Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Model sukni nieistniejacy w internecie
Autor Wiadomość
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 7:30 pm   Model sukni nieistniejacy w internecie

Kupilam sukienke w salonie w lodzi i chcialam sie nia pochwalic w domu - znaczy pokazac jej zdjecie w necie, bo fizycznie to ona zostala w salonie.
No i tu pojawil sie problem: niby jest to suknia znanej firmy Herve (przynajmniej tak jest na rachunku i tak mowila pani w salonieu), ale nie moge tego modelu znalezc, ani na stronach ofcjalnych, ani nawet wygooglac.
No i moje pytanie brzmi czy jest to normalne, ze firmy nie umieszczaja calej kolekcji w internecie? Czy tez ktos mial taka sytuacje?
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 7:33 pm   

bardzo często tak się zdarza :( sama tego nie doświadczyłam ale czytając wypowiedzi innych dziewczyn widać że tak się zdarza :) nie ma jak mieć aparat i zrobić fotki :)
_________________
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:03 am   

Tylko, ze na te sukienke zdecydowalam sie dosc nieoczekiwanie dla mnie samej (raczej mam problemy z podjeciem decyzji), wiec nie mialam aparatu. Poza tym mialam tydzien na zalatwienie wielu spraw i wszystko dzialo sie bardzo szybko. Nie mialam czasu pomyslec :/
Ehh. Jak bede nastepnym razem w Polsce to specjalnie sie wybiore do salonu, zeby zrobic jakies zdjecia.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl