Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZŁOTE/KOLOROWE BALERINY
Autor Wiadomość
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:18 pm   ZŁOTE/KOLOROWE BALERINY

Ostatnio słyszałam, że coraz bardziej modne są buty w kolorze innym niż biały. Oczywiście to tylko jeden z bardzo licznych poglądów na temat mody ślubnej a poza tym nie do każdej kreacji wszystko pasuje. Ja kupiłam białą sukienkę z delikatną złotą aplikacją na gorsecie i części spódnicy. Z tego powodu wzięłam pod uwagę także buty w kolorze złota. Niestety nie mogę nosić obcasów, więc tradycyjne ślubne obuwie w ogóle nie wchodziło w grę. Dlatego właśnie kupiłam złote balerinki.....czy któraś z Was też się odważyła na coś podobnego ? Jak Wam się one podobają? A może uważacie, że powinnam poszukać czegoś innego? :help:




baleriny.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 943 raz(y) 16.69 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lut 21, 2013 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 6:03 pm   

Cóż, ja nie lubię balerinek :| (wiem, wiem - są teraz modne).
Stopa w nich wg mnie wygląda jakby się miało płaskostopie. :kwasny:
No i jak na ślub - jednak za mało eleganckie, kojarzą mi się z obuwiem codziennym, a nie "na wyjścia".
Nawet niewielki (3 cm), ale zawsze, obcas dodaje szyku ;) - a tu płasko. :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Lis 20, 2007 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 10:31 pm   

Tenorka skoro nie możesz nosić obcasów to balerinki są zawsze rozwiązaniem :) Ja bym sie zastanowiła nad jakimiś bucikami na delikatnej koturnie :) Nie wiem tez jak wygląda Twoja suknia i co do niej pasuje. Ale to Ty masz się dobrze czuć i przede wszystkim Tobie musi sie to podobać :)
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 11:00 pm   

ja uwielbiam baletki i te tez mi sie podobaja :) suknie slubne tez teraz bywaja w innych kolorach niz czysta biel (te wszytskie cappucino, kawa z mlekiem, kremowe, zlote itd) wiec czemy by nie z butami poeksperymentowac ;)
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 3:33 pm   

Ja lubię baletki, ale zgadzam się, że do ślubu zupełnie się nie nadają. Jeżeli jednak nie możesz nosić nawet niskiego obcasika, to rozumiem. Uważam jednak, że powinnaś w takiej sytuacji tym bardziej poszukać białych albo na zamówienie zrobić białe ze złotymi zdobieniami. Skoro nie są to buty zwykle zakładane na ślub, to chociaż niech kolorem wskazują na jaką są okazję.Takie moje zdanie :wink: Te wydaje mi się nie pasują, nie są eleganckie. Myślę, że można u szewca zamówić sobie piękne białe balerinki, np. pokryte satyną, może z jakimś zdobieniem?Albo takie do tańca może,np. http://www.akces.biz.
Teraz baletki są w modzie i w sklepach ich mnóstwo, więc myślę, że powinnaś poszukać bardziej odpowiednich na ślub. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez słonko Pią Lis 23, 2007 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 11:36 am   

moja bratowa szła do ślubu na prawei płasich spodach,z tego względu, że mój brat był tego samego wzrostu co ona,więc nie mogła sobie pozwolić na nic wyższego :-) nie było łatwo ale po przyłożeniu się do poszukiwań znalazła płaskie buty ślubne, tzn miały lekkie podwyższenie pięty-minimalne. No i były typowo ślubne, nie wyglądały jak zwykłe codzienne buty. a skoro to ślub to warto by i buciki od takich zakładanych na co dzień czymś wyróżnić. Te złote są ładne,ale myslę, że na ślub nie pasują, ja nie zdecydowałabym się na założenie takich do ślubu...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 12:41 pm   

podoba mi się pomysł podsunięty przez słonko :) Takie delikatne satynowe baletki z kokardką wiązaną wokół kostki wygglądałyu by lepiej :) jeszcze tylko trzeba wziąc pod uwagę jakie buciki najlepiej będą pasowały do sukni ;)
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 1:00 pm   

Nie wiem czemu, ale te baleriny mi się nie podobają, wolę takie lekko podniesione 1 cm nawet na takim grubym obcasie, na przykład jak te z aukcji:
Baleriny na malutkim obcasiku

 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 1:14 pm   

A ja odwrotnie - obacsy w ogóle nie pasują mi do baletek :)

[ Dodano: Wto Lis 27, 2007 1:14 pm ]
A ja odwrotnie - obcasy w ogóle nie pasują mi do baletek :)
_________________
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 8:10 pm   

pipi te buciki które wkleiłaś wyglądają nieźle, ale na ślubne według mnie nie pasują.
Pomijam fakt że są używane, a dla mnie każde butki używane od razu się nie nadają :(
Ale rozumiem że chodziło o przykład, wzór bucików ;)
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 10:27 am   

Moim zdaniem złote baleriny nie pasują do sukni ślubnej.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 9:07 pm   

mi też niebardzo podchodza takie buciki :|
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 11:52 pm   

tez bym sie na takie raczej nie zdecydowala!
_________________


 
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 7:13 pm   

...no tak - jeśli ktoś może przebierać, bo w każdym fasonie czuje się dobrze to Wasze racje są uzasadnione - sądzilam, że jest ktoś jeszcze kto tak jak ja nie może nosić innego obuwia niż na zupełnie płaskiej podeszwie i bez czubków czy choćby delikatnych zwężeń w okolicy palców. Szczerze gratuluję, że możecie założyć to co Wam się najbardziej podoba... najwyżej będę ekscentryczną panną młodą ;) na szczęście wszyscy, którzy widzieli całą kreację złotymi balerinami byli zauroczeni :)

Pozdrawiam wszystkie odważne i nonkonformistyczne panny młode :spoko:
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 7:52 pm   

Ja rozumiem, że Ty nie możesz nosić innych butków, ale uważam, że balerinki, które wkleiłaś nie pasują. I tyle :) Uważam, że można kupić/zamówić baletki, które będą w klimacie ślubnym :)
_________________
 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 9:01 pm   

Zgadzam sie, zlote za bardzo kluja w oczy... a butki nie powinny byc glownym wystrojem panny mlodej, tylko dyskretnym dodatkiem... ale dla kazdego cos innego i milego...

a balerinki "slubne" mozna kupic z pewnoscia, gdzies takie mi mignely...nie pamietam gdzie.
_________________


 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 10:44 pm   

Złote balerinki:



Prima Moda, 399 zł
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 6:25 pm   

na allegro na hasło "złote balerinki" wyskakuja 4 strony ofert, zarowno ze skorki ekologicznej, jak i naturalnej, w cenach znacznie ponizej niz prezentowane.. niektore sa naprawde sliczne..
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 6:29 pm   

na ślub - niee :roll:
_________________

 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 7:20 pm   

fajne nawet :razz: czemu nie jak ktoś lubi trochę ekstrawagancje :lol: ja lubie...ale jednak białe kupuje na ślub..
_________________

 
 
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:48 pm   

biale ciezko bedzie wykorzystac jeszcze gdzies a inny kolorek daloby rade ;)
_________________
K.
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:01 pm   

Te balerinki są słodziutkie, prześliczne - ja tam założyłabym swojej córuni takie na chrzest - gdyby mnie było stać :razz:
_________________
 
 
 
calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 7:41 am   

Na slubie mialam biale butki a teraz mysle aby na moim przyjeciu weselnym wystapic w srebrnych pantofelkach. Mysle, ze dodadza wiecej uroki gdyz mam bizuterie z bialego zlota i welon wykanczany krysztalkami Swarovskiego. :)
_________________
My goal in life is to be the person my dog thinks I am. ;0)
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 3:09 pm   

Moja suknia również ma srebrne dodatki i coraz częściej zastanawiam się nad kolorem moich bucików ślubnych.
Więc jeśli znajdę jakieś ładne szpileczki na wysokim obcasie w kolorze srebrnym, ale bardzo delikatnym, to na 100% zdecyduję się na takie, a nie białe :)

[ Dodano: Sob Cze 27, 2009 7:34 am ]
Więc tak, buciki kupione ale białe, na wysokim obcasie bo inny nie wchodził w grę.
Nie zrezygnowałam jeszcze z poszukiwań srebrnych.
Jeśli takowe znajdę to założę je na samo wesele :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:28 pm   

Ja uważam, że baletki jak najbardziej nadają się na ślub, ale tak jak Olcia6 poszukałabym czegoś okazjonalnego. A złote buty na ślub jak najbardziej popieram :smile:
_________________
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 8:44 pm   

Uważam, że koniecznie inny kolor niż biały- to oczywiście tylko moje zdanie, ale osobiście w białych butach czułabym się okropnie ( mierzyłam) :? , zwłaszcza jeśli sukienka nie jest do ziemi i widać je w całej, wątpliwej krasie. Ale palce obowiązkowo zakryte. To jednak ślub a nie plaża.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 10:27 pm   

żurawina napisał/a:
To jednak ślub a nie plaża.

Ale o co chodzi? Ksiądz/urzędnik SC udzieli Ci ślubu tylko kiedy będziesz w pełnych butach? :smile:
_________________
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 10:30 pm   

Zakryte czy nie, złote, srebrne czy białe to ... co się komu podoba :) Jeśli suknia nie jest do ziemi to się na pewno bardziej zwraca na to uwagę.
_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 12:50 pm   

Co powiecie na takie baleriny. Np. na przebranie lub na poprawiny. Oczywiście powinny pasować do sukienki :)

baleriny2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 514 raz(y) 66.87 KB

_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 1:25 pm   

Paolina mnie się nie podobają nie mój gust, ale..

Cytat:
Zakryte czy nie, złote, srebrne czy białe to ... co się komu podoba :)
_________________


 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 1:58 pm   

Paolina - do mnie niestety nie przemawiają, ale kieruję się swoim gustem.
Co więcej - ze względów praktycznych - są bardzo wyraziste i ozdoba pewnie będzie się zahaczać o sukienkę.
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 6:01 pm   

Żuczek007 napisał/a:
są bardzo wyraziste i ozdoba pewnie będzie się zahaczać o sukienkę.

To prawda, ale przy krótkiej sukience nie byłoby tego ryzyka. Moja koleżanka zdecydowała się na tego typu baleriny na poprawiny (sukienka za kolano). Widziałam całość, bardzo ładnie się prezentuje ;)

Wiadomo - kwestia gustu i stylu. Ja sama na co dzień latam właśnie w płaskich pantofelkach, na własnym ślubie na pewno wystąpię w obcasach :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 9:00 pm   

Temat dotyczy balerin i proszę się go trzymać.
Posty o butach odkrytych, klapkach, kolorowych, itd. umieszczajcie w odpowiednich tematach.
_________________
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:17 pm   

Mi bardziej na srebrne wyglądają, jakoś tak nie bardzo są na ślub moim zdaniem.
Ostatnio zmieniony przez Sajgonka Sob Lut 23, 2013 6:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl