Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ja i moja suknia :D
Autor Wiadomość
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 5:19 pm   

Zastanawiam się dlaczego ze mną nie spisywały żadnej umowy :( Ja dostawałam tylko paragony. Co prawda na obsługę narzekać nie mogę, bo zawsze byłam traktowana jak należy, mimo że suknię kupowałam z wyprzedaży.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 5:20 pm   

Olcia, właśnie nie wiem, bo się nie zapytałam jak mi babeczka wpisywała do umowy rodzaje welonów jakie mają mi przygotować, żebym sobie wybrała. A tobie mówiła, że dostaniesz gratis welonik ??
Fotka jest w moim dzienniczku :)

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 5:22 pm ]
Ania może to zależy od salonu, bo my z Olą kupowałyśmy w Sławie na Sienkiewicza i może dla tego mamy umowy.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Sie 13, 2008 5:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 5:53 pm   

ja na umowie mialam zapisane-welon gratis...
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 6:12 pm   

Kupowałam w Sławie na Piłsudskiego sukienkę wyprzedażową: umowy nie miałam, welonu gratisowego też nie. W ogóle to o welonie była mowa przy przymiarce, czyli na tydzień przed ślubem dopiero. Pisałam o tym w wątku o welonach: nie zdecydowałam się na ten ze Sławy dzięki czemu udało mi się duużo zaoszczędzić.
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 8:26 pm   

A gdzie kupowałaś welon i jak go dobrałaś do koloru sukni. Ja mam mały problem bo suknie mam koloru ecru, ale już podchodzącego pod beż i boje się, że nie dobiorę welonu.
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 8:52 pm   

agunia84, przeprowadzałyśmy już tę rozmowę miesiąc temu w wątku o welonach (dlatego w poprzednim poście nawiązałam do tego):
http://forum.wesele-lodz....r=asc&start=295

Nic się od tego czasu nie zmieniło ;)
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 9:05 pm   

Zapomniałam :) Dzięki za przypomnienie :)
Ile czekałaś na welon i ile zapłaciłaś ?? Kamień spadł z serca, ja też poproszę o skrawek materiału, bo na 100 % będą mi ją zwężać. Jaka ja jestem roztrzepana :oops:
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Sie 13, 2008 9:15 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 4:05 pm   

Ja kupiłam suknię w salonie Venus na Piotrkowskiej 287-model Manalea z kolekcji Gala 2010.Suknia była komisowa(bardzo zadbana).Zapłaciłam 1150 zł.Do tego zamówiłam sobie nową halkę za 100zł. oraz welon za 150zł.W sumie 1400 zł. ,ale było warto,bo suknia jest piękna.Na wszystko dostałam umowę,musiałam też z góry za suknię zapłacić.Sukienkę jeśli będę chciała mogę odebrać tuż przed ślubem!

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 8:31 pm ]
[img]http:http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg//[/img] Oto moja Manalea

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 8:40 pm ]
http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg wpisuję drugi raz,bo wcześniej coś żle zrobilam :oops:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl