Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Święta - u rodziców czy teściów?
Autor Wiadomość
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 2:54 pm   

No cóż a u nas problem i to taki, który będzie się co rok powtarzał :( Do teściów mamy ponad 200 km i nie da rady spotkać się z jednymi i drugimi w Wigilię. Teście do nas nie mogą przyjechać, bo po 1 pracują do 16 :] a po 2 nie mogą dziadków zostawić. Także plan jest taki:
Wigilia u nas w mieszkanku z moja rodziną
1 Dzień ?wiąt u mojej chrzestnej również z moją rodziną (samochodu nie mamy a autobusy niestety nie jeżdżą :] )
2 Dzień ?wiąt u teściów - przed południem pojedziemy i zostaniemy na kilka dni.

No a dopóki nie bedziemy mieli samochodu, to co rok będzie problem :(
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 4:58 pm   

U nas sprawa się wyjaśniła. Rodzice z bratem idą do siostry taty. Ponieważ tam jest i tak już dużo osób i jest to w Głownie, to my sobie darujemy. I pójdziemy do teściów. Ja na pewno wpadnę w Wigilię przed południem do chrzestnej i wejdziemy wspólnie do rodziców i dziadków.
Może po Wigilii u teściów pojedziemy do mojej siostry (ciotecznej) na kawę.
Pierwszy dzień świąt u moich rodziców. A w drugi to chyba pojedziemy do babci męża do Ciechocinka. A w sobotę robię imprezę.
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 2:16 pm   

U nas trochę zawile, ale byśmy nie mili wyrzutów, że z kimś się w Wigilię nie zobaczymy najpierw idziemy do teściów na taką namiastkę Wigilii z rodzinką brata mojego K. Po barszczu brat jedzie z rodzinką do rodziny zony, a my zabieramy rodziców K do moich rodziców.
W ten sposób dwa razy jemy barszczyk (za którym z resztą przepadam), ale za to ze wszystkimi mamy okazje przełamać się opłatkiem.
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 2:32 pm   

My jak co roku wigilię spędzimy u mojej babci. Będzie smutna bo pierwsza bez dziadka :(
Pierwszy dzień świąt u mojego brata (z narzeczoną dodatkowo świętują imieniny i urodziny) a w drugi dzień świąt z samego rana jedziemy do teściów - jakieś 360 km i zostaniemy do niedzieli. Z uwagi, że dzieli nas tyle km nierealne jest spędzenie wigilii i u jednych rodziców i u drugich. Każde święta dzielimy na pół, by być i tu i tu, a że w tym roku świata łączą się z weekendem jest nam troszkę łatwiej to rozplanować.
_________________


Ostatnio zmieniony przez magda26 Pon Gru 22, 2008 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 4:53 pm   

Wigilia u moich rodziców, a do teściów jedziemy z mężem i moimi rodzicami w weekend - między świętami a sylwestrem.
_________________
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 8:12 pm   

Wigilia w tym roku będzie u nas :) Pierwsze świeto spędzamy u moich rodziców, a drugie u teściów :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 9:43 pm   

My w tym roku z oczywistych względów Wigilię i święta spędzamy we własnym domu i we własnym towarzystwie. W Wigilię wpadną wprawdzie moi rodzice i siostra ale będzie to przed kolacją - podzielimy się opłatkiem, obejrzą pierwszy raz wnusię, wymienimy się prezentami i już.
?al mi, że będziemy osobno od rodzin i że mój mąż wogóle się nie będzie z rodzicami widział (bo chorzy i boimy się żeby zarazki się nie przeniosły do nas i do małej) :cry: ale z drugiej strony może i dobrze bo mnie byłoby żal tych wszystkich pysznych potraw, które robi moja mama i teściowa a których nie mogłabym zjeść ze względu na Hanię.
 
 
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 26, 2008 2:50 am   

Ja z mężem wczorajszą wigilię spędziłam trochę u teściów a potem pojechaliśmy do mojej babci bo akurat babcia wprawiała wigilię oczywiście była też moja mama itd :D
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 1:04 am   

Ale ten czas leci... Dopiero co pisałam tu rok i dwa lata temu, a tu kolejne Święta za miesiąc.

Jestem happy, bo na razie jest tak jak chciałam (o ile planów wyjazdowych znów nie pokrzyżują jakieś infekcje, tfu tfu). Zależy mi, żeby w Wigilię być w Polsce, bo będzie to pierwsza Gwiazdka mojej Córeczki, organizowana u moich Rodziców w domu (zresztą we Włoszech Wigilii nie ma, ważniejsze jest Boże Narodzenie) Tak więc 24.12 w Polsce, a 25.12. lecimy do Mediolanu do drugich Dziadków, będziemy więc i tu i tu :D Obydwie Rodzinki na to zasługują!
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 10:18 am   

No a my w tym roku robimy Wigilię u siebie i dzięki temu spedzimy ją ze wszystkimi blikimi :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 11:58 am   

w tym roku też Wigilia u nas co mnie bardzo cieszy :) będą i jedni i drudzy rodzice, natomiast w pierwszy dzień świąt jedziemy do Teściów
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 5:30 pm   

My w tym roku Wigilię spędzimy w Łodzi, u tesciów prawdopodobnie, raczej nie zdecyduje sie na urządzanie imprezki u siebie bierac pod uwage warunki lokalowe :) A potem może byc róznie - albo pierwszy dzień Świąt spędzimy we trójkę, albo pojedziemy do moich rodziców :) Jeśli pierwszy wariant, to w drugi dzień Świąt jedziemy do nich na pewno :)
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:33 pm   

My w tym roku nigdzie nie idziemy. Zostaniemy sami we dwójkę u siebie. Mam dosyć planowania u kogo kiedy, a potem zmian planów w ostatniej chwili (mój mąż tak lubi). Wychodzą z tego kłótnie i wcale nie wesołe święta. Za każdym razem ma być inaczej, a jest tak samo. W końcu w tym roku będzie inaczej i spędzimy trochę czasu razem :)
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 12:58 pm   

My ustaliliśmy, że wigilię będziemy spędzać raz u jednych raz u drugich rodziców. W tym roku wypada na teściów i już jestem chora z tego powodu, no ale muszę być konsekwentna. Na pewno w pierwszy lub drugi dzień świąt pojedziemy do moich rodziców, a ten drugi wolny dzień spędzimy na błogim lenistwie tylko we dwoje :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 2:36 pm   

my w tym roku będziemy na Wigilii u obu rodzin. Z wyliczeń wynika, że powinniśmy jechać do teściów a ja sobie jakoś nie wyobrażam nie być u moich rodziców więc jedziemy w oba miejsca. Za to pierwszy i drugi dzień świąt spędzimy w naszym domu :)
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 4:00 pm   

a my nie wiem gdzie. nie podejmuje tego tematu do rozmowy. niby teściowa już miesiąc temu nas zaprosiła. teraz się okazało, że u nas w domu będzie organizowana Wigilia. pierwszy dzień świąt u rodziny od strony męża. drugi dzień wolny, ale... Wigilia jest w czwartek, a w niedziele obiad w domu u teściowej.
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 6:58 pm   

My w tym roku jeździmy.. 2 Wigilie a później pierwszy dzień u mnie, drugi u męża.
_________________

 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:15 pm   

No u nas też rozjazdy:)
Jutro jadę do domu i zostaje do Wigilii rano, kiedy to wracam do Kanzasu tu mamy dwie Wigilie wsiadamy w auto i z powrotem do mojej rodziny
Pierwszy dzień świąt teściowie przyjeżdzaja do mojej mamy na obiad, a my wieczorem mykamy do mojej chrześnicy
Drugi dzień świąt zabieramy moja mamę i jedziemy znowu do Kanzasu mamy to obiad babciowy i kolację imieninowo - urodzinową wujostwa i kuzynostwa
A w niedziele pracuje od 15:00 :roll:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:19 pm   

My tak jak w zeszłym roku spędzamy święta pół na pół, czyli Wigilię zaczynamy u moich dziadków z moimi rodzicami i resztą rodziny, a kończymy ją u moich teściów i wracamy do domciu w pierwszy dzień świąt po obiadku. Natomiast drugi dzień świąt spędzamy już u moich rodziców w bardziej luźniejszym gronie :) .
_________________


 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:27 pm   

w tym roku Wigilia u mojej mamy (teściowa w pracy), pierwszy dzień świąt bez szczególnych planów - może w domu, może u mojej mamy (teściowa w pracy), drugi dzień świąt obiad u teściowej, niedziela obiad u mojej mamy z rodzinką
_________________
 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:38 pm   

w tym roku zostajemy z moimi rodzicami, w pierwszy dzień świąt spędzimy z moją rodziną i znajomymi, a w drugi dzień świąt pojedziemy do teściów.....
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:49 pm   

Ja w tym roku jadę na Wigilie z rodzicami i siostrą do rodzinki na wieś (czyli do babci i mojego chrzestnego z rodzinką), Bartek ma służbę. Obiad w pierwszy dzień świat jest u nas,będą wszyscy najbliżsi czyli 16 osób (i zamierzamy im wręczyć zaproszenia na wesele) a późnym popołudniem jedziemy do teściów i tam zostaniemy do niedzieli do południa.A jak będziemy wracać to zagościmy znów u mojej rodzinki na wsi. Tak mniej-więcej to planujemy:)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:58 pm   

My z powodu pracy teścia w wigilię idziemy do nich już w środę, właściwa wigilia z moją rodziną, I dzień znowu u teściów, II dzień u moich rodziców, a przy okazji roczek bratanka.
Rany... :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 8:04 pm   

Wigilia w tym roku u teściów, reszta świąt u moich rodziców i u babci :-)
_________________

 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 7:08 pm   

Wigilia - dziś już mamy za sobą dwie - u moich rodziców i u teściów, a za chwilę jedziemy na trzecią - do moich dziadków :lol:
Pierwszy dzień świąt - obiad u teściów, ale zaproszeni są też moi rodzice :smile:
Drugi dzień świąt - albo u moich rodziców, albo zaprosimy moich rodziców i moich dziadków do nas :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 25, 2009 1:08 pm   

przeżyliśmy pierwszą podwójną Wigilię z Hanią i muszę powiedzieć, że wszyscy się potwornie umęczyliśmy. Na 16:30 byliśmy u teściów a tam w sumie 12 osób, totalny harmider i rozgardiasz, do tego muzyczne zabawki. Total chaos. Przed 19:00 wyszliśmy i udaliśmy się do moich. Tam już było spokojniej bo mniej osób i żadnego dziecka (poza Hanią oczywiście) ale Młoda była tak rozkojarzona poprzednią imprezą, że w ogóle nie chciała iść spać. Wszystko ją interesowało, nie chciała spokojnie usiedzieć w foteliku tylko u mnie na kolanach albo na podłodze.
Do domu dotarliśmy dobrze po 22:00 a Hania była tak rozkojarzona, że jeszcze przez godzinę nie chciała spać. A jak już usnęła to spała bardzo lekko i się chyba z 4 razy budziła.
NEVER again.
W przyszłym roku jedziemy tylko w jedno miejsce.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:33 pm   

przeżyłam podwójną Wigilię u Babci Męża i u Moich rodziców i co nigdzie spokojnie nie posiedziałam :( (uratowało mnie tylko to że nocowałam u Rodziców i nie musiałam już wracać do domu) dobrze że Michaś przespał się przed samym wyjściem i był w dobrym humorze i nie marudził to jakoś przetrwaliśmy ale podobnie jak u Sajonary Młody był strasznie rozkojarzony i miał problem z zaśnięciem ale o 22 padł i spał całkiem nieźle bo obudził się tylko 2 razy (czyli mniej niż ostatnio w domu) następny dzień byliśmy z wizytą już tylko w jednym miejscu u Rodziny Męża i było ok Młody rozrabiał na maxa ;) a wieczorem padł i przespał całą noc :] a ja się wyspałam :razz: tyle że jedzenie różnych rzeczy przypłaciłam porannym zwracaniem :roll: :oops: na szczęście szybko mi przeszło. reszta świąt u Rodziców więc odpoczęłam.
Zgadzam się z Asią jak dla mnie święta z dzieckiem powinny być w jednym miejscu zwłaszcza Wigilia (tzn jeden dzień jedno miejsce) bo inaczej męczy się dziecko i my z nim
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:39 pm   

U nas Wigilię ostatni raz spędziliśmy osobno, ale już następna będzie u Teścia Wigilia ( bo u nich to tam zawsze wcześniej jest) a wieczorkiem będzie u moich Rodziców :)
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 3:59 pm   

W tym roku po raz pierwszy spędziliśmy Wigilię razem :) Po 7 latach :) A ogólnie byliśmy na 2 Wigiliach, w pierwszy dzień u mojej rodziny, w drugi u Pawła na obiedzie a później u moich dziadków.
_________________

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Sro Gru 30, 2009 5:06 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 4:21 pm   

A my w tym roku po raz pierwszy spędziliśmy całą Wigilię razem :) Wcześniej zawsze tak to wyglądało, że Misiek przyjeżdżał do mnie po Wigilii ok 23 trochę siedział i potem szliśmy na pasterkę. A w tym roku Misiek przyjechał po mnie po 16 (do 15:30 byłam jeszcze w pracy :/ ) i pojechaliśmy do Niego do domku na Wigilię, potem druga Wigilia z moją rodzinką u moich dziadków, a potem pasterka. W pierwszy dzień świat śniadanko u mojej babci, popołudnie u mojego Miśka z jego rodzinką w drugi dzień świąt pierwsze oficjalne spotkanie naszych rodzin u mnie w domku, na których poza Nim i jego rodzicami była też jego siostra i dziadek (który mieszka z nimi) :) A w przyszłym roku mi się marzy zrobić samemu Wigilię dla całej rodzinki :wink:
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 4:29 pm   

ola88 napisał/a:
U nas Wigilię ostatni raz spędziliśmy osobno

My tak samo. A za rok myślę, że zaliczymy 2 Wigilie. Póki co nie mamy serca odmówić w tej kwesti ani jednym ani drugim rodzicom.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 6:17 pm   

tulipan87 napisał/a:
Póki co nie mamy serca odmówić w tej kwesti ani jednym ani drugim rodzicom.
ja sobie nie wyobrażam nie mieć Wigilii u swoich Rodziców :) zresztą zawsze lubie bo tak rodzinnie jest, babcia przychodzi, dwie siostry z mężami i dziećmi przyjeżdżają :) a u Darka, to tylko jest siostra i teść, więc mniejsze grono.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 7:32 pm   

No cóż u nas bedzie z tym nie lada problem. Na razie go nie ma, bo świąt nie mamy zamiaru spędzać w Polsce, ale na przyszłość, jak wrócimy do kraju, nie wiem jak to będzie. U mnie w rodzinie zawsze były 2 wigilie, wiec teraz musiałabym być na 3 jednego dnia. O nie, nie :evil: Sama też wigilii nie będe robić na tyle osób, wiec pozostaje mi isc jednego roku tu, drugiego tam, a co cztery lata zrobic u siebie i tak na zmiane... :roll:
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 3:12 pm   

My jak na razie trochę tu i trochę tu... zazwyczaj w Wigilię najpierw u teściowej później u moich rodziców. :D
A Wielkanoc śniadanko u mnie ;) Obiad jednego dnia tutaj, drugiego tu... jak mamy zaproszenie jeszcze gdzieś to są czasami 3/4 obiady.. u każdego po troszku tylko żeby spróbować i jedna gadka wszędzie "jedzcie, jedzcie" :twisted:
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 5:41 pm   

Święta każde u mojej mamy. Ale chcę w tym roku przygotować wigilię i zaprosić wszystkich do nas. :smile:
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 10:46 am   

my się dzielimy - najpierw jesteśmy u moich teściów, potem u mojej rodziny (wigilię robi ciocia, nie mama, taką na 12 osób + dzieciaki z naszej rodzinki). Co roku zmieniamy też kolejność - bo u tych, co jestesmy na poczatku, jestesmy krócej, więc raz zaczynamy od jednych, raz od drugich. Potem w Boże Narodzenie jesteśmy u mojej cioci na obiedzie i do wieczora, a u teściów następnego dnia. i wszyscy szczęśliwi, choc mnie męczy to dzielenie, ale co zrobić...
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Wrz 02, 2010 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:27 am   

Malena napisał/a:
choc mnie męczy to dzielenie, ale co zrobić...

rozumiem Cie doskonale... niby święta, a człowiek nawet nie odpocznie :)

Pewnie i Tobie się marzy aby zrobić je u siebie i zaprosić wszystkich :D
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:43 am   

sloneczkoo napisał/a:
Pewnie i Tobie się marzy aby zrobić je u siebie i zaprosić wszystkich


niby tak, ale chyba bym się za&*^%$ała przygotowaniami...nie jestem tradycyjna gospochą i nie gotuje tradycyjnie, więc to byłoby duże wyzwanie, ale z pomocą mamy moze by się udalo. jak będę miała dziecko, pomyslę o takich rodzinnych świętach u nas, póki moge chcę iść na gotowe:)
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 12:14 pm   

A my z racji dzielących nasze rodziny kilometrów dzielimy święta jeszcze inaczej. Jak w jednym roku Boże Narodzenie w Piotrkowie, to w następnym roku jesteśmy w Białymstoku. Podobnie jest ze Świętami Wielkanocnymi. I zawsze jest żal któryś rodziców :(

Po cichu liczę, że w przyszłym roku będę mogła zrobić gigantyczne zimowe święta we własnym domku :)
_________________

 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:24 am   

My z racji odległości Łódź - Szczecin musimy to jakoś dzielić. W w tamtym roku wigilię i 1-szy dzień był u moich przyszłych teściów. Nocą z 25 na 26 pojechaliśmy do Łodzi (sajgon!!!). W tym roku będzie na odwrót -czyli Wigilia i 1-szy dzień u moich rodziców.

Od przyszłego roku, już nie będziemy się tak wykańczać i jeździć po nocach, będziemy raz u tych raz u tamtych. I w nosie będziemy mieć fochy my też chcemy mieć chwilę spokoju w Święta...
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 11:47 am   

w tym roku zostajemy w Łodzi :smile: to będą piękne święta!!!
_________________


 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 2:58 pm   

My nie wyobrażamy sobie,żeby w takim czasie nie widzieć się ze swoimi rodzicami. Ale też nie mamy tak daleko jak paulii...więc możemy sobie pozwolić na to by je dzielić i być trochę tu, trochę tu. A w tym roku to raczej nigdzie się nie ruszam, bo wolałabym urodzić w wybranym szpitalu,a nie w drodze.. :wink:
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 6:31 pm   

W tym roku jedziemy w pon. 22 jedziemy najpierw do rodziców J., a w I dzień do Łasku... w następnym roku będziemy dzielić święta... :(
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Wrz 22, 2014 6:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 5:59 pm   

Moi teściowie mieszkają za granicą, więc albo spędzamy Święta w Polsce z moją rodziną (u moich rodziców, u nas, u dziadków) albo lecimy do teściów. Częściej spędzamy u teściów Wielkanoc niż Boże Narodzenie (przed ślubem tylko raz byłam u nich podczas Bożego Narodzenia. Było miło, ale oni nie obchodzą Wigilii. Dla mnie wieczerza jest najważniejsza w całych Świętach. Po ślubie jeszcze nie byliśmy u teściów). W tym roku wszystkie Święta w Polsce ;) Chciałabym, żeby kiedyś teściowie zgodzili się przylecieć do nas na Święta ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Nie Paź 12, 2014 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 12:53 pm   

My jesteśmy na Wigilii u jednych i drugich. W tym roku najpierw jedziemy do teściowej na "obiadokolację" wigilijną, a potem do moich rodziców (moja siostra od 15 lat to praktykuje i dają radę ;) ). W pierwszy dzień świąt na śniadanie do teściowej a na obiad do moich rodziców. Drugi dzień świąt u mojej babci - czyli nie spędzimy ani jednej spokojnej chwili w domu, ale kocham ten świąteczny pośpiech! :smile:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

Ostatnio zmieniony przez Muszkowa Wto Gru 16, 2014 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 1:29 pm   

a ja spędzę święta w pracy :smile: i w autobusie do Rzeszowa :lol: :lol: :lol:
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 1:51 pm   

My do tej pory spędziliśmy trzy wspólne Wigilie i Boże Narodzenie. Jeden rok u moich rodziców tu w Łodzi, kolejny u rodziców D. pod Wrocławiem. W tym roku będziemy trochę tu trochę tam, tzn. Wigilia i pierwszy dzień Świąt w Łodzi, a w drugi dzień Świąt jedziemy do Przyszłych Teściów.
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 6:37 pm   

My najpierw jedziemy do moich rodziców, później wracamy do rodziców męża.

Ale za rok, choćby nie wiem co - Wigilia będzie u nas i nigdzie nie będziemy jeździć :)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 8:00 pm   

Muszkowa napisał/a:
My jesteśmy na Wigilii u jednych i drugich. W tym roku najpierw jedziemy do teściowej na "obiadokolację" wigilijną, a potem do moich rodziców


My tak kiedyś kiedyś jeździliśmy ale to jest bardzo uciążliwe :roll: niemal tyle samo czasu spędzaliśmy czekając na autobus i w autobusie niż siedzieliśmy u rodziców :roll:
W tym roku kolejny raz wigilia u nas..
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 9:31 am   

W tym roku spędzamy pierwsze Święta razem :) do tej pory jakoś, hm, nie wypadało, nie byliśmy zaręczeni(chociaż już mieszkaliśmy ze sobą); i dzielimy te kilka dni pomiędzy moich rodziców i teściów. Mamy autko i ok. 2 godziny drogi pomiędzy jednym a drugim domem, więc o ile warunki pogodowe nie będą złe, myślę, że takie rozwiązanie się sprawdzi.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl