Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauki w szkole średniej
Autor Wiadomość
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 9:15 am   nauki

Mnie tez ksiądz uznał nauki z liceum, ale musiałam udać się jeszcze na spotkanie z katechetkę w sprawie planowania rodziny.
Wczoraj pierwsze spotkanie, SZOK!!! Miałam wrazenie że Pani głosząca teorię kalendarzyka małżeńskiego żyje w XVI w.
Zwyczajnie BRAK jakiejkolwiek wiedzy medycznej. I wciskała mi taki ciemnogród, ehhhh... jestem zaskoczona taką postawą.
Rozumiem, że Kościół Katolicki nie uznaje antykoncepcji, ale wciskanie młodym kobietą kitu.... ehhhh.
Oby dostać podpis że zaliczyłam to spotkanie i zapomnieć na zawsze, bo nie ma nic gorszego niż osoba z brakiem jakiejkolwiek wiedzy wciskająca swoje subiektywne poglądy.
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 11:12 am   

Nam w św. Wojciechu proboszcz uznał nauki z liceum bez żadnego problemu.
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 10:08 pm   

U mnie był dzisiaj ksiądz (kolęda) i powiedział,że akceptują nauki ze szkoły i nie trzeba bedzie chodzić, z czego bardzo sie ciesze:)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 10:44 pm   

u nas tez proboszcz uznał :D ale niestety nie wszędzie tak jest. siostra mojego K. musiała jeszcze do poradni chodzić na zajęcia przed ślubem- na tych zaświadczeniach z liceum są wyszczególnione wizyty w poradni. u nas proboszcz powiedział że on wymaga tylko dokument z liceum i już żadne inne nauki i żadne zajęcia w poradni nie są potrzebne. :D
_________________
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 4:20 pm   

kakonka a w jakim kosciele bierzecie ślub??
_________________
04.07.2009 :D
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:31 pm   

w Jana Chrzciciela w Zgierzu :lookdown:
_________________
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:32 pm   

Hej! Ten Kościół w Zgierzu Jana Chrzciciela to jest ten wysoki z murem, taki gotycki trochę??? Na przeciwko rynku i McDonald´s??? Bo ja bym tam chciała chyba,ale to nie moja parafia ;)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:54 pm   

Nam ksiądz uznał nauki ze szkoły, ale do poradni musimy iść.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 9:02 pm   

niestety Niunia ten o ktorym piszesz to Świętej Katarzyny. Jana Chrzciciela jest na Rudunkach- taki maly kosciółek :D to tez nie moja parafia mojego K. tez nie bo on ma Rafala i Michała w Aleksandrowie.
_________________
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 9:17 pm   

No właśnie ja też jestem z Michała i Anioła w Aleksandrowie, mój P. jest spoza Łodzi, więc żadnego z nas...
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 4:01 pm   

Czytam ten temat i mam szczerą nadzieję, że u nas nie będzie trudności. Ponieważ dysponujemy tylko kursem licealnym Kota. Jako niewierząca chyba nie muszę robić kursu? Wydaje mi się logiczne, że tylko on powinien mieć zrobiony, ale im dłużej czytam te historie z życia wzięte, tym bardziej jestem zaniepokojona :/
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
VINTOYRA 

Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 7:34 pm   

W sw Annie - iby uznają niby nie uznają

nie trzeba odbębniać całości kursu - ale jakieś 3 zajęcia z księdzem musimy miec
kazał nam też z babką z poradni małzeńskiej gadać - ale naszczęście się obeszło :P
_________________
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 9:14 am   

My na szczęście będziemy mieć uznane nauki, całą szkołę średnią miałam zajęcia z rodziny i takie tam... więc jeszcze raz tego słuchać to przesada, a co do poradni to przymkną oko, jak coś to zawsze możemy się powołać na wykształcenie mojego przyszłego męża (lekarza) ale ja też nasłuchałam się od swojej katechetki swego czasu i na pewno nie miałabym ochoty robić sobie kalendarzyka w przychodni....

Ale powiem jeszcze jedno, chciałabym jedno spotkanie przeżyć by nasz ślub nie był taki powierzchowny .... po prostu miło porozmawiać o tym co ma się zdarzyć w dniu Ślubu.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl