Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zagwostka tekstylna...
Autor Wiadomość
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 5:01 pm   zagwostka tekstylna...

Drogie Forumki,

Powoli wyczerpują mi się pomysły, więc może burzą mózgów i zbiorowo coś wymyślimy.

W czerwcu bierzemy ślub. Z założenia króciutki, potem tylko obiad i nastepnego dnia juz nas nie będzie w Polsce, bo wylatujemy na wakacje.

No i odwieczny problem kobiety: w co się ubrać?

Przymierzyłam suknie Demetrios i Pronovias. Nie twierdzę, że nie są śliczne, ale nie tego szukam... Taka jestem dziwna, że nie chcę mieć trenu, welonu. Podobają mi się proste rybki, ale... nie do końca.

Z założenia chcemy, żeby sukienka była długa i podkreslała to co jest do podkreślenia:)

Dodatkowo praktyczna ze mnie dziewczynka i jak sobie policzyłam, że za kieckę, w której mam wystapić góra 5h mam wydac ok. 3 000 PLN to... jakoś tego nie widzę.

Przeszukałam przez net wszystkie znane mi fora, salony, strony. I ... nic:(

Dodatkowo odpada wypożyczenie sukienki, bo natura była łaskawa i mam ponad 180 cm wzrostu.

Macie jakiś pomysł. Co by tu założyc?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 6:41 pm   

Hmmmmmmmmm. Może coś uszyć? Znalazłam link do strony z sukniami na 2008 i tam są same suknie rybkowe ;)
http://www.twojesuknie.com.pl/view.php?gid=17
może coś wybierzesz?
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 7:18 pm   

magdasid napisał/a:
Hmmmmmmmmm. Może coś uszyć? Znalazłam link do strony z sukniami na 2008 i tam są same suknie rybkowe ;)
http://www.twojesuknie.com.pl/view.php?gid=17
może coś wybierzesz?


właściwie tak będzie

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 7:24 pm   

Ładna :)
A jeśli chodzi o tą stronę to jak wejdziesz w spis galerii to znajdziesz kolejny milion sukienek rybek, nie tylko ślubnych, również wieczorowych. Może któraś z nich okaże się właśnie tą i nie sprawi zbyt wiele kłopotów w uszyciu.
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 7:28 pm   

magdasid napisał/a:
Ładna :)
A jeśli chodzi o tą stronę to jak wejdziesz w spis galerii to znajdziesz kolejny milion sukienek rybek, nie tylko ślubnych, również wieczorowych.


Nie zwróciłam uwagi na spis galerii. Idę ogladac - rzeczywiście jest tego trochę.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 7:39 pm   

Fajnie, że okazałam się pomocna :)
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 11:59 pm   

Stanęło na moim. Setki kiecek obejrzałam, kilka przymierzyłam, ale ta jest jedna... jedyna... :)
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 6:46 pm   

owieczka czyli decydujesz się na szycie tej sukni :?:
jest przepiękna :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sty 28, 2008 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl