Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Porównywanie
Autor Wiadomość
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 2:42 pm   Porównywanie

Drogie Forumki:) Czy zdarza się Wam, że Wasi mężowie/narzeczeni porównują Was do swojej mamy? Chodzi mi głównie o kwestię gotowania:) Zdarza im się mówić "a moja mama to robiła tak..."?:)

Na szczęście mój M. tak nie robi. Zreszta od razu mu powiedziałam, że niech tylko spróbuje, to będzie jadł u mamy 8)
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 6:25 pm   

Nigdy :) .
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 6:38 pm   

Jak wyżej :D
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 12:18 am   

Chyba by się nie odważył :mrgreen:
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 4:55 pm   

cóż, podobno mężczyzna wybiera na żonę kobietę jak najbardziej podobną do swojej matki, tak samo jak dziewczyna na męża wybiera kandydata najbardziej przypominającego jej ojca.
Tak więc chyba takie porównanie nie jest do końca dla MŁodej ?ony ujmą. Oczywiście jeśli mężczyzna robi to celowo, po to by swojej kobiecie wytknąć bŁąd lub niewiedzę czy brak umiejętności w jakiejś dziedzinie (np. bo mamusia robi takie świetne kotleciki a ty nie) to jest to świństwo. Mój Mąż się nie odważyŁ, za to często porównuje moją kuchnię do kuchni swojej teściowej, czyli mojej mamy :lol: . Ale to nie jest dla mnie jakąś wielką obrazą :)
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 8:28 pm   

Sajonara6 napisał/a:
Mój Mąż się nie odważyŁ, za to często porównuje moją kuchnię do kuchni swojej teściowej, czyli mojej mamy :lol: . Ale to nie jest dla mnie jakąś wielką obrazą :)


I jak wychodzi porównanie? :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 21, 2008 9:32 pm   

moja mama gotuje bardzo dobrze tylko tŁusto. Mojemu Crissowi to za bardzo nie leży. Natomiast ja staram się raczej lekko gotować. Nie jestem mocno wprawiona w gotowaniu ale mam kilka sprawdzonych przepisów, które Criss uwielbia :)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 6:14 pm   

Chyba raczej cos takiego sie nie zdarza, przynajmniej nie pamietam :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 1:53 pm   

Jeśli mój mąż porównuje to tylko w myślach bo raczej nie odważyłby się powiedzieć mi to w twarz.
_________________


 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 10:01 pm   

Jeśli mój mnie porównuje to tylko na moją korzyść. Teściowa nie należy do wybitnych gospodyń.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 10:36 pm   

Sajonara6 napisał/a:
cóż, podobno mężczyzna wybiera na żonę kobietę jak najbardziej podobną do swojej matki
\
Nigdy :twisted: Nie sadzę,żeby mu to przez myśl przeszło :)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 12:09 am   

moj wzial sobie inna pod wieloma wzgledami np stosunek do wychowywania dzieci i do pieniedzy. Laczy nas to, ze jestesmy brunetkami. a rozni prawie wszystko - nawet rozmiar biustu - ja mam A a tesciowa... E??? :rotfl:

a jesli chodzi o gotowanie: zarowno ja jak i Moja Mama lubimy eksperymenty i przyprawy. Tesciowa gotuje tradycyjna, raczej skromna kuchnie polska (skromna, bo w wersji barowej - jest kucharka) i... Maz woli Nasza kuchnie z fantazja :)
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Wto Gru 09, 2008 12:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 5:15 pm   

u nas podobnie jak u Malaju, Teściowa także gotuje tradycyjnie, a ja wolę eksperymenty, poza tym nigdy nie pracowała zawodowo i jest typową gospodynią, więc trudno nas porównywać
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 2:27 pm   

Mojemu G. zdarza sie ostatnio, że mówi, że zachowuję się jak... JEGO mama :) Ale to z sympatia mówi, kiedy troszczę sie oniego i miłe jest, bo lubię swoją przyszłą teściową.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl