Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Blok czy dom

Gdzie chcia?ybyscie mieszkac
blok
14%
 14%  [ 18 ]
dom
85%
 85%  [ 107 ]
Głosowań: 107
Wszystkich Głosów: 125

Autor Wiadomość
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 10:46 pm   

A my marzymy o dużym mieszkaniu w samym centrum miasta <3 Lubię miejskie życie, komunikację publiczną, jedzenie na mieście i ten komfort, że mam wszędzie blisko - do pracy, szkoły, na zakupy, do kina czy na dworzec.

Dom w ogóle nie wchodzi w grę - nie chcemy mieć ogrodu, nie potrzebujemy tyle miejsca, nie chcemy mieszkać poza centrum. Na szczęście mój M uważa dokładnie tak samo, mimo że ja całe życie mieszkam w bloku, a on mieszkał w domu z ogrodem.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 12:14 pm   

My oboje jesteśmy z domków. Na razie mieszkamy w bloku, ale mamy nadzieję w najbliższych latach kupić działkę gdzieś pod Łodzią i wybudować domek. Działka ma być spora, bo przynajmniej 1500-2000 metrów. Fajnie byłoby mieć jakichś sąsiadków niedaleko, ale żeby była też w niedalekiej odległości jakaś przyroda, pola, lasy, żeby można było chodzić na spacery :) Miasta mam już serdecznie dosyć, tych korków, tłumów itd., więc czekam z niecierpliwością na własną działkę :) Tu jesteśmy zgodni. Chociaż moim największym marzeniem byłby zakup działki w Małym Cichym, na górce z przepięknym widokiem na panoramę Tatr, tam wybudowanie domku z 4 dodatkowymi pokojami pod wynajem, mogłabym hodować owce, kozy i robić swetry na drutach z tym przepięknym widokiem na góry :) Tu jednak zdanie mamy nieco odmienne, bo mój mąż uważa, że to zdecydowanie za daleko, więc chyba pozostanie to tylko moim marzeniem :D
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl