Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZESPÓŁ KAMA
Autor Wiadomość
Joaśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Paź 06, 2007 5:01 pm   ZESPÓŁ KAMA

Potrzebuje informacji o zespole KAMA. Czy może ktoś zna ten zespół i może coś o nim napisać? :)
_________________
Joasia
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Kwi 04, 2012 10:26 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 7:30 pm   

Witam,
Z tego co wiem to zespół jest trzyosobowy. Biorą 2500zł. A co do muzyki to nie wiem za bardzo. Moim rodzicom się podobało. Gdzieś miałam ich płytę. :)
Pozdrawiam
_________________

 
 
 
marta1980 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 9:54 pm   

W ostatnim czasie byliśmy na próbie zepołu KAMA. Wrażenie bardzo pozytywne. W tej chwili z tego co się dowiedzieliśmy grają w 4-osobowym składzie: perkusja, klawisze, gitara i saksofon. Wokal damski i meski jednakże wokalistka dużo lepsza od faceta który tam też śpiewa. Cena także przystępna. Osobiście uważam że lepiej ich posłuchać na żywo bo płyta którą dostaliśmy nas zawiodła. Ale na żywo śpiewali fajnie. Jedyne czego mi brakowało to akordeonu do biesiad przy stole ...
 
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 11:17 pm   

Ja też proszę o jakies bliższe info o tym zespole!!! Poważnie się nad nimi zastanwiamy, ale chciałabym najpiew poznać opinie tych, u których na weselach już grali. Dziewczyny, HELPP!!!
_________________

 
 
Milkunia 

Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:24 pm   

Witam
Numer do zespołu dostałam w restauracji Yuca 601 880 612 Pozdrawiam
 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 7:01 pm   

Odświeżam temat. Zarezerwowaliśmy już termin na nasz ślub. Słyszelismy jak graja na żywo i byliśmy zachwyceni. Obawiam się tylko jak będzie z zabawianiem gości. Czy ktoś może bawił się na weselu na którym grali? Jak wygląda kwestia komunikacji zespołu z gośćmi podczas zabawy weselnej?

Brzmienie mają naprawde fajne... A Pan Saksofonista- Akordeonista -po prostu rewelacja!
 
 
Eliza Rokicka 

Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: data
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 10:31 pm   

fuente napisał/a:
Odświeżam temat. Zarezerwowaliśmy już termin na nasz ślub. Słyszelismy jak graja na żywo i byliśmy zachwyceni. Obawiam się tylko jak będzie z zabawianiem gości. Czy ktoś może bawił się na weselu na którym grali? Jak wygląda kwestia komunikacji zespołu z gośćmi podczas zabawy weselnej?

Brzmienie mają naprawde fajne... A Pan Saksofonista- Akordeonista -po prostu rewelacja!




Witam, zespół Kama grał na naszym weselu 2.10.2010. Serdecznie polecam! komunikacja z gośćmi jest rewelacyjna! Członkowie zespołu poruszają się po sali z mikroportami, zachęcają gości do biesiady. Podejmują propozycję gości i nie pozostają obojętni na ich chęć zabawy.
Głos wokalistki Kasi...tego nie da się opowiedzieć, to trzeba usłyszeć!
Jak każda panna młoda chciałam, żeby wszystko było idealne i zespól stanąl na wysokości zadania, oni wiedzą co do nich należy, nie trzymają się na siłę schematu, patrzą i widzą, co się dzieje na sali, jeśli goście chcą tańczyć i się bawić to oni grają( przy czym zaznaczam, że nie robią problemów kuchni, z którą też muszą się zsynchronizować, bynajmniej takich uwag nie słyszałam),
Najlepszą rekomendacją jest chyba to, że już szukam sukienek na wesela moich gości, u których będziemy się bawić przy muzyce zespołu KAMA.
Polecam, Eliza
_________________
Eliza Rokicka-Sobczak
 
 
Ańćka 

Dołączyła: 12 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 2:15 pm   

jeśli wybraliście zespół KAMA, to gwarantuję, ze możecie spać spokojnie przed weselem i o nic się nie martwić :wink:

Grali na naszym weselu 27.08.2011 8)

Goście świetnie się bawili, nie schodzili z parkietu do rana :D
...to ja może zacytuję jeszcze Elę Zapendowską...."Kasia harczy jak trzeba", a w połączeniu z saksofonem, gitarą i klawiszami - super brzmienie, nogi same chodzą :wink:

poza tym pełny profesjonalizm, nie ma potrzeby zawracania sobie głowy i ustalania żadnych bloków muzycznych, doboru utworów, czy np. zabaw przy stole.
Grają wszystko, od Shakiry, czy J.Lo, po polskie przeboje, dla młodych i starszych 8)

Gorąco Polecam ten Band 8)
Udanej Zabawy :wink:
 
 
pawlosio 

Wiek: 44
Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 4:42 pm   zespół KAMA Łódź

witajcie...chcielibysmy napisac kilka slow o zespole kama...
mielismy wesele 17 wrzesnia 2011...czyli calkiem niedawno...
jak zapewne kazdy kto planuje slub marzy by bylo to wyjatkowe wydarzenie w jego zyciu..wyjatkowy cudowny dzien i huczna nocna zabawa.....
dlugo zastanawialismy sie nad zespolem jaki ma zagrac u nas...wiele czytalismy w necie chociazby na tym forum...jednak doszlismy do wniosku ze postawimy na sprawdzony zespol jakim jest KAMA....nie chcielismy eksperymentowac...wszak od dobrego zespolu w 50% zalezy udane wesele.....
nasze poczatki z zespolem byly jakies 3 lata wczesniej kiedy to oni grali na weselu osob z bliskiej nam rodziny....podobalo nam sie....goscie dobrze sie bawili.....
nie chcielismy bawic sie w chodzenie na rozne proby roznych zespolow...nie chcielismy przesluchiwac setek nagranych probnych piosenek...nie ma lepszej rekomendacji jak zdanie 100 gosci ktorzy sa w stanie dokladnie okreslic nie tylko jak zespol spiewa ale rowniez jak bawi gosci i prowadzi impreze....
no i teraz zasadnicze wnioski:
zespoł KAMA spisał sie w 100%...
moze kazdy ma inne oczekiwania czy inny gust....ale jak dla nas zespol idealnie skomponowal sie w naszym weselu....zespol 4 osobowy... (1 kobieta i 3 panow).....bardzo kontaktowe i uprzejme osoby.....codo ceny - to juz pozostawiam wam...co pewnie wynegocjujecie to wasze....dodam ze nie jest to drogi zespol i zapewne nie sa najtansi ...ale czasem najtansi to sami partacze...
cena byla przystepna....
fajnie spiewaja, maja takimoment ze bawia ludzi piosenkami biesiadnymi chodzac miedzy stolami i spiewajac igrajac....perfekcyjnie dogadyja sie z kuchnia i obsluga sali co naprawde jest bardzo wazne zeby wiedziec kiedy zrobic blok muzyczny a kiedy zaprosic ludzi do jedzenia....
no i bardzo wazna rzecz sa bardzo elastyczni i ugodowi... w kazdym momencie wesela moglismy do nich podejsc z jakims nowym pomyslem czy zachcianka i oni dostosowywali bloki muzyczne pod nasze pomysly....
oj widze ze sie rozpisalem.....
moze za duzo pisze..ale konkretnie polecam ten zespol....cena przystepna...4 osoby....dobra muzyka.....idealny kontakt i dopasowanie.. ugodowi ludzie spelniajacy prosby noworzencow....
KAMA TO ZESPOL GODNY POLECENIA

jesli ktos bedzie sie zastanawial nad zespolem a by mial jakies watpliwosci to oto moj mail pawlosio@wp.pl - wiem jaki to ciezki wybor wybrac zespol..moze komus ulatwie....

SZCZESLIWI MAŁŻONKOWIE OD 17 WRZESNIA 2011 JOANNA I KRZYSZTOF
_________________
pawlosio
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 10:03 pm   

Potwierdzam pozytywne opinie. Muzycy z Kamy grali na weselu mojej przyjaciólki 6 lat temu - rewelacja. Mieli byc i u nas, ale ostatecznie, "rzutem na taśmę" zdecydowalismy sie na Ace Voice :)
 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 8:16 am   

Hej Potrzebuję świerzych informacji dotyczących zespołu KAMA.
Jaką muzykę grają na weselu? - byliśmy na próbie - zespół pokazał swoje umiejętności, wszystko w 100% na żywo - naprawdę pełen profesjonalizm - zastanawia mnie jednak czy udaje im się grać piosenki w stylu lat 80 i 90 (które najczęściej porywają do tańca) z tak mocnym rockowym brzmieniem?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
_________________
 
 
sarzemka 

Dołączyła: 19 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 11:35 am   

Witajcie...chcielibysmy napisac kilka slow o zespole KaMa :)

Mielismy wesele 28.04.2012 ...czyli w tą sobotę :)
Było super, jak w bajce. Pełen profesjonalizm, piękna oprawa muzyczna, wesele i oczepiny były prowadzone na wysokim poziomie,pełna klultura i 100% - owe zaangażowanie.
Muzyka jest dostosowana do gości weselnych i Pary Młodej. Mają szeroki repertuar więc nie trzeba się niczego obawiac.Są utwory i dla starszych i dla mlodych. Przykladowe utwory to : Nelly Furtado – Say It Right, A Night Like This – Caro Emerald, Ai se eu te pego – Michel Telo ,Kawałek Do Tańca - Poparzeni Kawą Trzy,Live Is Life – Opus,The Boy Does Nothing – Alesha Dixon,
Yarabi – Yarabi,Dżem, Wilki, Lady Punk,I wiele innych utworow.Mogą Państwo poprosic Panią Kasie o wykaz repertuaru :) Pani Kasia ma głos cudowny,czysty, mocny.Pełen profesjonalizm.Ludzie godni polecenia !! !! Przez całą noc uśmiech nie schodzil Im z twarzy.
Przy stolach zabawiali gosci roznymi piosenkami, tworzyli taką atmosfere, że parkiet byl zapelniony ludźmi !! !!!

Przed weselem wszystko moglismy uzgodnic – byli otwarci na nasze propozycje.
Po weselu dostalismy wiele sms – ow od rodziny z podziekowaniami typu : “dawno nie bawilismy sie na takim wspanialym weselu” :)

Co do postu “selene999” niech sie Panstwo nie zastanawiaja nad tą orkiestrą tylko odrazu ją zarezerwują.Udaje Im sie grac muzyke w stylu lat 80tych I 90tych.Wszystko jest do uzgodnienia tak jak napisalam wczesniej.
Bylismy na probie rok przed naszym weselem I bez zadnego zastanowienia wybralismy KaMę.Byl to nasz pierwszy zespol ktory przesluchiwalismy I na tym sie zakończyło :) I Nie żalujemy niczego !! !!

Naprawde są to ludzie godni polecenia.
Wesele mielismy bardzo malutkie na 50 osob, a bylo cudownie.

Nigdy Was nie zapomnimy I Waszych Usmiechow na twarzy !! !!!

Sarzemka I Jaro :)
 
 
Ewcia83 

Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 3:00 pm   

Witam :-)
Na naszym weselu, które odbyło się 14.04.2012 grał zespół KAMA i każdemu, kto tylko będzie szukał zarąbistej orkiestry na wesele to z całą pewnością polecamy ten zespół!
Pełen profesjonalizm, śpiew tylko na żywo. Różnorodność utworów spowodowała, że każdy znalazł coś dla siebie. Nie ustalaliśmy wcześniej jakie utwory mają znaleźć się na naszym weselu, zaufaliśmy im i NIE ŻAŁUJEMY :-)
Ciągle uśmiechnięci, życzliwi ludzie, dla których ważne jest żeby Państwo Młodzi , jak i ich goście bawili się na całego - i tak też u nas było. Kasia i Marek - super wokal, perkusista - pierwsza klasa no i oczywiście saksofonista, bez którego czegoś by brakowało w aranżacjach :-p
Grają najnowsze utwory np. zaskoczyli nas na żywo Ai se eu te pego – Michel Telo, ale tez starsze utwory wychodzą im fenomenalnie. Na parkiecie cały czas wrzało:-) Przy stołach również rozgrzewają gości.
Naprawdę polecamy każdemu, kto jeszcze jest niezdecydowany.
I jeszcze jedna bardzo miła rzecz: otóż nasze wesele rozpoczęło się oczywiście naszym pierwszym tańcem, który na żywo wykonał Marek - cudownie brzmiało - i jako ostatni utwór na weselu zadedykowany specjalnie dla Nas Młodych, jako niespodzianka od zespołu, również poleciał nasz utwór :-) Bardzo nas to wzruszyło i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!
Zespół KAMA - najlepszy wybór spośród wszystkich zespołów, które przesłuchaliśmy, a było ich sporo:-)
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę:-)
POLECAMY wszystkim niezdecydowanym

Ewa i Maciek - 14.04.2012 - YUCA
 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 9:20 am   

Witam,
Nasze wesele odbyło się 7 lipca 2012, więc zupełnie na świeżo chcielibyśmy podzielić się wrażeniami, jakie wywarła na nas niesamowita kapela, jaka jest KAMA! Wybór KAMY to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Już po kilku pierwszych piosenkach, które zagrali, nasi goście pytali skąd mamy tak świetny zespół. Nasza, świadkowa, która za rok sama bierze ślub, na który już miała wybraną inna kapelę, po naszym weselu zmieniła swoją decyzję i na ich wesele tez zapewne zagra KAMA!
W dniu wesela Młody miał urodziny, więc tydzień wcześniej w rozmowie z Panem Markiem prosiłam żeby zespół w ramach niespodzianki zagrał „Dziś są Twoje urodziny”- Ryszarda Rynkowskiego, piosenki, której Kama nie ma w swoim repertuarze. Specjalnie na tę okazję Pan Marek przygotował tą piosenkę i wykonał na żywo. Zresztą zespół z uśmiechem na twarzy spełniał wszystkie prośby nasze i naszych gości. Bez problemu udostępnili swój sprzęt- swoje instrumenty, kiedy nasz kuzyn w ramach niespodzianki chciał zadedykować nam piosenkę swojego autorstwa. Na koniec wesela kiedy tata Młodego zapytał czy zespół mógłby zagrać piosenkę której nie mają w repertuarze na poprawinach, Pani Kasia obiecała że się postarają. Oczywiście piosenkę zagrali następnego dnia, chociaż na jej przygotowanie mieli tylko kilka godzin. Dodam też, że nasi goście bawili się tak fantastycznie, że w dniu poprawin zamawialiśmy u zespołu dodatkowe godziny zabawy, bo goście chcieli dalej się bawić!
Odnośnie pracy zespołu napisano już chyba wszystko. Świetnie współgrają z kuchnią, cudownie zabawiają gości również przy stołach. W którymś poście znalazła się sugestia, że zespół robił zbyt długie przerwy, z czym ja się absolutnie nie zgodzę.
Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia nad wyborem KAMY to zapraszam na prv. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania odnośnie zespołu. A na zakończenie dodam tylko, że życzę każdej Młodej Parze i każdemu „weselnikowi” by miał okazję bawić się na weselu, które prowadzi KAMA.
Kochana KAMO! Jeszcze raz dziękujemy. Jesteście cudowni i my już dziś nie możemy się doczekać by za rok bawić się przy waszym akompaniamencie na weselu naszych przyjaciół. My i nasi goście jesteśmy zachwyceni! I spotkamy się na pewno jeszcze nie raz… na niejednym weselu! ;)
Bardzo szczęśliwi i wciąż jeszcze nieco oszołomieni ogromem wrażeń EWELINA i KRZYSZTOF 7.7.2012
_________________
 
 
sorriso_ 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 6:58 pm   

No więc i ja dołączam do grona wielbicieli zespołu KaMa :) Byliśmy na przesłuchaniu :) no i wpadliśmy jak śliwki w kompot :) Nie chciałam już nikogo innego :)Tylko rozbrzmiała się pierwsza piosenka, a mojej teściowej łzy płynęły jak grochy :) Cuuuudnie śpiewają :) I p. Kasia i p. Marek :) Już zacieram ręce co to będzie :) No i co do ceny :) .............. więc chyba cena dość przystępna :)

cena usunięta, ceny podajemy na PW
_________________
<3
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lip 26, 2012 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emily 

Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 12:25 am   

My również dołączamy się do fanów zespołu KaMa. Nasze wesele odbyło się 23.06.2012 r. Wiemy jak czasochłonne jest szukanie i wybór oprawy muzycznej na wesele. Każdy chce wybrać taki zespół, który poderwie gości do tańca a zabawa będzie trwała do samego rana... uwierzcie Kama zapewnia to w 100%. My zaufaliśmy właścicielowi sali Yuca, który polecił ten zespół i nie żałujemy:) impreza wyjątkowa, goście wybawieni i na maxa zadowoleni- do tej pory dziękują za super zabawę. Osoby z zespołu bardzo sympatyczne i kontaktowe, podczas ustaleń przed weselem można przekazać wszystkie swoje uwagi i pomysły, które biorą sobie do serca i dążą aby para młoda była zadowolona :) podczas wesela kontrolują wszystko i przypominają o zaplanowanych rzeczach w razie jakby coś wyleciało z główki (tak jak mi się zdarzyło :P ). Są elastyczni, obserwują zabawę i dostosowują się do gości z repertuarem muzycznym. Zarówno młode jak i starsze osoby znajdą swoje kawałki do powyginania ciałka :) Ja również chciałam zadedykować piosenkę, której nie mieli w swoim repertuarze ale szybko nadrobili tą lukę i debiut p. Kasi był zachwycający wszyscy byli wzruszeni :) Więc jak ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem to bez namysłu może podjąć decyzję:) a te osoby, które już zdecydowały się na ten zespół mogą spać spokojnie. Zespole Kama serdecznie dziękujemy za wspaniałą imprezę i niezapomniane chwile jesteście the best !! ! pozdrawiamy Emilia i Marcin
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:42 pm   

te opinie tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że dokonaliśmy słusznego wyboru ;) już nie możemy się doczekac naszego wesela! ;)
_________________
 
 
anita i lukasz 

Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 11:03 am   

moim zdaniem zespol bardzo dobry. bylismy na weselu z ich udzialem i nam sie podobalo
 
 
Magda i Kamil 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 10:00 pm   Zespół Kama

Popieram słowa wszystkich moich poprzedników chwalących zespół Kama. Grali na naszym weselu 29 września 2012 roku w restauracji Czarny Staw obok Aleksandrowa Łódzkiego i byli świetni. Goście bawili sie znakomicie przy ich muzyce, zarówno młodzi jak również Ci starsi ponieważ potrafili dostosować muzykę do osób aktualnie przebywających na parkiecie. Cóż więcej można powiedzieć naprawdę nie wiem, chyba jedynie to że każdy kto wybierze ich na ten ważny w swoim życiu dzień napewno nie będzie żałował. Gorąco polecamy z mężem. Dodać mogę jedynie, że zespół Kama znalazłam przypadkiem na tym forum weselnym na pół roku przed ślubem i miałam obawy ponieważ zupełnie nie wiedzieliśmy jak grają na żywo i jak będzie to wszystko wyglądało w praktyce ale było wspaniale i polecamy ich każdemu kto chce aby jego goście bawili się świetnie i zachwalali orkestrę :wink:
 
 
beatrice 

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: łodzkie
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 9:01 pm   

Witam:)
czy ktoś mógłby podzielić się bardziej aktualnymi wrażeniami na temat zespołu KaMa??

B.
Ostatnio zmieniony przez beatrice Pon Lip 22, 2013 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amelia45 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 5
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 8:28 am   

Witam,
Ja też jestem zainteresowana aktualnymi opiniami na temat zespołu KaMa. Czy może ktoś podzielić się aktualnymi wrażeniami ?:)
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 11:18 pm   

Niestety nie miałam okazji zobaczyć ich w akcji na weselu, ale za to byłam na próbie - i jak dla mnie rewelacja :) Ostatecznie zdecydowaliśmy się jednak na kogoś z naszej miejscowości, ale gdyby nie to, to graliby u nas :) są bardzo sympatyczni no i mają fajnego rockowego pazura w odpowiednich kawałkach :)
_________________
 
 
masterszef 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 10, 2013 1:41 pm   

Bawiłem się na weselu gdzie grali i jak dla mnie to byli całkiem dobrzy
 
 
Carterthebest 

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 8:56 am   

Hej,
wesele mieliśmy 5.10.2013 i właśnie ten zespół wybraliśmy.
Nie było tak, że braliśmy pierwszy lepszy, w naszej rodzinie jest sporo młodych lubiących się dobrze bawić ludzi, więc szczególnie zależało nam na dobrej muzyce.
Sporo wesel zwiedziliśmy, a ponadto umawialiśmy się też na próby - zespół KaMa po prostu przebił konkurencję.
My, rodzice i goście baaardzo dobrze się bawiliśmy, chociaż przypominam sobie, że 2 osoby narzekały na brak disco-polo - ale szczerze nie chcieliśmy takiej muzyki.
Zespół gra wszystko na żywo, przerwy są krótkie i nie za częste i powiem Wam, że perkusja swoje robi. A do tego zespół jest przesympatyczny (Pan Perkusista jest prawdziwym RockMan'em)!!!!!
Baaardzo dziękujemy KaMie za genialną grę i uświetnienie naszego wesela. Jesteście super!!!!
Gorąco polecamy.
Ela i Kamil
Ostatnio zmieniony przez Carterthebest Sob Lis 16, 2013 9:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewcia5 

Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 9:15 pm   

Witam

Chcielibyśmy podzielić się opinią na temat zespołu Kama, który grał na naszym weselu 07.06.2014r. w sali Kryształowej w Zgierzu. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem zespołu i nie była to kwestia przypadku, tylko efekt wielu spotkań z różnymi zespołami. Kama okazała się strzałem w 10%. Jestem osobą wymagającą i wszystkie moje prośby dotyczące repertuaru zostały spełnione (m.in przygotowali specjalnie utwory, których nie mieli w repertuarze, kwestia oczepin również była szczegółowo ustalona i Pan Marek, poprowadził je świetnie (dziękuję za przygotowanie rekwizytu do konkursu):) Głos Pani Kasi urzekający:)), zespół gra w 100% na żywo, perkusja robi swoje;) Goście szaleli na parkiecie do rana, aż sami byliśmy zdziwieni, że Kama tak "porwała" gości do tańca:))Mogę tylko potwierdzić słowa poprzedników, iż Kama to zespół z klasą Gorąco polecamy i dziękujemy za piękną oprawę muzyczną;) Dzięki Wam ten dzień był jeszcze piękniejszy:)) Mamy nadzieję do zobaczenia na kolejnych weselach.

Ewa i Arek :)
 
 
mags 

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 12:29 pm   

czesc Ewcia5,

Czy moglabys sie podzielic, jak przebiegaly u Was oczepiny i jakie konkursy mieliscie i jakie to rekwizyty byly potrzebne. U nas tez bedzie gral ten zespol ale nie mamy jak na razie pomyslu na konkursy itp a nie chcemy zeby oczepiny byly nudne i sprowadzily sie tylko do rzucenia welonem itp
Dziekuje
Mags
 
 
Ewcia5 

Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 5:41 pm   

Czes Mags

Oczepiny były ustalone z zespołem m.in był konkurs pt. "JA Ty" czyli zadawane były różne pytania przez Pana Marka odnoście związku- test zgodności" siedzieliśmy do siebie plecami i odpowiadaliśmy poprzez podniesienie paletki z napisem Ja lub Ty.(rekwizyty tzn paletki na naszą prośbę przygotował Pan Marek). Zespół Kama zapewne będzie wiedział o co chodzi. Był również przewidziany taniec dla panów i pań wykupny w zamian za buty.Zapytajcie się Pana Marka zapewne Wam podpowie w kwestii oczepin :)
 
 
lily3 

Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 27, 2015 4:48 pm   

Witam,
czy ma ktoś aktualne informacje na temat zespołu KaMa? Ich strona internetowa jest niedostępna.
 
 
Kamila85 

Dołączyła: 28 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 6:16 pm   

Zespół Kama grał na moim weselu w tego Sylwestra (31.12.2015).
Muszę podkreślić, że mnie i mężowi zależało na profesjonalnej oprawie, gdyż oboje mamy za sobą szkoły muzyczne. Nie chcieliśmy żadnej chałtury krótko mówiąc, fałszów itp. Poza tym zależało nam na tym, aby zespół grał na wielu instrumentach, a w Kamie oprócz standardowych klawiszy i gitar jest także akordeon i saksofon.
Zażyczyłam sobie, żeby zespół zagrał mi utwór "Europa" Santany, który chciałam zadedykować tacie. Nie zawiedli. Wykonanie nie odbiegało od oryginału. Było po prostu fantastyczne i dzięki niemu miałam niezapomniany taniec z tatą na najważniejszym przyjęciu mojego życia. Jestem za to bardzo wdzięczna.
Wokalistka Monika była super uprzejma, a przede wszystkim dobrze śpiewała (zaznaczę, że to nowa wokalistka zespołu, ale nie ma się co obawiać o obniżenie standardów w stosunku do poprzedniej).
Dodatkowo, zespół nie zapomniał o żadnej dedykacji i na bieżąco reagował na ewentualne prośby.
Wszyscy super się bawili, chwalili kapelę, i starzy i młodzi. Zespół ma super szeroki repertuar i może go zmieniać w zależności od wizji, jaką mają młodzi. W dużej mierze dzięki nim miałam najpiękniejszy wieczór mojego życia.
Polecam bardzo.
_________________
Kamila
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl