Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czekoladowe fontanny
Autor Wiadomość
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 11:19 am   

ja znalazlam takie firmy
http://www.gilesandposner.pl/?id=4
http://www.wynajemfontann.pl/oferta.html
im dużej wpatuje sie w te fontanny tym mam większa ochote spróbować tego cuda:)
_________________
 
 
 
kinga2211 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Bulowice
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:14 pm   

Tydzień temu byłam na weselu, gdzie właśnie była czekoladowa fontanna. Do tego postawione były klosze z różnymi owocami, można było skosztować owoców w czekoladzie. Myślę, że to ciekawy pomysł, szczególnie dzieciaki miały radochę :mrgreen:
_________________

 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:16 pm   

Cytat:
szczególnie dzieciaki miały radochę


Gorzej, gdy ktoś dzieci na weselu nie przewiduje.
To tak w kontekście innego wątku dygresja była ;-)
 
 
kinga2211 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Bulowice
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:27 pm   

Wiadomo przecież że taka fontanna nie jest zamawiana wyłącznie z myślą o dzieciach, przecież dorośli też jadają czekoladę ;P
_________________

Ostatnio zmieniony przez kinga2211 Sro Wrz 24, 2008 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 1:34 pm   

Fontanny polecam w 100%. Czekolada pyszna, owoce swieże i bardzo apetycznie wyglądające. Tylko koszt wynajęcia dość spory :( ((
_________________
Sylwia
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 12:40 pm   

fiona83 napisał/a:
Cytat:
szczególnie dzieciaki miały radochę


Gorzej, gdy ktoś dzieci na weselu nie przewiduje.
To tak w kontekście innego wątku dygresja była ;-)


My nie przewidywaliśmy, a dzieci zrobiło się sporo...
Nie zawsze można przwidzieć ruch gości, ale było ok.
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 12:55 pm   

nawet na weselach, gdzie nie ma ani jednego dziecka, fontanny robia furrore... w zeszlym roku, nawet ja sie przy niej ustawilam, a czekolady nie lubie :) zabawa fajna, a w polaczeniu z owocami - nawet dla tych, co slodyczy nie lubia - do zjedzenia :)
_________________
 
 
mazgot 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 11:46 am   

my zamówiliśmy taką fontannę i wcale nas to dużo nie wyniosło . dużo więcej by nas kosztowało kupienie własnej bo taka do 100 osób to wydatek ok 1500 a my za fontannę , owoce i obsługę zapłaciliśmy 500 zł.
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 2:14 pm   

My kupiliśmy taką malutką fontannę czekoladową w Makro. Zapłaciliśmy chyba 110zł. Dokupiliśmy 2,5kg specjalnej czekolady. Obok leżały owoce i suche rurki. Okazało się, że przy 200 gościach czekolady brakło po 1-2 godz wesela. Tata skoczył do sklepu i dokupił taką w tabliczkach (dodaliśmy troszkę oleju i było ok). Goście byli zachwyceni. Podchodzili wszyscy i dzieci i dorośli :) To był na prawdę trafiony pomysł :smile:
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 2:33 pm   

mazgot napisał/a:
my zamówiliśmy taką fontannę i wcale nas to dużo nie wyniosło . dużo więcej by nas kosztowało kupienie własnej bo taka do 100 osób to wydatek ok 1500 a my za fontannę , owoce i obsługę zapłaciliśmy 500 zł

Łał, gdzie?
_________________
 
 
mazgot 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 3:09 pm   

znaleźliśmy ogłoszenie w gazecie jakby ktoś chciał namiary to mogę podać
 
 
buziaczek85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 3:48 pm   

ja bardzo proszę bo też jesteśmy na etapie poszukiwania fontanny . wszędzie podają ceny od 700 do 1200 więc jeśli te 500 zł. to prawda to my bardzo chętnie skorzystamy . A czy możemy się czegoś więcej dowiedzieć ? ile pięterek ? na ile osób ? itp
_________________
na zawsze razem ....... Ty i ja
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 6:24 am   

witajcie
jesli chodzi o fontanne to jest to bardzo smaczne i super przez pierwsza godzine i oczywiscie jak nie stoi gdzies w przeciągu.Uwazajcie na te fontany bo ostatnio romawialem z naszymi klientami i mieli troche nieprzyjemnosci zwiazanych z fontannami. Zapytajcie sie przede wszystkim wlasciciela sali jak on do tego podchodzi bo ostatnio cala sala byla w tej czekoladzi upieprzona pozdrawiam.
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 9:22 am   

jacek
...a nie wydaje Ci się, że obsługa powinna panować nad tym, żeby sala była czysta? Rozwiń myśl dotyczącą przeciągu i fontanny. Wielokrotnie widziałam fontannę na imprezach różnego kalibru i nie było problemów, zawsze była atrakcją.
 
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 12:39 pm   

Pomysł fajny , szczególnie jeśli są świeze owoce- najlepiej truskawki :lol: Tylko chyba trzeba uważać na dzieciaki aby łapkami nie podbijały czekolady na ścianie i na ubraniach gości :P mogłoby być śmiesznie- wszystcy w czekoladzie :razz:
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 9:16 am   

no tak na dzieciaki trzeba uwazac ale na tych gosci co sa wstanie wskazujacym na powazne spozycie rowniez a rozwijajac mysl to przeciez ilosc czekolady ktora splywa to jest taka mgielka i wystarczy niewielki powiew wiatru zeby to sie rozpryslo no ale napewno jest to bardzo smaczne i to nie ulega watpliwosci
 
 
Nikola3188 

Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 12:08 pm   

Niektórzy z Was w ogóle nie znają tematu i jak ktoś pisze że ma za 500zł fontannę, a ktoś inny ze 700zł albo 1200 to przepłacił, wcale nie. Bo wszystko zależy od wielkości fontanny i ilości czekolady to takich najmniejszych z Makro czy Allegro za 100 czy 200zł wchodzi do 1kg czekolady i to jest malutka fontanna, firmy które polecają i wypożyczają mają już większe fontanny co czyni je bardziej efektowniejszymi i zarazem droższymi, do tych fontann dużych wchodzi od 4kg do 12kg czekolady a koszt czekolady za 1kg to ok. 30zł. Wiec to wszystko zależy od tego ile pieniędzy chce przeznaczyć i jaki mieć za to efekt. Te malutkie moim zdanie są całkowicie bez efektu i na wesela się nie nadają, tylko na małe rodzinne przyjęcia.
 
 
mazgot 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 1:28 pm   

my mamy wesele na 80 osób więc nie chcieliśmy takiej wielkiej fontanny . Ta którą zamówiliśmy podobno ma być idealna na przyjęcia do 100 osób. Ma 4 kaskady i dostajemy 4 kg czekolady ale ile centymetrów ma to cudo to nie wiemy bo już o takie szczegóły nie pytaliśmy :roll:
 
 
Nikola3188 

Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 3:21 am   

i ile za taką 4 kaskadową z 4 kg czekolady płacicie ??
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 8:12 am   

jacek napisał/a:
wystarczy niewielki powiew wiatru zeby to sie rozpryslo


jacek, mam pytanie, zajmujesz się takimi fontannami czy tylko "słyszałeś", że wiatr tak działa?

Przez dwa lata pracowałam z fontannami czekoladowymi, nie tylko na weselach, ale też na różnego rodzaju konferencjach (warunki pogodowe i pomieszczeniowe bardzo różne), i ani razu wiatr niczego mi nie "upieprzył"... Raz fontanna rozchlapała dookoła siebie białą czekoladę, ale dlatego, że wyleciał z niej świderek (moja wina).

I jeśli chcecie mieć na prawdę co wspominać, to zamówcie sobie fontanne z obsługą, wy się niczym nie martwicie, i nie marnujecie czasu na rozstawienie, rozpuszczanie czekolady i dokładanie owoców...

Na swoim weselu mieć nie będę, bo już mi sięto trochę przejadło (no chyba że były pracodawca zrobi mi taki prezent ;) )

Pozdrawiam
 
 
 
mazgot 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 1:52 pm   

Nikola3188 napisał/a:
i ile za taką 4 kaskadową z 4 kg czekolady płacicie ??


500 zł. więc to chyba nie jest tak strasznie dużo
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 6:44 pm   

mazgot, co macie w tej cenie? samą fontannę i czekoladę czy coś więcej?
 
 
 
mazgot 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 11:35 am   

fontannę , 4kg czekolady , owoce , pianki i rurki :lol:
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 12:34 pm   

Bez obsługi tak? Cena dość dobra jak na tą ofertę :) kiedy wesele?
 
 
 
mazgot 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 2:51 pm   

nie będzie obsługi a wesele mamy w sierpniu :)
 
 
kicia86 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 8:41 pm   

A ja polecam fontannę z Pabianic. Ostatnio mój brat miał ślub i weselicho (swoją drogą było super). Zamówił właśnie fontannę z Pabianic, raz że była pychota, dwa że nie drogo bo w sumie 1400zł a po trzecie działała do ostatniego gościa. A teraz ja szykuje się do za mąż pójścia :D
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 11:11 pm   

martitka napisał/a:
jacek napisał/a:
wystarczy niewielki powiew wiatru zeby to sie rozpryslo


jacek, mam pytanie, zajmujesz się takimi fontannami czy tylko "słyszałeś", że wiatr tak działa?

Przez dwa lata pracowałam z fontannami czekoladowymi, nie tylko na weselach, ale też na różnego rodzaju konferencjach (warunki pogodowe i pomieszczeniowe bardzo różne), i ani razu wiatr niczego mi nie "upieprzył"... Raz fontanna rozchlapała dookoła siebie białą czekoladę, ale dlatego, że wyleciał z niej świderek (moja wina).



Nie chce się kłócić ale przyznaje racje Jackowi , wiatr potrafi narobić bałaganu, tak samo dzieciaki które nie używają talerzyków przy zanurzaniu owoców oraz malutkie dzieci które wymahują owocami na patyczkach ... jak nikt nie pilnuje tego miejsca to bardzo szybko wszystko jest usyfione w czekoladzie i nie wyglada atrakcyjnie gdyz zarowno owoce w miseczkach oraz talerzyki są 'czekoladowe'
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
Ostatnio zmieniony przez MichalW Pon Cze 22, 2009 11:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Basia_2585 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 8:50 pm   

Witam!
U nas na weselu była fontanna czekoladowa z obsługą i muszę przyznać ze jej wynajęcie było świetnym pomysłem. Zrobiła furorę, gdyż mało kto spotkał się wcześniej z czymś takim na przyjęciu. I tu dodatkowym plusem jest obsługa, niektórzy nie chcieli ryzykować zabrudzeniem :gafa: zbliżając się do stołu więc dostawali wybrany owoc oblany czekoladą z talerzykiem dodatkowo ktoś dbał o to by owoce wyglądały świeżo a stół w miarę możliwości czysto :wink: Ogólne wrażenie super i polecam gdyż można świetnie urozmaicić imprezę
:party:
Fontannę zamówiliśmy pod nr tel. [xxx], z obsługą wyszło całkiem niedrogo.
aha, jeszcze jedno właściciele sali nie stawiali przeszkód by ustawić dodatkowy stół, jednak to musieliśmy uzgodnić wcześniej.
Pozdrawiam i udanych wesel życzę :)



edit: zgodnie z Regulaminem dane proszę podawać na priv
kryszka
_________________
"A później żyli długo i szczęśliwie" :)
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Sie 02, 2009 8:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
happy_margaret 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 9:55 am   

my ciągle wahamy się, czy zamówić fontannę czy nie... ale chyba się skusimy :) przeczytałam fajny artykuł: http://www.saladlaciebie.pl/artykuly/pokaz/48.html i Wasze wypowiedzi, więc już jestem na 99% pewna :)

Basia - to byłaś bardzo zadowolona z tej firmy?
 
 
Basia_2585 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 10:01 am   

happy_margaret byliśmy bardzo zadowoleni.
Z naszej strony były tylko owoce i naczynia, a resztę dostarczył właściciel i on też cały czas obsługiwał fontannę. Wesele mieliśmy w Pabianicach, a jak przyjechaliśmy na salę to wszystko już działało. Wszystko omówiliśmy sobie na spotkaniu przed weselem. Firma ma stronę www [xxx], a co ciekawe do zapłaty wyszło mniej niż jest w cenniku na tej stronie. Proponuję Ci zadzwonić i porozmawiać.
My zdecydowanie polecamy tą firmę, bardzo się nam podobało, a co najważniejsze naszym gościom jeszcze bardziej.



edit: zgodnie z Regulaminem dane proszę podawać na priv i nie omijać zakazu wpisywania linków przez nowych forumowiczów
kryszka
_________________
"A później żyli długo i szczęśliwie" :)
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Sie 02, 2009 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
leosia 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 10:04 pm   

Ja na swoim weselu 4 lipca zamawialam fontanny z [xxx] razem z obsługą. Fontanna była bardzo fajna, mogłam wybrać smak czekolady, dodatki miałam w sumie zapewnione przez salę także miałam je odliczone od kwoty wynajmu fontanny. Atrakcja super- wszyscy goście byli zachwyceni. Dodatkowo zamówiłam w tej samej firmie fontannę alkoholową, w pakiecie było taniej



edit: zgodnie z Regulaminem dane proszę podawać na priv i nie omijać zakazu wpisywania linków przez nowych forumowiczów
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Sie 02, 2009 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajla83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 8:39 am   

O ja fajnie, dopiero dzięki forum dowiedziałam się że jest coś takiego jak czekoladowa fontanna brzmi bajecznie, mniam!! Gdzie można taką fontannę zamówić?
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:20 pm   

Dziewczyny a mam takie pytanie- jeśli zatrudniamy kogoś do obsługi fontanny to zapewne trzeba będzie zapewnić mu jedzenie na sali, prawda? Trochę tak głupio- wszyscy jedzą a obsługa fontanny stoi i patrzy. ;) Jak to było u Was? Możecie mi napisać?
_________________
 
 
Basia_2585 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sie 10, 2009 7:14 am   

Misiak87 u nas przygotowaliśmy miejsce z orkiestrą i kamerzystą, był taki osobny stół i tam było dla nich miejsce, ale tak naprawdę to raczej rzadko można było tam kogoś ujrzeć, raczej tylko jak były jakieś ciepłe posiłki podawane... :) ale nawet jeśli miałby nikt nie siedzieć to sam fakt przygotowania miejsca się liczy. :lol:
bajla83 jeśli chesz kontakt do osoby od fontanny z naszego wesela mogę wysłać Ci na maila :chatownik:
_________________
"A później żyli długo i szczęśliwie" :)
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:45 pm   

A ile kosztuje jeśli mogę wiedzieć taka osoba do obsługi fontanny? Moim zdaniem obsługa nie jest potrzebna. U nas była fontanna, co prawda mała, samoobsługowa ;) i wszyscy sobie świetnie radzili. To chyba spory wydatek doliczając jeszcze cenę talerzyka dla tej osoby.
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 9:36 am   

No właśnie asiulek82 mnie też się nie podoba ta wizja. I zastanawiam się, czy nie wziąć fontanny samej. Z drugiej strony jak się coś popsuje, nikt nie będzie potrafił naprawić... Sama nie wiem.
_________________
 
 
Basia_2585 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 9:42 pm   

Teoretycznie taka osoba do obsługi z tego co się orientuję ceni się około 200 zł, ale u nas wyszło za jakoś za 100 złotych. Myśleliśmy o opcji bez obsługi ale właściciele sali nie chcieli wyrazić zgody na zlecenie przygotowania stołu, tylko że tam wcześniej fontanny nigdy nie mieli. W sumie sama obsługa podczas wesela chyba nie jest trudna-czekolada w końcu sama płynie- więcej zachodu potrzeba na przygotowanie stołu i owoców. U nas kelner zachęcał do spróbowania owoców i pokazywał jak się je przygotowuje.-niektórzy mieli opory by spróbować :? nie wiedząc co to właściwie jest.... A do popsucia w fontannie to chyba za bardzo nic nie ma... jak początkowo pytaliśmy o fontannę bez obsługi to tłumaczyli co i jak trzeba zrobić...więc... :mrgreen:
_________________
"A później żyli długo i szczęśliwie" :)
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 12:45 pm   

happy_margaret napisał/a:
my ciągle wahamy się, czy zamówić fontannę czy nie... ale chyba się skusimy


My osobiście nie będziemy mieli takiej fontanny, ale ostatnio miała wesele moja koleżanka z pracy i ponoć czekoladowa fontanna robiła furorę. Zawsze to coś nowego czego goście jeszcze nie znają :)
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 10:01 pm   

U mnie fontanna była własnością sali, więc w razie problemów obowiązkiem obsługi byłoby naprawić. Ale tak czy owak myślę, że to nie jest zbyt awaryjne urządzenie... ;) U nas fontanna miała powodzenie, co wywnioskowałam ze spustoszenia na talerzach z przygotowanymi do niej owocami, bo bynajmniej nie miałam czasu w trakcie wesela żeby obserwować czy goście się częstują.
_________________
 
 
Nieogolona_Roza 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 11:19 am   

Ja zastanawiam sie nad kupnem na allegro dwoch takich malych fontann (ok 30 cm) jedna na gorzka czekolade druga na biala. Jednak teraz tak sie zastanawiam bo na aukcjach jest napisane ze fontanna ma pojemnosc np. 450 gram ... i tu rodza sie moje watpliwosci. Bo na takie wesele to powinno byc ok 4-5kg czekolady zatem ktos musialby ta czekolade dokladac ;/ ciekawe czy to laczy sie tylko z dorzuceniem tej czekolady (bo moglaby to zrobic jakas mila kelnerka) czy trzeba ja myc rozbierac zeby moc ja znowu napelnic. Macie juz dziewczyny jakies doswiadczenia w tym temacie?
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 11:37 am   

byłam w ostatnią sobotę na weselu gdzie była taka fontanna. była mała i nie widziałam przy niej za dużo dorosłych osób. furorę zrobiła wśród dzieci. nie wiem czy ktoś ją obsługiwał. w każdym razie po kilku godzinach ta czekolada pozasychała na brzegach tworzą mało estetyczne skorupy. później została wyłączona i odstawiona na bok, żeby nie rzucała się w oczy.
 
 
Nieogolona_Roza 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 11:43 am   

o kurde ;/ no to teraz musze sie zastanowic ;/
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 1:29 pm   

przez przypadek znalazłam taką fontannę:


z tej strony za 299zł
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:25 pm   

Mariola napisał/a:
po kilku godzinach ta czekolada pozasychała na brzegach tworzą mało estetyczne skorupy. później została wyłączona i odstawiona na bok, żeby nie rzucała się w oczy.

Ta się stało, bo prawdopodobnie była przez gospodarzy wesela zamówiona mala ilość czekolady, ktora nie pozwoliła na ciągła pracę fontanny.
Fontanny czekoladowe i alkoholowe w Łodzi oferuje:
krainaczekolady.pl

Z tego co wiem wynajmują fontannę z obsługą albo samą z krótkim instruktarzem.
 
 
Nieogolona_Roza 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:31 pm   

aapsik napisał/a:
Mariola napisał/a:
po kilku godzinach ta czekolada pozasychała na brzegach tworzą mało estetyczne skorupy. później została wyłączona i odstawiona na bok, żeby nie rzucała się w oczy.

Ta się stało, bo prawdopodobnie była przez gospodarzy wesela zamówiona mala ilość czekolady, ktora nie pozwoliła na ciągła pracę fontanny.
Fontanny czekoladowe i alkoholowe w Łodzi oferuje:
krainaczekolady.pl

Z tego co wiem wynajmują fontannę z obsługą albo samą z krótkim instruktarzem.


No wlasnie tez tak myslalam. A nie wiesz moze jak sie uzupelnia ta czekolade w fontannie? Wsypuje się ja do jakiegos zbiorniczka/pojemniczka?
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 6:05 pm   

Hm też bardzo poważnie myslelismy o fontannie, i raz slysze dobre opinie, raz złe i już nie wiem czy watro. Fakt dziecie i mlodziezy bedzie u nas sporo takze moze chociaz oni sobie pojedza :D
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 9:12 pm   

Weira napisał/a:
Hm też bardzo poważnie myslelismy o fontannie, i raz slysze dobre opinie, raz złe i już nie wiem czy watro. Fakt dziecie i mlodziezy bedzie u nas sporo takze moze chociaz oni sobie pojedza :D


faktycznie u nas będzie fontanna ze względu na dzieci :) chociaż dla niektórych dorosłych łakomczuchów to też frajda :) (mam tutaj siebie na myśli)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 9:40 pm   

Kasienko i ja też tą czekoladę uwielbiam tylko będę się obawiałam swojej niezdarności i czekoladowej sukni.. heheh
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 1:21 am   

Ja jakoś nie myślałam o wynajęciu fontanny ale moja mama gdzieś ja wypatrzyła, naświetliła mi ten temat i teraz się zastanawiam.. :-? Co prawda nie będzie u nas dużo dzieci ale w mojej rodzinie jest wielu łasuchów, którzy na pewno chętnie by spróbowali czegoś takiego ( w tym ja :D )
Ale pojawiają sie dylematy czy lepiej wypożyczyć czy kupić (ale taka mała może wyglądać śmiesznie na wielkiej sali przy 150 osobach i jeszcze ta zasychająca czekolada...). Ponadto
Cytat:
jeśli zatrudniamy kogoś do obsługi fontanny to zapewne trzeba będzie zapewnić mu jedzenie na sali
a to są dodatkowe koszty i tak na prawdę nie wiem co tak osoba miałaby robić poza dokładaniem tej czekolady :?
Cytat:
obawiałam swojej niezdarności i czekoladowej sukni.. heheh

to tak jak ja :P
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 4:37 pm   

Nasz sala Casa de Fiori oferuje fontannę czekoladową w cenie. Nie pamietam niestety jak dużą, ale z tego co pamietam, jak prównywałam z innymi firmami, to to jest rozmiar średni. Wystarczy jak dla nas. Jeszcze sie z tym na weselu nie spotkałam, a szalenie mi się zawsze takie fontanny podobały. tylko własnie nie wiem jak z zachlapaniem sukni.dziewczyny, czy któraś z Was się spotkała z tym, ze goście lub nie daj Boże panna młoda się ubrudzili?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl