo sali. Chce ostrzec wszystkich. Byliśmy na weselu kuzynki..masakra. Obsługa była na dwóch weselach w tym na tym "naszym" prawie wcale. Cena nijak się miała do tego co podali..Mało jedzenia herbata soki kawa z marketu i to ta z "1". Do tego dodatkowo płatna!!!! Dekoracja sali chyba jeszcze z sylwestra..Wesele było co prawda małe a jedzenie do nas chyba nie dotarło prócz rosołu i bigosu..Ciasto w ostatniej chwili dowiózł pijany kelner. A na koniec kucharz prawie pobił się z jednym z gości. I usunęli nie kucharza a gościa. Po prostu szok!!!Jeśli ktoś ma pytania to chętnie odpowiem.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 8:41 pm   

Amy napisał/a:
Czy macie pomysł jak się ustrzec przed taką sytuacją?


obawiam się, że nie, my mieliśmy taką samą sytuację, z tym, że tydzień przed ślubem!
i też na "znanej" sali i z takich samych przyczyn, więc niestety takie sytuacje się zdarzają ...
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Beata17 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 12:17 pm   

Witam!!!
przeczytałam wszystkie wpisy...trzeba mieć pecha i zepsuć taki dzień.
Opowiem Wam co ja przeżyłam, na przestrogę oczywiście. :-?
Ostatni weekend sierpnia, pogoda słoneczna - Wesele na dzałkach
(ulicy nie pamiętam) rejon Olechów-Widzew :x
Już na wejście, konsternacja zabrakło miejsc dla wszystkich.
Przestawialiśmy talarze, sztućce itp. przesuwając się aby móc zrobić miejsce dla dwóch osób (komentarz obsługi...ktoś źle policzył!!!) :oops:
Rozpoczeliśmy obiadem, rosół bez smaku, ziemniaki zimne, kotletów z wyżej podanych powodów zabrakło) aby zbytnio nie komentować i nie rozbić przykrości "młodym" zjadłam jeden z mężem na pół.
Potem zabawa przy pustych stołach. Szczytem były "ciepłe" dania, zimne flaki,
a zapomniałabym o przypalonym bigosie. Napoje "biedronkowe", herbata "minutka", kawa "lura". Po torcie, którego nie spróbowałam bo zabrakło, mieliśmy dość. Pierwszy raz w życiu głodna, zdegustowana wróciłam do domu około drugiej w nocy!!!
:zalamany: :zalamany: :zalamany:
Następnego dnia miały odbyc sie poprawiny, młodzi zrezygnowali!!!
Komentarz do sytuacji mieli jeden... miejmy nadzieję, że wspólne życie będziemy mieć udane, bo początek był koszmarny.
 
 
 
kasia B 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:19 pm   Gościniec "Alex"

Witam,
w sierpniu b.r. w Gościncu "Alex" odbyło się nasze przyjęcie weselne. NIE POLECAMY NIKOMU. W lokalu brakowało klimatyzacji a obsłudze profesjonalizmu i trzeźwości umysłu.
Kelnerki podawały posiłki w sposób bardzo chaotyczny w konsekwencji czego np. podczas obiadu połowa gości jadła same ziemniaki a druga mięso. Ponadto brakowało części dań spisanych w umowie, więc jedzenia było nie za wiele. W cene talerzyka mieliśmy wliczone ciasto, które jak się okazało podczas przyjęcia nie zostało przez nich zamówione. Jednym słowem KOSZMAR. Jak by tego było mało po pierwszej godzinie zabawy obsługa zaczeła podawać gością zamiast soków ( miało być 2 litry soku na osobe) wode z cytryną. Dodatkowo przez cały czas trwania imprezy nie podano wszystkim gością jednocześnie ciepłej kawy lub cherbaty, co dodatkowo świadczy o braku organizacji z ich strony. Podsumowując nie warto ufać ludzią którzy nie potrafią wywiązać się z podpisanej umowy.
_________________
kasia
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:37 pm   Re: Gościniec "Alex"

kasia B napisał/a:
gością, cherbaty, ludzią .


przepraszam, ale razi mnie taka nieznajomość ortografii, poza tym pisanie z błędami ortograficznymi to brak szacunku do osób czytających, to nie są literówki, czy ucięte ogonki od polskich liter, tylko ewidentne błędy.

P.S. i to nie są trudne słowa.
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Amy Wto Wrz 01, 2009 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Monix 

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 1:56 pm   

Witam.
Również miałam wesele w Gościńcu Alex i powiem, że jestem zaskoczona tymi opiniami, gdyż moje wesele było bardzo udane. Sala była pięknie przystrojona, obsługa niesamowicie miła, a jedzenie bardzo smaczne. Wszyscy goście świetnie się bawili. Jedynym minusem było to, iż w sali było dosyć gorąco. Mimo wszystko moja rodzina zamierza zorganizować tam kilka rodzinnych imprez. Zastanawiamy się też nad sylwestrem. Dodatkowym atutem tego miejsca jest hotel. Polecam! :)
 
 
kasia B 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 11:33 pm   

Witam Monix,
oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii.
My jednak po raz kolejny chcemy ku przestrodze przestrzec innych przed organizowaniem imprez rodzinnych w Gościncu "Alex"
Naprawdę nie warto (no chyba że właściciel w końcu zmądrzeje i zmieni personel). My i zaproszeni przez nas goście na pewno już nigdy nie skorzystamy z ich usług.
Pozdrawiam.
_________________
kasia
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 1:34 am   

hmmmm... Nagle nie wiadomo skąd pojawia się pani nr1(jak ja to nazywam-jednopostowiec), która odradza gościniec "Alex" a za dni kilka pojawia się pani nr2, która ww gościniec zachwala. Coś mi tu nie gra.
_________________

Ostatnio zmieniony przez magdasid Sro Wrz 09, 2009 1:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 2:07 pm   

justinaa napisał/a:


obawiam się, że nie, my mieliśmy taką samą sytuację, z tym, że tydzień przed ślubem!
i też na "znanej" sali i z takich samych przyczyn, więc niestety takie sytuacje się zdarzają ...


A z którą znaną salą, jeśli mogę spytać?

Jestem na etapie szukania sali na przyjęcie weslene i wszystkie informacje są dla mnie niezwykle cenne.
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:15 pm   

justinaa napisał/a:
obawiam się, że nie, my mieliśmy taką samą sytuację, z tym, że tydzień przed ślubem!
i też na "znanej" sali i z takich samych przyczyn, więc niestety takie sytuacje się zdarzają ...

nieomalże byłabym w tej samej sytuacji!!! Chyba anioł stróż nade mną stał i sobie wymyśliłam że chce zmienić salę! Gościniec nad Wartą w Uniejowie - odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam tą salę!!!
Miałam ją zamówioną na 24 lipiec 2010r., jednak gdy postanowiłam zrezygnować (zdecydowałam się na inną salę) , w dniu kiedy pojechaliśmy wypowiedzieć umowę okazało się, że właścicielka zarezerwowała 2 wesela na ten sam termin na tą samą salę i od obydwu rodzin wzięła zaliczki!!!
W momencie, gdy właścicielka zorientowała się, że ma rezerwację na inne nazwisko niż umowa z którą przyjechaliśmy, dopisała ołówkiem nasze nazwisko na liście rezerwacji i próbowała nam wmówić, że wszystko jest w najlepszym porządku.Udało mi się dostrzec nazwisko osoby , która miała rezerwację w tym samym terminie, i po awanturze z właścicielką skontaktowałam się z tą drugą rodziną i rzeczywiście nasze podejrzenia się potwierdziły!!! Tamta rodzina miała tą samą salę i datę co my!!! Zresztą pewność mieliśmy od samego początku, ponieważ właścicielka po burzliwej awanturze, gdy to próbowała nam wmówić, że nie ma żadnej pomyłki, gdy zagroziłam, że skontaktuję się z drugą rodziną postanowiła że zwróci nam połowę zaliczki. Wciąż jednak upierała się że do żadnej pomyłki nie doszło. P. Krajewska nas ewidentnie oszukała i zatrzymała sobie 50 % naszej zaliczki niesłusznie. ( nie oczekiwałam zwrotu zaliczki w ogóle przy wypowiadaniu umowy ale w sytuacji gdy zamówiła ten termin 2 rodzinom ewidentnie nas oszukala i powinna zaliczke zwrocic!!! )
I nie chodzi o pieniądze, tylko aż trudno mi sobie wyobrazić co by było gdybym nie zdecydowała się na wypowiedzenie tej umowy. Gdzie znalazłabym ( ja lub ta druga rodzina) wolną salę na ostatnią chwilę??? A p. Krajewska czuje się bezkarna, ważne ze grafik pełny i interes się kręci, ludzie są nieważni. Więc jeszcze raz odradzam jeśli nie chcecie przeżyć niemiłej niespodzianki tuż przed weselem.
_________________


 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:26 pm   Gościniec Alex

Hmm rzeczywiście zgadzam sie z magdasid że nagle pojawia się pani nr 1 wydaje negatywna opnie o sali potem pojaiwa sie pani nr 2 i zachwala ją pod niebiosa..
Ze swojej strony pragnę dodać iż nie bardzo rozumiem wypowiedź justysi jakie dwa wesela odbywały się w Gościńcu Alex??? tam jest jedna sala więc raczej ciężko o taki przypadek!! zastanawiające są takie posty naprawdę , konkurencja nie śpi..
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 6:00 pm   

Kurczę tak czytam te niektóre opowieści i aż włos się jeży... Najważniejszy dzień w życiu a tu ktoś tak może popsuć... Ja jeszcze nie byłam na takim fatalnym przyjęciu i mam nadzieję, że moje też takie nie będzie.
Ale tak teraz myślę, że nawet spisanie wszystkiego w umowie nic nie gwarantuje.. :(
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 6:03 pm   Re: Gościniec Alex

Marta81 napisał/a:
Hmm rzeczywiście zgadzam sie z magdasid że nagle pojawia się pani nr 1 wydaje negatywna opnie o sali


Bo konkurencja nie śpi :D
_________________
 
 
Yen_na 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 2:17 pm   

Chciałam przestrzec przed Dworkiem na Chojnach - byłam tam pytać orientacyjnie o ceny i warunki przy weselu na 100 osób (na stronie podają informacje, że tyle się mieści). Moim zdaniem komfortowo zmieści się tam zaledwie 50 osób, przy każdej większej ilości będzie po prostu niesamowity ścisk.
Oprócz tego pani właścicielka jest bardzo niemiła. Wszystkie moje pytania zbywała "to się ustali później" albo "a po co to pani wiedzieć", po czym powiedziała, że ona nie ma czasu teraz (dzwoniłam wcześniej umówić się na spotkanie), a jak się zdecyduję na poważną rozmowę o ofercie, to mam do niej zadzwonić i mnie wyprosiła z restauracji.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 4:08 pm   Odyseja

Nie jestem osobą czepialską, jeśli chodzi o cudze wesela. Na większości bawiłam się cudownie i nawet jeśli były jakieś niedociągnięcia, nie psuły mi one humoru, ani opinii o weselu. Ale było jedno, które dla młodych, ich rodziców i gości było tragedią - Odyseja w Rzgowie. Nigdy nie zdażyło mi się wrócić głodnej i zniesmaczonej z wesela. Poza tym przypadkiem.

Wesele, na którym byłam odbyło się w dużej, dwupiętrowej sali. Na dole parkiet, z dziwną lalką na podeście. Owa lalka była obita odblaskowymi płytkami, jak kula w dyskotece. Dla mnie bardziej stosowna na kawalerski niż na wesele. Po zewnętrznych stronach imponujące schody, prowadzące na salę ze stołami. Wystrój u góry nie odpowiadał mi (pomieszanie z poplątaniem), ale o gustach się nie mówi.
W skład kompleksu wchodzi piękny ogród i ogromny koń trojański. Na poprawinach zwiedziłam kompleks - totalny misz masz, ale robiący wrażenie. Innych plusów nie zauważyłam.

Teraz minusy.

Nie mam pojęcia ile osób obsługiwało wesele. Talerzyki były sprawnie zmieniane, jak tańczyli goście. Ale co z tego, jeśli nie było czym ich dobrze pobrudzić.
Kelnerzy chodzili parami i roznosili zimne jedzenie. W ilościach, jak dla wróbla. Pamiętam, że dzieliliśmy się przy stole tak, aby każdy mógł troszkę spróbować, np. po kilka klusek śląskich na głowę. O najedzeniu się nie było mowy.

Jedzenie ze stołów nie zaniesiono do chłodni. Następnego dnia obok nas zobaczyliśmy tę samą sałatkę, ale już z nowym smakiem - popsutego majonezu.

Po awanturze rodziców pana młodego, z kuchni wyniesiono jeden posiłek w normalnych ilościach, chociaż nadal zimne. Szkoda, że pomogło to tylko w kwestii jednego posiłku. Nie wyobrażam sobie, żebym jako matka młodego, miała co posiłek chodzić do kuchni i pilnować żeby podali normalne racje gościom.
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 9:56 pm   

kurcze naprawde wlos sie jezy dobrze ze jest ten portal i od niego w zasadzie zaczynam zeby sie zaglebic w praktyke
 
 
JakubW 

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 4:12 pm   Opinia Revelo Łódź wesele przyjęcie ślubne odwołane 2dni prz

Witam wszystkich.
Ja chciałem podzielić się z Wami moją przygodą z restaracją Revelo (Łódź, ul.Wigury 3/4).
Niestety odradzam wszystkim planujący imprezę w tym miejscu.
Revelo na 2dni przed zaplanowanym u nich weselem odwołało imprezę z powodu przeoczenia menagera.
Zawarliśmy z Revelo pisemną umowę na w/w imprezę ponad 3miesiące wcześniej wpłacając również zaliczkę.
Zamówienie zostało przyjęte, sala i termin potwierdzone, menu ułożone … wszystko dopięte na ostatni guzik włącznie z oprawą muzyczną zorganizowaną przez Revelo.
Na 3dni przez imprezą miałem zgłosić się do Revelo aby zamówić tort weselny – podczas spotkania menager wraz z właścicielem ogromnie zaskoczeniu, że za 3dni ma się u nich odbyć moje wesele (??!!).
Całe szczęście udało im się odszukać moją rezerwacje jednakże poinformowali mnie, że nie mają wolnych miejsc bo wszystko jest zarezerwowane.
Pragnę dodać że w dniu podpisania umowy, na dzień 21/06/2014 wraz z nami były tylko dwie rezerwacje.
Niestety właściciel Revelo nie poczuwa się w najmniejszym stopniu do zrekompensowania tej sytuacji oprócz słów „przepraszam” oraz „mogę oddać zaliczkę”.

Obawiam się, że gdyby nie chęci zamówienia u nich tortu to 21/06/2014 o umówionej godzinie stawiłbym się w Revelo z gośćmi i nie mielibyśmy gdzie usiąść !! !

reveloOPINIE_2z2.jpg
Opinie Revele wesele przyjęcie ślubne odwołane 2dni przed imprezą
Pobierz Plik ściągnięto 354 raz(y) 66.8 KB

reveloOPINIE_1z2.jpg
Opinie Revele wesele przyjęcie ślubne odwołane 2dni przed imprezą
Pobierz Plik ściągnięto 298 raz(y) 70.1 KB

_________________
Revelo zapomniało o opłaconej rezerwacji na przyjęcie ślubne - 2dni przed imprezą !!
 
 
Merida 

Dołączyła: 15 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Harlow
Wysłany: Sob Paź 15, 2016 8:04 pm   Nie polecam

Omijajcie szerokim łukiem restauracje Kargul w Łęczycy, woj. łódzkie.
Organizowałam tam swoje wesele w tym roku. Po weselu o 5 nad ranem zostałam poinformowana, że muszę posprzątać swoje dekoracje i zabrać wszystko co zostało do jedzenia TERAZ! ( Właściciel ma chłodnie ale nie chciał jej włączyć- oszczędności? ) Goście musieli pomagać chować dekoracje do pudeł, część zwoziła jedzenie! Koszmar i wstyd... Komuna panie właścicielu! Jedynie kelnerzy zasługują na dobre słowo. Pomagali i współczuli...
_________________
Merida
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl