Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czekoladowe fontanny
Autor Wiadomość
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 3:56 pm   czekoladowe fontanny

a może tak jako atrakcje weselną zamówić -czekoladowe fontanny?
byłam na imprezie firmowej i to zrobiło furorę,nie można było dopchać się do stołów gdzie były poustawiane :hyhy: ...czekolada gorzka....mleczna....biała....pychotka :mrgreen: .....co o tym pomyśle sądzicie?
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 10:49 pm   

Mi też siepodoba pomysł z fontannami czekoladowymi. Znalazłam w necie kilka ofert, ale niestety wszystkie są spoza Łodzi. Zastanawiam siejeszcze która wielkośc fontanny byłaby najbardziej odpowiednia na wesle 70 osobowe. No i cena tych frykasów nie jest całkiem mała :(
_________________

 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 11:02 pm   

taką informację co do wielkości i ilości znalazłam na jednej ze stron:

FONTANNA MAŁA – Wys. 81 cm
Pozwala obsłużyc 80-120 osób.
Standardowa cena netto obejmuje:
• 5 kg belgijskiej czekolady (do wyboru biała,
mleczna lub gorzka)
• serwetki papierowe talerzyki, patyczki do owoców
• olej do rozcienczania czekolady
• instrukcja obsługi i przygotowania czekolady
• wysyłka kurierem w dwie strony do/od klienta

Koszt wypożyczenia:
Standardowa cena netto 700 zł
Opcje dodatkowe:
• Przekaski 4-5 zł/os.
• Obsługa fontanny 200 zł
• Stoły, scertingi, obrusy


czekoladowe fontanny
_________________
Ostatnio zmieniony przez klara76 Sro Paź 10, 2007 11:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 4:56 pm   fontanny czekoladowe

Co sądzicie o takiej atrakcji na weselu jak czekoladowa fontanna ?



Mi bardzo się taki pomysł podoba. Podobno można wybierać smak czekolady jaki będą miały fontanny czekoladowe.



edit: poprawiłam wyświetlanie obrazka
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sty 08, 2008 9:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 5:07 pm   Re: fontanny czekoladowe

moniczka111 napisał/a:
Co sądzicie o takiej atrakcji na weselu jak czekoladowa fontanna


Mnie się ten pomysł średnio podoba. Z atrakcji dodatkowych bardziej przypada mi do gustu stół wiejski.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 5:35 pm   

Pomysł ciekawy, a poza tym kto nie lubi czekolady????
:razz:
_________________

 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 7:12 pm   

byla u mojej Najlepszej na weselu i bylo fajnie. nawet Ci, ktorzy nie za bardzo lubia czekolade - czyli np. ja, z przyjemnoscia tam podchodzili.
a na stol chlopski to wybaczcie, ale juz patrzec nie moge. szczegolnie latem na te rozpuszczajace sie kielbasy i smalec.. brrr..
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:01 pm   

a ile kosztuje taka przyjemność?
_________________

 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:48 pm   

Zawsze jest to jakaś nowość :) może być ciekawym urozmaiceniem "słodkiego stołu" i alternatywą do stołu chłopskiego do którego wszyscy już sie przyzwyczaili :)
Też bym chciała wiedzieć jakie są koszty takiej fontanny czekoladowej :)
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 1:30 am   

Też brałam pod uwagę taką atrakcje weselną jak fontanna czekoladowa. Problem polega jedynie na tym, że nie bardzo moge zlokalizowac firmę na terenie Łodzi, która oferuje takie fontanny. Z Poznania nie bardzo mi się uśmiecha ją sciagać. Pomysł jest super, więc jak ktos ma namiary na łódzką firmę wypożyczającą fontannę czekoladową to gorąco proszę o namiary :)
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 9:20 am   

A nie taniej wyjdzie kupić taką fontannę niż wypożyczać? Przyda się na wiele okazji i uroczystości rodzinnych.
Widziałam je niedawno w kilku sklepach i koszt nie był jakiś porażający (choć nie były chyba aż takie duże jak ta na zdjęciu).
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 2:27 pm   

Takie fontanny są w sprzedaży na Allegro ale oczywiście dużo, dużo mniejsze. Mała dwupiętrowa kosztuje 89-99zł, trzypiętrowa 129 zł.




_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sob Sty 05, 2008 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 9:16 pm   

Dziś byłam w USC odebrac zaświadczwenie o braku przeciwskazań.... itd :P O to co znalazłam w "koszulce" poza 3 sztukami zaświadczenia: ;)

_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 7:16 am   

1800 zł?! :o Nieźle się cenią. :roll:
Za to można już np. kupić suknię ślubną lub opłacić fotografa (dobrego!), a nawet zespół!
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 9:30 am   

Wizualnie mi się podoba, no i dodatkowo to jakaś nowa (na razie ;) ) atrakcja, do tego smaczna. :razz:

Ale za taką cenę? Pogłupieli...
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
izabelasz 

Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 3:35 pm   

to jest faktycznie spora przesada ja znam namiary na firme ktora wypozycza 2 fontanny czekoladowe za 450 zł i jest z łodzi jak cos to namiary moge na priv podac ;) )))
pozdrawiam
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 3:37 pm   

Ceny za wypożyczenie takiej fontanny są przeróżne. Z tego co czytałam na kilku stronach, to małe fontanny kosztują około 200 zł natomiast te duże nawet 2000 zł. Różnica w cenach jest więc ogromna.
Ostatnio zmieniony przez moniczka111 Wto Lut 12, 2008 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izunia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 5:29 pm   czekoladowa fontanna

Zakupiłam taką fontannę w makro, jest oczywiście dużo mniejsza, ale zamierzam ja wykorzystać na swoim weselu. Najpierw jednak wypróbuję ją w Walentynki :) :smile:
_________________

 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 9:38 pm   

mniam mniam :) brzmi przepysznie. Nie wiedziałam, że w makro też można kupić taką fontannę....
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 5:20 pm   

moze to pytanie zabrzmi głupio,ale fontanna to jedno a czekolada to drugie-jakąś specjalną czekoladę się do niej wlewa, czy na jakiej zasadzie to działa? no jesli kupiłyście to pewnie już wiecie, a ja je tylko widziałam na targach, nie wiem na jakiej zasadzie to działa :|
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 10:32 am   czekoladowa fontanna

olciap6 napisał/a:
moze to pytanie zabrzmi głupio,ale fontanna to jedno a czekolada to drugie-jakąś specjalną czekoladę się do niej wlewa, czy na jakiej zasadzie to działa? no jesli kupiłyście to pewnie już wiecie, a ja je tylko widziałam na targach, nie wiem na jakiej zasadzie to działa :|


Tu znalazłam opis jak działa taka czekoladowa fontanna http://www.fontannycarmen.pl/jak_dziala.html. W środku fontanny czekoladowe mają jakiś specjalny mechanizm. Z tego co tu czytam wynika, że czekoladowa fontanna zawiera zwykłą, tylko że ciepłą czekoladę.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 11:43 am   

no tak,ale chodziło mi raczje o to w jakiej postaci my umeiszczmy tam ta czekoladę? czy juz musimy tam gdzies umiescic tę gorącą czekoladę, czy to samoczynnie ją rozpuszcza? czy to jest jakiś specjalny rodzaj czekolady do tego?

[ Dodano: Nie Lut 03, 2008 2:58 pm ]
co raz bardziej zastanawiamy się nad ta fontanną-może ktoś zna namiary a firmę która się w Łodzi zajmuje wypożyczeniem czegoś takiwgo na wesele i nie jest droga ? :]

a swoją drgoą jak dla mnie fontanna nie koliduje ze stołem wiejskim , no może pod warunkiem, że nie ostawimy tych dwóch atrakcji gdzies koło siebie ;)
 
 
Blatka 

Wiek: 43
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 12:33 pm   

ja znam firmę z Łodzi która za dwie małe fontanny bierze 450zł to chyba nie dużo, mogę podać namiary na priv.
Pozdrawiam ;) )
_________________
Blatka
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 2:56 pm   czekoladowa fontanna

olciap6 napisał/a:
no tak,ale chodziło mi raczje o to w jakiej postaci my umeiszczmy tam ta czekoladę? czy juz musimy tam gdzies umiescic tę gorącą czekoladę, czy to samoczynnie ją rozpuszcza? czy to jest jakiś specjalny rodzaj czekolady do tego?

Dokładnie jak umieszcza się tam tą czekoladę, to nei wiem. Wiem, że w takich fontannach nie ma zwykłej czekoaldy. Do czekolady dodaje się specjalny olej, żeby czekolada nabrała specjalnej konsystencji.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 7:55 pm   

to ja poprosze namiary na tą fontanne...bede bardzo wdzieczna :)
 
 
ingainga 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 10:54 pm   

Pomysł fajny tylko rzeczywiście obok stołu ze smalcem i ogórkiem stać nie powinna no i jak sie dowiadywałam na targach to trochę to kosztowało Ale jak macie namiary na tych z Łodzi to i ja poproszę
_________________
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 12:56 am   

olciap6 napisał/a:
no tak,ale chodziło mi raczje o to w jakiej postaci my umeiszczmy tam ta czekoladę? czy juz musimy tam gdzies umiescic tę gorącą czekoladę, czy to samoczynnie ją rozpuszcza? czy to jest jakiś specjalny rodzaj czekolady do tego?


Olcia jak bylismy na targach to akurat widziałam jak uzupełniali czekoladę. I wyglądało to tak, ze przyniesli wielki gar z płynną czekolada i wlewali do tego naczynia na samym dole. Potem włączyli, zaczęło ubywać czekolady, czyli zasysało ją do góry az w pewnym momencie zaczeła spływać :) Tak to mniej więcej wyglądało :P
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:35 am   

Pomysł z tą fontanną całkiem fajny.
Próbowałam ciasteczka z tą czekolada na targach... ale koszty takiej atrakcji wydają mi sie niewspółmiernie wysokie.. Droga to impreza,a goście chyba szybko sie zakleją.. :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 9:00 am   

dziekuję Paulinko za opis :) nadal czekam na jakieś konkretne namiary na łódzkie fontanny czekoladowe-może jednak znajdzie się ktoś kto zna namiary na firmę i na dodatek nie za zbyt wysoka cenę :]
 
 
ingainga 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 9:11 am   

Przeglądałam je na allegro to rzeczywiście cena przystępna a piszą tam że można zwykłą czekoladę rozpuścić albo jest też jakaś specjalna kosztuje coś koło 41 zł
_________________
 
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 1:44 pm   fontanny czekoladowe

Nie znam Łódzkich firm wynajmujących fontanny czekoladowe, ale mogę polecić jedną krakowską firmę www.fontannycarmen.pl, może też wysyłają fontanny do innych miast. Czekoladowa fontanna jest też coraz bardziej popularna na allegro, a małe fontanny czekoladowe można też kupić na toys4boys.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 12:12 pm   

no ja w innych miastach też znalzłam kilka mozliwości wypozyczenia,ale wtedy dochodzi dodatkowy koszt dowozu, wolałabym coś na miejscu-czekam, może ktoś da znać czy jest taka firma w naszym mieście? poza tym jesli nie znajdziemy czegoś w rozsadnej cenie (odpadaja te fontanny za 1500-2000zł) to chyba zrezygnujemy z tej atrkacji...liczyłam, że może tu na fourm, ktoś korzystał z takich usług...

[ Dodano: Pią Lut 15, 2008 12:03 am ]
napisałam kilka maili do osób znalezionych na allegro i w necie i z najtanszych które znalazłam , to jest to oferta własnie firmy z Łodzi.
Są dwie opcje:
1)Cena 300 zł obejmuje jedną fontanne. Czekolada może być mleczna, gorzka lub biała.
2)Cena 500zł obejmuje wynajęcie 2 fontann wraz z czekoladą, cena nie obejmuje dojazdu, ani owoców.

Mogąobsługiwać fontanne przez cały czas trwania imprezy za kwotę 100zł, lub dostarczyć ją i wtedy obsługa jest we własnym zakresie. Pobierany jest wtedy zastaw w wysokości 500zł, który jest zwracany w momencie, gdy fontanny wracają do właściciela.

Oto strona tej firmy: www.impresario-lodz.pl
Na allegro mozna znaleźć ta fontannę pod adresem : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=283327502

Poniżej załączam zdjęcia fontanny, które przesłałą mi Pani własnie z tej firmy. Zdjęcia Nie do końca przedstawiają real poneważ ta czekolada płynie jednostajnie i bez przerw, a zdjęcia są robione przed rozpoczęciem targów w momencie gdy czekolada się jeszcze rozpuszczała.

Obraz 005zm.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 784 raz(y) 41.51 KB

Obraz 004zm.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 738 raz(y) 36.27 KB

 
 
madzialenac 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 3:59 pm   

hej:)
na targach ślubnych zainteresowałam się właśnie głównie fontannami. W Łodzi jest kilka firm oferujących fontanny czekoladowe a ich ceny są dramatycznie różne.
Najdroższa firma proponowała dużą fontannę (ogromną) za bodajże 1600zł, a średnią za 950 zł do tego druga mała za 100zl. W tym wszystkie owoce, ciastka i obsługa.
Jednak najtańsza firma to właśnie wyżej podane impresario. Tam za 450zł są dwie małe fontanny. Co prawda bez dodatków, ale z obsługą. Dwie fontanny to duży plus bo nawet przy tej ogromnej mogły stanąć może max 3 osoby. Z małej może korzystać dokładnie tyle samo. Czekolady na pewno nie zabraknie. :)

Ja jednak doszłam do wniosku, że chociaż to świetna atrakcja to cena jest zabójcza. A do tego jeszcze to kupowanie owoców i krojenie ich... :-?

Mój pomysł - na Allegro fontanny są od 79 zł za sztukę a specjalna czekolada w proszku do nich za 85 zł za 2,5 kg. Ja mam zamiar kupić, wypróbować i wykorzystać i miec na własność, zamiast płacić tyle za wypożyczenie na kilka godzin. Myślę że obsługa nie jest az tak skomplikowana żeby za to tyle płacić. :D

Aha, dziewczyny. Bardzo ważne żeby były talerzyki, bez tego się nie obędzie. Niektóre firmy na tragach oferowały tylko serwetki do tych ciasteczek i owoców a ta czekolada leje się wszędzie, nie zastyga szybko- moja mama po krótkiej degustacji bez talerzyka była cała zalana. A tego przeciez nie chcemy, bo wyjdzie tragedia zamiast zabawy. Koniecznie zadbajcie o talerzyki :!: :!: :!:
Pozdrawiam :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez madzialenac Sob Lut 16, 2008 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 4:03 pm   

tylko jeszcze musisz zdecydować o 2 rzeczach, tj.:
1. czy jeszcze kiedyś skorzystasz z tego "wynalazku";
2. kto miaŁby się tą obsŁugą na weselu zająć - jeśli ktoś z obsŁugi sali to pewnie trzeba by dodatkowo za to zapŁacić :roll: :?:
 
 
madzialenac 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 4:16 pm   

wiem, wiem
dlatego kupię jedną fontannę, przetestuję ją i zobaczymy jak z obsługą. A myślę, że się przyda w przyszłości, a nawet jeśli nie to i tak wyjdzie taniej.

Co do obsługi to rzeczywiście może być problem. I też się nad tym zastanawiałam. Chodzi o to, że ktoś musi to uruchomić, ale potem w zasadzie nic już się z tym nie robi, najwyżej donosi się owoce. Może się ewentualnie zapchać i wtedy warto mieć kogoś kto się troszkę na tym zna. Ja myślę raczej o tym żeby wdrożyć w to świadkową albo bratową, nie widzę sensu płacenia za to kelnerom. Ostatecznie jak coś będzie nie tak, najwyżej się fontannę usunie.

No ale to mój pomysł. Ja mam małe wesele, nie będzie dzieci, ale może przy większym faktycznie warto byłoby mieć profesjonalną firmę. Niestety najbardziej profesjonalna była ta najdroższa - oni pomysleli o wszystkim, w cenie są owoce i ciastka, talerzyki itd.

Ale ogólnie naprawdę POLECAM :!: Myślę, że to może być świetna atrakcja :mrgreen:
 
 
moniczka111 

Dołączyła: 14 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:04 pm   czekoladowa fontanna

Jeżeli miałabym kupować takie fontanny czekoladowe, to zdecydowałabym się na małą czekoladową fontannę. Mała czekoladowa fontanna jest znacznie tańsza i można ją póżniej użyć np na przyjęciach urodzinowych. Tak wygląda czekoaldowa fontanna w wersji mini

Taka mała czekoladowa fontanna na allegro kosztuje około 50 zł. Trzeba tylko trafić na dobrą okazję.
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 1:21 pm   

ja dziś znalazłam kolesia który handluje urządzeniami firmy elta i zapytałam się o tą fontannę ale akurat nie miał za to wiem ze kosztuje 60zł i sprowadzi je w marcu to sobie kupimy :)
_________________
 
 
mona83 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź/Edynburg
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 4:59 pm   

ja zamówiłam fontannę czekoladową na nasze wesele, szczerze powiem koszt dość duży 1200zł wraz z obsługą. Nie znalazłam nikogo z łodzi, tylko firmę z Częstochowy. Zgodzili się i w ten sposób udało mi się to załatwić. Stół wiejski jakoś nie szczególnie. Jest na każdym weselu i nikt jakoś z niego nie korzysta. A przeciez podawane są pyszności. Ja poprosiłam moją kucharke aby co jakiś czas na specjalnych pólmiskach było podane wiejskie jedzonko. Wszyscy będą zadowoleni.
_________________
monis
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 22, 2008 8:23 pm   

A czy w związku z tym zamierzacie wystawić mniej ciast? Jak dla mnie to drogo jak na coś co jest tylko dodatkiem do imprezy ...
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:18 pm   

wedding farm ma strasznie wysoką cenę.
jestem ciekawa jak sie sprawdzi fontanna z allegro, czekam na wieści.

co do obsługi - na jednym ze zdjec migneły mi papierowe tacki - niedopuszczalne wg. mnie.
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
mona83 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź/Edynburg
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 8:40 pm   

Chyba nie...na weselach jak decydują się na stół wiejski to nie rezygnują z wędliny. Zamówiłam fontannę bo uwielbiam czekoladę. I do tego truskaweczki mniami. A ciasta będą nie zrezygnuje bo moja rodzina to straszne łasuchy:)
_________________
monis
 
 
Marlena23 

Dołączyła: 19 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 5:36 pm   

Ja zamówiłam fontannę chyba nazywa sie the sephra 120cm jest ogromna wspaniale sie prezentuje i kosztowała mnie 1000zł na pewno wszystkim się spodoba na weselu, takie same w innych firmach kosztowały po 1450zl. Trochę się naszukałam ale znalazłam za rozsądną cenę. Jak by ktoś chciał więcej informacji na ten temat proszę pisać do mnie maila albo na priv.

Pozdrawiam
 
 
keli 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź/Aberdeen
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 1:39 pm   

Witam dziewczyny
lece do pl we wrzesniu i zabieram ze soba czekoladowa fontanne (mala) wykorzystam ja na swoim weselu ale dopiero za rok przez ten czas moge wam ja wyporzyczyc ...

edit: post speŁniający przesŁanki reklamy
W sprawie wynajmu proszę kontaktować się na prv
Sajonara6
_________________
wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje...
Ostatnio zmieniony przez Pon Cze 16, 2008 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 6:01 pm   

Podczas surfowania po necie natknęłam się na fontannę czekoladową. Oto link:
http://czekoladowa-fontanna.waw.pl/

(strona jest obecnie w budowie, ale są najważniejsze informacje i kontakt)
_________________
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 11:11 am   

Też na początku byłam zachwycona tymi fontannami na targach. :razz: Teraz jednak myślę, że to bardzo wysoki koszt, jeśli chodzi o fontannę z obsługa. Innym minusem jest to, że ta czekolada będzie wszędzie ( na podłodze, na rękach, a jak będą dzieci to już w ogóle nie chce myśleć) i nie wiem czy np. właściciele sal by się na to zgodzili. Jednak trzeba przyznać, że na gościach pewnie wrażenie by zrobiła.
_________________
 
 
Maciej81 

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 12:50 pm   

Witam, my już swoje wesele z czekoladową fontanną mamy już za sobą. Zrobiła ogromne wrażenie na gościach. Poza obrusem należącym do firmy wynajmującej nic się nie pobrudziło, więc właściciel sali też był zadowolony. Poza tym osoba z firmy od fontann całą noc czuwała nad czystością fontanny. My wynajęliśmy dużą, ponad metr, fontannę i koszt biorąc pod uwagę ile kosztuje wesele nie był wcale duży, a atrakcja ogromna, nie tylko dla dzieci. My wynajmowaliśmy fontannę w Radomiu. Nie będę tu nikogo reklamować ale jak was intersuje to wpiszcie w google słowa: fontanna radom

Pozdrawiam
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 6:53 pm   

Nasza sala ("Zielone Zacisze") za dodatkową opłatą oferują bodaj dwie fontanny czekoladowe (z jasną i ciemną 'szokoladą' :lol: ). My jednak z tego nie skorzystamy.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 7:15 pm   

My myślimy o tej fontannie, bo to jest fajna atrakcja dla gości na weselu.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 7:05 pm   

fajna sprawa ta fontanna...ale ja chyba jednak postawie na drink bar...
_________________

 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 2:58 pm   

Oferta czekoladowej fontanny: http://www.dekoracjebk.co...zekoladowa.html
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl