Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ MARCO; DJ SIMON; DJ JAREK
Autor Wiadomość
pinktom 

Wiek: 41
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 9:32 am   DJ MARCO; DJ SIMON; DJ JAREK

Czy ktoś może zna: dj marco (Marcin Kubasiewicz); dj simon (Mirosław Cieszyński); dj jarek (Jarek Ziąbka). Prosze o pozywne i negatywne opinie. Z góry dziękuje
_________________
Planowany termin sierpień 2008 r.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lut 21, 2008 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ales 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 72
Skąd: Łódź i Pabianice
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 2:02 pm   Dj Marco

Z tego co wiem jest to Pan z Pabianic, ma dobrą opinię(sprawdzaliśmy wśród znajomych i na forach) nawet chcieliśmy podjąć współpracę z tym Panem jednak nasz termin 02-08-2008 miał juz zajęty :(

Ale mam za to Dja z radia z doświadczeniem, jutro mamy z nim rozmowę organizacyjną :)
_________________


Miło Cię widzieć Gość :)
 
 
pinktom 

Wiek: 41
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:37 pm   

No wlaśnie niestety okazalo się że dj Marco nasz termin 09.08.08 ma też zajęty ;( Więc chętnie dowiem się o jakieś nowe kontakty. Jeśli możesz ales to prosze daj namiary na jakiś dobrych dj. Z góry dziękuje
_________________
Planowany termin sierpień 2008 r.
 
 
 
Radebella 

Dołączyła: 01 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 5:39 pm   

Witam wszystkich serdecznie :)
Tu przyszła Panna Młoda, ja również poszukuje dj-a, aktualnie jestem w trakcie rozmow z dj Jarkiem, jesli ktos o nim cos slyszal lub korzystal z jego uslug bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje o jego muzyce i sposobie prowadzenia wesela.
Z gory wraz z narzeczonym bardzo dziekujemy i przy okazji zyczymy Szczesliwego Nowego Roku!!!

PS. Ciebie rowniez milo widziec - ales - smiesznie sie sklada, termin naszego slubu wypada dokladnie tego same dnia :) 02-08-2008 :) Gratuluje wyboru :)
Pozdrawiam serdecznie !! ! :)
Ostatnio zmieniony przez Radebella Wto Sty 01, 2008 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tobik und Daga 

Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 10
Skąd: "UĆ"
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 10:17 pm   

a czy ktos wie ile sie ceni DJ Simon i czy jest rowniez wodzirejem na weselu??
_________________
 
 
Sonitus 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 26
Skąd: Łódź/Kraków
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 12:35 pm   

Podpisałam umowę z Dj Marco. Widać, że Pan zna się na rzeczy, wszystko nam tłumaczył, bardzo miły. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam... opisze po ślubie ;)
_________________
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 9:51 am   

Tobik und Daga napisał/a:
a czy ktos wie ile sie ceni DJ Simon i czy jest rowniez wodzirejem na weselu??


1600 bez poprawin, z poprawinami 2200.

A czy jest też wodzirejem? Kochana, wodzirejem jest przede wszystkim, cały czas gada i gada, buzia mu się nie zamyka. Według mnie jest w tym świetny i dlatego się na niego zdecydowaliśmy. Poza tym ma wykształcenie muzyczne, oprócz puszczania muzyki z płyt także śpiewa, tak więc jakaś solówka zapewniona (jeśli zechcesz)
_________________
 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:39 am   

Czy moglybyscie wyslac mi na priv. namiary na tych panow?
Z gory dziekuje!
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 8:19 pm   hej

u mnie na weselu będzie grał i wodzirejował Dj Simon -zdecydowalismy sie na niego bo widzielismy go w akcj poza tym fajny z niego facet i naprawdę zawodowiec jak ktoś napisał wcześniej:)
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:41 am   

Poszukuję dj na imprezę firmową, zastanawiam się nad DJ SIMON, jeśli ktoś mógłby dodać parę opini na jego temat (lub polecić innego dobrego) - będę zobowiązana.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 3:09 pm   

Mielismy wesele 10 dni temu. Grał na nim DJ Simon :smile: Wspaniały facet. Bardzo kontaktowy, pogodny, świetnie poprowadził całą imprezę :smile: Jest wodzirejem, profesjonalistą, wystarczy powiedziec mu przed weselem, czego sie oczekuje, a czego na pewno nie chce. Potrafi dostosowac konkursy do humoru gości i sytuacji, wymyśla je na poczekaniu, nie przygotowuje ich wczesniej, idzie na żywioł, wszystko zależy od tego, jak ludzie sie bawia i jakie jest zapotrzebowanie. Duzo mówi, zabawia, dopasowanie muzyki też bardzo dobre. Zrobił nam śmieszne i nie tradycyjnie nudne oczepiny. Bylo inaczej, niz zwykle, goscie pytali o namiary, bo jak sami stwierdzali byli miło zaskoczeni... wiekszosc byla pierwszy raz na weselu z DJem... Nie mam zastrzeżeń, jestesmy bardzo zadowoleni, nawet moi rodzice, ktorzy nie do końca wierzyli w słusznosc tego wyboru... Pan Mirek sprostał zadaniu, bardzo mu dziekuje za niezapomniana imprezę :smile: Jakby ktoś mial jeszcze jakies pytania, zapraszam na pw.
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 3:59 pm   

skalimonka napisał/a:
Grał na nim DJ Simon :smile: Wspaniały facet. Bardzo kontaktowy, pogodny, świetnie poprowadził całą imprezę

Super! Dzięki skalimonka za opinię :smile:
_________________
 
 
Uinena 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 4:21 pm   

DJ Simon jest rewelacyjny!! :) Byłam na weselu gdzie grał :) W pierwszym momencie jak usłyszałam, że zamiast orkiestry będzie DJ to bardzo się zdziwiłam (przywykłam do wesel z orkiestrą). Na weselu zaskoczył mnie bardzo pozytywnie!! :)
_________________
:)
 
 
Adamuso 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 8:21 pm   

W ostatnią sobotę miałem okazję bawić się na weselu prowadzonym przez DJ MARCO w restauracji Paloma . Była to pierwsza impreza na której spotkałam tego Pana i muszę wam powiedzieć szczerze że byłam zaskoczona tym że w tak wspaniały sposób można bawić się przy muzyce puszczanej przez dja, były to muzyka począwszy od starych hitów po te współczesne. Posiadał również dwa duże telewizory na których były wyświetlane zdjęcia z życia Młodej Pary jaki i bieżące fotki robione w trakcie imprezy . Wszyscy byliśmy mile zaskoczeni obsługą oraz prowadzeniem imprezy przez DJ MARCO (Marcina Kubasiewicza). Posiadam kontakt do tego muzyka jeśli chciałby ktoś to z wielką chęcią podam :)
Ostatnio zmieniony przez Adamuso Sro Wrz 08, 2010 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:36 pm   

Hosiole napisał/a:
Dzięki skalimonka za opinię

Hosiole, nie ma za co ;)
_________________
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 7:42 am   

Adamuso napisał/a:
Posiadam kontakt do tego muzyka jeśli chciałby ktoś to z wielką chęcią podam :)

Witam ja bym bym prosiła o kontakt. A nie wiesz ile bierze za wesele?
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 12:06 pm   

Ewelina caterin napisał/a:
A nie wiesz ile bierze za wesele?

No ale po co się po ludziach pytać? Nie rozumiem tego... dostaniesz kontakt, to sama zapytaj u źródła :roll:
_________________
 
 
GOri_83 

Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Ldz
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 8:09 am   

u Nas na weselu w sobote 11/09/2010 gral DJ Jarek. Swietny facet, DJ i organizator. Wspolpracowal z kuchnia wysmienicie, goscie (bylo ich 90) dopoki tylko mieli sily byli na parkiecie :-)
Dla rodziny DJ byl calkowita nowoscia (zawsze byla orkiestra) ale wychodzac z wesela uslyszelismy od przyszlych panien mlodych ze u nich na weselu nie bedzie nikt inny a tylko DJ :-) Rodzice rowniez byli bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zabawy - widac u Jarka naprawde wielkie doswiadczenie w prowadzeniu imprez.

Naprawde goraco polecam!
 
 
AnAd 

Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 7:37 pm   

Dwa tygodnie temu na naszym weselu grał DJ Marco - świetny fachowiec, odpowiednio dobrana muzyka, gry i zabawy...to wszystko sprawiło, że ten wieczór na pewno pozostanie w pamięci nie tylko mojej i męża, ale wszystkich gości. Bardzo polecam, Pan Marcin zna się na rzeczy - przy jego muzyce świetnie się bawią i młodzi i starsi goście.

Pozdrawiam
 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 3:39 pm   

jakieś namiary na dj simona ktoś ma?
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 3:54 pm   

onaaga napisał/a:
jakieś namiary na dj simona ktoś ma?

A od czego jest google? :wink:
_________________
 
 
fijolet 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 7:54 pm   Dj Simon

Nie polecam dj Simona. Nie znoszę jak dzwonie do kogoś zapytac się o usługę a ktos od razu przechodzi na Ty i traktuje mnie jak koleżankę. Zero dobrego wychowania.
_________________
Fijolet
 
 
Adamuso 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 10:32 am   Re: Dj Simon

fijolet napisał/a:
Nie polecam dj Simona. Nie znoszę jak dzwonie do kogoś zapytac się o usługę a ktos od razu przechodzi na Ty i traktuje mnie jak koleżankę. Zero dobrego wychowania.

Mogłoby o tym świadczyć bynajmniej zachowanie tego pana wobec jednej z naszych koleżanek z forum . Podaje link :
http://www.forum.wesele-l...ghlight=#444230
Ostatnio zmieniony przez Adamuso Sob Paź 02, 2010 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 5:05 pm   

DJ Simon- http://www.agencjasimon.net.pl/
My bylismy na spotkaniu u niego.. Czekalismy 30 min, bo umowil sie nie tylko z nami na ta godzine :?
Facet duzo bierze 2.500zl + gadzety.. (nawet do 2.000zl)
Wydaje mu sie ze jest niezly. Na nas zrobil bardzo zle wrazenie.

Tak czy siak u nas skonczylo sie zespolem :D
_________________
 
 
jaoo 

Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 1:24 pm   

jesli chodzi o dj simona to jak dla mnie "szpaner" i nic wiecej...bardzo negatywnie go odebrałem na spotkaniu...słyszałem też od kilki innych dj negatywne opinie , może to konkurencja ale... mało przekonujący gość z kiepskimi tekstami, i słabym żartem w dyskusji, no i jego przekonanie jaki jest wspaniały jest chyba większe niż słońce ...
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 1:32 pm   

A no wlasnie a sam p. Simon mial do mnie pretensje o to co napisalam na forum.
Mowilam, ze napisalam prawde. A kolejne posty to potwierdzaja.
Bardzo sie ciesze, ze mam teraz na to dowod.
_________________
 
 
Marta7 

Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 6:28 pm   

DJ Simon grał na moim weselu 23.10.2010 i poprawinach i jestem MEGA zadowolona, goście również, świadczy o tym fakt, że brali namiary do niego. Profesjonalny DJ i wodzirej, który siedzi w tym ładnych parę lat.
Może na urodę będziecie jeszcze zwracać uwagę a nie na pracę ludzi...heh...
_________________
Marta7
 
 
anja_maciejka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Brzeszcze
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 7:38 am   Dj Marco - profesjonalista

Zalogowałam się specjalnie by pochwalić:)
Łódzkie forum to trochę nie moje okolice-ale dla Marcina Kubasiewicza(Dj Marco) nie było to przeszkodą by dojechać 220 km i poprowadzić nasze wesele. Więc i ja loguje się specjalnie by polecić Wam Dj Marco. Wszystko wyszło idealnie- kontakt przed podpisaniem umowy, w trakcie ustalania szczegółów, przede wszystkim w trakcie wesela i teraz,po również:)
Ustaliliśmy scenariusz wesela, łącznie z godzinami posiłków-także nie było mowy o problemach z komunikacją dj-kuchnia(jak tutaj przeczytałam). W ogóle nie było problemów. Dzięki niemu czuliśmy się jak goście na własnym weselu-zajął się wszystkim-przedstawianiem rodzin, rozruszaniem gości na początku,jeszcze przed obiadem,od pierwszej minuty było świetnie. Spełniał wszystkie życzenia muzyczne-chociaż miał pewne obawy kiedy kumpel zamówił AC/DC w dedykacji dla nas, ale myślę,że jak zobaczył ojca wesela szalejącego na parkiecie już wiedział,że akurat u nas to była dedykacja idealna;)
Dzieci były zachwycone gadżetami, bańki mydlane wyszły od razu na wstępie, dorośli też-soft drinki tez wyszły na wstępie;)chociaż miały być nagrodami w konkursach(szybko uzupełniliśmy zapasy i było jak trzeba)
Mogłabym tak pisać i pisać...jesli Was cos interesuje to dajcie znać, jak sie juz zalogowałam u Was to chętnie odpowiem.
Na koniec dodam,że znalazłam opinie na temat Pana Marcina tutaj właśnie i nimi sie kierowałam, dodatkowo ma świetna stronę,polecam. Opinie uzupełniam dla kolejnych Młodych Par.
Acha, dla ciągle zajętych albo załatwiających ślub i wesele w miesiąc,jak my;) - z Panem Marcinem wszystko załatwialiśmy mailowo i telefonicznie, poznaliśmy się "w realu" dopiero na weselu-to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości,jeżeli takie ktoś ma-to elastyczny świetnie zorganizowany i godny zaufania człowiek. Hmm, chyba się marnuję,powinnam robić karierę w reklamie,nie w finansach;)
Pozdrawiam:)
 
 
beatusia 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 16
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 11:48 pm   DJ SIMON

Dj Simon - moim zdaniem super facet... :-) opiszę swoją historię... :) wesele miałam 02.10.2010r. Od zawsze chciałam, aby ten najważniejszy w moim życiu dzień poprowadził Dj a nie orkiestra. Ponieważ nie miałam nikogo, kto mógłby mi polecić kogoś "sprawdzonego" postanowiłam wejść na to forum i poczytać opinie... Padło właśnie na Dj Simona... Znalazłam do Niego kontakt w necie i umówiliśmy się z mężem (jeszcze wtedy z narzeczonym :P ) na spotkanie... To fakt, że Pan Mirek odrazu przeszedł z nami na Ty, ale nam to akurat nie przeszkadzało. Uważam, że jeśli ktoś z tego powodu jest urażony, to powinien po prostu zwrócić uwagę Panu i na pewno nie byłoby żadnego problemu. Po krókiej rozmowie okazało się, że Dj Simon ten termin ma już zarezerwowany, tak więc polecił nam jednego ze swoich chłopaków - Dj-a Quite... Przyznam szczerze, że na początku bardzo się obawiałam, ponieważ jest to młody chłopak, a dla mnie liczył się staż, ale uległam propozycji i pełna obaw się zgodziłam. Dziś przyznam, że był to strzał w dziesiątkę. Dj Quite okazał się profesjonalistą!!! Spotkaliśmy się z nim tydzień przed weselem, powiedzieliśmy czego oczekujemy i nasze oczekiwania się spełniły :) wesele poprowadzone było SUPER!!! :) nawet moim babciom się podobało :P a Dj Simon zadzwonił dwa dni po weselu pytając, czy się podobało i czy wszystko w porządku, tak więc widać, że facet jest konkretny i interesuje Go zadowoleniem klientów. GORĄCO POLECAM...!!!!! :) :) :)

Pozdrawiam
 
 
aknowi 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 21, 2010 6:51 pm   DJ MARCO - THE BEST

Na naszym weselu grał Dj Marco. Początkowo wybraliśmy zespół muzyczny, ale po wysłuchaniu na żywo twórczości tych kilku panów, zmieniliśmy zadnie. W internecie znaleźliśmy stronę Dj Marco i postanowiliśmy się z nim spotkać. Nie byliśmy przekonani do dj’a na weselu, ale po demonstracji umiejętności Dj Marco, nie mieliśmy wątpliwości, że to dobry wybór . A wyzwanie było duże, bo nasi rodzice nie byli przekonani do tak „odważnego” kroku, jak dj na weselu. Wśród naszych gości dużą część stanowiły osoby wychowane na muzyce lat 60-70-tych i z dość tradycyjnych środowisk.

Przed imprezą spotkaliśmy się z Dj’em Marco i wybraliśmy repertuar, ustaliliśmy szczegóły przebiegu wesela itd. DJ Marco doradził nam w wielu momentach, przedstawił sytuację z punktu widzenia zaprawionego w bojach wodzireja. Dodatkowo zaproponował kilka usprawnień w czasie samej imprezy, które pomogą zintegrować wszystkich gości i zachęcić ich do zabawy.

Przechodząc do sedna, występ Dj Marco na naszym weselu spodobał się wszystkim bez wyjątku. Starsi, młodsi, każdy znalazł dla siebie coś w muzycznym klimacie. A rodzice byli zachwyceni i przyznali, że dj to dużo lepszy wybór niż zespół. Były konkursy, wspólne śpiewanie, a oczepiny były śmieszne, krótkie i zorganizowane w bardzo kulturalny sposób. Jednym słowem, wszystko grało jak należy :-)



Polecamy wszystkim Dj Marco. Gdybyśmy jeszcze raz mieli organizować nasze wesele, z pewnością zagrałby on na nim ponownie.



Pozdrawiamy wszystkich poszukujących oprawy muzycznej na swoje wesele,



Iwona i Tomek
Ostatnio zmieniony przez aknowi Nie Lis 21, 2010 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
urbancs 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 10:27 pm   

Witam wszystkich.
Muszę dorzucić się do wypowiedzi. Ja i moja małżonka jesteśmy bardzo zadowoleni z DJ MARCO (Marcin Kubasiewicz). Mieliśmy wesele w lipcu br. Jeśli ktoś się zastanawia i waha, to nie powinien mieć obaw. Zdecydowanie polecam Pana Marcina, pełen profesjonalizm i klasa. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez urbancs Czw Gru 16, 2010 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomlodz 
Firma

Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:48 pm   

My podpisaliśmy umowę z DJ Marco, mam nadzieje że był to dobry wybór. Po imprezie napiszę czy było OK.
 
 
antonówka 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: pabianice/łódz
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 11:43 pm   

Dj Simon prowadził kiedyś imprezy karaoke w pabianickiej remizie jak dla mnie nic specjalnego, reklamy sobie nie zrobił dobrej według mnie, mnie się odobiscie nie podobały imprezy z jego obecnościa natomiast Pan Marcin grał kiedyś na sylwestrze w Palomie w Pabianicach i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni z jego repertuaru i sposobem bawienia. Na pewno go bardzo polecam wszystkim którzy chcą mieć Dj na weselu
 
 
madzia1988 

Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 1:29 pm   

Moglibyście podać mi namiary na Pana dj marco ? Dziekuje.
 
 
Aneta R. 

Dołączyła: 15 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 9:47 pm   

Na naszym weselu(30.04.11) grał DJ Marco (Marcin Kubasiewicz).
Polecamy gorąco.Super facet!Świetnie umie zabawiać gości.Jest elegancki,zabawny i doskonale wie co zrobić aby wszyscy się dobrze bawili.
Obawialiśmy się wesela z DJ ze względu na starsze osoby ale dziś z uśmiechem przyznajemy iż był to doskonały wybór.
Polecamy również wziąć zdjęcia, które robi jego syn.SUPER PAMIĄTKA!!!
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi tych Panów.PEŁEN PROFESJONALIZM.pozdrawiamy :)
_________________
Aneta R.
 
 
Elora 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:30 pm   dJ Marco

Polecam Pana Marcina Kubasiewicza.
Umiał tak poprowadzić wesele żeby uniknąć oczepin-na czym mi bardzo zależało;)
Goście zachwyceni,praktycznie nikt z nich nie był jeszcze na weselu z dj'em, ale po weselu gratulowali pomysłu. Było wszystko: przyspiewki,wspólne zabawy i tance oraz konkursy.
Świetnie zmiksowana muzyka-każdy znalazł coś dla siebie.Świetna zabawa gwarantowana.
 
 
Joanna M 

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 10:24 pm   

Ja również polecam DJ-a Marco - Marcin Kubasiewicz prowadził wesele u nas 25.06. 11 było super !! ! i dzięki niemu mogę teraz wieczorami wspominać z mężem nasze udane wesele:). Muzyka była idealnie podebrana i pod młodych i pod starszych, bardzo dobrze rozbawiał gości i zachęcał do wspólnej zabawy, nie było głupich i nie smacznych konkursów i widać że naprawdę posiada bardzo duże doświadczenie. Dodatkowo plazmy na których można wyświetlić prezentacje wzbudzają duże zainteresowanie oraz zdjęcia i filmiki pokazywane na bieżąco w tych plazmach robione przez syna \pana Kubasiewicza. wszystko dopracowane do końca. A co najważniejsze jest elastyczny i nie robi żadnych trudności stara się ułatwić i pomóc młodej parze w tym dniu. Goście ze wsi wola teraz dj zamiast orkiestre:) a to na prawde dużo znaczy. Pozdrawiam i polecam w 100% :) ;) :D :D
_________________
Mierniczka:)
 
 
 
xjonzee 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 2:16 pm   

Witam,

Czytam tu same pozytywne opinie o DJ Marco. Spotkaliśmy się z nim kilka dni temu i zrobił na nas bardzo dobre wrażenie.

Czy ktoś mógłby udostępnić nam jakiś film (bądź fragmenty) z wesela prowadzonego przez DJ Marco? Chcielibyśmy zapoznać się z jego umiejętnościami :)

Bardzo będę wdzięczny za kontakt na prv, z góry dziękuję!
 
 
Marta i Arek 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Słowik
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 10:08 pm   

witam, 30.07.2001 na naszym przyjęciu grał DJ Simon i nie wyobrażam sobie (jak i goscie) aby ktoś inny poprowadził te impreżę. Zintegrował całe towarzystwo od razu, gdzie praktycznie mało kto się znał i potrafił dobrać taką muzykę, że wszyscy bawili się rewelacyjnie. Profesjonalizm plus swobodna i lekka atmosfera
_________________
Marta
 
 
demografik 
Firma

Wiek: 41
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 12:51 am   

Z ww. miałem okazję pracować z DJ Simonem, i to chyba już nie raz. Prywatnie go nie znam więc nie mogę potwierdzić tego co piszecie tutaj o rozmowach z nim.
Jednak co do samej imprezy(a chyba o to przede wszystkim tutaj chodzi), złego słowa powiedzieć nie mogę. Zabawa była przednia ;)
 
 
 
aqua20 

Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 1:57 pm   

Polecam DJ Marco grał na Naszym weselu 27.08.11 wszyscy się świetnie bawili i od wielu gości słyszymy słowa uznania na temat Dj'a nawet od goście dla których wcześniej Dj na weselu był nie do pomyślenia puszczał stare i nowe utwory dla nas trochę za mało tych nowych ale ważniejsze jest przecież to że goście byli zadowoleni
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 8:22 pm   

U nas na weselu grał dj Simon. Przesymaptyczny facet. Wesele poprowadził bardzo fajnie, oczepiny zrobił krótkie, ale treściwe. Muzyka świetnie dobrana, trochę nowej, trochę starej. Wszyscy goście dobrze się bawili, co można było zobaczyć po frekwencji na parkiecie. Dodatkowo ma fajny głos, śpiewał z nami przyśpiewki oraz puszczał podkład muzyczny i śpiewał. Wielu gości przyznało, że pierwszy raz było na weselu z dj i byli sceptycznie nastawieni, ale pozytywnie się rozczarowali :)
_________________
 
 
iscub 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 8:53 pm   Super Pozytyw !!!!!!

U nas 17/09/2011 grał Dj Marco, Pozytyw jakich mało dla tego Pana. Pełen profesjonalizm od początku do końca, umiejętność rozkręcenia imprezy dla gości od 4 do 85 lat. My zdaliśmy się na Pana Marcina inwencję i się nie zawiedliśmy i było super :D . Goście cały czas bawili się na parkiecie i musieli być ściągani z niego siłą po zakończeniu imprezy ;-) ....

Polecam tego Pana ponieważ oferuje wysoką jakość usługi za bardzo rozsądną cenę.
Gwarantowana zabawa do upadłego!!!

Pozdrowienia dla Dj Marco
 
 
nasi 

Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 2:56 pm   DJ Marco

DJ MARCO, czytam forum na temat dj na wesle na przyszły rok, czytam pozytywne opinie na temat dj marco, wyszukałam jego stronę, zobaczyłam zdjęcia i dostałam szoku, byliśmy na weselu z jego udziałem w tym roku i był beznadziejny, hit koleś, przysięgam, że nie dało się z nim nic dogadać, nie chcieliśmy chodzić z tym do młodych niech się super bawią, ale chcieliśmy jakieś dedykacje od naszego stolika zamówić dla młodych, a on że ok ok zapisał, a nic nie puścił, podchodzę do niego jeszcze raz to mówił chwila chwila czy coś i nadal nic, jak coś mówił to chciał być śmieszny ale mu nie bardzo wychodziło, oczepiny były spoko, ale to nie jego zasługa, po prostu jesteśmy wesołym towarzystwem. O godz. 3.30 dopiero pokazał na ile go stać hehehe, zaczął puszczać smęty jakieś, żeby uś :kwasny: pić ludzi i skończyć wesele, więc znowu poszłam do niego i mu powiedziłam, że do domu się nie wybieramy i żeby puścił dużo do tańca kawałków, a on, "że już późno, ale dobrze" to mówi samo za siebie :kwasny:
 
 
IwonaIŁukasz 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 10:35 pm   

DJ Marco - prowadził nasze wesele 1 października 2011r.
Dzięki niemu była to na prawdę super impreza. Potrafił wyciągnąć na parkiet gości w różnym wieku, którzy nawet nie chcieli z niego schodzić. Oprócz tego że gra dobrą muzykę jest też świetnym wodzirejem. Posiada w pełni profesjonalny sprzęt. Pan Marcin często się z nami konsultował w sprawie przebiegu wesela i granej muzyki co uważamy to za kolejny plus. Jest on także bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem. Jeżeli ktoś się zastanawia nad weselem z dj-em to polecamy właśnie jego. Gwarantowana zajebista impreza !! !!!
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 22, 2012 11:37 am   

u nas na weselu grał DJ Simon i byliśmy bardzo zadowoleni.
Ogólnie uznaliśmy, że jest osobom kompetentną i zna się na tym co robi, więc daliśmy mu dużą swobodę. Ustaliliśmy mniej więcej co chcemy a czego nie. zagrał wszystkie utwory z listy, którą mu wcześniej przygotowaliśmy i unikał utworów z "czarnej listy". W trakcie wesela byliśmy cały czas w kontakcie i nasze prośby lub uwagi od razu były uwzględniane. Ogólnie większość gości była zadowolona, a babcia zachwycona. chociaż spotkaliśmy się też z opinią, że "dj był bezczelny". Jedyne do czego my możemy się przyczepić to to, że karaoke mogło być trochę krótsze- ale po naszej prośbie od razu je zakończył.
Podsumowując my się super bawiliśmy i z czystym sumieniem możemy go polecić :)
 
 
Sisiga 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 8:30 am   

Witajcie,

u nas na weselu grał pan Marcin Kubasiewicz- DJ Marco z firmy Dobre Imprezy. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pana Marcina, świetnie prowadził imprezę i zabawy dla gości, oczepiny były zabawne,bez niepotrzebnego przeciągania w czasie,w trakcie imprezy byly także mini-konkursy dla gości.Ważne,że pan Marcin jest także bardzo sympatycznym,ciepłym i kontaktowym człowiekiem.
DJ Marco pracował wraz z panem Adamem, który robił zdjęcia wesela (można je później kupić), następnie były na bieżąco wyświetlane na dwóch ekranach na sali tanecznej, także powstała w ten sposób dodatkowa atrakcja dla gości. Oprawa świetlna i efekty były świetnie dopasowane do stylu sali weselnej,a muzyka różnorodna-starsze hity i nowsze. Goście zadowoleni z zabawy, nogi bolące od tańców. Szczerze polecamy:-)
Ponadto mieliśmy okazję także być w tym roku na osiemnastce prowadzonej przez drugiego pana DJ z Dobrych Imprez DJ Andrzeja i również polecamy serdecznie.
Generalnie wygląda na to,że panowie tworzą świetny zespół profesjonalistów,za drugim razem również bez wahania skorzystalibyśmy z ich usług. Można im w pełni zaufać.
_________________
S.
 
 
Mimius 


Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 8:33 pm   

Na naszym weselu też grał DJ Marco.

Mogę go polecić z pełną odpowiedzialnością. Goście byli zachwyceni nawet Ci którzy sceptycznie podchodzili do tej formy wesela. Po imprezie brali namiary na przyszłość.

Wszystko co działo się na imprezie było zgodne z tym co omówiliśmy przed. Miał nas oszczędzać i nie męczyć podczas wesela i dotrzymał słowa 8) Polecam :!:
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 6:19 pm   

treść postu usunięta na życzenie autora
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Gru 01, 2013 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamila i Piotr 

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 12:52 pm   DJ MARCO

Na naszym weselu grał DJ MARCO [Marcin Kubasiewicz z synem]. Profesjonalista, super sprzęt,wspaniała oprawa świetlna! Pan Marcin wiele nam doradził. Potrafił poderwać do zabawy wszystkich gości. Były przezabawne konkursy, śpiewanie przy stołach, dużo śmiechu i zabawa do białego rana! Nie żałujemy decyzji o wyborze DJ-a na wesele. Dzięki Niemu będziemy wspominać nasze wesele do końca świata i jeden dzień dłużej! Pozdrawiamy Panów serdecznie! Polecamy !! !
_________________
Kamila i Piotr
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl