Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Paź 29, 2008 3:40 pm
II Łódzkie Targi Ślubne - Hala Sportowa
Autor Wiadomość
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 6:47 pm   

To czekamy z niecierpliwością na wieści o darmowych wejściówkach :) oczywiście jesteśmy chętni ;)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 9:28 pm   

czekamy czekamy :) ja już nie moge sie doczekać targów :]
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Wto Sty 01, 2008 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 10:07 am   

:) ja też się wybieram i sms-ka też jakiś czas temu wysłałam.
 
 
Zamilka 

Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 6:16 pm   

Ja też czekam z niecierpliwością....jeśli ktoś jest zorientowany w cenach wejściówek bo proszę o info
_________________
 
 
 
EwelinaKrzys 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 28
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 10:31 pm   

wysłąlam sms-ka ale raczej nie byla w gr. pierwszych, ale na wejscióweczki czekam:)
 
 
 
Targi Ślubne 
Firma

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 11:35 pm   

Witam
Bilety będą w cenie 10 zł (do nabycia przy wejściu) Na tą chwile wysłanie smsa konkursowego daje jeszcze gwarancje darmowej wejściówki, więc zainteresowanych serdecznie zapraszam. Sczegóły konkursu i nagrody na stronie targowej www.lodz.targislubne.pl Zapowiada sie duża impreza. Swój udział zgłosiło już ponad 100 firm i...kilkadziesiąt limuzyn ślubnych!. Mamy do wylosowania nie tylko 7 sukien ślubnych ale i inne nagrody. Łódzkie Targi ?lubne odbywają się TYLKO w niedziele 27 stycznia.
_________________
Łódzke Targi Ślubne: www.lodz.targislubne.pl
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 11:38 pm   

a kiedy będzie jakas informacja i gdzie o tym które smsy wygrały wejściówki?

no wlasnie widzialam jeden plakat na pisłsudskiego informujący, że targi będą26-27 -trochę mnie to zdziwiło bo na hali sportowej widnieje napis ze tylko 27-ego... :|
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Sro Sty 02, 2008 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 11:38 pm   

Targi ?lubne napisał/a:
Na tą chwile wysłanie smsa konkursowego daje jeszcze gwarancje darmowej wejściówki, więc zainteresowanych serdecznie zapraszam.


Miła wiadomość.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cathee 
Firma

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 12:05 pm   

Jesli dobrze pamiętam to bilety wstępu do hali sportowej są po 10zł.
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 2:07 pm   

olciap6 napisał/a:
a kiedy będzie jakas informacja i gdzie o tym które smsy wygrały wejściówki?

no wlasnie widzialam jeden plakat na pisłsudskiego informujący, że targi będą26-27 -trochę mnie to zdziwiło bo na hali sportowej widnieje napis ze tylko 27-ego... :|


Olcia jest informacja na stronie o konkurencji która w dniach 26-27 organizuje targi chyba nawet po II stronie ulicy... Jak dla mnie zachowanie troche nie w porządku no ale...
_________________
 
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 2:41 pm   

mam nadzieję, że się trafi bezpłatna wejściówka :) ten rok mój R. zaczął bardzo źle, bo najpierw mu się komputer spalił, a dzień później zwolnili go z pracy :( więc to byłaby jakaś rekompensata... ;)
_________________


 
 
Koalinha 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 2:44 pm   

Będę na pewno, ale nie z narzeczonym, nie będzie go wtedy w Polsce buuu :(
Ale zabierę mamę albo jakąś psiapsiółę :)
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 2:53 pm   

ja tez będę prawdopodobnie z koleżanką w zastępstwie narzeczonego :)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 3:01 pm   

Fastynko, nie zuważyłam tego że to chodziło o drugie targi... ale może i masz racje... ja i tak wybieram się tylko na te na hali sportowej :] i mam nadzieje, ze mój smsik wskóra cos i że wejściówka sie też znajdzie ;)
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 6:21 pm   

Pojawiły się plakaty na mieście o tych Targach. Jest tam napisane,że bilet wstępu kosztuje 10 zł. Trochę drogo... :roll:
_________________
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 8:49 pm   

W warszawie na Torwarze było 15
_________________
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 9:45 pm   

Wiadoma rzecz - stolica... to i ceny wyższe. Według mnie 10 zł to zdecydowanie za dużo, jak na te kilkanaście stoisk do obejrzenia.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Czw Sty 03, 2008 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 10:39 pm   

Bardzo liczymy na te darmowe wejściówki :) sms-ik oczywiście wysłany :)
ale my nie mamy tyle szczęścia w konkursach co Olciap6 - przynajmniej do tej pory nie mieliśmy :( ale mamy nadzieję, że się to zmieni i los się do nas uśmiechnie :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 10:46 pm   

Sylweczko-żeby wygrac trzeba grać :) więc graj, wierz mi, że wygrac mozna :) już chyba gdzie o tym pisałam-o moich "wygranych" :) wiec wiesz ze to moze sie ziścić :]
 
 
Małgosia 


Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 03, 2008 10:56 pm   

dzisiaj widziałam plakat i od razu wysłałam sms-a , mamy nadzieje z moim misiem że się uda zdobyć wejściówki . ;)

co do samej organizacji to super sprawa z taką inicjatywą, nasi znajomi także dopiszą więc szykuje się niezła impreza .


pozdrawiam

do zobaczenia :smile:


Ostatnio zmieniony przez Małgosia Pią Sty 04, 2008 7:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 12:47 pm   

Poproszę o wszystkie chętne osoby, które chcą zdobyć darmowe zaproszenia na Targi (razem z połówką) o dopisanie się do tematu poniżej (podać tylko swój email.)


tutaj
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 2:53 pm   

a co jeśli ktoś nie idzie z połówką bo ta nie może tylko z kimś w zastępstwie ?? np koleżanką???
_________________
Ostatnio zmieniony przez fastyna Pią Sty 04, 2008 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kamil_umed 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:05 pm   

Będę i ja z moją narzeczoną! specjalnie zostajemy w Łodzi dłużej żeby tylko móc skorzystać z takiej okazji... eSeMeSka wysłałem a jak! Pozdrawiam
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 11:54 am   

fastyna napisał/a:
a co jeśli ktoś nie idzie z połówką bo ta nie może tylko z kimś w zastępstwie ?? np koleżanką???

To nie ma znaczenia, chodzi po prostu o podwójne wejściówki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 3:00 pm   

To fajnie:)
_________________
 
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 4:31 pm   

wysłałam esemska, ale raczej nikłe szanse na dostanie darmowej wejściówki. Czytałam ,ze dla forumowiczów będa wejściówki, ale tzn dla tych aktywnych. A czym charakteryzuje się owa aktywnośc. Tym ile razy się przebywa na forum, czyta czy pisze komentarze. Jeśli to pierwsze to spełniam jesli drugie- niesttey...jestem cicha mysz i nie piszę zbyt dużo, a bardzo by mi zależało na tych zaproszeniach. Kto będzie decydował?
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 4:42 pm   

panna rozyczka napisał/a:
Czytałam ,ze dla forumowiczów będa wejściówki, ale tzn dla tych aktywnych. A czym charakteryzuje się owa aktywnośc. Tym ile razy się przebywa na forum, czyta czy pisze komentarze. Jeśli to pierwsze to spełniam jesli drugie- niesttey...


Zobaczymy jak to będzie. Ja do najaktywniejszych pod względem pisania też nie należę, ale wychodzę z założenie, że lepiej mniej a konkretnie. Oprócz tego nie jestem "internetowo towarzyska". Jeśli natomiast bedzie brany pod uwagę czas przebywania to tylko :) pozostaje.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 5:19 pm   

biorac pod uwage dwa osttanie posty czyli panne rozyczke ktora zalogowala sie w marcu i spedzila na forum 19 godzin, i cocoele ktora zalogowala sie w pazdzierniku i ma 57 godzin na forum to wydaje mi sie ze aktywnosc to raczej w tym drugim przypadku ;) ale to tylko taka moja myśl, nie ja przydzielam te zaproszonka ;) powodzonka dziwczynki w dostawaniu zaproszonek, jak tez licze na taki zaszczyt ;)
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sty 05, 2008 6:07 pm   

Wow ale wyliczyłaś skrupulatnie :D Też wysłałam sms'a i dopisałam się z prośbą o wejściówkę. Będziemy oboje na 100%
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 9:29 pm   

Też sie zastanawiałam nad tym jakie będzie kryterium przydzielania zaproszeń na targi ;)
Mam nadzieję, że Mac-erson niebawem nas o tym poinformuje ;)
Póki co czekamy cierpliwie i trzymamy kciuki :)
_________________
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 11:07 pm   

dalenka napisał/a:
Wow ale wyliczyłaś skrupulatnie :D

Tego nie trzeba "wyliczać" wystarczy kilknąć na nazwę użytkownika i tam są wszystkie informacje :cool: osoby zaznajomione z forum=aktywne to wiedzą :razz:
_________________
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 11:27 am   

Wiem gdzie to się sprawdza, nie jestem głuptasem! To było takie ironiczne stwierdzenie osoby, która na forum spędziła zaledwie kilkanaście godzin :D
_________________
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 6:01 pm   

ja też jestem wstydliwa i raczej dużo nie piszę, bo się po prostu wstydzę :P a wstydzę się tego, że jak się gdzieś wypowiem na jakiś temat, to mi ludzie wypomną: 19 lat dziewczyna, a ma akurat najwięcej do powiedzenia :P
_________________


 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 6:25 pm   

tutaj nikt nikomu niczego nie wypomina :) a każda uwaga dla innej osoby może być bardzo cenna... wiec pisz ile sie da :) i nie zwazaj na to co pomyslą inni ;)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 12:11 pm   

zgadzam się z Olcią w 100% :)
Dziewczynki nie ma się czego wstydzic ;)
Poza tym wypowiedzi na takim forum to świetna okazja do przełamywania oporów :)
Więc do dzieła dziewczynki a ja będę trzymac kciuki za Waszą aktywnośc ;)
_________________
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 2:39 pm   

teraz to jestem aktywna z oskrzelami w łóżku ;) więc mało co piszę, bo mam spowolnione myślenie ;) Ale dziękuję bardzo za słowa otuchy :)
_________________


 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 11:50 pm   

Ja sie na Targi nie pcham - choć chętnie bym się spotkała z Wami.
Nie dlatego, że nie chcę - jeszcze sama nie wiem czy dałabym radę.
Mam przewidziany zabieg na 17 stycznia, ale wszyscy wiedzą co dzieje się obecnie w szpitalach i mogę się nie załapać na swój termin :?
Więc narazie nie planuję - chyba, że uda sie wpisać na listę rezerwową oczekujących na zaproszenie na Targi :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 8:46 am   

:hahaha: Chcę iść na targi się z wami spotkać i posiedzieć z Adminem :cool: , ale jakoś nie wpadłam na to, że trza by też załatwić sobie wejściówkę najlepiej gratis. :głupek:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 11:42 am   

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Interesuje mnie obecność na targach poniewaz 12 lipca 2008 bierzemy z moim narzeczonym ślub. Czy ktos jest może poinformowany w jakiej cenie śa wejściówki na targi...Sms juz wysłany ale wątpię ze zdobedę darmowe zaproszenia...Pozdrawiam wszyskich serdecznie.....i z góry dziekuje za odpowiedz.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 11:46 am   

Ludzie, czytajcie uważnie. :roll: Pare postów wyżej organizator odpowiedział na pytanie o cenę biletów:

Targi ?lubne napisał/a:
Witam
Bilety będą w cenie 10 zł (do nabycia przy wejściu)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 11:52 am   

DZIęKUJę SERDECZNIE ZA ODPOWIEDZ......27 STYCZNIA Są TARGI NA HALI SPORTOWEJ, A 26-27 TARGI W HALI EXPO?
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 12:56 pm   

Tak. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
siatka 

Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: KIELCE
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 3:16 pm   

jestem z Kielc i z Kielc mam narzeczoną. od niedawna zacząłem prace w Łodzi narazie tmczasowo ale zobaczymy :) Jadąc do pracy zobaczyłem bilbord reklamujący targi ślubne w Łodzi. dzisiaj wszedłem na strone i odrazu wysłałem sms. za 1,5 roku mamy ślub i bardzo chetnie wybierzemy sie na targi.
Pozdrawiam
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 10:22 am   

ja na pewno bede. w tamym roku moi rodzice byli sami, wiec teraz juz wszyscy przyjdziemy. wprawdzie wiekszosc spraw mam juz zalatwionych, ale szukam informacji o zaproszeniach i dekoracjach. a i jeszcze mlodego musimy ubrac ;)
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 11:25 am   

Miałabym sugestię dla osób rozdzielających wejściówki dla forumowiczów. owszem , brać pod uwagę aktywność, ale także to czy i jak długo są przed ślubem narzeczeni. Czyli np. żeby pierwszeństwo mieli ludzie, którzy pobierają się właśnie w 2008 r. oraz na początku 2009. Ci, którzy mają ślub później i tak przyjdą na następne Targi, bo pojawią się nowsze modele sukien, nowe promocje.
Dziewczęta, które już są mężatkami, może ustąpiłyby miejsca ;)

Mnóstwo osób wysłało esemeski na darmowe wejściówki, ja także. może te osoby, które otrzymają te wejściówki od organizatorów dzięki esemeskom i jednocześnie dostaną z forum , niech przed imprezą się rozejrzą czy są osoby, które nie dostały nic. To za duzo wysiłku nie kosztuje, a będzie milej. Ja tak zrobię - jeśli dostanę dwa razy.
Bardzo mi zależy na targach ponieważ ślub za pół roku a ja nic nie mam zrobionego. nic zarezerwowanego. Straszne. W zeszłym roku poszlismy z narzeczonym do Pałacu Poznańskich, ale nie byliśmy przygotowani na tyle pieniędzy... Bardzo drogie były. no i wyszliśmy z kwitkiem.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Targach
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 11:36 am   

panna rozyczka napisał/a:
Dziewczęta, które już są mężatkami, może ustąpiłyby miejsca ;)

Myślę, że mężatka, ale jednocześnie moderator, powinien być na targach reprezentując forum. W końcu to my wiemy najwięcej o portalu i jego zasobach. A celem targów jest również zareklamowanie forum.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 12:40 pm   

jestem już mężatką ale i tak na targi chętnie bym poszła, zwłaszcza że mam koleżanki za granicą które biorą ślub i w sumie chcę im trochę pomóc i zebrać informacje, ale jeśli admin zdecuduje że mężatką wejściówki się nie należa to trudno :)
_________________
 
 
 
Karolina B. 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 7:53 pm   

witam wszystkich forumowiczów! mam nadzieję, że spotkamy się na targach (mam nadzieję, że zostałam zauważona i dostanę bilecik dla mnie i mojego Tomusia). Za rok zamierzamy się pobrać i nie mamy narazie pojęcia o organizacji tego typu imprezy, więc targi byłyby pomocne i to bardzo. Poza tym szansa na suknię ślubną też kusi;-) Buziaczki dla wszystkich i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 9:03 am   

ja również mam nadzieję, że spotkamy się na targach :) może umówimy się w jakimś konkretnym miejscu?? co wy na to forumowicze?? :) bardzo przyjemnie byłoby się poznać :)
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 9:25 am   

Amm-k napisał/a:
może umówimy się w jakimś konkretnym miejscu??

No chyba bardziej konkretnego miejsca niż stoisko forumowe nie da się wymyśleć.

Bo po targach to raczej każdy będzie wolał chodzić sam czy z osobą towarzyszącą. :smile:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl