Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Sro Paź 29, 2008 3:40 pm
II Łódzkie Targi Ślubne - Hala Sportowa
Autor Wiadomość
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 8:32 pm   

jak sie znajdzie to oki ale jak nie to trudno, może się nauczę pilnować swoich rzeczy, po notatki też się musiałam wracać;p
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 9:39 pm   

O, parasolka, o którą ktoś się wiecznie potykał. :lol: Najbardziej zorientowany pewnie będzie Admin ze swoją połówką - więc radziłabym pisać na priv.

Tłumy były faktycznie okropne, dobrze że ja już nie musiałam zbierać namiarów. :lol:


Ja ze swej strony bardzo dziękuję za przybycie tym nielicznym odważnym na stoisko forumowe - miło było Was poznać dziewczyny i chłopaki też. :)

I oczywiście lmyszce i obsłudze portalu ślubnego za doborowe towarzystwo. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 9:43 pm   

dziękuję Wam wszystkim i za kibicowanie i za gratulacje :) nawet nie wiecei jaka jestem szczęśliwa :)

co do obrączek to mamy sobie wybrać jakieś do 2 tys zł. , wszystkie praktycznie są z meteorami-zupełnie inne niż takie tradycyjne. Mozecie spojrzeć na stronke:

http://www.derecki.art.pl...er=pl&nStrona=1

(na razie stronka nie dziala,ale jakis czas temu dziaal, wiec to chyba chwilowe)
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:30 pm   

Olcia bardzo gratuluję wygranej !! !

Jeśli chodzi o obiektywną ocenę targów to jest ona pozytywna.

Niestety wczoraj w nocy jak wstawiałam samochod do garazu silny wiatr tak popchnal drzwi (duze, metalowe), ze nie moge prawie ruszac stopa, bo tak mnie te drzwi uderzyly. z tego wzgledu nie koncentrowalam sie prawie wcale na ofertach, tylko myslalam o bolu.

Przepraszam wiec ze nie odwiedzilam stoiska, ale nie przeszlismy nawet calej hali :(

Mam nadzieje ze dobrze sie bawilyscie :lol:
_________________

 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:32 pm   

Aniu, to fatalnie - wspolczuje bliskiego kontaktu z brama garazowa. Mam nadzieje, ze to tylko stluczenie, a nie cos powazniejszego
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:36 pm   

parasolka się znalazła. miłej nocki ;)
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:45 pm   

Dzięki wielkie za zaproszenie. Na Targach było super. Chciałam się zapytać gdzie będzie to zdjęcie które zostało Nam zrobione na stoisku forum ?? :)
Olciu moje gratulacje. Ale macie szczęście. Super. Cieszę się Waszym szczęściem.
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:48 pm   

dzieki wielkie dla wszystkich :) kochane jestescie, ze cieszycie sie razem z nami...
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:51 pm   

No przeciez my forumki jestesmy juz niczym wielka rodzinka i jesli wygrywa jedna, ciesza sie wszystkie. W koncu jestes jedna z nas :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:54 pm   

dzieki wielkie dziewczyny :oops:

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 12:38 am ]
a moze ktoś z Was orientuje sie czy mozna jeszcze gdzieś zdobyć ten informator ślubny co rozdawali na targach? my z wrażenia o nim zapomnięliśmy, a chięlibyśmy go miec... może ktoś z Was ma dwa i mógłby się podzielić ewentualnie może wiecie, czy mozna go gdzieś jeszcze dostać?
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Pon Sty 28, 2008 12:39 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
margolka 

Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:51 am   

olciap6 napisał/a:
dzieki wielkie dziewczyny :oops:

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 12:38 am ]
a moze ktoś z Was orientuje sie czy mozna jeszcze gdzieś zdobyć ten informator ślubny co rozdawali na targach? my z wrażenia o nim zapomnięliśmy, a chięlibyśmy go miec... może ktoś z Was ma dwa i mógłby się podzielić ewentualnie może wiecie, czy mozna go gdzieś jeszcze dostać?


Jeśli dobrze myślę, że to o ten chodzi to ja mam dwa, nie ma problemu mogę Ci go wysłać np. pocztą.
_________________
margolka
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:54 am   

ojej, byłabym baaaardzo wdzięczna... to ja wysle Ci na priv mój adres-czy nie będzie to problem jesli poproszę ładnie o wysłanie ?? :roll: będę baaardzo wdzięczna...
 
 
margolka 

Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:03 am   

Jeśli tak ładnie prosisz, to oczywiście, że nie będzie żadnego problemu. Postaram się jutro wysłać.
_________________
margolka
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:06 am   

dziekuję Ci baaardzo [smilie=g035.gif]
 
 
margolka 

Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:08 am   

:) Bardzo proszę.
_________________
margolka
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:34 am   

jestem trochę zła bo zdjęć mój mąż zarobił 500 ale wszystkie z pokazu, a nas forumek jest chyba z 10 zdjęć i to nie za ciekawie wyszły :( widać mnie, Kryszke admina ale Brazyla bo Mac jakoś się schował, wieczorem może coś wrzuce
_________________
 
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 11:16 am   

jak dla mnie targi były udane no może i spodziewałam sie że będzie jeszcze kilka firm z branży np cukierniczej z tortami oraz z alkoholami ale było tylko jedno stoisko :( Ale na pewno znalazłam tam samochód i firmę dekoracyjną która ubierze mi salę bo mam pełno namirów i teraz trzeba tylko podzwonić i popytać o szczegóły bo w tym tłumie ciężko było cokolwiek zapisywać i pamiętać wszystkie pytania.

olciu gratulacje to wymagało odwagi. A mam pytanko co do tej firmy co będzie wam organizować ślub to wygraliście ich tylko usługi a za wszystko wy płacicie co oni wymyślą czy może wszystko będzie sponsorowane przez nich??
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:44 pm   

Targi targi i po targach....

W pierwszej kolejności chciałem bardzo podziękować. Kryszka, Imyszka i Fastyna wielkie dzięki za pomoc w obsłudze naszego stoiska. [smilie=e082.gif]
Bardzo się cieszę, że niektóry Forumowiczki (niektóre razem ze swoimi połówkami) odwiedziły nasze skromne stoisko. Miło było Was poznać. Szkoda, że nie wszystkie dziewczyny dotarły ale w pewnym momencie był taki tłok na Targach, że sie wcale nie dziwię :)
Ze swojej strony dodam, że nie wszystko udało się tak jak było w planie. Koszulki nie dotarły na czas i były niedopracowane. :(
Muszę pójść na kurs parzenia kawy z expresu - (udało się zrobić jedną kawę dla Kryszki i w dodatku zimną) :razz:
Nie do końca też wiedzieliśmy gdzie będzie nasze stoisko i jak można było lepiej wykorzystać promocję naszego Forum na targach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku po wczorajszych doświadczeniach będzie dużo lepiej.
Dodatkowo troszeczkę się niefortunnie ułożyło z naszą pracą i na targach część ekipy była po nieprzespanej nocy co pewnie było widać. No cóż siła wyższa, o targach dowiedzieliśmy sie dosyć późno i nie można było lepiej rozwiązać tej kwestii.

Co do zdjęć to mam trochę na swoim aparacie (ale pewnie wątpliwej jakości.)
Dzięki dla Forumowego Filmowca. Coś tam pstrykał i kręcił - mam nadzieję, że podrzuci efekty swojej pracy.
I Imyszka ma też kilka fotek z tego co pamiętam. :)

Gratulacje dla olci - Forumowej Farciary. :)
Fastyna - pakowaliśmy stoisko i na całe szczęście wziąłem tą samotną bezpańską parasolkę - tak więc napisz na PW to się umówimy po odbiór.
Kryszka szybkiego powrotu do zdrowia.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:57 pm   

A mnie jest przykro, ale niestety nie daliśmy rady dotrzeć na targi :(

W przyszłym roku obiecuję poprawę :oops:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:00 pm   

Dzięki :) dzisiaj wszystkich w pracy straszę swoim głosem :lol:

Cała przyjemność po mojej stronie. Na przyszły raz też się piszę. :mrgreen: I czekam na te nieudane zdjęcia. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:53 pm   

a może orientujecie się czy będą gdzieś w necie umieszczone te fotki które robili na scenie fotografowie :) nie ukrywam ze fajnie by było siebie zobaczyć na nich, dlatego może ktoś coś wie :] ??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:55 pm   

olciap6 - pytaj się lmyszki czy jej mąż was uchwycił, bo jak pisze wyżej ma 500 zdjęć.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 2:08 pm   

Cześć dziewczyny
Tym razem to nie Macerson tylko ja Justyna, jego połówka. ;)
Pozwoliłam sobie skorzystać z nicku mojego Maćka Waszego admina.Mimo że nigdy nie pisałam tutaj na forum to znam Was z Waszych postów, zdjęć i dyskusji.Cieszę sie że niektóre z Was poznałam wczoraj na targach, było mi bardzo miło, szczególnie wielkie buziaki dla Kryszki, Imyszki, Fastynki i Cosoli. Moje zmęczenie było pewno wielką przeszkodą abyśmy mogły dłużej porozmawiać i pożartować.Byłyście ozdobą stoiska i baaardzo nam pomogłyście.
Nie pożegnałam się z Wami i dlatego teraz baardzo Wam dziekuję za pomoc , za bardzo miłe towarzystwo, i akceptację.

pozdrawiam serdecznie Justyna

p.s czy mogę się wprosić na jakieś spotkanie? :)


;)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 2:20 pm   

Witaj!
alez oczywiscie! musimy zorganizowac jakies forumowe spotkanko na neutralnym gruncie, zeby spokojnie moc poplotkowac :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 2:23 pm   

Ta moja parasolka jakaś pechowa jest. Wzięłam miesiąc temu nową do Łodzi i zostawiłam u koleżanki, dopiero wczoraj odebrałam no i oczywiście od razu zostawiłam na targach. To się nią nacieszyłam, ja będę teraz dopiero 17 lutego w Łodzi to jakoś się odezwę i odbiorę, chyba, że wcześniej mi wypadnie jakiś wyjazd to będę sie odzywała :)

A targi na prawdę super, chociaż nie było mojej upatrzonej kiecki to i tak złapałam kilka namiarów na kamerzystę (dzisiaj z narzeczonym oglądamy demówki) bo tylko praktycznie to nam zostało. Fajny był nawet ten kwartet smyczkowy no i stoisko z alkoholami, nawet mają swojego barmana :)
Pogadałam sobie ze swoim fotografem, dostałam stertę wizytówek dla znajomych, żeby polecać :D Tylko potem miałam 10 minut na powrót na uczelnie bo babka dawała nam wpisy i tylko na mnie czekała, ale zdążyłam :D :D

jak będą targi za rok to też wezmę aparat, żeby cykać fotki :) I możecie mnie brać do ulotek :D trochę mnie nogi potem bolały wieczorem ale warto było :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez fastyna Pon Sty 28, 2008 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 2:29 pm   

O, cześć Justyna. :) Mam nadzieję, że już doszliście do siebie. Pozdrowionka. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 4:15 pm   

Dziękuję Justynko za ciepłe słowa i do zobaczenia wkrótce :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 5:50 pm   

jestem bardzo zadowolona z targów, mimo że nie udało mi się dopchać do stoiska forumowego :( ale za to zobaczyłam suknie, które mnie zachwyciły (firma Michalak) i dostałam na ich stoisku ulotkę, którą bardzo miła pani mi podpisała i powiedziała, że z tym podpisem w ciągu dwóch tygodni dostanę 20% rabatu na dowolną suknię... z czego skwapliwie skorzystałam. byłam dzisiaj w tym salonie (na Zachodniej 91) - znalazłam i zamówiłam wymarzoną suknię :!: [smilie=4.gif]
tak więc targi okazały się baaardzo pomocne - poszukiwania sukni trwały w moim przypadku od września. :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:05 pm   

no to musisz nam pokazać tę która wybrałas :) tak czy inaczej-gratuluje !!
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:13 pm   

Gratuluje udanych łowów sukienkowych :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 7:24 pm   

Nie nie tak byc nie może, założę mojej kobitce jej własne konto na Forum jak się chce uzewnętrzniać, a nie mi będzie nabijać posty.

Acha nie dodałem, że miałem okazję poznać osobiście Kati. Dotarła aż z W-wy :)
Szkoda że michelce się nie udało dotrzeć :(
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 7:32 pm   

Justynko mnie również było bardzo miło cię poznać :) jesteś bardzo sympatyczną osóbką i jak na twoje zmęczenie bardzo dobrze się z tobą gadało :D no i Kryszka ze swoim brakiem głosu też była świetnym kompanem i te godziny mineły momentalnie :) koniecznie trzeba zmajstrować to spotkanko forumowe :)

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 7:37 pm ]
wrzuciłą bym pare zdjęć ale nie wiem czy Kryszka wyraża na to zgodę ?? no i Brazyl i Mac :(
_________________
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:27 pm   

To ja wrzucam moje fotki :) O zgodę się nie pytam, jeśli mam usunąc któąś fotkę to piszcie to pomyślę :)



cosola, kryszka i lmyszka



filmowiec i fastyna



kryszka i ulotka



zgadnij kto to - Imy....



brazyl i córeczka



miss polonia i mac-erson :)





nasze kochane Forumki (i połówki)

tyle znalazłem :)
 
 
brazyl 


Wiek: 50
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:28 pm   

Ponieważ pojawiam się tu 2 razy w roku, a i tak przesympatyczne Forumowiczki wiedziały, że brazyl to ja - brzydal :) chciałem podziękować Wam wszystkim za przybycie na nasze stoisko i wielką pomoc, jak również obiecać, że zacznę się udzielać " forumowo " :) choć Portal zajmuje mi większość czasu.
Co do zdjęć , na których się znalazłem - proszę zniszczyć, spalić, zakopać i zalać betonem.
Pozdrawiam !
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:30 pm   

nie wiem jak inni ale ja tych fotek wklejonych przez admina nie widze :(
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:35 pm   

Ja widze - baaaaardzo fajne foteczki :) szkoda, ze tak malo :(
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:40 pm   

ja juz tez je widze :]
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 9:57 pm   

skoro admin wstawił to ja też to zrobie :) ale u mnie większość zdjęć to ja i Kryszka :)




















Kati ale tyłem :(


Olciap ?? :)


Olcia klęczy :razz:

_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:03 pm   

tak to my !! czy ja mogłabym prosić o trzy ostatnie zdjęcia na maila? bardzo prosze...... bedę bardzo wdzięczna, bo nie mam fotek ze sceny-nie miał nam kto zrobić :( wiec to jedyna okazja żebyśmy mogli je mieć....

a moze ktoś jeszcze jakieś ma ?? :]
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:33 pm   

Olciap6 - nawet Ty nie odwiedziłaś mojego stoiska? :zalamany:
Czy w ogóle ktokolwiek był u mnie? Po prostu nie kojarzę żadnej z tych twarzy. :cry:
A może po prostu byłem w transie. Cała moja rodzina się skutecznie rozchorowała.
Kiedy ja się produkowałem na targach moja żona miała 39 temperatury a córki tylko troszkę mniej. Szpital w domu.
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:38 pm   

hehe-owsze byłam :) obejrzałam fotki i zachwalałam sesję nocną plenerową :) nie chciałam zawracać głowy na targach, bo w końcu jest szansa zyskania kleintów, wiec bez sesnu było mi zawracać Pana głowę moja osobą :] ale zamierzam wkrótce odezwać się i o parę rzeczy zapytac :) swoją drogą -zdjątka w albumach były śliczne i znacznie ich więcej niz na stronce :)
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:48 pm   

Wiedziałam, że wyjdę paskudnie na tym zdjęciu ale, że aż tak!!! usuńcie to spalcie podrzyjcie i co się jeszcze da :D :D

A zdjęcie kryszki jest przekręcone lustrzanym odbiciem bo ulotka jest odwrotnie :D :D
_________________
 
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:53 pm   

No tak. Jak ja nawet Ibisza nie widziałem, to co tu się dziwić. Ale chwilami go słyszałem.
Dopiero pod koniec targów poszedłem na spacer. Byłem nawet na stoisku forumowym ale trafiłem ledwo przytomnego Mac-ersona i ogólne sprzątanie.
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 5:32 am   

Olcia nie ma problemu wyślę ci ale podaj adres :)
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 7:17 am   

O ja :) wpadłam jak po ogień ale byłam!! hihi

No i nawet się na fotkę załapałam :) Z przodu widać mnie na wielu zdjęciach, ale tył to jest coś!!! :mrgreen:
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 7:54 am   

Fajne zdjęcia. :) Poproszę jeszcze więcej jak macie.
_________________
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 8:03 am   

o ja też jestem na zdjęciu tyłem :D nawet mnie kadr objął no no :D hehehe :D
fotojacek ja z narzeczonym byłam przy Twoim stoisku i nawet dosyć długo byliśmy u Ciebie :P
pozdrawiam ;)
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 9:57 am   

Mac-erson napisał/a:
miss polonia i mac-erson :)

Dowcipniś się znalazł. :lol:

Mac-erson - ja cię bardzo proszę - wywal i zakop to moje zdjęcie z ulotką - wyszłam jak stara baba. :?

Mac i lmyszka - poproszę zdjęcia w normalnej wielkości na e-maila. :)


---------------------------

Czy ktoś dojrzał, że fastyna ma koszulkę forumową? :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 10:06 am   

kryszka napisał/a:


Czy ktoś dojrzał, że fastyna ma koszulkę forumową? :cool:

Ja. :cool:
I nawet pomyślałam, dlaczego tylko ona. Ale reszta też elegancko ubrana. :spoko:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 10:15 am   

A bo koszulki były wielkie. A jak już przyjechały S to nikt nie zrobił mi w niej zdjęcia. :roll: Ale koszulkę mam w domu, także nic straconego. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl