Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd jedziecie?
Autor Wiadomość
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 9:42 pm   

My pojechaliśmy do Zakopanego było super :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro Mar 03, 2004 10:36 pm   Dokąd jedziecie?

Hej forumowicze! Gdzie wybieracie się w podróż poślubną. Czy jest to Zakopane czy moze RPA? Jakie macie plany na wyjazd. Jeśli chodzi o mnie to chetnie ze wzgledu na pore slubu(zima) wybiore sie gdzies w cieple strony, ale jeszcze nie wiem gdzie konkretnie, może macie jakieś sugestie. Podzielcie sie swoimi planami podróży lub przeżyciami po. Pozdrawiam ciepltko :)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 04, 2004 6:42 pm   Re: Gdzie jedziecie?

mnie w tej chwili jest ciężko określić co będę robiła w przyszłym roku!

być może zebrane pięniążki przeznaczymy na kupno czegoś dla siebie niż na podróż :wink:
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 3:00 pm   

Mnie się marzy podróż do Portugalii a Arkowi do Egiptu...hmmm mała rozbieżność, ale cooo tammm... zawsze możemy pojechać do Pcimia Dolnego. I tak będzie wspaniale
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 7:13 pm   

uuuuuuu fajne plany

a czy możliwości również dobre??
_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 10:16 am   

Jak sie dwoje ludzi bardzo kocha, to nie ma znaczenia gdzie pojadą w podróż poslubną
czy na Krete, czy nawet do Pcimia Dolnego :wink:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 12:37 pm   

Zdecydowanie polecam Pcim Dolny. Zero atrakcji, mały wydatek. Nic i nikt nie bedzie przeszkadzac i kusic. Bedziecie tylo WY i tylko DLA SIEBIE.


A my sie chyba zdecydujemy na Ciechocinek i jakies "sanatorium" :) )
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Mar 09, 2004 7:04 pm   

A my z R. zamierzamy jechać do Egiptu. Bardzo ale to bardzo uwielbiamy słońce i upały. Aż sie nie moge doczekac.
A co do Grecji to tez tam byliśmy. Ja osobiscie tym krajem jestem zauroczona. I chetnie tam pojade jeszcze raz.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 09, 2004 11:11 pm   

Tweety ja byłam w Egipcie na wakacjach w 2003r. było super, każdemu polecam.
Przez tyle lat bycia razem zwiedziliśmy już trochę świata, dlatego w podróży poślubnej chciałabym wreście poleniuchować, a nie zwiedzać.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 10:30 pm   

Teraz po tym wszystkim co się dzieje na świecie, to strach wyjechać gdziekolwiek za granicę.
Nikt nie wie co go może spotkać.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 11:41 pm   

Mi masz zupełnie racje. My byliśmy w naszej podróży jak były zamachy 11.września i całkiem serio oglądając to w TV byliśmy przekonani że to jakiś film.
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 9:11 pm   

Mi napisał/a:
Teraz po tym wszystkim co się dzieje na świecie, to strach wyjechać gdziekolwiek za granicę.
Nikt nie wie co go może spotkać.


Co ma byc to i tak bedzie. Gdybym miala sie zamartwiac ze walnie we mnie bomba albo cos w tym stylu (nie daj Boze) to bym wogole z domu nie wychodzila. Co ma byc to i tak bedzie....
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 9:39 pm   

tweety napisał/a:
Co ma byc to i tak bedzie. Gdybym miala sie zamartwiac ze walnie we mnie bomba albo cos w tym stylu (nie daj Boze) to bym wogole z domu nie wychodzila. Co ma byc to i tak bedzie....

:brawa:
_________________
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 3:56 pm   

My jedziemy do Wilna:) Pierwotnie miał być Lwów, ale Ukrainę już dobrze znamy, więc pojedziemy sobie na Litwę.
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 8:02 pm   

No dooobra ja żartowałam z tym pcimiem hihih

U nas zależy na co wystarczy pieniążków. Będzie to albo Egipt, albo Chorwacja, albo Włochy. We Włoszech byłam już 7 razy ale kocham ten kraj... a moje Słonko nie było tam więc nie wiem czy sentyment nie zwycięży. Moźe Capri albo Costa Amalfitana - polecam :) :):)

A poważnie to odradzają nam Egipt chociaż jest tam super ze względu na to, że jest niebezpiecznie (hmmm a gdzie teraz jest...) Znalazłam natomiast fajną ofertę wyjazdu całkiem niedrogiego do Chorwacji i pewnie tam właśnie się udamy :)
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 8:54 am   

my prawdopodobnie pojedziemy do Francji, ale szczerze mówiąc ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła...
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:19 am   

My początkowo mieliśmy jechać do Chorwacji, ale później zmieniliśmy decyzję i wybieramy się do Władysławowa. Zaliczka już zapłacona, a ja strasznie żałuję - moglismy jednak jechać do tej Chrowacji na jakąś śliczna wysepkę. Może za rok...ae chcemy zaraz po slubie zmajstrowac dzidziusia i chyba raczej nie uda nam sie wyjechac..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:51 pm   

a my byśmy chcieli odwiedzić Indie... ale nie wiem, czy finanse na to pozwolą, jak nie to może Włochy? też mam sentyment, a mój luby jeszcze tam nie był...
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 10:27 pm   

My zaraz po slubie raczej nigdzie nie wyjedziemy, ponieważ bedzie to czas moich praktyk. Może uda nam się wyjechac w jakąś opóźnioną podóż poślubną :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 8:28 am   

josephine napisał/a:
a my byśmy chcieli odwiedzić Indie... ale nie wiem, czy finanse na to pozwolą, jak nie to może Włochy? też mam sentyment, a mój luby jeszcze tam nie był...


Indie to też nasze marzenie, ale niestety koszty wyjazdu, a zresztą pobytu też, są niestety obłędne. Szkoda nam trochę wydać od razu tyle pieniędzy, tym bardziej, że mamy remont mieszkania do dokończenia. :cry:
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 11:37 am   

aniaza napisał/a:
My początkowo mieliśmy jechać do Chorwacji, ale później zmieniliśmy decyzję i wybieramy się do Władysławowa. Zaliczka już zapłacona, a ja strasznie żałuję - moglismy jednak jechać do tej Chrowacji na jakąś śliczna wysepkę. Może za rok...ae chcemy zaraz po slubie zmajstrowac dzidziusia i chyba raczej nie uda nam sie wyjechac..


To tak jak u nas , tez jedziemy nad Baltyk , do Karwi (www.wczasy-paulina.pl) na 10 dni , niestety zdecydowala cena, ale napewno bedzie fajnie :D
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
becia 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 6:17 pm   

A ja ide zaraz do pracy po weselu, bo niestety pracuje w hutrowni książek a wrzesień to najgoretszy okres w tej branzy. Tak więc podróż poslubna poczeka chyba do przyszłego roku
:cry:



ślubuję 25.09.2004r
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:40 pm   

kawas napisał/a:
josephine napisał/a:
a my byśmy chcieli odwiedzić Indie... ale nie wiem, czy finanse na to pozwolą, jak nie to może Włochy? też mam sentyment, a mój luby jeszcze tam nie był...


Indie to też nasze marzenie, ale niestety koszty wyjazdu, a zresztą pobytu też, są niestety obłędne. Szkoda nam trochę wydać od razu tyle pieniędzy, tym bardziej, że mamy remont mieszkania do dokończenia. :cry:



Koszty pobytu sa znikome, najwiecej wydasz na dojazd a raczej dolot do Indii, potem to juz hulaj dusza :mrgreen: Jakby co to wszelkich informacji moge udzielic. No i nie polecam jako podroz poslubna. To nie Europa z wszelkimi luksusami typu papier toaletowy :wink: , tylko naprawde INNA kultura i mentalnosc. Ale Indie kocham prawie tak bardzo jak meza.
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:08 pm   

kawas napisał/a:
my prawdopodobnie pojedziemy do Francji, ale szczerze mówiąc ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła...

No proszę! Ta sama data ślubu i te same plany :) My też wybieramy się do Francji, bez żadnych konkretnych planów, przed siebie po prostu :) Bardzo chciałabym dojechać aż do Atlantyku, mam nadzieję, że coś wyjdzie z moich planów...
 
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Czw Sie 05, 2004 7:56 am   

My wybieramy sie do Tunezji. Chociaz ja wolalabym egipt, albo Grecje. Uwielbiam zwiedzac. lezenie plackiem mnie nudzi i zupelnie tego nie lubie. Ale wszystko zalezy do slubnych "prezentow". w dodatku mozemy pojechac tylko na tydz, bo zaraz mi sie szkola we wrzesniu zaczyna.
Slub 04.09.04
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 6:07 pm   

Ja pojade z moim T. do Niemiec, on musi wracac do pracy a ja bede miala jeszcze ponad tydzien wolnego, wiec aby byc jak najdluzej razem pojade z nim, ale znalazł dla nas fajne mieszkanko z basenem, wiec chociaz troche luksusu w tej niby podróży poślubnej :)
Moim marzeniem był wyjazd do Egiptu, ale po powrocie mojej koleżanki i jej opowieściach chyba się nie zdecyduje :( Nie za dobrze się tam dzieje.
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 9:22 pm   

Joasia napisał/a:
Moim marzeniem był wyjazd do Egiptu, ale po powrocie mojej koleżanki i jej opowieściach chyba się nie zdecyduje :( Nie za dobrze się tam dzieje.


Joasiu, na co narzekala twoja kolezanka?
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 10:45 pm   

Joasiu napisz prosze co mówiła kolezanka bo my zastanawiamy sie nad egiptem?? Pozdrawiam
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 2:41 pm   

Mowila, ze jest strasznie brudno i niebezpiecznie, bo na kazdym kroku mieszkancy zaczepiaja turystow i to bardzo nachalnie, ze wypadałoby chodzic z ochroną. Jadac autokarem, przed i za jedzie samochod z ochrona. Strajki i rozruby to normalna sytuacja nie wiem czy taka jest prawda tak tylko slyszalam, ale chyba nie mialaby powodu zeby kłamac. Teraz w sierpniu jedzie tam jeszcze jedna koleżanka z pracy, wiec bede miała informacje jeszcze od niej to napisze jakie były jej relacje.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 2:45 pm   

lepiej odpuścić
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 2:56 pm   

Wlasnie wrocila z Egiptu moja kolezanka z mezem. Sa zachwyceni, jedyne co jej sie nie podobalo to chude konie (mamy tego samego bzika :lol: ). Nic nie wspominala o koniecznosci ochrony, wielkim niebezpieczenstwie. Nie sadze zeby tez tak bylo, ten kraj utrzymuje sie z turystyki. A ze tubylcy zaczepiaja, no coz tak jest w wiekszosci krajach, chca nam cos sprzedac, zaoferowac itp.
 
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 3:08 pm   

Właśnie takie były moje wyobrażenia o Egipcie i strasznie chcialam jechac na te wielbłądy :) wiec moze lepiej pojechac i samemu sie przekonać. To chyba zaryzykuje.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 9:12 am   

Chciałam się pochwalić, że w podróż poślubną jedziemy z mężem właśnie do Egiptu :mrgreen:
W ostatnim czasie kiedy forum nie działało - przeczytałam sporo informacji o Egipcie w internecie - wiem czego się spodziewać i już się nie boję :wink:
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 11:44 am   

Juz zdecydowalismy. jedziemy do Tunezji do miejscowosci Hammamet-Yasmine, z biura podrozy Kopernik.
Cena za tydz za dwie osoby w hotelu 4* - 3000 zl.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 3:57 pm   

:D już mamy zarezerwowaną "podróż poślubną" (tak zaznaczono na zleceniu!!). Jedziemy do Turcji na Lagunę. Mamy wybrany śliczny, mały hotelik z widokiem na morze. Opis hoteliku wygląda tak "idealne miejsce dla emerytów i zakochanych" :lol: . Pewnie chodzi im o klimat i spokój jaki tam panuje (przynajmnie mam taką nadzieję), a nie o to, że nic się tam nie dzieje (bo emerytów rozrywki nie interesują, a zakochani cały dzień spędzają w pokoju :oops: ). Zakochana po uszy jestem, ale zamierzamy zwiedzać, wybieramy się na spływ pontonem, rejs po wyspach. Wypożyczymy także samochodzik, żeby pojeździć samemu po okolicy. Szkoda, że to tylko 7 dni :( .
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 11:28 pm   

Trudno coś planować na rok naprzód. Myśleliśmy o jakiejś podróży poślubnej, ale... po podliczeniu ogólnych kosztów ślubu i wesela doszliśmy do wniosku że może w przyszłym roku. :( Ale myslimy żeby na weekend skoczyć do Zakopanego do tego samego pokoju, w którym sie zaręczyliśmy. Chyba dobry pomysł, nie sądzicie???
_________________
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 9:25 am   

A ja jadę tu http://www.turkuaz-guide.net/index.html?aygul/
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2004 11:47 pm   

Anion napisał/a:
Ale myslimy żeby na weekend skoczyć do Zakopanego do tego samego pokoju, w którym sie zaręczyliśmy. Chyba dobry pomysł, nie sądzicie???


Bardzo romantyczny pomysł, popieram :D


I jeszcze do Agaty - jak już wrócicie z tego raju, to ja proszę o relację, rzeczywiście wygląda jak bajka :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 9:35 am   

Just_Kate oczywiście, że zdam relację i mam nadzieję, że foldery nie kłamią :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 12:39 pm   

A ja własnie przeglądam ofery last minute i nie moge się zdecydować, gdzie będzie ciepło w połowie października? Moimi faworytami jest Gran Canaria, Rodos albo Tunezja, oczywiście ostatecznie będzie decydować cena. Myślę że w przyszłym tygodniu już się plany skonkretyzują. Nie mogę się doczekać tego wyjazdu, od 3 lat nie mieliśmy pożądnego urlopu.
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 12:50 pm   

Wlasnie zarezerwowalismy bilety :mrgreen: Dopiero na grudzien, ale chociaz bede miala okazje sie dogrzac. Lecimy na dwa tygodnie do ZEA i spedzimy je tylko na leniuchowaniu.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 12:57 pm   

Magdziu wybacz mi moją ignorancję, a gdzie jest ZEA? :roll:
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:16 pm   

ZEA to państwo w południowo-zachodniej Azji, na Półwyspie Arabskim, nad Zatoką Perską i Omańską. Graniczy na północnym wschodzie i wschodzie z Omanem, na południu z Arabią Saudyjską, na północnym zachodzie z Katarem. My lecimy dokladnie do Dubaju, ale moze zahaczymy tez o inne emiraty.
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:25 pm   

Magdzia: fajowo :)

A my jeszcze nie planujemy - bo to bedzie pewnie w przyszłe wakacje dopiero. No chyba że w weekend majowy zrobimy sobię właśnie jakąś krótka podróż :) Na razie sprawdzamy kursy na Bornholm (razem z rowerami :) )
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:32 pm   

Zjednoczone Emiraty Arabskie - 8) chyba łatwiej wpaść o co chodzi. :wink:
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:34 pm   

Sisi napisał/a:
Zjednoczone Emiraty Arabskie - 8) chyba łatwiej wpaść o co chodzi. :wink:

:lol: Sisi masz rację :oops: , że też na to nie wpadłam :D
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:37 pm   

pipi napisał/a:
Sisi napisał/a:
Zjednoczone Emiraty Arabskie - 8) chyba łatwiej wpaść o co chodzi. :wink:

:lol: Sisi masz rację :oops: , że też na to nie wpadłam :D

Nie martw się. Wpadłam na to dopiero, gdy Magdzia podała lokalizację. Nawet wrzuciłam w google hasło: ZEA :lol: :lol: :lol: .
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:43 pm   

Sorki dziewczynki, ale tak bylo krocej i jakos tak nie chcialam wyskakiwac z oficjalna nazwa. Wiele osob nie ma pojecia o tym panstwie i niektorym sie zle kojarzy zupelnie nieslusznie. A ja zawsze chcialam tam pojechac i zobaczyc piekne araby tzn konie czystej krwi arabskiej, slynne gonitwy i rajdy konne.
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 1:48 pm   

Nie ma sprawy. Emiraty to piękny, nowoczesny kraj. Na pewno będziesz wspominać tą podróż jeszcze długo. Nie byłam tam niestety osobiście, ale moja znajoma pracuje tam od kilku lat i jest zakochana w tym państwie.
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 9:26 am   

Wczoraj byliśmy w biurze podróży i na 99% zdecydowaliśmy się na Tunezję, czy któś był w tunezji w październiku i może mi coś więcej powiedzieć o pogodzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl