Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sob Sty 26, 2013 7:13 pm
PIERWSZY TANIEC
Autor Wiadomość
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lis 22, 2007 10:44 pm   PIERWSZY TANIEC

a moze na cos takiego ktos z was sie zdecyduje:

http://www.maxior.pl/film/84437/Weselny_taniec

:razz:




Dodałam podtytuł i emotki, żeby było wiadomo czego się spodziewać w tym temacie. :wink: Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 26, 2013 7:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 3:38 pm   

Nie no prawidziwie romantyczny taniec :)
Musze przemysleć to może i faktycznie byłoby lepiej tak zatańczyć :) :) :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 8:20 pm   

:D :D :D hahaha suuper :D
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 7:51 pm   

Na poczatku myślałam ze będą tak cały czas sie kiwać...ale póżniej to totalna żenada!! heh urządzili sobie na weselu "You Can Dane Too":)
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 9:52 pm   

świetne to :P

super pomysl i fajne zaskoczenie wsrod gosci :razz:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 12:08 am   Pomysł na pierwszy taniec :)

pierwszy taniec

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 5:30 pm   

Widziałam to już. W ogóle mi się takie numery nie podobają :dobani:
_________________
 
 
 
Zamilka 

Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 6:48 pm   

Mi też sie bardzo podoba :lol: znalazłam jeszcze jeden: http://www.smog.pl/wideo/...anstwa_mlodych/
_________________
 
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 11:59 am   Super!

A mnie się bardzo podoba! Trzeba mieć ogromne poczucie humoru, dystans do siebie no i trochę odwagi, by TAK zatańczyć. W końcu na wesele (powinny) przychodzić osoby pełnoletnie, więc kogo to może urazić? Przecież streaptesu nie zrobili, tylko się trochę powygłupiali. Ja popieram! Wesele jak sama nazwa wskazuje powinno być "na wesoło" :) :razz:
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 5:55 pm   

haha super:) też o czymś takim myślałam, po co się stresować jakimś walcem, skoro wiem, że i tak nam nie wyjdzie:)

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 5:57 pm ]
super oryginalne, żadna tam żenada.
_________________
 
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 8:05 pm   

Bardzo oryginalny pomysł, na pewno nikt takiego tańca nie zapomni :)
_________________

 
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 8:06 pm   

Zamilka napisał/a:
Mi też sie bardzo podoba :lol: znalazłam jeszcze jeden: http://www.smog.pl/wideo/...anstwa_mlodych/


No to koniec. Mój mężczyzna zobaczył, jak oglądam ten taniec i powiedział, że on też chce taki. I kropka. I przyjdzie mi się tego uczyć :o
Ostatnio zmieniony przez magdasid Sob Sty 05, 2008 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 10:04 pm   

Boskiiiii . Ciekawa jestem min naszej rodziny :D Hahaha. A zwłaszcza babć :)
 
 
Kamil_umed 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 11:29 pm   

Widziałem to już wcześniej - pomysł i WYKONANIE rewelacja!!!! ale myślę że u nas to by chyba nie przeszło - cóż taka rodzina (?)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 9:15 am   

A co tu mają do rzeczy osoby pełnoletnie? :o To by miał być jakiś taniec erotyczny?

Normalny taniec, układ przemyślany, widać, że chyba Młodzi mają taki gust i zainteresowania muzyczny (może tańczą gdzieś). Tylko pogratulować, że zrobili coś wg siebie, a nie pod innych typu babcie i ciotki-klotki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 4:05 pm   

Moim zdaniem spoko :ok:

Trochę inne podejście, z jajem, ze śmiechem :brawo:
_________________

 
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 9:51 am   

SUUUPER! ?wietnie to wyszło, udawali nawet zaskoczenie, ale widać, że się przygotowali. Gorzej by było gdyby na prawdę taka wpadka była...
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 11:20 am   

Połączyłam dwa wątki, bo były o tym samym filmie.



Co do drugiego filmu z Azjatami - ciekawe kto po kim ściągnął pomysł na jakby się wydawało oryginalny taniec. :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 7:53 pm   

Mnie też podoba się pomysł na nieco inny pierwszy taniec. Duzo tego typu filmików jest na youtube.pl widać, że moda z zachodu zaczyna występować także u nas. Bardzo fajnie, miło rozweselić swoich gości. Jestem jak najbardziej za !! !
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 10:45 pm   

D powiedział, że moglibyśmy tak zatańczyć pod warunkiem, że pod salą będą czekały 4 karetki, po jednej dla każdej z babć. :razz: W razie zawału
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 11:07 am   

no wiesz.... niektóre babcie są naprawdę rozrywkowe :)
_________________

 
 
 
GosiaM. 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 6:55 pm   

Taniec pierwsza klasa!!! :D
Sama chciałabym coś takiego wymyślić na swój pierwszy taniec! Nie chcę mieć nudnego, pospolitego walca. Chciałabym własnie żeby było to coś co rozrusza i rozśmieszy gości. Szczególnie, że widziałam już kilka pompatycznych "pseudo walcy" na kilku weselach i wyglądały one żałośnie, niestety.... :kwasny:
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:27 pm   

jesli nawet nie na pierwszy to moze na pozniejszy by sie ktos zdecydowal? np po oczepinach jak niektorzy goscie zaczynaja przysypiac ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:52 am   

Na innym forum Młodzi "tańczyli" na pierwszy taniec capoeirę, którą trenują czy też był pokaz capoeiry (już dokładnie nie pamiętam). Też oryginalnie. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 1:31 pm   

super!!!! ale sie usmialam!!!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Maj 03, 2008 9:49 pm   :)))

genialne ;)
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 8:55 pm   

a mi sie podoba ten taniec-sami sie nie zdecydujemy ale chętnie bym na żywo obejrzała :mrgreen: :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4


pees.pierwszy taniec(na początku kiwanie a potem...)świetny

:ok:
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 9:01 pm   

Audiolka napisał/a:
a mi sie podoba ten taniec-sami sie nie zdecydujemy ale chętnie bym na żywo obejrzała :mrgreen: :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4


pees.pierwszy taniec(na początku kiwanie a potem...)świetny

:ok:


też to widziałam - kapitalne :smile: Wszystkim chyba się podoba, ale u siebie na weselu chyba bym nie miała odwagi takiego pokazu urządzic :oops:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 9:04 pm   

Tańczyli super! :)

Szkoda, że orkiestra kiepska... :roll:

[ Dodano: Sro Cze 25, 2008 9:04 pm ]
elka85 napisał/a:
u siebie na weselu chyba bym nie miała odwagi takiego pokazu urządzic :oops:

Ja też. Do tego trzeba być niezłym ekshibicjonistą. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lucmar 
Firma

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź \ Skierniewice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 1:20 pm   

niezle :D



Usunęłam z podpisu niedozwoloną autoreklamę.
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pon Gru 22, 2008 5:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:54 pm   

http://www.maxior.pl/film...iec_mlodej_pary

mnie się naprawdę podoba, chociaż nie odważyłabym się
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:08 am   

Dobre, podobało mi się. :D
_________________


 
 
kasia84kasia84 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 5:25 pm   

http://www.youtube.com/wa...feature=feedrec

My chcielibysmy cos takiego podobnego zrobic ale nie wiem skad ta muzyke wziać
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:26 pm   

Kasia84kasia84 dla mnie ten filmik to masakra i żenada. Owszem jest śmieszny, ale nie wszystko na każdą okazję pasuje, a własne wesele to nie jest cyrk. Ja bym się wstydziła tak zatańczyć....jeżeli to w ogóle można nazwać tańcem :?
_________________
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:52 pm   

Kasia, muzykę możesz poszukać na youtube, pobrać programem vDownloader jako mp3 i powycinać np w AudaCity :)

my też szykujemy taki taniec z niespodzianką, z tym, że nie będziemy na role tańczyć jak oni na filmiku tylko razem :smile:
_________________
Nasza Strona Ślubna
Ostatnio zmieniony przez krufka Pon Maj 24, 2010 12:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:54 pm   

:x_rot
dawno się tak nie uśmiałam :) mnie się podobało, zdecydowanie lepiej ruszała się młoda :razz: ale pewnie dzięki sukni był taki efekt. A czy sama bym coś takiego zrobiła...hmm. ja.... :twisted:
 
 
kasia84kasia84 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 2:05 pm   

krufka ja też miałam jeden taki taniec gdzie razem tanczyli ale go zgubiłam.Jak możesz to pokarz mi swój, co wy wybraliście.

Stokrotka812 dla mnie masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec tak jak większość to robi.
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 2:52 pm   

kasia84kasia84 napisał/a:
masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec

Wydaje mi się, ze słowa masakra i żenada są tutaj nie na miejscu.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 2:59 pm   

kasia84kasia84 napisał/a:
dla mnie masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec tak jak większość to robi.

wybacz, ale w większości przypadków lepiej wyglądałby zwykły "przytulaniec" niż takie coś. Te tańce są wymuszone i każdy podskok, każdy krok jest wyuczony... I niestety ale ja nie wiedziałam jeszcze żadnego filmu z pierwszego tańca "z niespodzianką", który by mi się podobał... wszystko sztuczne, sztywne... I to jest żenada :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Pon Maj 24, 2010 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 3:00 pm   

kasia84kasia84 napisał/a:
Stokrotka812 dla mnie masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec tak jak większość to robi.

Dość dziwne rzeczy podciągasz pod pojęcia masakry i żenady :roll:

Średnio podobają mi się pierwsze tańce na wesoło - fajnie się je ogląda, ale sama nie zdecydowałabym się na takie coś - można to ewentualnie zatańczyć np. po oczepinach... Moim zdaniem pierwszy taniec powinien być bardziej elegancki :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 3:27 pm   

agulka1989 napisał/a:
Te tańce są wymuszone i każdy podskok, każdy krok jest wyuczony...

I ten totalny brak uśmiechu. Widać, że strasznie skupiali się na wykonaniu, ale przyjemności z tego żadnej nie mieli.
Rozbroiły mnie też momenty, gdy orkiestra nie puściła jeszcze następnego utworu lub nie rozpoczął sie na przygotowanej płycie, a panna młoda już przygotowywała figurę (np. Macarena).
Sytuację może uratowało by inne złożenie kolejnych piosenek tak, żeby nakładały się na siebie i młodzi zaczynali nowe "kawałki" wchodząc na środek sceny, a nie takie "odsuń się, odsuń, ja potrzebuję dużo miejsca, żeby się przygotować" (te "cudowne" odpychające ruchy ręką panny młodej i wskazywanie palcem pana młodego).
No i niestety, może mam zboczenie po aerobiku, ale panna młoda kompletnie nie wkładała uczucia w to, co robiła i to było bardzo wyraźnie widoczne. Jakby to powiedziała moja instruktorka fitnessu: wyglądała jakby chciała kogoś pogłaskać, a nie pokazać układ.

Moja ocena: bardzo niesmaczne. Niektóre ich ruchy nadają się na wiejską dyskotekę lub zabawę napalonych gimnazjalistów.
Wesele to może i jest biesiada, ale biesiada wcale nie musi być obleśna. A dla mnie ten taniec taki był.

Może jestem staroświecka, ale ja wolę standardowe tańce. I nie mówię tu tylko o tańcu-przytulańcu, czy o klasycznych układach weselnych. Jak ktoś chce zaszaleć, to zawsze można sobie strzelić jakąś sambę, rumbę, rock&rolla - będzie z jajem, ale nie będzie niesmacznie. Dopuszczam również sklejenie 2-3 piosenek o różnym tempie, ale powinno to być zrobione profesjonalnie i do tego powinien być przygotowany profesjonalny układ taneczny.
_________________

 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 3:56 pm   

Mnie się to podobało w sensie żartu, ale ja bym w zyciu czegos takiego nie zrobiła... Uważam tak jak napisala Ava, że pierwszy taniec powinien być elegancki a nie jakieś tam "kocie ruchy". Taki coś można by zatańczyć później- np. po oczepinach...

Z resztą powiem Wam że tego dnia jest tyle stresów że dziwie się młodym iż w ogóle chcą sobie dokładac kolejny- pierwszy taniec...
Dla mnie byl to fajny moment w którym mogłam zamienić z mężem kilka ciepłych słów, przytulić się, odetchnąć od całego tego "formlanego zamieszania"... Nie zamieniłabym go tylko po to żeby goście mieli radoche :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Pon Maj 24, 2010 3:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 4:00 pm   

zdecydowanie nie podoba mi się takie zaaranżowanie I tańca. Można łączyć różne style, tempo muzyki, ale akurat to wykonanie w ogóle mi się nie podobało. Kiedyś już znalazłam inne połączenie, też z humorem i przymrużeniem oka. Ale to niefajne jest.
szaraczarownica napisał/a:
I ten totalny brak uśmiechu. Widać, że strasznie skupiali się na wykonaniu, ale przyjemności z tego żadnej nie mieli.

zgadzam się. Przerosła ich ich własna, radosna twórczość.
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 4:40 pm   

Zgadzam się z dziewczynami. Można zrobić coś fajnego i nietypowego, ale to co zrobiła ta para mi się nie podobało. Po pierwsze moim zdaniem za dużo było tych piosenek, 2-3 to wystarczająca ilość. Po drugie nie nazwałabym tego nawet tańcem. Według mnie pierwszy taniec Modzi powinni tańczyć razem, tzn. w parze. To oczywiście moje zdanie. Na pewno można było to wymyślić dużo lepiej.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 5:43 pm   

Zgadzam się z przedmówczyniami pierwszy taniec powinien być elegancki i piękny. Nie musi to być klasyczny walc jeżeli ktoś nie czuje się w nim dobrze, ale zwykły taniec - przytulaniec też może być piękny i ze smakiem :wink:
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 11:36 pm   

Stokrotka812 napisał/a:
Zgadzam się z przedmówczyniami pierwszy taniec powinien być elegancki i piękny. Nie musi to być klasyczny walc jeżeli ktoś nie czuje się w nim dobrze, ale zwykły taniec - przytulaniec też może być piękny i ze smakiem :wink:

mogę sie pod tym podpisać w 100%
Jakoś nie widzę nic fajnego w takim pierwszym tańcu z niespodzianką. Owszem jako wygłupy, po oczepinach to jeszcze tak, ale na pewno nie pierwsze taniec. A ten prezentowany tutaj nie dość, ze jest strasznie sztuczny to jeszcze mam podobne odczucia jak szaraczarownica a mianowicie, że jest jakiś niesmaczny :-?
_________________
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 12:50 am   

ava napisał/a:
krufka ja też miałam jeden taki taniec gdzie razem tanczyli ale go zgubiłam.Jak możesz to pokarz mi swój, co wy wybraliście.
jeszcze nie do końca wybraliśmy, bo mamy dużo czasu - postaram się później wrzucić jakąś wstępną listę
na pewno zacznie się walcem, a skończy czaczą

z takimi miniukładami nie mam problemu, bo trenowałam taniec (broadway dance, towarzyski i jazz) - gorzej mój tygrysek... :roll:
_________________
Nasza Strona Ślubna
Ostatnio zmieniony przez krufka Wto Maj 25, 2010 12:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 7:16 am   

http://www.youtube.com/watch?v=z-8uUZAJt2k tadam
jak dla mnie nie fajne... laska jak z jeziora łabędziego wyrwana, koleś sztywniak...

za to ten taniec... świetnie :D
http://www.youtube.com/wa...feature=related

widać, że młodzi się dobrze bawią :)
ja tam nie mam nic przeciwko fajnie ułożonym tańcom z niespodzianką :)
_________________
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 8:27 pm   

ava - z tych kawałków, co będą na pewno:

początek: David Gilmour "On an Island" (walc)
next: John Travolta - Greased lightnin' (układ inny niż musicalowy)

środek - niekoniecznie w tej kolejności:

kaczuszki w wersji dance
Rednex - Cotton eye Joe (będziemy do tego zakładać kowbojskie kapelusze)
Michael Jackson - Thriller & Billie Jean
Y.M.C.A.
Kung Fu Fightning
Macarena
The Ketchup Song
Mambo nr 5
Footloose
i jeszcze G. doda coś od siebie - może jakiś rock and roll

zakończenie: Backstreet Boys "I want it that way" (czacza)


jak zmontuję całość, to wrzucę dokładnie i po kolei, mogę nawet z opisem ruchów :razz:
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 8:50 pm   

krufka napisał/a:
ava - z tych kawałków, co będą na pewno:

Ale to nie ja o nie pytałam tylko kasia84kasia84 :razz:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl