Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ MARCO; DJ SIMON; DJ JAREK
Autor Wiadomość
mia2013 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 56
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 11:30 am   

Ja zdecydowałam się na dj Simona - polecali znajomi, na forum dużo opinii... głównie pozytywnych. Ciekawa jestem tak jak to wyjdzie. Pan faktycznie bezpośredni, ale zastanawiam się czy to minus czy plus. Dj z założenia to chyba taki "luźny człowiek"... zobaczymy - jak będę po imprezie na pewno zdam relacje ;P
Ostatnio zmieniony przez mia2013 Sro Lip 17, 2013 11:33 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bgwiazdeczka 

Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 8:19 pm   DJ MARCO

Tydzień temu na naszym weselu grał Dj Marco (Marcin Kubasiewicz z synem). Pełen profesjonalizm!! Z całego serca możemy polecić!! goście wspaniale się bawili!! Dj Marco potrafił wspaniale zabawić towarzystwo prowadząc różne konkursy i zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i lepszego dj'a nie mogliśmy sobie wymarzyć!! Jeżeli mielibyśmy robić jeszcze raz wesele to wybralibyśmy DJ'a Marco jeszcze raz. Jeżeli szukacie dj'a na wesele to tylko DJ MARCO i nikt więcej !!
 
 
mia2013 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 56
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 12:24 pm   Dj Simon

Jesteśmy po swoim wielkim dniu. Dzięki Dj Simonowi był naprawdę wyjątkowy :) wszyscy świetnie się bawili :) Wyjątkowy dj/wodzirej :) nie mogliśmy trafić lepiej :) POLECAMY !
 
 
lilia.em 

Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 1:51 pm   DJ SIMON

DJ SIMON, czyli Mirosław Cieszyński - dj i wodzirej. Bawi gości niesamowicie. Tańce, zabawy - tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Muzyka świetnie dobrana i wszystkim odpowiadała, królowały głównie utwory skoczne i taneczne więc nawet osoby, które nie tańczą znalazły się na parkiecie. Przez całą imprezę bardzo dużo żartów potęgujących dobre humory. Wyczucie poczucia humoru gości - na medal. DJ spełniał życzenia gości i reagował odpowiednio na różne sytuacje mające miejsce podczas wesela. Impreza trwała do białego rana. Zdecydowanie polecam!
_________________
lilia.em
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 1:50 pm   

Dnia 13.04.2013 w Hotelu&Restauracji Konstancja na naszym weselu grał Dj Simon. Był to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać decydując się na tego Dj'a. Simon stanął w 100% na wysokości zadania i super poprowadził całe nasze wesele. Muzyka była pierwsza klasa, ale najważniejsze było to, że Dj Simon w profesjonalny sposób zabawiał naszych gości - umiejętności wodzireja ma opanowane do perfekcji, można powiedzieć, że ma do tego wrodzony talent. Goście super się bawili, było dużo zabaw integracyjnych. Dzięki Dj Simonowi nasza impreza przebiegła w extra atmosferze, pełnej dobrego humoru i zabawy. Z czystym sumieniem polecamy tego Dj'a!!!! :) ))

Julia i Przemek
 
 
mmonikam 

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Konstantynów Ł.
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 6:40 pm   DJ MARCO

A na naszym weselu grał DJ Marco - jesteśmy mega zadowoleni i jednocześnie dziękujemy :) . Wiadomo, że oprawa muzyczna na weselu jest bardzo ważna. DJ Marco sprawdził się w 100%.
 
 
Grzej 

Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 9:56 am   

Na naszym weselu(2.8.2014) mieliśmy zaszczyt gościć Pana Marcina Kubasiewicza czyli Dj Marco.Pełen profesjonalizm, zabawa przednia dla młodych i dla troszkę starszych:):) Kursy tańca rewelacja, zdjęcia na plazmach super sprawa.Zdaliśmy się na Dj Marco w kwestii prowadzenia i był to strzał w dziesiątkę.To już drugie wesele u mnie w rodzinie gdzie Pan Marcin odpowiadał za klimat na weselu bo za muzykę to mało powiedziane, dzięki niemu nasze wesele było wspaniałe:).Naprawdę polecam bo warto:):):):):) Opinie po weselu od gości są takie że było naprawdę super i każde kolejne wesele na którym Pana Marcina nie będzie, będzie poprostu nudne:)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sie 23, 2014 1:22 am   

Nasze wesele 16.08.2014 było prowadzone przez DJ'a Marco i powiem szczerze, że to był nasz najlepszy wybór. Wszystkie gry i zabawy oraz muzyka tak porwały naszych gości do tańca, że sala jadalna świeciła pustkami. Wszyscy go zachwalali. My jesteśmy szczęśliwi, że tak rozweselił naszą gromadkę gości i na bieżąco ustalał z nami wszystkie szczegóły organizacyjne wesela. No i zrobił nam fantastyczną dekorację światłem sali tanecznej i oświetlił nam inicjały przy naszym stole. Widać, że to człowiek z pasją i doświadczeniem. Serdecznie polecam! :)
_________________
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 8:43 pm   

W naszym wątku możecie poczytać więcej szczegółów o perypetiach związanych z naszym weselem, ale tutaj chcielibyśmy wyraźnie wyróżnić kwestię muzyki:)


Dla tych, co nie chcą czytać całego elaboratu, niech rekomendacją będzie zdanie wypowiedziane przez świadkową, podczas wesela:
"Ja mam jedną skargę tylko - ten Pan jest tak genialny, że nie ma kiedy usiąść. Nie chcę nawet próbować siadać, bo wiem że zanim to zrobię będę chciała wrócić na parkiet."



A dla Ciekawych - szczegóły poniżej:)

Ogólnie, bardzo nie chcieliśmy orkiestry i od samego początku myśleliśmy o DJ na nasze wesele. Na starcie przygotowań, zupełnie przypadkiem, zgadaliśmy się na ten temat ze znajomym, który często bywa na weselach - to od niego po raz pierwszy usłyszeliśmy o DJ Marco i jego konkursach i telebiomowych tańcach. Kolega ogólnie nie jest wybredny i zawsze dobrze się bawi, ale stwierdził, że pośród wielu orkiestr i DJ, których miał okazję widzieć, ten Pan zdecydowanie jest najlepszy, a wesele na którym grał było najlepsze na jakim był kiedykolwiek.
Zachęceni taką rekomendacją nie szukaliśmy już nikogo innego, a po pierwszym spotkaniu z Panem Marcinem, byliśmy już na 100% pewni i zdecydowaliśmy się dopasować do niego termin naszego ślubu:)

Pewnie nie zaskoczy Was to co za chwilkę napiszę, ale wybór okazał się zdecydowanie trafiony. Z pełnym przekonaniem polecam DJ Marco, każdemu kto pyta o fajnego DJ.

Goście ogólnie chwalili ślub i wesele, ale o DJ szczególnie wspominają przy każdej okazji, choć od ślubu minął już kawałek czasu:p Wszyscy, niezależnie od wieku bawili się wyśmienicie.
Prawdziwym hitem były konkursy i układy taneczne z wykorzystaniem telebimów - poruszyły zarówno młodzież jak i wszystkich wujków i ciotki.
Do dziś rodzina wspomina też zabawne nagrody w konkursach - bezprzewodowy odkurzacz (czyli... szczotkę i zmiotkę), czy ekspres do kawy (czyli zestaw kawa+gazeta) :)

Sam Pan Marcin to osoba bardzo ciepła i serdeczna, która gotowa jest dopasować się do gustów i wymagań każdej pary młodej. Przy tym również konkretna i dobrze zorganizowana - podczas 2 spotkań dograliśmy wszystkie szczegóły, a pan Marcin przypomniał o wszystkich drobiazgach, które powinny mieć miejsce, a o których my zapomnieliśmy (np. wybór piosenki w ramach podziękowań dla rodziców).

Zawsze twierdziłem, że albo ja albo goście będą bawić się dobrze (bo mój gust muzyczny zwykle innym nie odpowiada).
DJ Marco udowodnił mu że nie miałem racji: przed ślubem przygotowaliśmy listę utworów dla pana młodego, a pan Marcin bardzo zgrabnie przemieszał je z innymi, akceptowanymi przez wszystkich utworami, jednocześnie gwarantując zarówno nam, jak i gościom świetną zabawę.

Podsumowując :
Wszyscy zawsze mówią, że młodzi nie bawią się na własnym weselu...
My z perspektywy czasu twierdzimy, że to bzdura! - Bawiliśmy się świetnie i wiemy, że w dużej mierze jest to zasługa pana Marcina.

Dlatego serdecznie polecamy i podpisujemy się pod tą rekomendacją wszystkimi 4 rękoma.
I jesteśmy przekonani, że nasi goście zrobiliby to samo:)


Pozdrawiamy,
Agnieszka i Daniel
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
Ostatnio zmieniony przez Gilgamesz Nie Sty 25, 2015 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
weronikaa 

Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 18, 2015 7:07 pm   DJ MARCO

Dj Marco :serducho: Świetny człowiek, po kilku podejściach w końcu udało się dopasować termin i p. Marcin jest nasz, już nie mogę się doczekać :-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl