Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd jedziecie?
Autor Wiadomość
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 10:56 pm   

My postanowiliśmy jechać na 5 dni do Zakopanego. Dłużej się niestety nie da bo Miś musi iść do pracy. Może znacie jakieś sprawdzone, niedrogie pokoje w Zakopanym?? Nie chodzi mi o jakieś pensjonaty, czy wille tylko normalne pokoje wynajmowane na kwaterach prywatnych. Bardzo bym była wdzięczna za jakieś informacje.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 9:15 am   

Z-ne osiedle Bilinówka (okolice Gubałówki)

p.Ewa Książek
tel (0-18 ) 206-29-40 lub 0-600-288-605
_________________

 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 8:22 pm   

My wybieramy się do Izraela...niestey slub będzie w pazdzierniku a my jedziemy w lipcu lub sierpniu wiec bedzie to raczej podroz przedślubna :wink:
_________________
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:44 pm   

dla nas M. planuje najpierw wyjazd koleja do Mongolii, a potem do Pekinu.
no i pomysl super. niesamowita przygoda, a to lubie.

ale wczoraj lezac w lozku (dlaczego wtedy najwiecej mysle i mam najwiecej pomyslow ...) przyszlo mi do glowy, ze taki pociag to troche malo romantyczne i wygodne miejsce na podroz poslubna ...
jeszcze nad tym pomysle i pogadam z M.

Tesciowie chcieli nam zafundowac Zakopane, bo sami tam byli, ale jak uslyszeli pomysl M. zrobili sie tacy malutcy ...

ale nic jeszcze nie jest postanowione, wiec kto wie ...
_________________
 
 
martaxyz1 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 24, 2006 12:05 pm   

My lecimy na Wyspę Margarita w Wenezueli w kwietniu. We wrześniu byliśmy w Tunezji :) gdzie Robert mi się oświadczył ... a teraz w podróż poślubną do Wenezueli...
_________________


Szczęśliwi jako mąż i żona :)
 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 3:16 pm   

jejku, jak super :) No to zyczę żeby podróz była równie cudowna jak brzmi ;)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
martaxyz1 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 3:20 pm   

:mrgreen: mam nadzieję że tak będzie bo zapowiada się super- planujemy BARDZO INTENSYWNIE pracowac na dziciusiem :) :):)
_________________


Szczęśliwi jako mąż i żona :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 3:43 pm   

Marta, super! :mrgreen:

Też myśleliśmy o czymś egzotycznym, czekam na relację z podróży!
_________________
chez alma |
 
 
martaxyz1 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 3:46 pm   

My bardzo swiadomie wybraliśmy taką wycieczkę gdzieś daleko i na 2 tygodnie ponieważ wiemy że moze się tak stać ze jak będę w ciąży a potem z maleństwem nie będziemy mogli pojechać. Chociaż przyszłe babcie już deklarują że nie będzie problemu bo chętnie się zajmą dzidzią :) :):)
Na szczęście możemy lekko naruszyć debet na koncie aby pojechać w taką podróż...
_________________


Szczęśliwi jako mąż i żona :)
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 5:27 pm   

Super podróż gratuluję :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Rosa 

Dołączyła: 30 Wrz 2005
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 12:06 pm   

ja własnie zarezerwowałam wyjazd. Co prawda dopiero we wrzesniu lecimy (po slubie od razu w poniedziałek) ;) ale sie ciesze bardzo. Lecimy do Turcji... mama nadzieje ze bedzie fantastycznie.... :) tu link do mojego hoteliku.... ale sie ciesze..... ;D http://www.hotelbahar.com/
_________________

 
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 11:19 pm   

Suuper!!! Już Wam zazdroszczę!!! :wink:
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
ckasia 


Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sty 2006
Posty: 35
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 5:41 pm   

A my wczoraj wpłaciliśmy zaliczkę.

Nie jest to co prawda egzotyczny wyjazd jak niektórych forumowiczek ale myśle, że będziemy zadowoleni. Najważniejsze, że jedziemy razem i zaraz po ślubie.
I mamy zarezerwowany jakiś "apartament dla nowożeńców" :-)

Wybieramy się na 2 tyg do Chorwacji (Dalmacja)
 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 8:01 pm   

ckasia, bardzo ladna podroz poslubna! My tez bralismy Chorwacje pod uwage. W koncu stanelo na Skandynawii. Wsiadamy w samochod i jedziemy przed siebie na polnoc. Mam nadzieje, ze bedzie romantycznie:-), piekne widoki, malo ludzi...
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 8:44 am   

Podróże poślubne macie dziewczyny wspaniałe! W dodatku apartament dla nowożńców...to przecież podróż egzotyczna :D
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 12:32 pm   

a ja nigdzie :shock:
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 12:33 pm   

Misiu, a co się stało z działką, zrezygnowaliście?
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 12:39 pm   

Nie zrezygnowaliśmy...
Poprostu ciągle to nie jest pewne... A znając moje zas... szczęście to domek w tym czasie będzie oblegany przez innych i nici z samotni :?
Nie możemy się w końcu do kogoś na siłę wprosic i zająć cały domek skoro inni mają takie same prawa.
A tłumaczenie, ze to nasza podróż poślubna i ze chcemy przez tydzien być sami...chyba niewiele da :?
Zostaje jeszcze Park na Zdrowiu :graba: namiot + straż miejska = marzenie młodego małzeństwa :graba:
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 1:24 pm   

misia-misia napisał/a:
A znając moje zas... szczęście to domek w tym czasie będzie oblegany przez innych i nici z samotni :?
Nie możemy się w końcu do kogoś na siłę wprosic i zająć cały domek skoro inni mają takie same prawa.
A tłumaczenie, ze to nasza podróż poślubna i ze chcemy przez tydzien być sami...chyba niewiele da :?

Ja myślę, że rodzinka jednak zrozumie... W końcu taka okazja nie trafia się codzień ;)
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 5:23 pm   

Alma...obyś miała rację... :wink:
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 10:53 am   

Dziewczyny, ja wam bardzo bardzo polecam Sycylie. Ze wszystkich miejsc, w ktorych bylam to wlasnie tam chcialabym spedzic podroz poslubna. Dobre miejsce dla plazowych leniuchow i dla tych, ktorzy lubia cos tam zobaczyc. Przepieknie. Wiem, ze biura podrozy oferuja bardzo rozne miejsca na Sycylii, ale chyba najfajniej jest w Cefalu. BAAAARDZO romantycznie i latwo sie dostac do wszystkich "ciekawych" miejsc.
Dla mnie numer jeden. Moze byc drogo niestety, ale moze warto nawet przesunac troche "miesiac miodowy" i sie tam wybrac.
Moj przyszly maz juz mi obiecal, ze tam wlasnie pojedziemy. Nie sadze, zebym do tego czasu odkryla jakies miejsce, ktore mnie bardziej zauroczy, wiec.. SYCYLIA !
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
PieknaAnna 


Wiek: 43
Dołączyła: 13 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 7:10 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Dziewczyny, ja wam bardzo bardzo polecam Sycylie.

Zgadzam się. Warto jechać na Sycylię. Przepiękne widoki. Ja polecam jednak nie Cefalu ale wschodnie wybrzeże. Na przykład Taorminę.

FifthAvenue napisał/a:
(...) latwo się dostać do wszystkich "ciekawych" miejsc (...)

Nie przesadzaj że łatwo. Do Syrakuz trzeba by jechać z Cefalu z pięć godzin, do Ragusy ze 4 a do Arigento ze 3. To nie jest mała wysepka. ?eby obejrzeć wszystko co ciekawe trzeba mieć dużo czasu. Obowiązkowo trzeba zabrać słownik albo lepiej rozmówki Włoskie bo z angielskim u miejscowych kiepsko bardzo.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 2:37 pm   

Pisalam, ze latwo... nie, ze szybko :-)
Zalezy ile by trwal taki "miesiac miodowy"... poza tym jesli to zorganizowany wyjazd, to i wycieczki pewnie beda zorganizowane. Do Palermo bardzo latwo sie dostac nawet na wlasna reke, a tam jest co ogladac....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:19 am   

Przywołana do porządku przez niektóre forumowiczki :wink: wpisuję się tu i ja.

W pierwszą podróż poślubną, tuż po weselu jedziemy do Krakowa a potem do Zakopanego. Normalnie już się doczekać nie mogę i chciałabym, żeby już było po ślubie :tuptup:
A propos jeśli ktoś potrzebuje namiary na fajny pensjonat o normalnych cenach w Krakowie to mogę podać.

A w drugą podróż poślubną, latem, prawdopodobnie pojedziemy do Nicei. Piszę to małymi literkami coby nie zapeszyć.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:46 am   

Rorrim super podróż :mrgreen:

A małymi literkami trzymam kciuki, żeby się udało :kciuki:
_________________
chez alma |
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 4:37 pm   

Ja chcialabym pojechac na Sycylie :) ale cos moj T. nie za bardzo jest za tym . Musze nad nim popracowac :) :P
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 5:47 pm   Kuba

No to My chyba bedziemy oryginalni... no i fajnie :D
Wyiberamy sie bowiem na Kube, dokladnie w miesiac po slubie. Przeczekamy jeszcze pazdziernik bo wtedy to juz koncowka okresu huraganow... niby juz nawet nie powinny byc w pazdzierniku no ale... miejmy nadzieje ze w listopadzie ich juz na pewno nie bedzie :D

Z tego co wiemy to jest tam pieknie i nie jest wcale niebezpiecznie jak to nam samym sie wydawalo na poczatku. Prawde mowiac to ja chcialam Malediwy, potem miala byc Jamajka no a wybralismy Kube.. hehe

Malediwy troche jednak sa za drogie no i nie ma tam zadnych atrakcji oprocz tych nieskazitelnie bialych plaz... ecchh... Jamajka jak nam powiedziano jest niebezpieczna (tu bylismy zdziwieni) Podobno samemu chodzic po miescie nie mozna. Kuba za to jest spokojniejsza i rownie piekna. Jest tam oczywiscie bieda i ludzie zaczepiaja (tak jak to niektore forumowiczki pisaly o Egipcie) ale nie jest to niebezpieczne. No ale sa za to biale plaze wiec taka mam nadzieje ze bedzie to troche polaczenie rozrywkowej Jamajki z cichymi Malediwami.
Poza tym Misiowi bardzo zalezalo zeby byly to wakacje all-inclusive. Nie chcial sie zupelnie o nic martwic no i troche co tu ukrywac marzy nam sie takie chwilowe pozycie w luksusie troche,.. hehehe... no wiec aby byl wilk syty i owca cala stanelo na:

- tydzien w jednym z zacisznych regionow Kuby z nienaruszona dzika przyroda .. echhh- hotel 4* all inclusive
- tydzien wycieczka objazdowa po Kubie z 4 nocami w Havanie a reszta inne zabytki (wycieczka ddkladnie objezdza cala Kube wzdluz i wszerz) - tutaj mamy full board
- tydzien w najbardziej turystycznym regionie Varadero - hotel 5* all inclusive

Oczywiscie mamy tez rozne wycieczki zaplanowane.. plywanie z delfinami, jakies splywy rzeczne, krokodyle na wolnosci i jakies tam inne... juz nawet nie pamietam :D

Ojej.. przepraszam ze sie tak rozgadalam ale mi sie przypomnialo i chcialam sie pochwalic... nie latwo bylo wydac tyle srodkow finansowych na to wiec teraz jak sobie mysle to mi za kazdym razem dech zapiera.. zeby tylko wszystko udalo sie tak jak planujemy i wszedzie bylo super! Oby nas traktowano tak jak obiecano - jako nowozencow :D D (nawet mi sie zrymowalo)

No juz koncze... echh... juz sie nie moge doczekac a to jeszcze tyle czasu.....
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 6:04 pm   

emilkaa, gratuluję, na pewno będziecie się świetnie bawić. Czekamy na relację i zdjęcia :!: po powrocie :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
martaxyz1 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 8:40 am   Kuba

Mój mąż był na Kubie ... więc jakbyś chciała dowiedzieć się czegoś z praktycznych rzeczy to daj znać ;)
_________________


Szczęśliwi jako mąż i żona :)
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 7:53 pm   

Emilka ale masz super :jumpjump:
_________________
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 2:19 pm   

Martaxyz1 ----> bardzo chetnie dowiem sie czegos ciekawego... mam nadzieje ze samych dobrych rzeczy :) odezwe sie na priv

A tak w ogole dzieki za dobre zzyczonka wszsytkim, podziele sie oczywiscie relacja i zdjeciami jak najbardziej :)

Pamietajcie jednak ze wszedzie jest fajnie gdzie tylko bedziecie WY i wasza MILOSC. Nie musi byc wcale egzotycznie, chociaz niewatpliwie poteguje to wrazenia.

Buziaki dla wszystkich!
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 2:46 pm   

A my bedziemy w Polsce, mam nadzieje, ze juz we wlasnym domku..... [smilie=g020.gif] Tylko czekamy na wiosne.... bo inaczej nie wiem kiedy bedziemy "wylewac" fundamenty :cryingtomato:
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 8:49 pm   

No to i ja sie pochwale ale nasza podroz przedslubna nie umywa sie do szczako.My mamy zamiar jechac do Chorwacji a po slubie najprawdopodobniej na Mazury.

[ Dodano: Sro Kwi 12, 2006 9:28 pm ]
A tak w ogole to sobie mysle ze moze jednak pojechac gdzies za granice.Powiedzcie gdzie mozna wyjechac za niewielkie pieniadze? :zdziwko:
_________________
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 12:09 pm   

A mnie sie marzy Irlandia.

Teraz ten kraj kojarzy się bardziej z wyjazdami do pracy i mam wrażenie, że trochę zapomnieliśmy o jej urokliwych zielonych wzgórzach, klifach, krasnalach i starych (mam nadzieję, że nawiedzonych) zajazdach.

Już sobie wyobrażam, jak w nocy tulę się ze strachu do lubego, a on jak prawdziwy mężczyzna otacza mnie ramieniem i sprawia, że zapominam o zjawach.
Czy coś może się z tym równać?!
Poza tym, w Polsce też można wynająć pokój w zamku i spędzić cudowne chwile.

Ze względu na częste wyjazdy do pracy wiele tanich linii oferuje przelot do Dublina, koszt pobytu jest tylko niewiele wyższy od naszego morza czy gór, zwłaszcza jak się chce jechać w sezonie. Z moich wstępnych obliczeń wynika, że Irlandia w porównaniu do nadbałtyckich miejscowości jest o jakąś 1/5 droższa, jedyne "ale" to konieczność samodzielnego organizowania wyjazdu. Z biurem podróży wychodzi znacznie drożej.

Jak sobie poczytałam o Waszych bajecznych podróżach... Naprawdę zaczynam coraz odważniej o tym myśleć, w końcu taka okazja jest jedyna w swoim rodzaju.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 1:21 pm   

Irlandię bardzo miło wspominam.
ale, żeby podróż była pełna wrażeń i Twój luby mógł obejmować Cię swoim ramieniem, musicie się wybrać "na wieś". w terenie ten kraj jest po prostu urzekający :buja w oblokach:
ludzie przemili, zielono, dobre piwo, jeszcze lepszy Bailey's ;)
miodzio po prostu.
_________________
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 2:19 pm   

Jasne, że na wieś :) Miasto mam na codzień.
I jeszcze niesamowita muzyka.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 2:22 pm   

oj tak, zapomniałam o muzyce.
kuzynka Michała była właśnie na kursie w Irlanii i przywiozła nam super kubeczki. białe w zielone koniczynki z napisami "himself", "herself". od razu mi się moje wakacje tam przypomniały.
mamy taki plan z Michałem, żeby pojechać kiedyś do Szkocji (on bardzo lubi) i do Irlandii właśnie. był to jeden z pomysłów na podróż poślubną właśnie, ale Mongolia i Chiny wygrały, wiec zielone wyspy innym razem.
_________________
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 1:43 pm   

My "powędrujemy" do Bułgarii, a konkretnie do Rawdy w sierpniu :) Wedrówka odbedzie się samolotem :P Juz sie nie moge doczekac :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 2:22 pm   

My zaraz po 2-dniowych poprawinach jedziemy nad nasze polskie Morze :)
_________________
http://os.mrf.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez kamui Wto Sie 01, 2006 7:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Sie 06, 2006 10:49 pm   

A my po wahaniach miedzy Grecja i Tunezja zdecydowalismy sie na razie na Majorke. Ale do slubu jeszcze miesiac wiec moze zdanie jeszcze zmienimy. :wink:
_________________
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 6:44 pm   

My dzisiaj dokonaliśmy wstępnej rezerwacji wycieczki do Grecji :lol:
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 7:40 pm   

Moj mis nie bedzie miał urlopu więc nigdzie :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
madzia_magda 

Dołączyła: 16 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:56 pm   

A my już za parę dni będziemy balować w Paralii (Grecja). Już się nie mogę doczekać. :) :) :)
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:21 am   

My wczoraj wróciliśmy z Duszników. Nasza podróż poślubna trwała 3 tygodnie. Oprócz Duszników zwiedziliśmy: Polanicę Zdrój, Kudowę, Wambierzycę, Kłodzko. Byliśmy też przez 2 dni w Pradze - cudowne miasto, polecam wszystkim. Chodziliśmy też po górach, głównie Stołowych. Pojechaliśmy też do czeskiego skalnego miasteczka. Super wyprawa. Odpoczęliśmy.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:31 pm   

no i jedziemy jeszcze raz. nie, tym razem nie koleją transmongolską. ;)
na podróż POślubną wybieramy się do Tokaja. niech odżyją miłe wspomnienia. no i oczywiście będziemy się delektować pysznym winkiem. mamy też zamiar zakupić kolejne do naszej piwniczki.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:43 pm   

Szczako, świetny pomysł :D
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 8:47 pm   

już się nie mogę doczekać :D . pojedziemy na kilka dni dosłownie, na przełomie września i października.
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:04 am   

Boze... ja tez juz nie moge sie doczekac podrozy poslubnej... zaraz po weselu zmienie linijeczke na wyczekiwanie na wczasy :) :) oj bedzie sie dzialo... poszalejemy sobie z... MEZEM :D
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:03 pm   

A my juz wrocilismy do codziennosci (w sumie to tylko M :) ) :( szkoda. Bylo naprawde super Pomimo tego co podawaly prognozy mielismy piekna pogode nad morzem. Kapalismy sie i opalalismy. Chodzilismy na dluuugie spacery brzegiem plazy w blasku zachodzacego slonca. Jestesmy bardzo zadowoleni z wyjazdu :)
_________________
http://os.mrf.prv.pl
 
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 12:50 pm   

Niestety Irlandię musieliśmy przełożyć na przyszłość. Ale za to bardzo "stety" wybraliśmy się do Krasiczyna.

Nie wiem czy jakiekolwiek słowa będą w stanie oddać urok tego miejsca, ale czuliśmy się jak w bajce. Mieliśmy widok z okna na dziedziniec renesansowego zamku. Dookoła cudowny kilkusetletni park i górzyste otoczenie. W pobliżu rzeka San. Sam hotel raczej komfortowy i o przystępnych cenach. Poza sezonem cisza i spokój.
Było nam romantycznie jak w baśni, mogliśmy sobie wyobrażać, że jesteśmy parą książęcą.

Bardzo gorąco polecam to miejsce.

http://www.krasiczyn.com.pl/
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl