Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WESELE NA DZIAŁKACH!
Autor Wiadomość
myszeczka13 

Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 1:30 pm   

Cześć :)
Chciałam się dowiedzieć czy mieliście lub będziecie mieli wesele na ogródkach działkowych w Łodzi i jakie są Wasze opinie na ten temat!! Niestety nie stać mnie, żeby wyprawić wesele z poprawinami za 300zł od osoby! :( Dlatego zaczynam się zastanawiać nad jakąś tańszą alternatywą!
Bardzo proszę napiszcie co sądzicie o moim pomyśle, bo sama nie jestem do końca przekonana do tego pomysłu! Jednak tonący brzytwy się chwyta! :P
_________________
myszeczka13
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 4:30 pm   

odpowiem trochę przewrotnie - ja się cieszę, że ciągle sa wesela, które odbywają się na salach OSP i ogródków działkowych - dzieki temu moge realizowac swoją pasję i troszkę dorobic do domowego budżetu :-)

A bardziej w temacie - sala "ogródkowa" ma swoje plusy i minusy: najczęściej klucze dostaje się kilka dni wcześniej 9podobnie oddaje). Zwłaszcza oddawania ma znaczeni - bo dzięku temu o określonej godzinie nie musisz wyprosic gości, tylko wesele może się odbyć naprawde do ostatniego gościa!
Sale - bywają różne: jedne okropne, inne całkiem przyzwoite, jeszcze inne - ciekawsze niż niejedna restauracja.
I czasami położenie takiej sali też bywa plusem (np. komfort wyjścia na swieże powietrze).

Ważne, aby wybrać taką salę, która naprawdę spełni wasze oczekiwania.

A przygotowanie wesela wesela "na własną rękę" - może być świetną zabawą. Przynajmniej mi sprawiało to ogromną przyjemność. czego i Tobie życzę!
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 5:08 pm   

myszeczka13 ja będę miała wesele co prawda nie na działkach, ale na sali OSP. Miejsca tego typu są naprawdę przeróżne, jedne po remontach i wyglądają bardzo dobrze, inne pamiętają jeszcze lata PRL-u. Musiałabyś się rozejrzeć co ci się podoba. Takie rozwiązanie ma zarówno plusy jak i minusy, także musiałabyś sobie to wszystko wyważyć. Na pewno jeśli chcesz temat ogarnąć sama wymaga to zdolności organizacyjnych no bo musisz sama zadbać o wszystko, od jedzenia i napojów, przez dekorację, po sprzątanie sali. No i ważne jest żeby mieć dobre sprawdzone kucharki, bez tego ja bym w temat nie weszła. Z tego co kojarzę jest też wątek o weselach w remizie / OSP, tam też jest sporo ciekawych informacji:)
_________________

 
 
 
myszeczka13 

Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 8:39 am   

Jak możesz to napisz na jakiej sali OSP i jakie tam są warunki oraz cenowo jak to wygląda! :)

Pozdrawiam:*
_________________
myszeczka13
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 6:36 pm   

My wybraliśmy OSP w Gadce Starej, w porównaniu do innych nie jest najtańsza 1400 zł + media, ale tak się nam spodobało, że nie było sensu szukać dalej:)
_________________

 
 
 
dulce_k 

Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 10:37 pm   

powiem szczerze ze sale w osp są nawet niezłe są plusy i minusy warto się rozejrzeć jednak my zdecydowaliśmy się na ogródki działkowe problem jednak jest w tym ze ciężko jest się do nich dostać i dodzwonić. :roll: maja określone godziny dyżurów a czasami na tablicy błędne.
Ostatnio zmieniony przez dulce_k Nie Kwi 01, 2012 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
alszkaa 

Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 8:57 pm   

Witam!
Chciałabym się zapytać, czy któraś z Was orientuje się, jak obecnie wygląda sprawa urządzenia wesela na działkach przy telefonicznej? Byłabym bardzo wdzięczna za informację :)
_________________
alszkaa


http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16420
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 7:24 pm   

alszkaa napisał/a:
Witam!
Chciałabym się zapytać, czy któraś z Was orientuje się, jak obecnie wygląda sprawa urządzenia wesela na działkach przy telefonicznej? Byłabym bardzo wdzięczna za informację :)


Cześc, czy coś udało Ci się ustalić w kwestii tej sali? Ceny informacje, ogólne wrażenia jesli byłaś, czy możesz się podzielić?
 
 
elasta 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 6:34 pm   

Witam..
Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was może miała styczność z panią z ROD "Jarzębina" na Plantowej w lodzi ? :( Chodzi mi konkretnie czy rzeczywiście tak wszystko świetnie organizuje, gotuje jak się promuje bo sale już mam zarezerwowana z tym ze nie jestem pewna tej pani..
Będę bardzo wdzięczna za jakie kol wiek informacje :)
 
 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 1:51 pm   szukam sali do wynajęcia na 30 osób

szukam sali do wynajęcia na ok 30osób na rodzinną imprezkę :)
pomożecie?
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 2:23 pm   

Byłam oglądać salę na Źródłowej ROD Reymonta i generalnie sala z zewnątrz ładna, natomiast wewnątrz pozostawia wiele do życzenia. Bardzo dużą wadą moim zdaniem jest baaaardzo zniszczony parkiet. Tak to standard średni, nie spodobały mi się stołówkowe, krzywe stoliki (takie, że przy jednym boku usiądzie tylko 1 osoba), krzesła biurowe. Na dodatek cena wynajmu to 1500zł + media (na sierpień'14), więc nie tak mała w porównaniu do standardu i do cen innych sal. Jeśli dla kogoś istotna jest ta informacja to nie ma klimatyzacji.
_________________
 
 
elasta 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 5:31 pm   

chciałam zarezerwować sale na Plantowej na 06,2014 bardzo fajna duża sala zacieniona przez drzewa ale pani która się zajmuje sala stwierdziła ze nie wiadomo czy działki przetrwają niebyła zachwycona faktem żeby była inna kucharka niż ona naprawdę dziwna kobieta :/ dzięki temu zarezerwowałam OSP na Starym Złotnie i jestem zachwycona piękna sala duża miejsca do parkowania multum pan który zajmujący się sala przemiły, pomocny mieszka na przeciwko szczerze polecam
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę powiedzieć że 120 osób wejdzie spokojnie a koszta to 800+media
 
 
 
Marta22 

Dołączyła: 22 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 4:51 pm   

Czy ktoś z Was miała wesele na działkach na ul. Przybyszewskiego. Jak ta sala po remoncie wygląda?

Cieszę się życiem. Ale w tych czasach już trzeba z góry na 2 lata wcześniej załatwiać. :)
Ostatnio zmieniony przez Marta22 Pią Mar 01, 2013 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Villeve 

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 6:09 pm   

Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa i na wstępie powiem wam szczerze że wszystkie robicie tutaj świetna robotę pomagając innym w tym mnie. Nie raz korzystam z waszych rad.
Przejrzałam chyba całe forum i jesteście NIESAMOWITE :!:

Ale wracając do wątku. Szukam jakichś opini na temat Sali Działkowej w Łodzi przy ul. Dąbrowskiego 8/10, mam mieć tam wesele we wrześniu w 2014 roku i nic o niej nie wiem tyle że moi rodzice 23 lata temu mieli tam swoje wesele jak i reszta rodziny ja też miałam przyjemność się tam "bawić" na weselu mając tylko 5 lat łoo matko kiedy to było :D

Szukam kogoś kto może był lub bawił się tam bądź słyszał jak tam teraz jest, bardziej chodzi mi właśnie o zabawę o kuchnię i obsługę, jak narazie pani Żurawska zrobiła na mnie dobre wrażenie ale jestem dość nieufna (może się myle).
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 2:33 pm   

Marta22 napisał/a:
Czy ktoś z Was miała wesele na działkach na ul. Przybyszewskiego. Jak ta sala po remoncie wygląda?

Cieszę się życiem. Ale w tych czasach już trzeba z góry na 2 lata wcześniej załatwiać. :)


Nie wiem, czy mówimy o tych samych działkach, ale wiem, że są dwie sale w tym rejonie między Przybyszewskiego a Dąbrowskiego. Szukałam i wiem, że jedna jest mniejsza a druga większa. Byłam na miejscu, na ogródki wchodziłam od strony Przybyszewskiego dokładniej od ul. Piwnika "Ponurego". Piechotą do samej sali idzie się ok 5min, jest oczywiście wjazd, można wjeżdżać samochodami, ale czy pomieszczą się pod salą ciężko jest mi to sobie wyobrazić, ponieważ jak byłam pod koniec lutego to przy sali była jedna wielka kupka śmieci i złomu. Z tego co się dowiedziałam to bardzo dużo domków zostało tam sprzedanych i nowi właściciele zrobili sobie obok sali wysypisko śmieci. Podobno ma to być oczyszczone do lata. Niestety sala była zamknięta, od zewnątrz nie wyglądała zachwycająco. Cały budynek ma okna, więc sala na pewno jest widna, przed wejściem są ławeczki (do remontu). Po zimie nie nadają się do siedzenia. Jest to fajne dla gości, którzy chcą posiedzieć przed salą na świeżym powietrzu, oczywiście samo wejście można fajnie przystroić. Obok sali niestety jest wejście do Pana, który wchodzi do sali by ją ogrzewać przez zimę i samo to jego wejście jest odstraszające. Można jednak jego bramę przybrać jakimś materiałem tak by nikt nie zaglądał do środka. Dokoła sali są drzewa, ptaki śpiewają więc jak dla mnie rewelacja, cisza, spokój, z pewnością latem wygląda bajecznie.

Rozmawiałam z Panem, który zajmuje się tą salą i powiedział, że na razie nie organizują żadnych wesel ponieważ weszła jakaś ustawa o tym, by ogródki się nie wzbogacały. Kazał mi zadzwonić w maju (niestety dla mnie już za późno). Salę można zobaczyć w środy 16-18. Mogę Ci podać na PW nr telefonu do niego.
 
 
Jacki 

Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 3:44 pm   

musze się tu dopisać, bo też szukam takiej sali, może być OSP lub działki na 90 osób. Pomożecie :)
 
 
kapatka 


Wiek: 36
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 11:13 am   

Ja mam numer do pana z działek na Drewnowskiej. Jak chcesz to pisz na pw.
Ostatnio zmieniony przez kapatka Pią Sie 22, 2014 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martuschka 

Dołączyła: 08 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 12:33 pm   

Witam, planuję ślub w 2015r. na przełomie sierpnia i września na ok. 100-110 osób. Poszukuję sali OSP lub na terenie ogródków działkowych (ROD). Czy może mi ktoś polecić??
Ostatnio zmieniony przez martuschka Pon Wrz 08, 2014 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 2:17 pm   

Proponuję przejrzeć ten temat, a także cały dział. Jest dużo tematów o konkretnych działkach, OSP.
Przykładowe tematy : http://www.forum.wesele-l...5bb7369c#771412
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=5413

Radzę korzystać z wyszukiwarki. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Wrz 08, 2014 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl