Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SATISFACTION z Pabianic
Autor Wiadomość
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 9:31 am   SATISFACTION z Pabianic

Szukam namiarów na zespol z Pabianic ...nazywa sie Satisfaction! pliz jak ktos ma lub zna bardzo prosze o namiar i opinie! :smile:
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 25, 2008 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
  Wysłany: Pon Mar 31, 2008 10:22 pm   SATISFACTION

Witam, czy ktoś coś słyszał o zespole SATISFACTION?
Czy są godni polecenia do poprowadzenia imprezy weselnej?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Kwi 01, 2008 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 7:34 pm   

Zespół Satisfaction grał u mojej siostry na weselu rok temu. Polecam ich gorąco! Przede wszystkim widać, że mają duże doświadczenie na scenie. Nie są zespołem grającym całkiem na żywo, ale nie przesadzają z podkładami. Ogromnym atutem jest dobre podejście do gości, świetne żarty, zabawy, ale wszystko z umiarem. Grają każdy rodzaj muzyki łącznie z biesiadą przy stołach. Kolejnym atutem jest główna wokalistka, która ma nietuzinkowy głos. Pozostałe głosy (drugi żeński i męski) też są ok. Mam namiary na wokalistkę, więc jeśli ktoś sobie życzy, proszę pisać.
 
 
AstraFan 

Wiek: 43
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: uć
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 11:08 am   

ZTCW większa część Satisfaction gra już od dłuższego czasu również pod inną nazwą - Tristan; jest tu na forum temat o nich
 
 
automaniak1000 

Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 2:14 pm   

Witajcie,
Widzę że temat jest już sporo czasu nie aktualizowany, więc nadszedł czas na moją opinie.
Zespól SATYSFACTION z Pabianic pod wodzą Pana Marcina grał w sobotę 19.06.2010r. na naszym weselu. Sam wielokrotnie wchodziłem na to forum w poszukiwaniu informacji na temat zespołu, ale nie znalazłem ich za wiele. Ale teraz, już po weselu chce wystawić temu zespołowi najlepszą rekomendację jaką tylko mogę dać! Może zanim napisze coś więcej na temat samego przebiegu wesela, sprecyzuję, iż mówimy o zespole pod wodzą Pana Marcina z Pabianic, zespół składa się z 4 mężczyzn, grają muzykę na żywo, z delikatnym podkładem muzycznym z płytki czy innego nośnika. Co do wesela, powiem tak, lepszego wesela nie mogliśmy sobie z żoną wyobrazić! Zespół gra niesamowicie! Po pierwsze, gra wszystko to co na weselu powinno się znaleźć, dodatkowo ubogacają zabawę klasycznymi polskimi kawałkami, nawet troszkę rockowymi w stylu "czerwony jak cegła". Jak dla nas coś pięknego. Kolejna ogromna zaleta to fakt, że z zespołem można na bieżąco rozmawiać, i prosić na przykład o możliwość złożenia podziękowania gościom, rodzicom- słowem Panowie nie są zapatrzeni w siebie, ale patrzą na Państwa Młodych, na gości, na rodziców, można z nimi normalnie pogadać, porozumieć się już w trakcie wesela. Poza tym, sami doskonale znają się na robocie, grają wszystkie elementy wesela które znaleźć się muszą, czyli wyjście z domu młodego i młodej, powitanie na sali, pierwszy taniec, oczepiny, konkursy na pierwszym i drugim dniu, oczywiście biesiadę między stołami, toasty. Słowem wszystko co powinno się na weselu znależć.
Piszę tutaj wszystkie wyczerpujące informacje na temat tego zespołu, ponieważ przez te dwa dni wesela wszyscy goście oraz my sami bawiliśmy się z nimi przepięknie, na koniec wesela dostaliśmy od zespołu przepiękną muzyczną niespodziankę za świetną zabawę, która pozostanie w naszych sercach na zawsze. Słowem było przepięknie!
Polecam ten zespół z całą świadomością, moja żona i ja jesteśmy zachwyceni!
Graja pięknie, bawią gości, robią super konkursy, wszyscy goście są zadowoleni, a przy tym są normalnymi ludźmi, którzy wkładają w zabawę ogromnie dużo serducha!
Jeśli Panowie z zespołu będą czytać tego posta, to Justynka i Kuba bardzo dziękują za tak wspaniałą zabawę, która z całą pewnością na cale życie pozostanie w naszych serduchach!
A jeśli macie jakieś pytania co do zespołu, lub poszukujecie kontaktu to piszcie do mnie na maila: automaniak1000@wp.pl
Z całą pewnością nie umieściłem tutaj wszystkiego co chciałem przekazać, ale już w prywatnej rozmowie chętnie odpowiem na wszystkie pytania co do tego zespołu, ale już teraz powiem Państwu, że dla nas są najlepsi!!!
Polecamy zespół SATYSFACTION gorąco!!!
 
 
wojtas71 

Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 10:12 pm   

Pozdrowienia od zespołu:) My tez bardzo mile wspominamy wasze wesele. W końcu "With or without you" zagraliśmy tylko dla was:) Pozdrawiamy. Zespół Satisfaction.

[ Dodano: Nie Wrz 04, 2011 10:18 pm ]
Zespół Satisfaction w przeciwieństwie do polityków gwarantuje dobrą zabawę:) kontakt 513991913
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl