Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
EVERGREEN (polecany w Zielonym Zaciszu)
Autor Wiadomość
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:15 pm   EVERGREEN (polecany w Zielonym Zaciszu)

Hejka 8)

mam pytanko, czy ktoś z Was słyszał o zespole Ever Green? Zostal on nam polecony przez pania Ewę z Zielonego Zacisza w Łodzi. Osobiście ich słyszałam i widziałam na imprezie dla działkowiczów na tamtejszej sali ale w necie coś informacji na ich temat znaleź nie moge... wiecie coś o tym zespole?? Każda informacja się dla mnie liczy :)


Pozdrowionka
Asia
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 25, 2008 11:55 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 9:14 pm   Re: EVER GREEN - czy ktoś słyszał o tym zespole ?

gipi napisał/a:
Hejka 8)

mam pytanko, czy ktoś z Was słyszał o zespole Ever Green? Zostal on nam polecony przez pania Ewę z Zielonego Zacisza w Łodzi. Osobiście ich słyszałam i widziałam na imprezie dla działkowiczów na tamtejszej sali ale w necie coś informacji na ich temat znaleź nie moge... wiecie coś o tym zespole?? Każda informacja się dla mnie liczy :)


Pozdrowionka
Asia


Witam
Mnie również interesuje opinia na ich temat. Czy ktoś coś o nich wie? Może coś słyszeliście? Asia a Ty co o nich powiesz skoro ich słyszałaś?
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:53 pm   

Witaj Euror :!:

jak wspominałam słyszałam ich na imprezie działkowców (zakończenie sezonu :cool: ). Zostali nam poleceni więc razem z narzeczonym i przyjaciółmi wybralismy się ich posluchac :) Grali fajnie, nie fałszowali, nie zmieniali melodii, robili bardzo krótkie przerwy, dostosowywali się do tempa śpiewania uczestników, tak więc fajnie to wychodziło, naprawdę :) Jedyne czego mogłabym się doczepic to moim zdaniem taka maniera śpiewania wokalisty (jakby dośpiewywał końcówki, nie wiem jak to wytłumaczyc :) ) ale całe szczęście nie jest bardzo przeszkadzające. Głównie slyszeliśmy jak grali wolniejsze utwory, ale potem jak ludzie zaczęli tańczyc to podkręcili tempo. Nie wiem jak sprawdzają się w nowszych piosenkach, liczę na to, że skoro to młodzi ludzie to też je znają i jest okej. My się na nich zdecydowaliśmy. Mieliśmy na oku jeszcze jeden zespół, Alt Metal (grali na weselu u znajomych i są bardzo dobrzy). Niestety ze względu na to, że nasze wesele będzie w Wielkanoc to z gory podnieśli cenę. Tak więc Ever Green wygrał nieco pod względem kasy.

Skąd mnie nagle naszły wątpliwości?
Może banalnie i glupio to zabrzmi ale zaskoczyły mnie błędy na wizytówkach no i na umowie :) W ogóle umowę oni podpisali a nam nie kazali się podpisac, nie wiem co o tym myślec... mam nadzieję, że nie wywiną nam żadnego numeru :) Dobre wrażenie wywarli na mnie podczas rozmowy i jakos byłam zadowolona z decyzji a teraz coś mnie tknęło i tak chyba szukam potwierdzenia, że dobrze zrobiliśmy :)

Wczoraj dostałam kontakt do ludzi, którzy mieli ich u siebie na weselu w Zielonym Zaciszu. Jak tylko się dodzwonię to dopiszę co mi powiedzieli. Mają mi pokazac film z wesela tak więc może zobaczę jak to wszystko wyglądało :)

Euror a Ty skąd o nich się dowiedziałaś, ktoś Ci ich polecał? 8)

Na marginesie jesli chcesz ich posłuchac, to wiem, że będą grali na Sylwestra w ZZaciszu

Pozdrawiam :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez gipi Nie Paź 21, 2007 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 8:46 pm   

Mnie również poleciła ich właścicielka zielonego zacisza. Jak do nich zadzwoniłam okazało się że pochodzą z kiernozi a niedaleko tam mam rodzinę i jak tylko się zobacze z cioteczką to popytam o nich.Pewnie ich znają ...ale nie będzie to szybko. Daj znać jak tylko się czegoś dowiesz.
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 9:04 pm   

Dodzwoniłam się :) Dziewczyna z którą rozmawiałam bardzo dobrze wypowiadała się o tym zespole. Wzięła ich bo wcześniej była na weselu gdzie grali ;) Na jej weselu podobno nie pozwolili niemal wyjśc gościom do domu. No zobaczymy... uspokoiła mnie w każdym razie :) Dobrze o nich mowiła i polecała :) ?e dobrze grają, że mozna się dogadac itp..
Pozdrowionka!
_________________
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 4:32 pm   

Okazało się że mamy do wyboru jeszcze jeden zespół który zachwalali nam nie mniej jak ten z zielonego zacisza. Jest ich 4 i ona jedna.... czyli zespół z 5 osób. CZyli tak jak evergreen ale tutaj śpiewa dziewczyna z chłopakiem na zmianę. Po 1 listopada bede miała płytkę z wesela na którym grali i wtedy pewnie sie zdecydujemy. Napiszę jakiego dokonaliśmy wyboru.
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 12:20 am   

Ależ przecież nikt nie mówił, że w Evergreen śpiewa dziewczyna :)

Potwierdzam, że Evergreen jest pięcioosobowym zespołem męskim :)


Pozdrawiam cieplutko :!:
_________________
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 6:36 pm   

evergreen tak ale ja mówiłam ze oprócz nich mamy jeszcze jeden zespół do przesłuchania i to w nim spiewa dziewczyna. Niestety nie dostaliśmy ich płytki bo zespół się rozpadł. Jakieś nieporozumienia między nimi czy coś takiego. Z evergreen zrezygnowaliśmy bo w repertuarze same polskie piosenki i nic z zagranicznych a takich tez bysmy chcieli posłuchać i pobawić się z przy nich. Dalej szukamy choc mamy juz na oku zespół gadget.
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 11:15 pm   

Ostatnio widziałam film z wesela, gdzie grał Gadget. Mnie się nie podobało, miałam wrażenie, że pani trochę mija się z muzyką, ale o gustach się nie dyskutuje :)
Pozdrawiam serdecznie !
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 7:06 pm   

Drogie Panie na temat ZespoŁu Gadget jest osobny wątek - tutaj
Proszę unikać Off Topic :)
 
 
zibi 

Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: kiernozia
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 7:41 pm   

co chcecie wiedzieć o evergreen :D
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 10:23 pm   

Ja mam pytanie odnosnie tego zespolu bo tez nam go zaproponowano..
-jak graja?( wiem tylko ze graja na zywo)
-czy robia dlugie przerwy?
-czy sie nie upijaja?:)
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 8:20 pm   

Nie wierze, że grają na żywo. Teraz wszystkie zespoły lecą z podkładem, bo dzięki temu jest fajniejsze brzmienie

Tylko chyba te lepsze potrafią się przyznać :)
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 9:29 pm   

grają na żywo a przykładem jest to że zagrają ci co chcesz na zawołanie. Byliśmy ich oglądać jak grają na zabawie karnawałowej a w swieta zobaczymy ich na weselu. Upijać na pewno sie nie upijają a przerwę zrobili sobie po 50 minutach grania jak byliśmy.


edit: namiary przeniosŁam do Wątku Nasze ZespoŁy
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Nie Mar 23, 2008 6:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 12:16 am   REWELACJA !!!!

Kochani !

23 marca stałam się mężatką ! ... i jak obiecałam szybciutko wypowiadam się na temat Evergreen ! Są rewelacyjni :D Bez dwóch zdań! Pełen profesjonalizm! Muzyka różnorodna i dla młodych i dla rodzinki ! Znajomi wydzwaniają zachwyceni i pytają gdzie ich znaleźliśmy! Wszyscy się super bawili ! I oczywiście, że grają na żywo ! Są kontaktowi, sympatyczni i robią mało przerw :)
Słyszałam różne zespoły na weselach ale Evergreen to był strzał w dziesiątkę !! !

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem 8)

Gorąąąąąąąąąco polecam!!!!!!
ZIBI dziękuję Wam :D

Buziaczki
_________________
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 2:44 pm   

Gratylacje gipi!:) .. a zabawy jakies wymyslaja? i jak z tymi przerwami??
pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:)
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 6:13 pm   

Gratuluje zmiany stanu cywilnego Gipi !! :wedding:

A jeśli to nie tajemnica to mogłabys zdradzic ile zapłaciliście?? (Ewentualnie na priv) I czy mieliście tylko wesele czy poprawiny też??
_________________
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 9:41 pm   

Dziękuję Wam za życzonka! :)


Przerwy są krótkie, ja to nawet nie pamiętam ile ich było i jak często ale jak mój mąż wróci to spytam czy on to "zarejestrował" ;) W każdym razie było tego bardzo mało i krótkie bo nie rzucało się w oczy i w uszy :D
Co do zabaw to można indywidualnie już się umawiać. My chcieliśmy krótkie oczepiny i nie chcieliśmy przebieranek żadnych. Było bardzo sympatycznie. Były co prawda rekwizyty, koledzy fajnie musieli tańczyć w kapeluszach kowbojskich i takich chustach jak do tańca brzucha ale wszystko wyszło super:) Nikt nie czuł się zażenowany ani znudzony, kupa śmiechu była:)

Pozdrawiam!
Gipi
_________________
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 4:08 pm   

Hej :)
A na jakich isntrumentach grają? i Jaką muzykę? Czy można wybrać repertuar?
Gratuluję!
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 4:16 pm   

Hej oleczkow!

Grają na akordeonie, saksofonie, gitarze basowej, instrumentach klawiszowych, gitarze elektrycznej i perkusji. Muzyka głównie polska ale bardzo przyjemna, same przeboje :) My nie mieliśmy żadnych wymagań co do repertuaru, zależało nam na tym by było do czego potańczyć i się pobawić. Tak więc znalazły się u nas i nowe utwory (znane z radia czy telewizji) i stare i disco polo i rock'n'roll i rockowe ballady itp... wybuchowa mieszanka :)

Pozdrawiam Cię cieplutko!
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 4:26 pm   

Gipi, przesyłam spóźnione, ale szczere życzenia z okazji Waszego ślubu.

Bardzo się cieszę że piszesz tyle rewelacyjnych rzeczy na temat Ever Green, ponieważ wraz z narzeczonym również podpisaliśmy umowę z tym zespołem. Przesłuchaliśmy płytkę z nagranym weselem i od razu nam się spodobało ;)

Wszystkiego dobrego gipi :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Pon Cze 09, 2008 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 4:33 pm   

Klaudynko !

Dziękuję za życzenia :D
Trzymam kciuki za Wasze wesele !! !! !! !! 8)


Pozdrawiam serdecznie!
_________________
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 10:17 pm   

Kochana Gipi!
Dziękuję Ci bardzo za informacje. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!
Ostatnio zmieniony przez oleczkaw Pon Cze 09, 2008 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 9:04 pm   

grali u nas!!! Nawet nie grali tylko szaleli. Było rewelacyjmnie a żeby nie było że podabało się tylko nam młodym to powiem że znajomym moich rodziców tak się bardzo podobali że chieli na nich namiary bo żenią córkę. To chyba najlepsza reklama.
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 9:39 pm   

Euror-super :super:
już nie mogę się doczekać weselicha :rotfl:

[ Dodano: Wto Lip 08, 2008 9:53 pm ]
Euror-a powiedz mi czy wcześniej się dogadywaliście co do muzyki jaką mają grać, czy raczej wszystko było spontanicznie?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Wto Lip 08, 2008 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 10:56 pm   

hej dziewczyny,mam pytanie-czy ktoś może ma aktualne dane o ever green??szukałam ich w necie i nie mogłam znaleźć,nie wiem,czy już nie grają na weselach,czy ja jakoś oślepłam...
jeśli ktoś ma jakieś informacje o nich to proszę:)
_________________


11.06.2011r.

 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 2:08 pm   

gipi napisał/a:
Są rewelacyjni :D Bez dwóch zdań! Pełen profesjonalizm! Muzyka różnorodna i dla młodych i dla rodzinki !
Z czystym sercem mogę się podpisać pod słowami gipi. Rodzinka świetnie się bawiła na naszym weselichu i żałowali że impreza się skończyła. Polecam każdemu zespół EVERGREEN :)
:arrow: Jedyny minus który usłyszałam od gości to taki, że chwilami było za głośno.
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:07 pm   

Sagarika napisał/a:
szukałam ich w necie i nie mogłam znaleźć

Chodzi o kontakt czy opinie? Bo kontakt jest w tym wątku: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=7493.
Jeśli telefon jest nieaktualny proszę osoby posiadające namiary na podanie aktualnego.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 8:52 pm   

i u nas też będzie grał Evergreen :D buźka mi się cieszy ze takie pozytywne opinie o nich tu są :) oczywiście za równiutkie 10 miesięcy sama zdam relacje jak grali :)
_________________
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 4:37 pm   

Witam!!
Ja dziś była rozmawiać z zespołem Ever Green a zdecydowałam się na niego gdyż poleciła go Pani Ewa a po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii to chciałabym już mieć wesele :) )) hehe

Mam jednak pytanie co do prowadzenia przez nich zabaw ponieważ nic na ten temat nie pisałyście.
W sylwestra chciałabym z nimi podpisać umowę ale macie może jeszcze jakieś wspomnienia związane z tym zespołem.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :) )
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 8:19 am   

My w sobotę podpisaliśmy umowę z zespołem :)
Więcej bede mogła napisac za rok po weselu ale narazie panowie wydają sie bardzo sympatyczni i są otwarci na wszystkie propozycje.
Mielismy okazje również zobaczyc ich na próbie przed weselem a pózniej posłuchac jak bawią ludzi na weselu i wrażenia bardzo pozytywne. :)
_________________

 
 
gosiak 

Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:40 pm   

Zespół ten grał na naszym weselu i absolutnie nie żałuję wyboru. Robią bardzo krótkie przerwy, natomiast bloki jakie grają są długie. Jeden z gości stwierdził, że nawet nie ma czasu się porządnie napić, ponieważ tak dobrze grają i porywają do zabawy. Jeśli chodzi o zabawy jakie prowadzą oraz oczepiny, to najlepiej to ustalić z nimi jeszcze przed weselem. Mimo wszystkich stresów związanych ze ślubem i weselem, dzięki nim ubawiłam się rewelacyjnie na swoim weselu. Polecam!!!
 
 
hipisek04 

Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Golczewo
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 2:16 pm   

Witam!!!!

Interesuje mnie właśnie zespól Ever Green.Czytam same bardzo dobre opinie o tym zespole i chciała bym ich posłuchać. Ja jestem z zachodniopomorskiego wiec nie mam możliwości posłuchać na żywo wiec proszę was jeżeli ktoś ma jakieś nagranie czy może gdzieś na you tube

Z góry dziękuje :) Pozdrawiam
_________________
Kinga
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 2:41 pm   

Dzwoniłam do p.Zbyszka Osobiście jestem rozczarowana tym ze zespół nie jest przygotowany do prezentacji swojej oferty. Pan powiedział, ze nie ma płyt, strony internetowej tez nie znalazłam. A jeśli chce zobaczyć jak zespól gra i bawi gości to musze sama się skontaktować z panem kamerzysta z ZZ i zapytać się czy udostępni mi jakąś płytkę z wesela, na którym grał zespól. Plus ze zespół gra na żywo, ma dobre opinie i jest bardzo zachwalany, no, ale na słowo to raczej zespołu nie wezmę. Na żywo teraz bedzie można ich podejrzeć dopiero 1 maja.
Trochę szkoda tez ze w 98% ich repertuar to polska muzyka :(
Jak zdobędę płytę, to podzielę się wrażeniami
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 3:19 pm   

mrofka_z napisał/a:
Pan powiedział, ze nie ma płyt, strony internetowej tez nie znalazłam.

Wiesz co strony nie ma napewno a mi się wydaję że poprostu łatwiej tu w Łodzi poprosic pana kamerzystę o udostępnienie płyt bo zespół nie jest z Łodzi i byście musieli do nich jechac.
My nie mieliśmy z tym problemu zadzwonieliśmy do kamerzysty i oglądaliśmy płytki z różnych wesel.
No i byliśmy na próbie przed weselem a później na weselu chwilę słuchaliśmy, rok przed naszym więc ja najpierw orkiestry posłuchałam na żywo ja jakoś do tych płytek nie jestem przekonanan uważam że jak jest możliwośc to trzeba posłuchac orkiestry w akcji :) Ja byłam zadowolona i podpisaliśmy umowe z orkiestrą opinie po 14 maja wstawie napewno :wink:
_________________

 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 12:09 pm   

Nastawiłam się, jeszcze zanim zobaczyłam płytę z wesela, że na 98% zdecyduję się na ten zespół. W końcu tyle dobrych opinii, tyle pochwał od p. Ewy i kamerzysty... jak dostałam płytkę to czułam aż pewną ekscytacje, że zaraz uruchomię ją i zobaczę SWÓJ zespół. Jakże wielkie przeżyłam rozczarowanie... Moim zdaniem, podkreślam MOIM ZDANIEM, zespół gra bardzo fajnie pod względem instrumentalnym, fajnie że mają dużo instrumentów, widać że bawią gości, ale... nie potrafią śpiewać. Pan który śpiewa główny głos jeszcze daje radę, i dobrze by było gdyby śpiewał tylko on bo ratowało by to zespół. Ale pan dośpiewujący drugi głos śpiewa nieczysto i nierówno, to powoduje takie wrażenie jakby mylili tekst.
Nie posiadają nagłośnienia b. przewodowego, co powoduje że przy stołach jest chaos a nie zabawa. Nie mieli siły przebicia, piosenki ciągnęli goście znający tekst i to tylko w miejscu gdzie akurat stała orkiestra a przy innych stołach każdy śpiewał co chciał.
Widziałam materiał jeszcze nie zmontowany, i widziałam właśnie jakie niektóre "ciotki" miały zdezorientowane miny przy zabawie "Kto w styczniu sie urodził..."
Możliwe, że po tylu opiniach i polecaniu tego zespołu miałam zbyt wygórowane opinie. Ale myślę, że to właśnie te opinie i polecanie, wychwalanie tego zespołu to spowodowały.
Liczę, że dziewczyny które mają ten zespół na weselu nie będą miały mi za złe takiej opinii i trzymam kciuki za wasze wesela i zabawy. :D
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 12:17 pm   

mrofka_z, no szkoda że Ci sie zespół nie spodoabał.Ja Ci proponuje żebyś posłuchała orkiestr które bierzesz pod uwagę na żywo a nie z płytki.A fakt jest taki że jak coś ma mega pozytywne opinie to oczekujemy niewiadomo jakich cudów a później jesteśmy rozczarowani.
Obiecuje napisac opinie o zespole po 14 maja i mam nadzieję że będzie to kolejny pozytyw.
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Pon Mar 07, 2011 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 2:44 pm   

martula_87 czekam w takim razie na Twoja opinię bo co raz bliżej Twojego weselicha :D
bo po opini mrofka_z to mnie tak troszke wcięło, ale taka jest prawda że płytka nie odda tego co się naprawdę dzieje na sali pod czas występów na zywo :)
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 10:17 pm   

mychaa3 napisał/a:
martula_87 czekam w takim razie na Twoja opinię bo co raz bliżej Twojego weselicha

No to już mogę napisac Rewelacja.
Zespół spisał się na medal :smile:
Nie sądziłam że będzie aż tak dobrze.
Goście byli bardzo zadowoleni i wszyscy pytali jak długo szukalismy tak rewelacyjnej orkiestry :smile: Nawet parę osób prosiło o namiary wrazie własnego wesela :smile:
Muzyka polska, przerwy bardzo krótkie panowie potrafią zmęczyc :razz:
Współpraca ułożyła się znakomicie wszystkie nasze proźby zostały spełnione.
Zabawy śmieszne ale na poziomie.Panowie również śpiewali przy stołach.
Naprawdę gorąco polecam i gdybym jeszcze raz miała okazje to wybrałabym tą samą orkiestrę.

(Dziękuje za udaną zabawe panowie :wink: M&M)
_________________

 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 12:37 am   

martula_87 napisał/a:
mychaa3 napisał/a:
martula_87 czekam w takim razie na Twoja opinię bo co raz bliżej Twojego weselicha

No to już mogę napisac Rewelacja.
Zespół spisał się na medal :smile:
Nie sądziłam że będzie aż tak dobrze.
Goście byli bardzo zadowoleni i wszyscy pytali jak długo szukalismy tak rewelacyjnej orkiestry :smile: Nawet parę osób prosiło o namiary wrazie własnego wesela :smile:
Muzyka polska, przerwy bardzo krótkie panowie potrafią zmęczyc :razz:
Współpraca ułożyła się znakomicie wszystkie nasze proźby zostały spełnione.
Zabawy śmieszne ale na poziomie.Panowie również śpiewali przy stołach.
Naprawdę gorąco polecam i gdybym jeszcze raz miała okazje to wybrałabym tą samą orkiestrę.

(Dziękuje za udaną zabawe panowie :wink: M&M)



uff dziękuję Ci za tak wspaniałą opinię już niedługo gdyż w tą sobotę przekonam się na własnej skórze mam nadzieję że będzie równie superowo :) ))
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 12:41 am   

mychaa3, nic się nie martw, bo będzie świetnie :D
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 4:39 pm   

madzik_86 napisał/a:
mychaa3, nic się nie martw, bo będzie świetnie


Potwierdzam z tym zespołem bedzie świetna zabawa :smile:
_________________

 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 2:12 pm   

też mam ten zespół wybrany na swoje wesele, więc zobaczymy, bawiłam się przy ich muzyce na zabawie sylwestrowej i byłam też na weselu, żeby posłuchać ich w weselnym repertuarze i bardzo nam się spodobali panowie ;) wiec mam nadzieję, ze będzie dobrze...
_________________
 
 
gosia130186 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 1:22 pm   

Witam,

21 lipca br. mieliśmy wesele, na którym grał zespół EVERGREEN. Spisali się rewelacyjnie. Fajna muzyka (dużo instrumentów), urozmaicony repertuar (było też trochę biesiady). Wszystkie piosenki po polsku. Naprawdę polecamy.

Pozdrawiam
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 8:04 am   

My mieliśmy wesele 25.08.2012 r. i towarzyszył nam właśnie Evergreen. Grali wspaniale, aż nogi same porywały do tańca, praktycznie nie dało się siedzieć, dlatego ciągle była pełna sala tańczących gości. Muszę wspomnieć też o tym, że wszystko, o co poprosiliśmy spełniali bez problemu, repertuar mają typowo weselny, rytmiczny i w sam raz do tańca. Poza tym wychodzą z instrumentami do stołów i biesiadują z gośćmi. Stworzyli świetną atmosferę i niepowtarzalną zabawę.
Zdecydowanie mogę polecić ten zespół na niezapomniane wesele!
_________________
 
 
zabulcia83 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 4:56 pm   

A może mi ktokolwiek napisać ile sobie szanowny zespół Evergreen bierze za weselne śpiewy?
 
 
Cwaniaq 

Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Maj 18, 2014 10:38 pm   

Hej, powiedcie mi moi mili czy ten zespół Evergreen o którym mówi Pani Ewa z Zielonego Zacisza to jest z Łodzi? bo jak wpisuję w googel to mi wyskakuje zespół z częstochowy
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 8:53 am   

Cwaniaq, nie oni nie są z Łodzi o ile się nie mylę to chyba są z okolic Łowicza.
_________________

 
 
Cwaniaq 

Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 7:41 pm   

Dzięki za odpowiedź :)
ma ktoś jakieś namiary na nich?
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 9:59 pm   

Cwaniaq, jutro postaram się wygrzebać ich numer i wyślę Ci pw.
My 14 czerwca znów bawimy się z EVERGREEN na weselu kuzyna męża.
3 lata temu na naszym weselu tak im się spodobali że bez wahania wybrali ich na swoją orkiestrę :roll:

[ Dodano: Pon Cze 16, 2014 10:11 am ]
martula_87 napisał/a:
My 14 czerwca znów bawimy się z EVERGREEN na weselu kuzyna męża.

No to napiszę że było super.
Orkiestra znów spisała się na medal i ja jeszcze raz serdecznie ich polecam.
Mam nadzieję że może jeszcze ktoś z rodziny i znajomych wybierze panów na swoje wesele bo chętnie się jeszcze z nim pobawię :wink:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl