Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sa specjalne wycieczki dla nowozencow?
Autor Wiadomość
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 2:01 pm   sa specjalne wycieczki dla nowozencow?

A jesli tak to czy kazde biuro je organizuje? I co to wlasciwie ma znaczyc ze to jest specjalna wycieczka dla nowozencow? czy ona sie faktycznie czyms rozni od zwyczajnej wycieczki?
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 6:32 pm   

czesto sa znizki, ale takze np uroczyste powitanie, jakis kosz owocow ewentualnie kolacja
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 8:15 pm   

W zniżki nie wierzę!
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 8:32 pm   

wierz w co chcesz, miszkam w belgi i tutaj znajdziesz takie oferty, ze kobieta placi 50% mniej co w efekcie wychodzi 25% taniej dla pary
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 4:34 pm   

kazdy hotel 5 gwiadkowy uprzedzialbym, ze przyjezdzaja nowozency. powinni przygotowac cos na powitanie, chociaz butelke szampana i kwiaty :)
 
 
diwiks 

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 5:32 pm   

W biurach Niemieckich z tego co wiem to jak najbardziej sa organizowane wyjazdy typu Honeymoon ale w Polsce to powiem szczerze sie nie spotkalem a jestsmy wlasnie na etapie wyboru celu naszej podrozy poslubnej.
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 1:00 pm   

My ostatnio rezerwowaliśmy wycieczkę do Turcji i dostaliśmy rabatu 12%. Była to zniżka z racji wczesnej rezerwacji a nie dla nowożeńców, choć dla nich też zniżka była, tylko że 10%. Wybraliśmy więc to, co nam się bardziej opłacało :)
W pokoju mamy mieć jedno duże łóżko (czasami zdarzają się pojedyńcze, które trzeba ze sobą zsuwać) i ma czekać na nas butelka wina z koszem owoców. Jak to będzie naprawdę, napisze po powrocie, czyli w listopadzie :)
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 1:46 pm   

jak my bylismy w Grecji, na jednym turnusie razem z nami tylko w innym hotelu była para która przyjechała w podróż poslubną.... przywitano ich uroczyście i był szampan i kwiaty :) znaczy się, że jakos sie wyroznia pary na takim wyjezdzie :)

dodam ze bylismy z Triady :)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:45 pm   

szkoda, ze nie ma w polskich biurach specjalnych wyjazdow dla nowożenców. kiedys widzialam cos takiego na stronach irlandzkich biur i rewelacja :) zawsze bardziej romantycznie i luksusowo... ech,pomarzyc
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Sob Kwi 05, 2008 10:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:25 pm   

Czytając wasze posty wygooglałam "oferty dla nowożeńców" itp. Najwięcej propozycji mają hotele, pensjonaty itp, biur podróży jest mało.
Ale znalazłam też coś takiego:

"Polska Sieć Biur Podróży Alians wydała pierwszy na polskim rynku katalog "Miodowe Pakiety - oferty nie tylko dla nowożeńców", skierowany do zakochanych. Broszura składa się z przykładowych wyselekcjonowanych ofert turystycznych na każdą kieszeń - można w niej znaleźć szeroką gamę wycieczek - od niedrogich (910 zł/parę) krajowych pobytów w romantycznych miejscach, aż po podróż dookoła świata za ok. 44 000 PLN/ parę.

Katalog "Miodowe Pakiety" Alians skierowany jest nie tylko do nowożeńców, ale również par obchodzących jubileusz małżeństwa, lub po prostu do osób zakochanych. (...) Oferty zamieszczone w katalogu dla zakochanych zostały wybrane na podstawie wieloletnich doświadczeń biur, należących do konsorcjum. Dodatkowo, w katalogu prezentowane są również propozycje organizacji ślubów w ciekawych miejscach - m.in. w Szkocji, na Hawajach, czy też w Las Vegas. Nowością są także praktyczne prezenty dla nowożeńców w postaci voucherów turystycznych - bonów o dowolnej wartości, które można dać w prezencie młodej parze. Zakochani, którzy zostaną obdarowani takim bonem mogą zapłacić nim za dowolną wycieczkę, pobyt, czy też bilety lotnicze, promowe lub kolejowe kupowaną w jednym z biur zrzeszonych w Polskiej Sieci Biur Podróży Alians.

Obecnie członkami Aliansu są następujące biura:

* Travelbank z Warszawy,
* Air Tours Cracow z Krakowa,
* Sky Tours z Łodzi,
* Barbara Travel z Tarnowa,
* BP Transer z Wrocławia,
* Evatrans ze Szczecina,
* Bial-Tur z Białegostoku,
* B.P. Bravo z Poznania,
* A.T. Sigma z Kielc,
* BP Krystyna Tyszkiewicz z Augustowa,
* Flugo z Bydgoszczy,
* Centrum Usług Lotniczych i Turystycznych J. Korsak z Częstochowy,
* Grupa Travel z Gdyni ,
* BP Zbigniew Staniszewski z Wałbrzycha.

Katalog dla zakochanych "Miodowe Pakiety" jest dostępny zarówno w wersji papierowej w poszczególnych biurach turystycznych należących do Aliansu, jak w wersji elektronicznej na stronie stowarzyszenia (www.alians.net.pl). "
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:17 pm   

prosze: http://www.romantic-travel.pl/
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 11:03 pm   

ceny tez zabojcze... to juz chyba wolę sama cos "wykroic" :)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 11:17 pm   

malaju - no co ty. zobacz to: http://www.podrozposlubna.com/
to dopiero wypas ;) spotkalam wielu ludzi, ktorzy tak podrozuja. czasem zostaja w jakims miejscu pare tygodni-miesiecy, zeby cos zarobic i dalej w droge ;) gdybym nie poznala mojego przyszlego meza to na pewno by cos takiego zrobila, ale on mnie zawsze sprowadza na ziemie ;)
Ostatnio zmieniony przez klarysa Pią Maj 23, 2008 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 11:27 pm   

to prawdziwa rewelacja :) szczegolnie dla mnie, bo jakos rzadko jeszcze za pieniadze - glownie PO pieniadze wlasnie :) szczerze, to z biura wyjechalam RAZ w życiu... Tylko na to juz jestesmy za starzy. Jednak ekstra sprawa dla odwaznych, żądnych wrażeń i freelancerów :)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 11:37 pm   

ale w "dookola swiata" mozna kupic tylko bilet samolotowy a reszte na wlasna reke. ja tez rzadko z biur jezdze, nie ma to jak samemu poczytac opinie i poszukac wszelkich mozliwych opcji (mnie to miesiace zabiera:) ) a po pieniadze to tez sie jezdzilo kiedys, teraz czas na "ustatkowanie sie" ;) (choc ma dusza juz teskni za szalenstwem podrozy w nieznane)

albo to: http://www.oz-bus.com/
Ostatnio zmieniony przez klarysa Pią Maj 23, 2008 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 02, 2008 9:55 am   

Przeglądając katalogi różnych biur podróży natknęłam się na ikonkę - podróż poślubna (rocznica ślubu). Jest ona dostępna dla niektórych hoteli. Najczęściej są one przeznaczone dla młodych ludzi, jeszcze bez dzieci. Można liczyć na sporą zniżkę.

Warto jednak pamiętać, że oferty się nie kumulują, tzn, jeżeli jest specjalna oferta na hotel (% rabatu) to dodatkowego rabatu od tej ceny nie uzyskamy.

Biura w których taką ofertę widziałam - ScanHoliday, Wezyr.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 10:25 pm   

Jak na razie zauważyłam, że na hasło "podróż poślubna" obsługa wyciąga najdroższe foldery i oferty :D
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 11:09 pm   

Tissaia też to zauważyłam jak szukaliśmy wycieczki dla siebie. Gdy pytaliśmy się "ogólnie" o wycieczkę to biura podróży dawały nam oferty te drogie jak i te tańsze, a na samo hasło podróż poślubna wyskakiwali z najdroższymi ofertami, o których my mogliśmy sobie pomarzyć. :kwasny:
_________________


 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 1:13 pm   

A czy w biurach podrozy z ktorych jechalyscie byly specjalne oferty dla nowozencow?
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 8:44 pm   

France napisał/a:
A czy w biurach podrozy z ktorych jechalyscie byly specjalne oferty dla nowozencow?

nie wiem, zupełnie nie interesowała nas specjalna oferta dla nowożeńców. Byliśmy nastawieni na aktywne zwiedzanie.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:51 pm   

Triada na pewno nie ma, wogole sporadycznie spotyka sie oferty dla nowozencow, pojedyncze BP maja takie oferty i tylko w okreslonych kierunkach swiata...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:25 pm   

Olcia ma racje :) Z tego co wiem to TUI i Neckermann maja troche ofert dla nowozenców. Kilka hoteli na kilku kierunkach, w katalogach jest zaznaczone ze to oferta dla nowozenców i co oferuja w zamian. Zwykle jest to kosz owoców i lokalne wieno. wiec nie ma sie co nastawiac na jakies super ekstra przywileje. Zamawiajac podroz posluban mozna zaznaczyc ze to jest wlasnie "TA" podróż to wtedy osoba obslugujaca moze zaznaczyc to w rezerwacji. Ale nie jest to jednoznaczne z jakimikolwiek przywilejami.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl